Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Neseniai ziurejau The Shawshank Redemption. Vienas geriausiu (o gal ir pats geriausias) filmu, kuriuos esu mates. Paziureti ji tiesiog butina!

    http://www.imdb.com/title/tt0111161/

    Beje IMDb Top 250 reitinge jis uzima antra vieta. Tai taip pat daug apie ji pasako

    Comment


      Parašė Aug1z
      Neseniai ziurejau The Shawshank Redemption. Vienas geriausiu (o gal ir pats geriausias) filmu, kuriuos esu mates. Paziureti ji tiesiog butina!

      http://www.imdb.com/title/tt0111161/

      Beje IMDb Top 250 reitinge jis uzima antra vieta. Tai taip pat daug apie ji pasako

      Comment


        Pink Floyd - The wall nerealus...
        ir man labai patikusi komedija "Tegyvuoja meilė" vienas žiūrėjau bet juokiaus garsiai...

        Comment


          Kas nors esat "Bumfights" matę ? kažkas panašaus į jackass, bet daug geriau.
          Westside is the best ! :jura:

          Comment


            Kiss Kiss Bang Bang labai neblogas
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              Siandien per LTV 20:50 rodys "A Beautiful Mind". Tikrai geras filmas, jei kas nemate, paziurekit.

              http://www.imdb.com/title/tt0268978/

              Comment


                Pritariu, labai geras , tikrai vertas demesio, man atrodo as net dvd turiu.

                Comment


                  Neseniai [pagaliau] ziurejau Shawshank Redemption. Gal ir nelabai pelnytai, bet jis yra imdb filmu top250 antroje pozicijoje http://www.imdb.com/title/tt0111161/

                  Comment


                    Parašė Aug1z
                    Siandien per LTV 20:50 rodys "A Beautiful Mind". Tikrai geras filmas, jei kas nemate, paziurekit.

                    http://www.imdb.com/title/tt0268978/
                    Daugiau tokių filmų

                    Comment


                      Parašė John
                      Neseniai [pagaliau] ziurejau Shawshank Redemption. Gal ir nelabai pelnytai, bet jis yra imdb filmu top250 antroje pozicijoje http://www.imdb.com/title/tt0111161/
                      As irgi neseniai maciau, man net labai patiko... Kodel nepelnytai? Na gal ne antros, bet top 10, manau, jis vertas.

                      Comment


                        Parašė Aug1z
                        As irgi neseniai maciau, man net labai patiko... Kodel nepelnytai? Na gal ne antros, bet top 10, manau, jis vertas.
                        Mano nuomone subjektyvi, bet is mano matytu geriausiu filmu jis tikrai nepatektu i geriausiu top10. Nors tai tikrai puikus filmas ir as galbut suprantu, kodel jis taip gerai ivertintas imdb

                        Comment


                          Parašė John
                          Mano nuomone subjektyvi, bet is mano matytu geriausiu filmu jis tikrai nepatektu i geriausiu top10. Nors tai tikrai puikus filmas ir as galbut suprantu, kodel jis taip gerai ivertintas imdb
                          mano nuomone godfatheris irgi nelabai vertas pirmos vietos, is esmes ten daugiausia amerikieciai balsuoja tad skonis specifinis
                          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                          - George W. Bush President of the USA

                          Comment


                            O as "Godfather" trilogijos taip ir nemaciau... Ir neisivaizduoju is kur gauti toki sena filma... Ar vertas jis tiek demesio, ivertinimu ir top 1 imdb?

                            Comment


                              "Nuostabus protas" tikrai nepaprastas filmas, likau sužavėtas.

                              Comment


                                Nezinau kaip Jums, bet man tai siu metu ivykis yra per ORT1 vakar pradetas rodyti filmas "Meistras ir Margarita" 20.20 kasdien darbo dienom.

                                Comment


                                  Mano rekomendacijos siam menesiui būtų:
                                  Broken Flowers


                                  The Three Burials of Melquiades Estrada


                                  Syriana


                                  Lord of War


                                  Visus keturis filmus galima rast p2p tinklose geros kokybes ir anglu kalba.
                                  Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                  Comment


                                    Parašė liutass
                                    Nezinau kaip Jums, bet man tai siu metu ivykis yra per ORT1 vakar pradetas rodyti filmas "Meistras ir Margarita" 20.20 kasdien darbo dienom.
                                    Pažiūrėjau visą. Bendras įspūdis 7,5/10.

                                    Nuvylė:
                                    Margarita (paskutinėse serijose nusivaidino)
                                    Pontijus pilotas
                                    Muzika
                                    Specefektai
                                    Kot begemot

                                    Patiko:
                                    Volandas;
                                    Korovjevas;
                                    Azazelo;
                                    Balius pas Šėtoną
                                    Dekoracijos
                                    Margaritos biustas

                                    Bet kokiu atveju- bravo režisieriui už ryžtą. Jam pritrūko tik trupučio pinigų ir būtų išėjusi puiki "Šuns širdies" lygio ekranizacija.
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      Parašė vytauc
                                      Pažiūrėjau visą. Bendras įspūdis 7,5/10.

                                      Nuvylė:
                                      Margarita (paskutinėse serijose nusivaidino)
                                      Pontijus pilotas
                                      Muzika
                                      Specefektai
                                      Kot begemot

                                      Patiko:
                                      Volandas;
                                      Korovjevas;
                                      Azazelo;
                                      Balius pas Šėtoną
                                      Dekoracijos
                                      Margaritos biustas

                                      Bet kokiu atveju- bravo režisieriui už ryžtą. Jam pritrūko tik trupučio pinigų ir būtų išėjusi puiki "Šuns širdies" lygio ekranizacija.
                                      Man muzika labai patiko. Ir filmas labai patiko. Gal del to, kad tai yra viena mano megstamiausiu knygu

                                      Comment


                                        Parašė liutass
                                        Man muzika labai patiko. Ir filmas labai patiko. Gal del to, kad tai yra viena mano megstamiausiu knygu
                                        mano irgi. Mačiau, "Baltų lankų" knygyne naujai išleistą Bulgakovo "Jaunąją gvardiją" ir visą rinkinį Dostojevskio- džiugu, kad mūsų leidėjai rusų literatūros nepamiršta.
                                        Nors aš Bulgakovą (ir kitus rusų autorius) skaitau originalo kalba.
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          Latest films I have seen

                                          Lord of war (about international arms trade)

                                          Constant gardener (about international pharmacy trade) - good one !

                                          King Kong

                                          Luter (few years old)

                                          Plan to see -
                                          Jarhead (Gulf war 1991)

                                          Good night and good luck (US in the 1950s)

                                          Munich (Israeli-Palestinian conflict)
                                          Information has become a place (NSA)

                                          Kāpēc vairot sāpes ? Lai labāk vairojas prieks ! (K. Skalbe)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X