Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiandien Paleckio laida "Prašau žodžio"..

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė Geex
    Šiaip gal kas rado tą jų 1994 metų įsakymą? Aš nei heritage.lt (aka KVAD'as), nei lrs.lt neradau.

    Ar kas supranta kaip čia atrasti tą mistišką apsaugos zoną?
    Jos nėra internete, tuomet abi įstaigos dar buvo techniškai atsilikusios . Nueik į KVAD'ą - ten tau atšvies (yra du dokai: vienas Paminklotvarkos dep., o kitas - Vilniaus m. valdybos

    Comment


      #62
      Kas nematet - trumpa apzvalga. Is tos laidos daug kas paaiskejo (bent jau man).
      1)Bangas kelia susiburusi architektu ir pilieciu grupe, kuriai vadovauja 'mad cow lady' Vienintelis ju priekaistas - daugiaauksciai pastatai niokoja senojo Vilniaus panorama.
      2)KVAD, savivaldybe pl. dp. ir t.t. beveik nereaguoja i tokias kalbas, nes akivaizdziai truksta rimtu argumentu. Vienintelis valdzios poelgis - tai naujasis istatymas, kuriame pasakyta, kad nauji pastatai neturi tersti paveldo vaizdo...

      Zodziu, aisku, kad kaip ir anksciau niekas neaisku. Valdininkai tures savivale ir gales imti kysius ir spresti ar vizualine tarsa egzistuoja ar ne. KVAD parasa galima bus gaut kaip ir anksciau. Nei UNESCO, nei protingi zmones nemato kol kas jokiu problemu su senamiesciu...
      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

      Comment


        #63
        na viskas labai subjektyvu yra vieniems tersia vaizda kitiems ne

        mano kuklia nuomone tai NMC skyline ateityje turetu atrodyti labai graziai ir is senamiescio ir is ne senamiescio puses

        as manau kad ta architekturine kalva desineje neries puseje tikrai graziai pratesia vilniaus architekturini centra SENAvsNAUJA takoskyra NERIS
        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


        - George W. Bush President of the USA

        Comment


          #64
          paskutinis klausimas: kaip nubalsavo ziurovai?


          Prie ruso man buvo geriau

          Comment


            #65
            apie 900:600 laimejo psichai

            Comment


              #66
              Parašė alonso
              paskutinis klausimas: kaip nubalsavo ziurovai?
              Kad naikinamas

              Comment


                #67
                Parašė Anz
                Jos nėra internete, tuomet abi įstaigos dar buvo techniškai atsilikusios . Nueik į KVAD'ą - ten tau atšvies (yra du dokai: vienas Paminklotvarkos dep., o kitas - Vilniaus m. valdybos
                Galbūt ir buvo tada, tačiau to pačio KVAD'o 1991,1993 įstatymai yra internete..

                Comment


                  #68
                  Na ir laida...... Susirinko krūva isteriškų, nekompetetingų, savimi per daug pasitikinčių ir smarkiai per aukštus postus savo intelekto lygiui užimančių žmogėnų, kurie visą laiką isteriškai eskalavo gandų lygio, niekuo nepagrįstą informacija. Ir nors tą "žaliųjų vedėją" galima pateisinti (žalieji niekada nepasižymėjo logišku mastymu), kiti laidos dalyviai labai nustebino. Argi negalėjo žmonės prieš laidą bent jau panaršyti interneto ir pasidomėti šiuo klausimu giliau, kad bent jau apytiksliai žinotų ką dėl ko reikia kaltinti? Nes tokios Bezdonių kaimo melžėjų lygio diskusijos, švelniai tariant, kelia juoką, o tų diskusijų turinio manau nereikia net komentuoti ir taip gaišti savo brangaus laiko. "Dangoraižiai senamiesty" jiem.... tfu......
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #69
                    taaiip kompetencijos truksta... beveik visiems
                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                    - George W. Bush President of the USA

                    Comment


                      #70
                      Nusivyliau

                      Maniau, kad kuriat inteletualų judėjimą, kur bus protingų žmonių, bus galima nagrinėti idėjas ir diskutuoti agrumentais. Todėl galvojau prisijungti.
                      Tačiau toks turginis lygis, kurį čia pademonstravo Quack, blitz, DeSadas ir, deja, John, man visiškai nepriimtinas. Jiems beliko tik ir pademonstruoti priešininkams nuogą užpakalį - paprastai tai būna "triuškinantis" turgaus ginčų argumentas. Jeigu judėjimas žada važiuoti tokiu žemu lygiu, jokiu sponsorių nesulauksit, nes jiems manau reikia intelektualų, o ne turginių. Žodžiu, siūlau judėjimui diferencijuotis pagal IQ, nes kitai jis žlugs neprasidėjęs

