Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė jozikas

    siaip Screener'iu kokybe labai sugadina pacio filmo esme ir atmosfera delto as dazniausiai gerus filmus stengiuosi ziuret kino teatre
    Arba reikia šiek tiek palaukti ir atsisiųsti DVDripą

    BTW, nežinau ar niekas nesiūlė, tačiau aš norėčiau parekomenduoti Hitler: the rise of evil. Žiauriai geras dokumentinis filmas apie Hitlerį. Per LNK rodė, jeigu kas nematė patariu

    Comment


      oftopic
      jozikai, o Siauliuose ar Kedainiuose yra kino teatru?


      Prie ruso man buvo geriau

      Comment



        man jau per daug persodritas tas filmas, kaskaip nenaturaliai hitleris atrodo ten ;/ nors gal cia tik man vienam bet filmas ispudzio nepaliko , nors siaip kaip istorinio mokymo priemone gerai

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Parašė alonso
          oftopic
          jozikai, o Siauliuose ar Kedainiuose yra kino teatru?
          YRA

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            aisku. aj, taip Saule berods.


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              SAULE ir LAIKAS ir kedainiuose yra Kulturos namuose bet as kaip daugiau laiko Siauliuose praleidziu einu i Saule beto bilieto kaina tik 6 lt Siauliuose o kokybe bent kas liecia filma ta pati .. tik vienas minusas kad kedes labai nepatogios, ziuret koki Ziedu Valdova reikia paduskeles atsinest kad nesusirgtum kokiu himarojum ...

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                Parašė Geex
                Arba reikia šiek tiek palaukti ir atsisiųsti DVDripą

                BTW, nežinau ar niekas nesiūlė, tačiau aš norėčiau parekomenduoti Hitler: the rise of evil. Žiauriai geras dokumentinis filmas apie Hitlerį. Per LNK rodė, jeigu kas nematė patariu
                Geex ten tikrai vertas paziureti filmas bent kiek besidomintiems istorija, jausmas tarsi dokumentika ziuretum.

                Comment


                  apie Hitleri maciau. Tikrai geras

                  Comment


                    Gaila, kad pražiopsojau Hitlerį

                    O pats patariu žvilgtelt "Pragaro vaikį" [Hellboy]. Šiek tiek juodo humoro, šiek tiek fantastikos ir dar bala žino ko. Autorius greičiausiai patraukė dūmelį-kitą, kai rašė scenarijų
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Vakar klausiau Run DMC - it`s tricky dainair prisiminiau filma Road trip. Ziauriai gera komedija 2000m berods, patariu paziuret

                      Comment


                        ech, nostalgija...
                        http://whatson.delfi.lt/news/film/ar...php?id=6098333
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          Patarciau paziureti filma Fight Club (jei dar niekas nepatare ) nors isitikro dar labiau patarciau perskaityti knyga tuo paciu pavadinimu autorius Chuck Palahniuk is leista Vilniuje 2001 metais leidyklos Tyto alba! Istrauka is knygos (Pirmas skirius):

