Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Su kuo iš forumo narių labiausiai norėtume susipažinti?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Nusimk tuos rožinius akinius pagaliau.

    Comment


      #62
      Akiniai ne rožiniai, o suvirintojo.

      Comment


        #63
        Rožiniai suvirintojo akiniai.

        Comment


          #64
          Parašė Al1
          Pažindinkitės.
          Čia realiai tu?
          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
          Marsrutai.lt tinklaraštis!
          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

          Comment


            #65
            Realiai, tik nuotrauka jau sena, sena... Skaitmeninės eros pradžia. Pirmasis fotoaparatas, jungiamas per COM portą...

            Comment


              #66
              Be jokios abejonės, labiausiai norėčiau susipažinti su oranger. Pakalbėtume religijos temomis.
              O kalbant rimtai, tikriausiai labiausiai norėčiau bent jau susitikti ir išgerti alaus su tais forumiečiais, kurie čia jau seniai ir nuolat bei aktyviai prisideda savo kontribucijomis (tiek vizualinėmis, tiek intelektualinėmis). Tokių žmonių, manau būtų ~10 (aišku, neskaičiuojant tų, kuriuos jau pažįstu).

              P.S. man didelė garbė matyti tiek daug norinčių susitikti su John.

              Comment


                #67
                O štai ir aš!






                Labiausiai tai norėčau artimiau pabendrauti su Al1, nes toje nuotraukoje jis atrodo labai jau patraukliai, toks šelmis su tais akinukais...

                Comment


                  #68
                  Padėk Dieve,
                  DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                  Comment


                    #69
                    Aš tai su blitz norėčiau susipažinti

                    Comment


                      #70
                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                      O štai ir aš!

                      Atvaizdas


                      Atvaizdas



                      Labiausiai tai norėčau artimiau pabendrauti su Al1, nes toje nuotraukoje jis atrodo labai jau patraukliai, toks šelmis su tais akinukais...
                      Plastinę operaciją pasidarei?

                      Comment


                        #71
                        Parašė Edd Rodyti pranešimą
                        O štai ir aš!
                        Atvaizdas

                        Net nupurte (tiesiogine prasme)

                        Comment


                          #72
                          Parašė Ametistas
                          O kodėl? Juk tai tik joke
                          Sunku paaiskinti, na tiesiog slyksciai atrodo vyras su moterisku makiazu. Dar panasiai buna kai per TV kokiam filme du gejai buciuojasi, irgi nukrecia (nos nesu joks didelis homofobas, bet vaizdas nupurto)

                          Comment


                            #73
                            Nerealiai prisijuokiau iš visų komentarų ir vakaras praskaidrėjo
                            Liuks tema
                            http://www.dgfotografija.lt ir http://www.pigifotospauda.lt/

                            Comment


                              #74
                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Sunku paaiskinti, na tiesiog slyksciai atrodo vyras su moterisku makiazu. Dar panasiai buna kai per TV kokiam filme du gejai buciuojasi, irgi nukrecia (nos nesu joks didelis homofobas, bet vaizdas nupurto)
                              Kartais per TV rodomas toks tragiškas veiksmas "Juokis 20XX". Tai ten ~90% scenoje rodomų moterų yra persirengę vyrai. Ta laida aplamai - neištirti klodai psichoanalitikams.
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                #75
                                Nėra ko stebėtis. Juk tarp režisierių yra nemažai žydrų.
                                Paskutinis taisė Al1; 2011.10.07, 19:43.

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė Dija Rodyti pranešimą
                                  Nerealiai prisijuokiau iš visų komentarų ir vakaras praskaidrėjo
                                  Liuks tema
                                  Tai kodėl ne prabalsavai? Visa forumo vyrija taip nekantravo
                                  Paskutinis taisė oranger; 2011.10.09, 02:16.

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Be jokios abejonės, labiausiai norėčiau susipažinti su oranger. Pakalbėtume religijos temomis.
                                    Aš jau tomis temomis seniai nekalbu. Tiems, kas netiki Dievu, tiesiog iškart kalu į snukį

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      Aš jau tomis temomis seniai nekalbu. Tiems, kas netiki Dievu, tiesiog iškart kalu į snukį



                                      Comment


                                        #79


                                        „Aš esu gerasis ganytojas. Geras ganytojas už avis guldo gyvybę. Aš – gerasis ganytojas: aš pažįstu savąsias avis ir manosios pažįsta mane“

                                        Paskutinis taisė oranger; 2011.10.09, 02:49.

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                          Aš tai su blitz norėčiau susipažinti
                                          Ačiū, kad susidomėjote susipažinimu su blitz. Jūsų eilės numeris yra: 546. Atėjus jūsų eilei, blitz išanalizuos jūsų nuotrauką ir nuspręs ar esate verta patekti į antrąjį atrankos etapą. Jeigu jums pasiseks ir antrajame etape, jūsų laukia praktinis, paties blitz išrastas, BBCB 3000 testas (Blitz's Boobies Cooking and Blowjobs Test 3000). Jei nusišypsos laimė ir testo rezultatas bus patenkinamas, jūs būsite priimta bandomajam laikotarpiui į blitz'o virtuvę.

                                          Norime perspėti, kad sėkmės galimybės yra labai mažos dėl didelio norinčiųjų skaičiaus, tačiau nenusiminkite, nes nesėkmės atveju jūs automatiškai dalyvausite loterijoje, kurios pagrindinis prizas - blitz nuotrauka su parašu.
                                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X