                      Comment


                        #71
                        Parašė Anz
                        Žodžiu, siūlau judėjimui diferencijuotis pagal IQ, nes kitai jis žlugs neprasidėjęs
                        Apie ką tu čia, nesupratau (gal IQ žemas)

                        Comment


                          #72
                          Na as irgi nesupratau
                          Jau vienakart buvo pasiulyta,pasiulysiu ir darkart: Anz pasirink savo lygi atitinkancius foumus: www.intelektualai.sutartis.net arba www.dangoraiziai.senamiestyje.sutartis.net

                          Comment


                            #73
                            Taip, deja mes neesame tokie "intelektualai", kad atitiktume Anz lygi. Galbut Anz labaiu tiktu diskutuoti su vienu tokiu zinomu intelektualu p. R.Pavilioniu. Taigi sekmes tau intelektualu diskusijose, Anz.

                            Comment


                              #74
                              Parašė Anz
                              Maniau, kad kuriat inteletualų judėjimą, kur bus protingų žmonių, bus galima nagrinėti idėjas ir diskutuoti agrumentais. Todėl galvojau prisijungti.
                              Tačiau toks turginis lygis, kurį čia pademonstravo Quack, blitz, DeSadas ir, deja, John, man visiškai nepriimtinas. Jiems beliko tik ir pademonstruoti priešininkams nuogą užpakalį - paprastai tai būna "triuškinantis" turgaus ginčų argumentas. Jeigu judėjimas žada važiuoti tokiu žemu lygiu, jokiu sponsorių nesulauksit, nes jiems manau reikia intelektualų, o ne turginių. Žodžiu, siūlau judėjimui diferencijuotis pagal IQ, nes kitai jis žlugs neprasidėjęs
                              Na nežinau, kas čia tau taip nepatiko? Jeigu žmonių atsiliepimai apie laidą, tai čia tiesiog visi smagiai pasijuokė ir tiek.

                              Anyway jeigu matei laida turėtum suprasti, kad diskusija ten buvo tikrai kvaila, nieks nieko nežino, argumentai jų nepasako daugiau negu laidos klausimas. Šiaip per visą laidą aš tikėjausi pamatyti bent jau:

                              1) Dokumentus, kurie patvirtina apsaugos zonos ribas. Negi prieš einant į TV buvo sunku pasiruošt?

                              2) Vilniaus miesto planą 1998-2005m. galėjo atsinešti, kadangi anot jų ten yra nupieštos tos ribos.

                              Tuo labiau pagalvok apie frazes "kenkia nacionaliniam saugumui", "dangoraižiai senamiestyje".

                              Ir išviso ten visas pokalbis (nors dar buvo rašyta, kad kalbės apie ICOMOS ir kitas išvadas) virto eiliniu "dėk ant to, kad tau nepatinka".

                              Ta moteriškė nesugebėjo pasakyt nieko naujo. Kai išgirdau apie šią laidą aš pats susiradau daugiau ir naudingesnės informacijos, negu jie ten pasiruošė prieš eidami į laidą.

                              Perskaičiau aš tas išvadas visas pilnai ir visi ekspertai atkreipia daug didesnį dėmesį į Novatelį, negu į naujas statybas dešiniajame neries krante. O jų visi argumentai paremti vienu sakiniu, kuris yra ištrauktas iš išvadų (beje galima sakyt ir iš konteksto, nes jis vienas atskirai skamba gana grėsmingai, tačiau skaitant visas išvadas viskas tikrai nėra taip).

                              Šiaip manau turi pripažinti, kad laida buvo niekam tikus.

                              Aš šiaip pats esu griešti nusistates prieš bet kokias naujas statybas senamiestyje (tame tarpe ir žalių skverų užstatymą ir t.t.). Manau daugelis čia esančių yra panašios nuomonės. Tačiau aš prieš apsaugines zonas per kelis km. nuo senamiesčio, mano nuomone dešinysis neries krantas turi ir toliau vystytis.

