Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Esmė tame, kad Lietuvoje tos "zekiškos" kultūros yra taip per akis ir nuo jos vemt verčia. Yra tukstančiai durnų nepilnamečių, kurie apie tokią "karjerą" tik ir svajoja, paremta smurtu ir prievarta. Žiūri rusiškus serialus, o dabar ant lekštės dar ir Lietuviškas variantas su visu Lietuvos kino elitu. Gal ir skamba juokingai, bet kai tokių filmų megėjai pradeda iš sportinio principo poto laužyti žandikaulius - tai jau tampa nebejuokinga. Vat mano vienam draugeliui tokie "ereliai" iš sportinio principo parodė, kas esą, tai dabar kalėdas sutikinėja ligoninėj per šiaudeli siurbdamas maista, o žmogus ėjo tik nuo mašinos iki laiptinės... Kas liečia juodąji kriminalinį humorą, tai man žymei priimtinesnis, kad ir Rock&Roll'a variantas. Apsieita be šlykščių vulgarybių ir žiaurių smurto scenų ir siužetas (garantuoju net nematęs filmo) daug įdomesnis

    edit: beje ir nepaminėjau pačios didžiausios problemos. Problema ta, kad šis filmas populiariausias bus paauglių tarpe (14 - 21 metai), o vyresni žmones abejojų ar labai skubės jį žiūrėti.
    Paskutinis taisė Recoiler; 2009.12.26, 00:57.
    Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

    Comment


      Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
      Esmė tame, kad Lietuvoje tos "zekiškos" kultūros yra taip per akis ir nuo jos vemt verčia. Yra tukstančiai durnų nepilnamečių, kurie apie tokią "karjerą" tik ir svajoja, paremta smurtu ir prievarta. Žiūri rusiškus serialus, o dabar ant lekštės dar ir Lietuviškas variantas su visu Lietuvos kino elitu. Gal ir skamba juokingai, bet kai tokių filmų megėjai pradeda iš sportinio principo poto laužyti žandikaulius - tai jau tampa nebejuokinga. Vat mano vienam draugeliui tokie "ereliai" iš sportinio principo parodė, kas esą, tai dabar kalėdas sutikinėja ligoninėj per šiaudeli siurbdamas maista, o žmogus ėjo tik nuo mašinos iki laiptinės... Kas liečia juodąji kriminalinį humorą, tai man žymei priimtinesnis, kad ir Rock&Roll'a variantas. Apsieita be šlykščių vulgarybių ir žiaurių smurto scenų ir siužetas (garantuoju net nematęs filmo) daug įdomesnis

      edit: beje ir nepaminėjau pačios didžiausios problemos. Problema ta, kad šis filmas populiariausias bus paauglių tarpe (14 - 21 metai), o vyresni žmones abejojų ar labai skubės jį žiūrėti.
      Pirmiausia tai vien dėl paauglių nereikėtų atsisakyti gero, sukrečiančio kino Antra, tų paauglių tėvai turėtų vaikus auklėti taip, jog šie suprastų, kas yra bloga ir kas, gera. Sovietinėje Lietuvoje augę tėvai užaugo moralūs, nes jų negalėjo pasiekti purvo, sekso ir pinigų klanas. Dabar viskas pasiekiama, paaugliams ne problema. Tačiau reti tėvai, kurie moka auklėti vaikus taip, kad paaugliai būtų moralūs, už save atsakytų ir skirtų juodą nuo balto. Dėl pūvančios jaunosios kartos nekaltinu kino. Pirmiausias yra tėvų rūpestis išauklėti savo atžalas, kad šios sugebėtų mąstyti šiame informacijos pasaulyje.

      O blogų dalykų vaizdavimas tikrai negadina net ir elitiniu vadinamo kino. Svarbiausia, kaip jau esu minėjęs, pateikimo būdas ir koncepcija.

      Apsiseilėję ir nemokantys save kontroliuoti paaugliai to niekada nesupras.
      Sakyčiau, paaugliai snukius daužė jau nuo seno. Ir ne dėl tokių elito kino pavyzdžių, bet jau reikėtų pirštu bakstelėt į vieną pirmesnių tokio žanro filmų, kai boksininkas laimėtojas yra garbinamas filme "Rokis". Bet, kaip jau kartoju, paaugliai viską supranta pernelyg primityviai - nesupranta jėgos naudojimo paskirties ir dėl to kaltinu tik tėvus. Daugelis tėvų mano, kad jų pagrindinė funkcija - "padaryti" vaiką, užauginti iki darželio ir paskui: darželio, mokyklos, universiteto ir galiausiai - paties jau užaugusio vaiko problemos. Na jau ne - tai tėvai vaiką auklėja, juo rūpinasi ir su juo ne kartą susipyksta, kad užaugintų doru žmogumi, ir tai daro turbūt visą gyvenimą. Iki paauglystės - kaip turintys viršesnį žodį - po paauglystės - kaip sąžinės balsas ar gelbėtojai patarimo prašančiajam.