                          Taileris parupina man padavejo darba, o paslui Taileris 5gruda pistoleta man i burna ir sako:
                          -Pirmas zinksnis i amzinaji gyvenima - tu turi mirti.
                          Taciau labai ilgai mudu su Taileriu buvom geriausi draugai. Zmones visada klausineja, ar as numaniau , kas per vienas tas Taileris Durdenas.
                          Prispaudes pistoleto vamzdi man prie gomurio, Taileris sako:
                          -Is tikruju mes nemirsim.
                          Liezuviu jauciu duslintuvo skyles, kurias isgrezem pistoleto vamzdyje. Suvio garsa is esmes sukelia besipleciancios dujos, ir , kulkai lekiant labai greitai, pasigirsta silpnas dunkstelejimas.Kad pagamintum duslintuva, tereikia prigresti skyliu pistoleto vamzdyje - daug skyliu. Pro jas dujos prasiskverbia isoren ir sulaiko kulka, kad si lektu mazesniu nei garso greiciu. Jei ne taip isgresi skyles, pistoletu susisprogdinsi ranka.
                          - Is tikruju tai nera mirtis, - sako Taileris. - Mes tapsim legenda.Mes niekada nepasensim.
                          Liezuviu stumteliu vamzdi skruosto link ir sakau: Taileri, tu svaicioji apie vampyrus.
                          Pastato, ant kurio mes stovim, uz desimties minuciu jau nebebus. Tereikia paimti 98 procentu dujines azoto rugsties koncentrato ir sumaisyti su triskart didesniu kiekiu sieros rugsties. Tam reikalingas indas su ledais. Tada lasas po laso pipete lasinti glicerina. Gausi nitroglicerina.
                          As tai zinau, nes Taileris tai zino.
                          Tada sumaisai nitroglicerina su pjuvenom ir gauni kuo puikiausia plastiko bomba. Daugelis maiso nitroglicerina su vata ir vietoj sulfato iberia Epsomo druskos. Taip irgi galima. Kai kas naudoja parafina, sumaisyta su nitroglicerinu. Su parafinu man niekada nieko doro neiseidavo.
                          Taigi mudu su Taileriu stovim ant Parkerio Moriso pastato stogo, pistoletas ikistas man i burna, ir staiga isgirstam duztant stikla. Pazvelgiam zemyn nuo stogo atbrailos. Diena debesuota, net sitaip aukstai. Tai auksciausias pasaulyje pastatas, ir tokiame aukstyje vejas visada atsiaurus. Tokiame aukstyje labai tylu - pasijunti lyg viena tu bezdzioniu, issiustu i kosmosa. Dirbi savo menka darbeli, kurio esi ismokytas.
                          Nulenki svirti.
                          Paspaudi mygtuka.
                          Nicnieko apie tai neismanai, o paskui mirsti, ir baigta.
                          Simto devyniasdesimt vieno auksto ausktyje tu zvelgi nuo atbrailos zemyn, o gatve apacioje marguoja lyg pukuotas kilimas zmoniu, stovinciu ir ziurinciu i virsu. Duzta tiesiai po mumis esancio kambario langas.Kartu su sprostanciu langu islekia pastato sonas, paskui svysteli spinta byloms sudeti, dydzio sulig juodu saldytuvu, - tiesiog po mumis nuo stataus pastato fasado sesiu stalciu spinta sminga zemyn, sminga letai sukdamasi, sminga vis mazedama, sminga tirpdama minios spustyje.
                          Viename is simto devyniasdesimties aukstu po mumis kosmoso bezdzionės is Destrukcijos projekto Isdaigu komiteto siauteja naikindamos menkiausia istorijos skaiute.
                          Senas posakis:visuomet nuzudao ta, kuri myli, savaime suprantama, tiesa, jei skaitytum ir is kito galo.
                          Kai pistoletas sugrustas tau i burna, o pistoleto vamzdis tarp dantu, gali istart tik balsius.
                          Mums belieka desimt minuciu.
                          Sprogsta dar vienas pastato langas, ir stiklas pazyra i salis lyg svytinciu balandziu burys, o tada smesteli Isdaigu komiteto isstumtas tamsus medinis stalas - colis po colio lenda is pastato, svyra, slysta ir apsivercia virsdamas stebuklingu skraidanciu daiktu, pranykstanciu minioje.
                          Po devyniu minuciu Parkerio Moriso pastato cia nebebus. Pakanka gana dideliu kiekiu sprogstamosios zele istepti pamatu sijas, ir gali nuverst bet kuri pastata pasaulyje. Tik reikia gerai padauzyt, kad priliptu, ir prislegt smelio maisais, kad sprogtu sijos, o ne masinu stovejimo aikstele aplink kolona.
                          Siu praktiniu dalyku neperskaitysi kokioj nors istorijos knygoj.
                          Trys budai pasigaminti napalma. Pirmas: sumaisyti vienoda kieki benzino ir saldytu apelsinu sulciu koncentrato. Antras: sumaisyti vienoda kieki benzino ir dietines koka-kolos. Trecias, benzine tirpinti trupintas kaciu ismatas, iki misinys sutirstes.
                          Paklauskite manes, kaip pasigaminti nervus paralyziuojanciu duju. Na, ir tas visas beprotiskas bombas masinoms sprogdinti.
                          Devynios minutes.
                          Parkerio Moriso pastatas grius, visi simtas ir devyniasdesimt vienas aukstas, letai, lyg miske virstu medis. Mediena. Galima nuverst viska.Keista pamanius, kad vieta, kur stovim, virs menkuciu taskeliu danguje.
                          Mudu su Taileriu prie stogo atbrailos, pistoletas man burnoj, ir as svarstau, ar tas pistoletas legalus.
                          Vis delto mes visai atitrukstam nuo situ Tailerio zudyniu ir savizudybes stebedami, kaip dar viena spinta lekia is pastato:stalciai skrieja oru,susnis balto popieriaus pasigauna vejo sukurys ir nubloskia zemyn.
                          Astuonios minutes.
                          O tada dumai - dumai pradeda verztis pro isduzusius langus. Naikintoju komanda padegs svarbiausius sprogmenis mazdaug po astuoniu minuciu. Svarbiausi sprogmenys isvers pamatus, pamatu sijos subyres, ir Parkerio Moriso pastato nuotrauku serijos mirguliuos visose istorijos knyguose.
                          Penkiu nuotrauku chronologine serija. Stai cia pastatas stovi. Antroje nuotraukoje pastatas pakrypes astuoniasdesimties laipsniu kampu. Tada septyniasdesimties laipsniu kampas. Ketvirtoj nuotraukoj pastatas pakrypes keturiasdesimt penkiu laipsniu kampu: jo griauciai neislaiko ir korpusas linksta. Paskutinis kadras: visas korpusas, simtas devyniasdesimt vienas aukstas griuna ant nacionalinio muziejaus - ant tikrojo Tailerio taikinio.
                          - Tai musu pasaulis, dabar tai musu pasaulis, - sako Taileris, - mat visi senojo pasaulio zmones jau ismire.
                          Jei buciau zinojes, kad viskas taip pasisuks, sia akimirka jausciausi kur kas laimingesnis mires ir Danguje.
                          Septynios minutes.
                          Ant Parkerio Moriso pastato stogo su Tailerio pistoletu burnoje. Kai stalai, spintos ir kompiuteriai lyg meteorai skrieja zemyn i apsupusia pastata minia, dumai kamuoliais virsta pro isdauzytus langus triju kvartalu atstumu, o naikintoju komanda zvilgcioja i laikrodi, as zinau viska: pistoletas, anarchija, sprogimas - juk visa tai del Marlos Singer.
                          Sesios minutes.
                          Tarsi koks trikampis. As noriu Tailerio. Taileris nori Marlos. Marla nori manes.
                          As noriu Marlos, o Taileris nenori, akd painiociausi po kojom - jau nebenori. Tai neturi nieko bendra su meile, kai ka nors jauti kitam zmogui. Tai susije su nuosavybe, kai tau kas nors priklauso.
                          Be Marlos Taileris nieko neturetu.
                          Penkios minutes.
                          Gal mes tapsim legenda, o gal ir ne. Ne, sakau, palauk palauk.
                          Kurgi butu Jezus, jei niekas nebutu parases evangeliju?
                          Keturios minutes.
                          Stumteliu pistoleto vamzdi i skruosta ir sakau: tu nori buti legenda, Taileri, zmogau, as padarusiu tave legenda.Buvau cia nuo pat pradziu.
                          Prisimenu viska.
                          Trys minutes.


