Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Manau, atėjo laikas parodyti piletinę iniciatyvą!

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kol Rokas sugris, galima atideti.

    Comment


      Ok,tegi pranesa,kai sugris,susitarsim

      Comment


        Sveiki, Vilniuj busiu ateinanti pirmadieni. Tuomet, jei vel kas nors neivyks netiketo bei nelaukto, be jokiu problemu galesiu dalyvaut.

        Comment


          Aha, na nieko, tada iki kitos savaitės atidėsim
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Jei pries ka nors protestuot - tai as visada uz ... rimtai siaip...
            Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

            Comment


              jei jau rodot visi lietuviska iniciatyva - prasau uzbalsuoti siandienos delfio apklausoje. patys zinoti uz kuri varianta


              Prie ruso man buvo geriau

              Comment


                / oi, velnias... kol kas apklausos rezultatai tikrai ne į gerąją pusę... Įdomu, kaip būtų, jei ir rusiškus filmus nuspręstų įgarsint - turbūt subtitrų šalininkų įškart daugiau atsirastų

                Comment


                  pastebejau, jog delfyje vienu metu galima balsuoti 10 kartu, paskui ismeta "your_answer_limited: 10"
                  taciau niekas netrukdo Delfyje cookies prasitrinti pirmyn i sviesia ateiti!


                  Prie ruso man buvo geriau

                  Comment


                    "Ydingas įstatymas gali paversti šalį Europos užkampiu"

                    Šią savaitę įsigalios naujasis Nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymas, kuris gali tapti miestų plėtros stabdžiu, rašo "Lietuvos rytas". Atkakliai brukamas ydingas įstatymas pavers šalį beveidžiu Europos užkampiu. Po kelių dienų įsigaliosiantį įstatymą kritikuoja bemaž visos institucijos ir organizacijos, teigia dienraštis.

                    Daugiausiai kritikos naujasis įstatymas sulaukė dėl to, jog iš beveik 50 poįstatyminių aktų yra parengti vos trys.
                    Reklama




                    Naujojo įstatymo rengėjai tvirtina, kad jis buvo suderintas su UNESCO paveldo apsaugos konvencija ir griežčiau reguliuos paveldo reikalus. Tačiau architektai teigia, kad tokie argumentai - tik priedanga.

                    Prieštaringai vertinamas naujasis Nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymas "Lietuvos rytą" paskatino pasidomėti, kaip paveldo apsaugos problemos sprendžiamos Vakarų Europos miestuose.

                    Dienraščio teigimu, Kelne (Vokietija) taip pat buvo susikirtę miesto bendruomenės ir UNESCO interesai. Itin daug ginčytasi dėl krikščioniškosios Europos simbolio – Kelno katedros. Visuomenės pasipiktinimą sukėlė pasaulio kultūros paveldą globojančios organizacijos sprendimas įrašyti katedrą į nykstančių kultūros paminklų sąrašą.

                    Anapus Reino miesto planuotojai ir investuotojai susiruošė statyti naują paslaugų ir transporto centrą su daugiaaukščiais statiniais, tačiau UNESCO pareiškė, jog Kelno katedrą užgoš antrasis centras su biurų ir viešbučių bokštais. Į tai nebuvo atsižvelgta, nusprendus, kad įšaldęs statybas Kelnas nebesiplėtos kaip šiuolaikiškas Eurupos miestas.


                    Man rods, kolegos, pribrendo reikalas susaukt neeilini susitikima

                    Comment


                      Taip,taip. Kada liaudis pageidautu? Manau,po truputi formuojasi frakcija bendraminciu ir valdzios strukturuose. Reikia ieskoti budu susibendrauti su jais,pasiulyti bendradarbiavima

                      Comment


                        Man rods pirmas ir svarbiausias zingsnis turi but susitikimas. Prie bokalo tada viska ir aptarsim, kas ka, kas kaip.

                        As galiu belekada iskyrus ketvirtadieni po po pietu. Kas labiau uzimtesnis, sakykit data ir laika. As be didesniu problemu prisitaikysiu.

                        Comment


                          Šiandien nuo 6 val. laisvas, tad galim susitikti. Patogiausia "Čili pica" arba "Promto" "Europoje"
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment



                            man tinka

                            Comment


                              Man irgi. Gal,"Cili",6 val.

                              Comment


                                Tai šaunu, "Čili" "Europoje" 6 val
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Na va, kai visiem tinka tuomet man netinka (kaip tik nuo 6 kursai), bet aisku, kad neimanoma surasti visiem tinkamo laiko, todel jei iseis prisijungsiu velesniu rezimu.

                                  Comment


                                    tai ka, busim 3-se? Ar derinam kita laika, a?

                                    Comment


                                      Galima ir vėliau, tarkim 8-ą?
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment



                                        tinka

                                        Comment


                                          8 butu pats tas. Jei kitiem tinka, tuomet man irgi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X