      Kad žiaurūs filmai įdomiausi tik jaunimui - vėlgi visuomenės problema. Tėvai nesidomi, ką veikia jų vaikai, vaikai siekia, kas jiems neskirta. O potencialūs žiūrovai (šiuo atveju suaugusieji) tokius filmus žiūri rečiau, nes bijo, jiems nepatinka, nori atitrūkti nuo realybės, kurioje ir taip užtenka smurto. Užburtas ratas. Suaugusieji, kurie atsakingi už savo vaikų auklėjimą, užsimerkia ir nesidomi kinu, kuris vaizduoją tą realųjį ir pasaulį ir verčia susimąstyti.
      Paskutinis taisė Ametistas; 2009.12.26, 01:11.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        I toki filma tik nuo 18m. reikia ileist grieztai

        Comment


          amiko, sutinku su viskuo ką pasakei. Prisipažinsiu, jeigu internete bus rip'as tai ir pats gal netgi pažiūrėsiu. Čia gal kiek ne apie filmą, o kiek bendriau, bet neabejoju netolymoje ateityje vėl kur nors Lietuvoje įvyks koks nors paauglių smurto proveržis, ar tai koks dviejų Vilniaus ar tai Kauno nepilnamečių gaujų mūšis ir vėl visa media staugs: "Smurtas visur, gatvėje, mokykloje, namie ir t.t.". Delfi sukurs net atskirą skiltį panašiai kaip gripui, į LNK galbūt pereis Nomeda ir lies ašaras už tuos vaikus, kurie patyrė smurtą. Beje pastarieji žiniasklaidos subjektai yra šio filmo rėmėjai, nors ir tuo pačiu labai aršūs "kovotojai" prieš blogybes Lietuvoje. Kertasi vertybės.
          Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

          Comment


            Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
            Esmė tame, kad Lietuvoje tos "zekiškos" kultūros yra taip per akis ir nuo jos vemt verčia. Yra tukstančiai durnų nepilnamečių, kurie apie tokią "karjerą" tik ir svajoja, paremta smurtu ir prievarta. Žiūri rusiškus serialus, o dabar ant lekštės dar ir Lietuviškas variantas su visu Lietuvos kino elitu. Gal ir skamba juokingai, bet kai tokių filmų megėjai pradeda iš sportinio principo poto laužyti žandikaulius - tai jau tampa nebejuokinga. Vat mano vienam draugeliui tokie "ereliai" iš sportinio principo parodė, kas esą, tai dabar kalėdas sutikinėja ligoninėj per šiaudeli siurbdamas maista, o žmogus ėjo tik nuo mašinos iki laiptinės... Kas liečia juodąji kriminalinį humorą, tai man žymei priimtinesnis, kad ir Rock&Roll'a variantas. Apsieita be šlykščių vulgarybių ir žiaurių smurto scenų ir siužetas (garantuoju net nematęs filmo) daug įdomesnis

            edit: beje ir nepaminėjau pačios didžiausios problemos. Problema ta, kad šis filmas populiariausias bus paauglių tarpe (14 - 21 metai), o vyresni žmones abejojų ar labai skubės jį žiūrėti.
            Kodėl? Ar bet kurios kitos šalies kinas "neprifarširuotas" negatyvių gyvenimo niuansų?

            Ar dėl to, kad kažkam tai galbūt gali padaryti blogą įtaką, filmas nėra geras? Gyvename visuomenėje, o ne kur nors kalnuose be komunikacijų ir transporto kelių.

            O kaip Pulp Fiction? Ar tai blogas filmas, nes ten pilna smurto, keiksmažodžių ir kitokių vulgarybių? O kaip vertinti Takashi Miike's filmus, kur pjaustomos žmonių kūno dalys ir tiesiai į kamerą trykšta kraujo fintanai? O arthauziniuose Kim Ki duk-o filmuose žiauriai žudomi gyvūnai ir į tam tikras kūno dalis kaišiojami trišakiai žvejojimo kabliai bei žirklėmis badomos žmogaus akys.