                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment



                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              Kiekvienas tikras kino megejas "Fightl Club" mates, turbut, ne karta ir ne du. Jei kas dar abejojat butinai paziurekit ir, be abejo, anglu kalba.
                              Jei reiktu keliais zodziais pasakyti apie ka filmas tai :
                              is esmes filme ir knygoje kritikuojamos 'vakaru pasaulio' vertybes (pinigu kulto ir buko vartotojo kultura) , is ju atsirandanti tusutuma ir susvetimejimas uzpildantis siuolaikinio jauno zmogaus gyvenima nepaliekant vietos niekam kitam. Dialogai puikus. Filmas pilnas tiksliu ir 'kultiniu' fraziu (pvz.: "You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else." arba "It's only after you've lost everything that you're free to do anything." ir "The things you own end up owning you."). Visa ideja puikiai pateikiama gero kino priemonemis. Sveika jumoro doze, siuzeto posukiai, gera vaidyba, vientisos atmosferos pojutis, is koto verciantis garso takelis.
                              Ziurekit vieni ar su draugais, tas neturi reiksmes, bet kokiu atveju gausite tikrai gera pramoga
                              Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                              Comment


                                / Man tai smagiausias dalykas buvo filmą žiūrėt antrą kartą, jau žinant plot twist'ą, ir ieškot užuominų, kurios pakankamai aiškios

                                Comment


                                  Filmas man asmeniskai geriausias is visu matytu, bet ne puse tiek geras kiek knyga..

                                  Comment


                                    Fight Club yra gan linksmas filmiukstis, taciau jis aiskiai pervertinas ir toli grazu nevertas tiek hype'o, kiek jo yra sulaukes

                                    Comment



                                      john'ai tau viskas pervertinta kas nea MADE IN CHINA ?

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        / Su Jonu apie filmus (ypač holivudo) geriau nesiginčyt. Nieko nepeši

                                        Comment


                                          Taip taip, apie Holivuda su manimi geriau nediskutuoti, ypac, kai reikia lyginti Holivuda su neholivudu (pagal jozika tai turetu buti made in China, nors is tikruju mane domina kur kas platesne sfera negu Kinijos filmai)

                                          Kalbant rimtai, as siuo atveju pastebejau, kad Fight Club yra pervertintas net ir lyginant su kitais Holivudo filmais. Pvz IMDB jis ivertintas geriau negu toks irgi Holivude pagamintas filmas kaip Reservoir Dogs, kas yra visiskas nesusipratimas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X