Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikia pagalbos...

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    dar reikia pagalbos, vis dar nesiseka nustatyti adresų juostos ir meniu juostos
    Paskutinis taisė Naujaneriai; 2011.02.13, 19:07.
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      Parašė centras85 Rodyti pranešimą
      dar reikia pagalbos, vis dar nesiseka nustatyti adresų juostos ir meniu juostos
      Nebūtų lengviau tiesiog perinstaliuoti???
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        F10 spaus ir tad gelsi viska įsijungti.
        Life is a game that no one wins

        Comment


          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          Nebūtų lengviau tiesiog perinstaliuoti???
          Bandyta ir tas ir vis tiek rodo tą patį.
          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

          Comment


            Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
            F10 spaus ir tad gelsi viska įsijungti.
            Ačiū.
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              Sveiki, noriu savo fonoteka susitvarkyti, galėčiau pats bet pas mane labai daug dainų, tai kad rankiniu būdu kelias savaites ieškočiau vienodų dainų, gal žinote kokia pragrama kad būtų galima vienodus failus surasti.
              Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

              Comment


                Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                Sveiki, noriu savo fonoteka susitvarkyti, galėčiau pats bet pas mane labai daug dainų, tai kad rankiniu būdu kelias savaites ieškočiau vienodų dainų, gal žinote kokia pragrama kad būtų galima vienodus failus surasti.
                Duplicate Music Files Finder ankščiau buvo nemokamas,kaip dabar nežinau reiktų paieškot manau tikrai rasi nemokamą,įjungi,paleidi paiešką,suranda berots vienodo pavadinimo dainas mp3 formato.Gali iškart per tą programą ir ištrinti, leidžia paklausyt ir įsitikint ar tikrai dainos tos pačios .Žodžiu kaip Freeware programa gana nebloga,pačiam kelis kart teko naudotis nenusivyliau

                Comment


                  Dėkui padėjo, Duplicate Music Files Finder radau nemokama, viska labai greitai susitvarkiau kaip ir galvojau kad bus daug vienodų dainų, (13875 dublikatų buvo 249).
                  Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                  Comment


                    Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                    Dėkui padėjo, Duplicate Music Files Finder radau nemokama, viska labai greitai susitvarkiau kaip ir galvojau kad bus daug vienodų dainų, (13875 dublikatų buvo 249).
                    O aš jau galvojau, kad čia pas mane beveik 10k bus daugiausiai
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Sveiki,
                      Klausykite, o nuėjus pasidaryti nuotrauką dokumentams, ar visur gali gauti ir skaitmeninę nuotraukos versiją, ar tik kai kur? Maniau, kad visur, nuėjau į vieną iš fotoateljė, o ten tik popierinis variantas...

                      Comment


                        Sveiki,

                        Ieškau, bet kokios informacijos apie pastatą esantį Slucko g.8, buvęs Eidukevičiaus batų fabrikas, dabar viešbutis "Ecotel Vilnius", gal kur esatę aptikę kokios informacijos ar nuotraukų pačio pastato, o gal gatvės Slucko, Šeimyniškių.

                        Būčiau lb dėkinga

                        Comment


                          Parašė www Rodyti pranešimą
                          Sveiki,

                          Ieškau, bet kokios informacijos apie pastatą esantį Slucko g.8, buvęs Eidukevičiaus batų fabrikas, dabar viešbutis "Ecotel Vilnius", gal kur esatę aptikę kokios informacijos ar nuotraukų pačio pastato, o gal gatvės Slucko, Šeimyniškių.

                          Būčiau lb dėkinga
                          jeigu žinote rusų kalbą, tai siūlau apsilankyti forume http://vilnius.borda.ru/. Labai daug įdomios medžiagos apie Vilnių. Ten lankosi labai daug išvažiavusių iš Vilniaus -žydų. Pats forumas kiek chaotiškas ir sunku ką nors rasti, bet paprašykit, tai žmonės tikrai ten padės.

                          Šiek tiek ant smūgio radau http://vilnius.borda.ru/?1-11-0-00000031-000-60-0
                          Paskutinis taisė micku; 2011.01.27, 14:00.

                          Comment


                            Reikalinga labai skubi pagalba

                            Gal kas žinote ir mokate, kaip padaryti automatinį turinį ant Microsoft Office Word 2010 programos?

                            Būsiu labai dėkingas.
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              Bandyk šitą: http://www.word-2010.com/insert-a-ta...tents-in-word/
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Parašė centras85 Rodyti pranešimą
                                Gal kas žinote ir mokate, kaip padaryti automatinį turinį ant Microsoft Office Word 2010 programos?

                                Būsiu labai dėkingas.
                                Arba lietuviškai: http://www.radiocool.lt/kaip-worde-p...i-office-2007/
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Abiem Ačiū.
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    Sveiki. Šiame forume mačiau temą "Pagaminta Lietuvoje", tačiau manau kad mano pagalbos prašymas labiau tinka čia. Taigi apie situaciją: esu 4 kurso KTU mechanikos studentas ir ieškau įmonės profesinei praktikai atlikti. Ieškau ne bet kokios, noriu "įdomesnės" praktikos: t.y. ne tokios "tekinimas - frezavimas", nes tokių būna kasmet kas trečias darbas ir tai yra ganėtinai banalu ir neįdomu Jau kreipiausi į Giraitės ginkluotės gamyklą, Helisotą, Kauno energetikos remontą ir keletą kitų. Šios įmonės arba praktikantų nepriima, arba jų profilis pasirodė gerokai besiskiriantis nuo mano specialybės. Prašau forumiečių patarimų. Gal kas dar žino tokių savo specifika netradicinių įmonių Kaune, kurios būtų bent kiek "įdomesnės"?

                                    Comment


                                      Praktikantam dažniausiai neleidžia dirbti rimtesnių darbų.
                                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                      Comment


                                        Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                                        Praktikantam dažniausiai neleidžia dirbti rimtesnių darbų.
                                        Žinau, bet ne tame mano paieškų esmė. Aš noriu kad įmonė, kurioje atliksiu praktiką būtų kažkuo išskirtinė, nes kaip taisyklė mano specialybės studentai praktiką atlieka įmonėse, kurių produkcija baisiai tradiciška (įvairūs metalo gaminiai), o mane domina ne tokios tradicinės įmonės. Noriu susirast kažką įdomesnio ar modernesnio nei įprasta.

                                        Comment


                                          pvz. orlaivių techaptarnavimas/priežiura/remontas..
                                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X