            Mano supratimu, nereiktų kritikos suprimityvinti vien iki neigiamų pastebėjimų apie smurtą, vulgarybes ar keiksmažodžius. Visų pirma reiktų atsižvelgti į filmo tikslą ir meninę vertę, o ne tiesmukai ir primityviai viską nurašyti dėl ka-kokio neigiamo niuanso pavaizdavimo. Galbūt Zero nėra kažkuo išsiskiriantis filmas pasauliniu mastu, tačiau kuklioje Lietuviško kino istorijoje tai didelis pasiekimas i žingsnis pirmyn visomis prasmėmis, kas yra sveikintina.
            Paskutinis taisė John; 2009.12.26, 01:49.

            Comment


              Siūlau pažiūrėti ištrauką iš vieno geriausiai įvertintų vieno žymiausių ir geriausių japonų režisieriaus/aktoriaus filmų

              Comment


                Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
                Esmė tame, kad Lietuvoje tos "zekiškos" kultūros yra taip per akis ir nuo jos vemt verčia. Yra tukstančiai durnų nepilnamečių, kurie apie tokią "karjerą" tik ir svajoja, paremta smurtu ir prievarta. Žiūri rusiškus serialus, o dabar ant lekštės dar ir Lietuviškas variantas su visu Lietuvos kino elitu. Gal ir skamba juokingai, bet kai tokių filmų megėjai pradeda iš sportinio principo poto laužyti žandikaulius - tai jau tampa nebejuokinga. Vat mano vienam draugeliui tokie "ereliai" iš sportinio principo parodė, kas esą, tai dabar kalėdas sutikinėja ligoninėj per šiaudeli siurbdamas maista, o žmogus ėjo tik nuo mašinos iki laiptinės... Kas liečia juodąji kriminalinį humorą, tai man žymei priimtinesnis, kad ir Rock&Roll'a variantas. Apsieita be šlykščių vulgarybių ir žiaurių smurto scenų ir siužetas (garantuoju net nematęs filmo) daug įdomesnis

                edit: beje ir nepaminėjau pačios didžiausios problemos. Problema ta, kad šis filmas populiariausias bus paauglių tarpe (14 - 21 metai), o vyresni žmones abejojų ar labai skubės jį žiūrėti.
                Nereikia pievų kalbėt, jeigu kas nors žiūri Sopranus ir mato ten ,,kietus vyrukus'' ir patys panašiai bando elgtis, tai ne serialas kaltas, kad žmonės yra neišauklėti, serialas kaip tik geras, (nebent manai priešinai nei dauguma kino kritikų), nes rodo gyvenimą toks koks yra. Ne filmai ar serialai turi auklėti žmones. O kas pačiam asmeniškai patinka ar nepatinka ne argumentai.
                Flickr

                Comment


                  pugzliai jus pugzliai...jei nesugebi atskirti filmo nuo realybes tai tik tavo ir beda. zero puikus filmas, puikiai pastatytas. malonu ziureti. o jei gyvenat roziniam pasauly, tai zinoma, ziureti nerekomenduojama, nes busit sokituoti "koks pasaulis gali buti"
                  www.tomflagman.com

                  Comment


                    /\Zero š... paskutinis, 95 procentai lietuviškų filmų neturi jokios išliekamosios vertės. Tik po tokią tematiką ir tegali kuistis. Vaidyba kaip kokiam saviveiklininkų teatre. Niekad nebus Lietuvoj kino, gali net nekurt.

                    Comment


                      Joa geriausia išvis nieko nedaryt, net neverta ir išvis geriausia emigruot iš Lietuvos taip?

                      Comment


                        Parašė rat Rodyti pranešimą
                        /\Zero š... paskutinis, 95 procentai lietuviškų filmų neturi jokios išliekamosios vertės. Tik po tokią tematiką ir tegali kuistis. Vaidyba kaip kokiam saviveiklininkų teatre. Niekad nebus Lietuvoj kino, gali net nekurt.
                        Lietuviško kino pavyzdžių yra gerų, tik ne visi tą vaidybą supranta. Aš gerą vaidybą vadinu įtikinamą ir leidžiančią įsijausti į situaciją, o ne tą holivudinį trafaretinį akibrokštą.

                        Dėl lietuviškų serialų jau kitkas - jie, mano manymu, tikrai labai prasti.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Kas lieciant lietuviska kina, tai man asmeniskai patiko "Diringas" filmas kuris leido padirginti smegenis. Turiu sukaupes nemaza perziuretu filmu sarasa, tad kelis paskutinius parodysiu.





                          R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                          Comment


                            Parašė rat Rodyti pranešimą
                            /\Zero š... paskutinis, 95 procentai lietuviškų filmų neturi jokios išliekamosios vertės. Tik po tokią tematiką ir tegali kuistis. Vaidyba kaip kokiam saviveiklininkų teatre. Niekad nebus Lietuvoj kino, gali net nekurt.
                            Dėl to ir reikia skatinti gerų ir vertingų filmų kūrimą. Mano supratimu, Zero/Zero2 būtent ir yra, ko reikia Lietuvos kino industrijai.

