Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip mėmės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Na argi cia issilavinusio zmogaus pokstas? As isivazduoju cia 6 metu berniuka nupiesianti toki komiksa, o ne rimta vyra besijuokianti. Nebent esme sito tokia, kad patrolinti imetus kvaila komiska ir laukti pasipiktinusiu zmoniu
    Čia ir visas juokingumas. Lyg ir esu išsilavinęs ir, mano manymu, pakankamai išprususios pasaulėžiūros žmogus, sugebantis vertinti pakankamai platų spektrą dalykų.

    Bet va juokinga ir viskas... ir ką man dabar daryti? Mano manymu, geriausias sprendimas yra tiesiog juoktis iš to, kas juokinga, nepriklausomai, koks to juokelio turinys ar tikslas.

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      O nuo ko? Pavyzdziui man nepatinka vulgarus muzikiski anekdotai, bet jei as buciau neissilavines prasciokas juokciausi kartu su tais kam juokinga.
      Ps: ne apie memes cia jei ka, apskritai.
      Šiaip tai tikrai ne nuo išsilavinomo priklauso. Turiu omeny akademinio/mokyklinio.
      Gal turi omeny išprusimą? T.y. bendrą žmogaus apsišvietimą ir žinias, nei akademinio dalyko mokėjimą. Kokios nors srities (pvz. mechaninės inžinerijos) diplomas ir to dalyko išmanymas tikrai neturi nieko bendro su humoro jausmu ir suvokimu.

      Mano manymu, tai priklauso nuo visiškai kitokių veiksnių, tokių kaip šeimos narių, mokyklos draugų įtaka, intelektas, domėjimosi sritys, moralinės normos ir t.t.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Čia ir visas juokingumas. Lyg ir esu išsilavinęs ir, mano manymu, pakankamai išprususios pasaulėžiūros žmogus, sugebantis vertinti pakankamai platų spektrą dalykų.

        Bet va juokinga ir viskas... ir ką man dabar daryti? Mano manymu, geriausias sprendimas yra tiesiog juoktis iš to, kas juokinga, nepriklausomai, koks to juokelio turinys ar tikslas.
        Hmm, tai cia is tos serijos, kur parodo pirsta ir juokiasi? Be paaiskinimo ir minties juokelis

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Šiaip tai tikrai ne nuo išsilavinomo priklauso. Turiu omeny akademinio/mokyklinio.
          Gal turi omeny išprusimą? T.y. bendrą žmogaus apsišvietimą ir žinias, nei akademinio dalyko mokėjimą. Kokios nors srities (pvz. mechaninės inžinerijos) diplomas ir to dalyko išmanymas tikrai neturi nieko bendro su humoro jausmu ir suvokimu.

          Mano manymu, tai priklauso nuo visiškai kitokių veiksnių, tokių kaip šeimos narių, mokyklos draugų įtaka, intelektas, domėjimosi sritys, moralinės normos ir t.t.
          Savaime suprantama, kad ne apie akademini issilavinima kalbu.Vien tai, kad ta pagalvojai verta "siaip linksma" temos pranesimo Isprusimas geras zodis, tiesiog mano zodyne issilavinimas irgi yra kur kas platesne reiksme turintis zodis nei akademinis issilavinimas.

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            Hmm, tai cia is tos serijos, kur parodo pirsta ir juokiasi? Be paaiskinimo ir minties juokelis
            Na gal nevisai taip. Bet panašių atvejų pamenu iš mokyklos laikų.

            Šiaip tai iš tikrųjų gana įdomi tema. Tik nemanau, kad pats turiu kompetencijos į ją gilintis. Čia tikriausiai psichologijos mokslo sritis.

            Pavydžiui, kodėl kai kurie tiesiog miršta iš juoko žūrėdami serialą "Draugai"? Man pačiam teko matyti daugybę panašių serialų, kuomet kai kurie mano aplinkoje esantys artimi žmonės kone lūždavo juokais, nors man tai nesukeldavo net menkiausios šypsenos.

            Arba kodėl kai kuriems juokingas Pedobear ir kitų mėmių humoras, kai kiti tuo piktinasi?

            Tikriausiai yra tam tikri "triggeriai", nuo kurių priklauso žmogaus humoro jausmas. Aplinkos įtaka, moralė ir intelektas čia tikriausiai atlieka kažkokį vaidmenį.

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Pavydžiui, kodėl kai kurie tiesiog miršta iš juoko žūrėdami serialą "Draugai"? Man pačiam teko matyti daugybę panašių serialų, kuomet kai kurie mano aplinkoje esantys artimi žmonės kone lūždavo juokais, nors man tai nesukeldavo net menkiausios šypsenos.
              Dėl to, kad dažniausiai gana primityvus, banalokas ir lengvai nuspėjamas humoras (esminis humoro bruožas - netikėta pabaiga), tad logiška, kad nejuokinga
              Flickr

              Comment


                Comment


                  Visiškai neįdomu

                  Aš suprantu tas memes, ir jos gali būti juokingos, bet visa prasmė šitos temos atrinkti tik geriausius pavyzdžius o ne iš eilės viską kopijuoti iš kitur internete.
                  Paskutinis taisė taimis; 2011.12.23, 18:03.

                  Comment


                    O apskritai patarčiau išskirti atskirą temą toms mėmėms ar kaip jie ten vadinas ir būtų ginčas užbaigtas. Juk aiškiai matom, kad ne man vienam jie nepatinka....Be to, kai kas sakė, kad tai dažnos situacijos, tai matyt pas tuos, kurie deda, jos ir yra dažnos, turbūt jie dažnai tokias vulgarybes išdarinėja....
                    Žinoma, jūs galite ant manęs pykti, įžeidinėti, bet aš tik sakau, jog galbūt aš esu pernelyg konservatyvus žmogus ir užaugęs ganėtinai konservatyvioje aplinkoje ir tokie dalykai man džiaugsmo neneša, o kai sakoma persuk puslapį jei nepatinka, tai galiu pasakyt tiek...kad ir kiek besuki vis tiek tas pats išlenda, nes jų čia beveik kas antram puslapį. (jei kas čia tik mano nuomonė, taip, kaip aš gerbiu jūsų nuomones, jūs gerbkite ir mano).
                    ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                    - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                    Comment


                      Su paint biški pavariau

                      Comment


                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        Nu tai kad ne. Kuo ilgiau laikysi šūdą, tuo lengviau, ir kas svarbiausia, maloniau bus jį išstumti...
                        Nu dar truputėli ir tu išsiduosi apie savo slaptą potraukį "ano išėjimo" malonumams. Vis labiau aiškėja tavo keistas domėjimasis gėjais.

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Nu tai kad ne. Kuo ilgiau laikysi šūdą, tuo lengviau, ir kas svarbiausia, maloniau bus jį išstumti...
                          Parašė Tomizmas
                          O paskui nutinka va taip:
                          Atvaizdas
                          Jooo, bl*t, dabar jau pradedu suprasti, kodėl forumiečių mažiau nei 1/10 sudaro merginos...
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment



                            ---

                            ---

                            Comment


                              Mano pirmoji mėmė

                              Comment


                                Comment


                                  prasideda...
                                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                  Comment


                                    Ne dėl meilės jis taip, visų pirma

                                    Comment




                                      Comment



                                        ---

                                        Comment


                                          Life is a game that no one wins

                                          Comment

                                          Working...
                                          X