Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Manau, atėjo laikas parodyti piletinę iniciatyvą!

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Manau, atėjo laikas parodyti piletinę iniciatyvą!

    Ka gi,manau,kaip pakankamai senas (nors ir ne ypac aktyvus) sio forumo ir SSC dalyvis,turiu teise pakelti si klausima.
    Kaip mes visi zinom,deja,sios dienos situacija Vilniuje klostosi ne visai taip,kaip mums to noretusi. Grupele "paveldo" fanatiku,besidengdami abejotinai interpretuotais UNESCO ekspertu abejotinais vertinimais bando "papjauti" naujus projektus NCC zonoje. Nepasitenkindami auktingumo apribojimu (< ET),jie nori visiskai uzdrausti aukstumines statybas NCC.
    Klausimas tame-kaip mes galime tam pasipriesinti?
    Tam tikru interesu grupiu vykdomas PR sudaro viesa nuomone,kad tam tikru "paveldieciu" nuomone atspindi visu vilnieciu nuotaikas
    1. Viesu akciju rengimas
    2. Mass-media panauduojimas savo nuomonei pozicionuoti
    3. Kontaktu su gimingu interesu grupemis (architektai,verslo atstovai) paieska


    Asmeniskai,esu linkes paaukuoti tam savo brangaus laiko.
    Ar atsirastu norinciuju kazka organizuoti?

    #2
    Tikrai prisideciau kaip galedamas, deja dabar neesu Vilniuje ir turbut nebusiu greitu laiku (tiesa pasirodysiu porai savaiciu vasaros pradzioje ).

    Bet manau butu galima organizuoti kokia nors palaikymo akcija ar kazka panasaus. Butu idomu isgirsti daugiau ideju. Manau tikrai sulauktume ziniasklaidos demesio (aisku pries tai tokia akcija pareklamuotume visais imanomais budais).

    Comment


      #3

      aha, as ir apie tai galvojau. jei ka, tai ir as galeciau drasiai prisidet.

      Comment


        #4
        visu pirma reiktu grupei kazkokiai tai susirinkt ir labai viska gerai suderint ir turet stiprius kontrargumentus, uznugari, kad musu, kaip laiudy sakant "neuzvartytu", o kad pasirodytumem tikrai deramai

        Comment


          #5
          Na,tai reikes meet'o Vln prie alucio ir butu galima viska aptarti

          Comment


            #6
            bet sakyciau "nereik tempt i nakti"

            Comment


              #7
              Tai jokiais budais. Todel ir sukuriau tema,kad reikia kazka daryti dabar

              Comment


                #8
                tai gerai, po velyku is kart ir galim suorganizuot meet'a vln. tai galit siulyt data jau man rods. as tai dabar turiu laiko, tai prisiderinsiu praktiskai belekada.

                Comment


                  #9
                  Man tai vakarais be ypatingu problemu. Reiskia,po velyku pradedam

                  Comment


                    #10

                    Comment


                      #11
                      Kol jaunas, reikia pamaistauti ziuresim.

                      Comment


                        #12
                        maistaut, tai manau nemaistausim tiesiog garsiai pasakysim, jog visuomeneje vyrauja ir kitokia nuomone

                        Comment


                          #13
                          labai puikus sumanymas, dr. Jackal Manau butaforiniu "paveldieciu" ir su tuo susijusiu interesu grupiu niekuo nepamatuoti reikalavimai stabdant teigiama progresa ir prisidengiant paveldo apsauga augs geometrine progresija, o man tai stebeti nera jokio malonumo. Kazka nuveikti to labui noretusi ir man.

                          Comment


                            #14
                            ...

                            as tai uz viesu akciju rengimu.nors as pats is klp bet butinai atvaryciau i vln as sutinku.

                            Comment


                              #15
                              oi, man kazkaip velykos jau si pirmadieni pasirode as turejau omny, kad galim kita savaite susibegt

                              Comment


                                #16
                                Be abejo prisidėsim
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Marius
                                  Manau butaforiniu "paveldieciu" ir su tuo susijusiu interesu grupiu niekuo nepamatuoti reikalavimai stabdant teigiama progresa ir prisidengiant paveldo apsauga augs geometrine progresija.
                                  Butent. Neleiskim neshvariai konkurencinei kovai trukdyti Vilniaus ekonominei raidai
                                  Ok,galima pradeti derinti meet'o data. Man asmeniskai beveik bet kuris vakaras tinka. Rokas isreiske pageidavima rengti po Velyku. Kaip kitu nuomones?

                                  Comment


                                    #18
                                    Na po Velykų ir man labiau prie širdies
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      Tai apie toki laika ir mastom

                                      Bus idomu

                                      Comment


                                        #20
                                        ...

                                        bet jei kalbant apie protesto akcijas ar panasiai ar musu sitam forume zmoniu tikrai nebus per mazai?

                                        Comment

                                        Working...
                                        X