                            Aš vėl prisiminiau P.Korėjos pavyzdį. Iki maždaug 1990 P.Korėjos kino situacija buvo panaši į Lietuvos t.y. kinas ten merdėjo. Valdžia ėmėsi iniciatyvos ir pradėjo smarkiai remti vietos kino kūrėjus, įvedė privalomas kino kvotas kino teatrams dėl vietinės produkcijos rodymo ir pan. Rezultate P.Korėjos kinas suklestėjo ir praktiškai per kelis metus tiesiog "iš niekur" užvertė įvairius kino festivalius ir Azijos (kai kuriais atvejais net Europos ar Š.Amerikos) kino teatrus savo produkcija, kuri dažniausiai labai kokybiška ir tinka daugeliui skirtingų skonių grupių.

                            Dėl to nereiktų vadovautis tokiu požiūriu, kad pas mus niekas nieko niekada nesukurs. Sukurs, jei tik bus tam sąlygos.
                            Paskutinis taisė John; 2009.12.26, 20:11.

                            Comment


                              Pritariu John. Pietų Korėjos filmai man tapo vieni iš mėgstamiausiu ( po Japonijos ir Hong Kong'o ). Tai gal tik Azijos trauka ir asmeninė simpatija, bet jie savo estetika ir vakariečiams sunkiai suvokiama žiaurumo "estetika" traukia ir žavi. Ypač Park Chan - Wook filmai.
                              ______________
                              The Division Bell

                              Comment




                                Proud to be lithuanian.

                                Comment


                                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                  Lietuviško kino pavyzdžių yra gerų, tik ne visi tą vaidybą supranta. Aš gerą vaidybą vadinu įtikinamą ir leidžiančią įsijausti į situaciją, o ne tą holivudinį trafaretinį akibrokštą.

                                  Dėl lietuviškų serialų jau kitkas - jie, mano manymu, tikrai labai prasti.
                                  Kiek pažiūriu, tai lietuviški filmai vaidinimo požiūriu yra pietų amerikos muilo operų ir lietuviško teatro mišinys. Gal tai skonio reikalas ir LT kinas man per didelis menas.

                                  Parašė _Bead_ Rodyti pranešimą
                                  Kas lieciant lietuviska kina, tai man asmeniskai patiko "Diringas" filmas kuris leido padirginti smegenis. Turiu sukaupes nemaza perziuretu filmu sarasa, tad kelis paskutinius parodysiu.
                                  Iš šitų labiausiai patiko Body of Lies ir The Hurt Locker.

                                  Comment


                                    Pažiūrėjau dviejų kultinių režisierių vienus naujesnių filmų, trumpai:

                                    Inglourious Basterds (Quentin Tarantino). Įdomus požiūris į istorinius veikėjus ir suteikta peno apmąstymams tema "kas būtų jeigu būtų". Net keliose filmo vietose jutau gan stiprią įtampą, tad visumoj filmas patiko. Bent jau neprailgo tai tikrai. Vertinčiau maždaug 8/10.

                                    RocknRolla (Guy Ritchie). Labai geras. Puikūs dialogai, persipynusios siužeto linijos, geri aktoriai ir puiki ironija. Turiu pripažinti, jog šitas labiau patiko nei Inglouirious Basterds, tad šį filmą vertinu 9/10.
                                    Paskutinis taisė Valiukas; 2009.12.29, 23:51.

                                    Comment


                                      The Messenger labiausiai patikęs iš šįmet matytų filmų. Geri Harrelsono personažo komentarai, necituosiu, jei netyčia kas sumanysit pažiūrėt.

                                      Inglorious basterds visiškai nepatiko, išskyrus kaboko sceną

                                      Comment


                                        Na va Valiukas priminė man su dideliu susidomėjimu peržiūrėtą Guy Ritchie Rocknrollą kurį taip pat labai aukštai įvertinau, o po šio vakaro tapau galutinai dideliu Guy fanu Grįžau kątik iš Sherlock Holmes. FANTASTIKA
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          Kątik pažiūrėjau multiką Coraline. Ne visiškai tradicinė animacija, o siužetas toks gana nevaikiškas. Vietomis tikrai gan stipriai, todėl rezultatas gaunasi truputį nei šioks nei toks - vaikai gali nesuprasti, o suaugusiems nelabai įdomu. Bet nežiovavau 8/10.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X