                              Šiaip išskyrus matyt Vilnių visoje europoje situacija jau senai yra tokia (labai geras tokio pat miesto kaip Vilnius pvz yra Talinas, ten pastatai aukštuminiai statomi dar arčiau senamiesčio, tačiau turistų ten daug daugiau negu Vilniuje, ar tikrai manai, kad užsieniečiai atvažiuoja į Vilnių pažiūrėt žalių kalvų?), kad pakankamai netoli senamiesčio vystosi nauji komerciniai rajonai ir žmonės ten nerėkauja, kad iš senamiesčio vieno ar kito taško matosi dangoraižis (o ten jau dangoraižiai kaip dangoraižiai, o ne mūsų mažyliai). Vilnius yra miestas, kuriame gyvena žmonės, kuriame kuriasi verslas, tai juk yra gyvas miestas su savo poreikiais. Jeigu jie nori išsaugoti aplinką kokia ji buvo prieš 1000 metų, tada geriau iškeldinti visus gyventojus iš Vilniaus, viska sulyginti su žeme ir palikti tik senamiestį.

                              Aš šiaip manau (ir tikiuosi), kad daugelis šio forumo lankytojų yra tokios nuomonės:

                              1) Jokių naujų statybų senamiestyje. Tik rekonstravimo darbai.
                              2) Dešinysis neries krantas turi būt galų gale paliktas ramybėje ir normaliai vystytis.

                              Comment


                                #75
                                Pritariu Geex, išskyrus:

                                (o ten jau dangoraižiai kaip dangoraižiai, o ne mūsų mažyliai).
                                Aukščiausias dangoraižis Baltijos Šalyse yra Europos Verslo Centras

                                Beje, įdomu kokia ateitis po viso šito isteriško marazmo laukia Regisrų Centro ir Hansabanko projektų? Negi šitie lunatikai kuriem vaidenas dangoraižiai (o gal ir balti drambliai?) senamiestyje, su to naujo įstatymo pagalba, turės pakankamai galių sustabdyti šių projektų vystymą?
                                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                Comment


                                  #76


                                  Aš turėjau galvoje vakarų Europą kalbėdamas apie dangoraižius

                                  O šiaip dėl RC neaišku, tačiau Hansa HQ nebus net aukštesnis pastatas už Reveal hotel, todėl tikiuosi, kad viskas bus gerai.

                                  Comment


                                    #77
                                    Taip Geex, pvz Londone tikri dangoraiziai statomi City of London (kurio nuotraukas neseniai postinau), kuris yra istorinis miesto centras. Tai netrukdo PACIAME kvartale statyti 200m ir aukstesnius pastatus (galima paziureti ir i ateities projektus). O salia izymiojo London Bridge planuojamas statyti LBT, kurio aukstis sieks per 300m... Visiskai netoliese esantis UNESCO paveldo sarase irasytas Tower of London tam netrukde ir niekas del to nekelia jokiu problemu. Lyiai tas pat del Parlamento ir Westminsterio Abatijos, kurios taipogi yra UNESCO paveldo sarase. Uz poros simtu metru nuo ju (tiesiog priesingoje upes puseje) stovi milziniskas London Eye apzvalgos ratas, kuris taip pat nepakenke sitiems objektams. Todel teiginys, kad Vilniaus desiniojo kranto "dangoraiziai" gadina senamiescio ar kazkoki kitoki vaizda yra tiesiog pajuokos vertas teiginys.

                                    Comment


                                      #78


                                      Aš tai ir turiu galvoje, mūsų senamiesčio gynėjai pasidarė grynais fanatikais, čia jau panašu kaip komunizmas kovojo prieš kapitalizmą.

                                      Pagrindinis argumentas (ypač tada kai diskusija krypsta ne jų naudai) prieš tokius kaip mes - "zuokininkai" ir t.t..

                                      Nors čia ir pinigėlio galima užsidirbti. Pvz padavus į teismą už įžeidimą

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė John
                                        Taip Geex, pvz Londone tikri dangoraiziai statomi City of London (kurio nuotraukas neseniai postinau), kuris yra istorinis miesto centras. Tai netrukdo PACIAME kvartale statyti 200m ir aukstesnius pastatus (galima paziureti ir i ateities projektus).
                                        Kur žiūri UNESCO? Štai kur gali užsikalti pinigėlio mūsų "paminklosaugininkai". O čia daug triukšmo ir jokių "kalakutų"

                                        Comment


                                          #80
                                          Vilnių puošia ir dangoraižiai, mano vilniečiai
                                          http://www.omni.lt/?i$9359_84776$z_270568


                                          galima pratesti vakar dienos diskusija

                                          Comment

                                          Working...
                                          X