Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Tiesa, berods teko jo gan storoką knygutę neseniai rankose laikyt, ale va pavadinimas užkrito. Bet nauja ir nežinau, ar Lietuvoj galima ją gauti - irgi Antrojo pasaulinio karo tematika, neva SSRS ruošėsi pirma pult ale nespėjo (panaši tema filme vystoma).
    Knygų jis prirašė nemažai: apie II Pasaulinio karo pradžia: "Ledlaužis (kas pradėjo II Pasaulinį karą)", "Diena M (kada prasidėjo II Pasaulinis karas)", "Paskutinė respublika (kodėl Sovietų Sąjunga pralaimėjo II Pasaulinį karą)"; apie pasiruošimą karui: "Valymas", "Savižudybė", "Pergalės šešėlis"; apie savo tarnybą armijoje: "Išvaduotojas"; apie savo tarnybą GRU: "Akvariumas"; šiaip grožinė lektūra apie CCCP viršūnėlių gyvenimą Stalino laikais: "Pasirinkimas". Dar teko matyti "Paskutinė respublika-II" ir "Pergalės šešėlis-II". Visos jos išleistos lietuviškai, tik seniau išleistas sunkiau rasti.

    Comment


      Rekomenduoju neiti į Griuvėsius ir Speed Racer.

      Comment


        laukiu Angels and Demons...
        Neišmeskite spalvų

        Comment


          Parašė Paulius Rodyti pranešimą
          Rekomenduoju neiti į Griuvėsius ir Speed Racer.
          Kodėl?
          Aš žiūrėjau namuose Speed'ą ir labai gerai suėjo.. prisiminiau vaikystę
          P.

          Comment


            Parašė Paulius Rodyti pranešimą
            Rekomenduoju neiti į Griuvėsius ir Speed Racer.
            labai ačiū, bet ne....

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              labai ačiū, bet ne....
              Tai ir siūlau neiti.

              Comment


                Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                Tai ir siūlau neiti.
                Oh, sorry..

                Comment


                  Parašė r08n Rodyti pranešimą
                  Knygų jis prirašė nemažai: apie II Pasaulinio karo pradžia: "Ledlaužis (kas pradėjo II Pasaulinį karą)", "Diena M (kada prasidėjo II Pasaulinis karas)", "Paskutinė respublika (kodėl Sovietų Sąjunga pralaimėjo II Pasaulinį karą)"; apie pasiruošimą karui: "Valymas", "Savižudybė", "Pergalės šešėlis"; apie savo tarnybą armijoje: "Išvaduotojas"; apie savo tarnybą GRU: "Akvariumas"; šiaip grožinė lektūra apie CCCP viršūnėlių gyvenimą Stalino laikais: "Pasirinkimas". Dar teko matyti "Paskutinė respublika-II" ir "Pergalės šešėlis-II". Visos jos išleistos lietuviškai, tik seniau išleistas sunkiau rasti.
                  Atgaminau Va šita... http://www.ozon.ru/context/detail/id/2698088/

                  Comment


                    http://www.youtube.com/watch?v=w5ON67d7hQY

                    Righteous Kill

                    Labai daug tikiuosi iš šio filmo. Jame vaidins mano trys labai mėgstami aktoriai Al Pacino, Robert De Niro, John Leguizamo, bei vienas labai nemėgstamas reperis 50 cent.

                    Comment


                      Rekomenduoju 4, turbūt mėgiamiausius man, filmus.







                      Šių dviejų garso takelis, kažkas tikrai įsimintino...



                      Comment


                        Taip pat, nekantrauju kol pasirodys "Chaos Theory"

                        Comment


                          Rekomenduoju visiems pažiūrėti The Pursuit Of Happyness, tikrai puikus filmas.



                          Comment


                            Buvau Prieglauda (El Orfanto isp., Orphanage eng.). Nu man tai vietomis kraupus gan. Tiek kraupus, kad net išsižiodavau Hehehe bet ne taip baisu kai kiti labiau bijo

                            Comment






                              Senos, bet labai juokingos komedijos !
                              „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                              Comment


                                Film Noir

                                Comment


                                  Gal kas matė "The Happening" iš trailerio tikrai labai sudomino.

                                  „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                  Comment


                                    Išvis Nielsen'as yra nuostabus komikas Naked Gun matęs n kartų ir va vakar ar užvakar netyčia užtaikiau pažiūrėt Žiūrėjau n-tajį kartą, bet visvien nuoširdžiai juokinga
                                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                                    Auto Show Millennium 2007
                                    Retromobile 2007
                                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                                    Comment


                                      Parašė Tadas Rodyti pranešimą
                                      Gal kas matė "The Happening" iš trailerio tikrai labai sudomino.

                                      Aš mačiau.. Filmas normalus, tik kad nelabai baisus, daugelis scenų net juokingos. Aktoriai nelabai įtikinamai suvaidino (bent jau ne man vienai taip pasirodė), filmas sukėlė daugiau klausimų nei pateikė atsakymų... Tikėjaus kažko geresnio
                                      Live and let live

                                      Comment


                                        Mane galbūt Analitikas Plėtra prakeiks, bet susižavėjau vienu savadarbiu, bet tikrai kokybišku dokumentiniu-pramoginiu filmu apie bankų sistemų, pinigų sukūrimą, ekonomikos variklio svarbą monetarinėje politikoje ir t.t. Be to, paaiškina, kaip ekonomika industrializuotų šalių yra burbulas, kaip jis plečiasi.
                                        Visas filmas yra youtube:
                                        Money as debt

                                        kūrėjas: Paul Grignon
                                        Siūlau pasižiūrėti, kas nori suprasti bent kažkiek monetarinę politiką ir alternatyvius ekonomikos pagrindus. Viskas aiškinama parastom iliustracijom ir pavyzdžiais, bei gana paprasta kalba.
                                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                        Dordrechtas/Haarlemas
                                        Nesebaras/Plovdivas
                                        Kiolnas

                                        Comment


                                          Pasiziurekit filma 'Soviet Story'
                                          Rode/rodys per latvijos televizija arba internetu

                                          Masterpiece
                                          I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

                                          Comment

                                          Working...
                                          X