Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikia pagalbos...

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė LC. Rodyti pranešimą
    O tada man, žioplam, paaiškink kam vėdint šiluminę trasą. Juk ji ir turi būt šilta, jeigu ji yra šiluminė. Kam dar ją šaldyt?
    Tikriausiai, kad šilumos vamzdynų šachtose nesikauptų drėgmė, garai O panašių statinių teko matyti įvairiose miesto vietose.

    Comment


      Parašė Godo Rodyti pranešimą
      Tikriausiai, kad šilumos vamzdynų šachtose nesikauptų drėgmė, garai O panašių statinių teko matyti įvairiuose miesto vietose.
      Aš anksčiau net dėmesio neatkrepdavau, o dabar įdomu pasidarė. Reikės nuvažiuoti prie ko nors panašaus ir patyrinėti.

      Comment


        Parašė LC. Rodyti pranešimą
        O tada man, žioplam, paaiškink kam vėdint šiluminę trasą. Juk ji ir turi būt šilta, jeigu ji yra šiluminė. Kam dar ją šaldyt?
        Tiksliau reiktu sakyti, kad vėdinama ne šiluminė trasa, o požeminiai kolektoriai, kuriais nutiesti tie vamzdžiai. Netgi ir ortofoto matosi, kad pakankamai didelė teritorija yra neužstatyta ir jeigu po ja yra nutiesti kolektoriai, tai ilgoje atkarpoje nėra galimybės kitaip įrengti vedinimą. Ten kur yra pastatai, tie kolektoriai eina per pastatų rūsius, ten yra įrengtos ventiliacinės angos.
        Kolektoriai vėdinami, kad darbininkai turėtu kuom kvėpuoti. Nes nors ir nesimato, bet juose pakankamai dažnai dirba darbininkai (jei nesuklysiu, tai bent kartą per savaitę praeina prižiūrintis personalas, gal ir dažniau).
        Paskutinis taisė sleader; 2011.02.23, 21:38.

        Comment


          Gali būti, kad toje vietoje yra požeminiai garažai, o čia - jų ventiliacijos kanalų išvedimas į viršų.

          (antrą vertus, sleader pavaaaarėėė )

          Comment


            Parašė LC. Rodyti pranešimą
            Aš anksčiau net dėmesio neatkrepdavau, o dabar įdomu pasidarė. Reikės nuvažiuoti prie ko nors panašaus ir patyrinėti.
            Kur tik yra stambesnės šiluminės trasos su požeminėmis aptarnavimo patalpomis, ten ir visokie ventiliacijų bokštai kyšo. Net Žvėryne, prie Vingio parko tilto, keletas nedidelių ventiliacijų yra, o ten esančiuose šachtose net benamiai kažkada buvo įsiveisę Po to šilumininkai užvirino tų šachtų šulinių dangčius. Beje, jei jaučiasi smarvė, gali būti, kad tie ventiliacijos bokštai veda, pvz., į požeminę fekalijų siurblinę... yra ir tokių objektų

            Comment


              Parašė Magician Rodyti pranešimą
              Gali būti, kad toje vietoje yra požeminiai garažai, o čia - jų ventiliacijos kanalų išvedimas į viršų.
              Būna ir taip, net nepagalvojau apie tai Pilaitę menkai pažįstu

              Comment


                Parašė rat
                Tada kitas klausimas. Kodėl prieš kokių kelioliką metų kvapas buvo kaip iš kokių nuotekų?
                Kaip Godo minėjo, ten buvo valkatėlių lizdas. Taip išeina, kad jie ten mhmh darydavo.

                Comment


                  Parašė LC. Rodyti pranešimą
                  Kaip Godo minėjo, ten buvo valkatėlių lizdas. Taip išeina, kad jie ten mhmh darydavo.
                  Tai benamiai niekada nesistengia ieškoti atokesnės vietelės gamtos reikalams nuo savo būsto Apleistuose namuose teko matyti visokių vaizdų

                  Comment


                    Gal kas žinote, kur galima gauti judančias šypsenėles?
                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                    Comment


                      Parašė centras85 Rodyti pranešimą
                      Gal kas žinote, kur galima gauti judančias šypsenėles?
                      Kas tai per daiktas?

                      Comment


                        Parašė LC. Rodyti pranešimą
                        Kas tai per daiktas?
                        Arba kitaip vadinimai smailai. Šalia pasižiūrėk atsakymo lango kairėje pusėje.
                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                        Comment


                          Sveiki. Gal galėtumėte padėti man surasti Kauno žemėlapį, su jame sužymėtais tarybinių laikų gatvių pavadinimais?

                          Comment


                            Parašė Magician Rodyti pranešimą
                            Sveiki. Gal galėtumėte padėti man surasti Kauno žemėlapį, su jame sužymėtais tarybinių laikų gatvių pavadinimais?
                            http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=5750

                            O jei kasko rimciau, tai isversk tevu, seneliu knygu spintas ir turetum rasti atlasa knygos forma.
                            Paskutinis taisė e2ards; 2011.02.28, 07:20.

                            Comment


                              Sveiki! Paskutinėmis dienomis vietoj kai kurių nuotraukų šiame forume, man rodo štai tokį paveiksliuką:



                              Ar čia man vienam tik taip rodo, ar ir daugiau kas yra susidūrę su panašia problema?
                              Kaip būtų galima išpręsti tokią problemą?

                              Comment


                                Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                Cha, man irgi taip pasirodė. Norėtųsi tiksliau sužinoti kas ten per daikčiukas.
                                Pilaitėje pilna šitų vamzdžių. Iš Vydūno įsukus į pilaites pr. yra tiltas, to tilto dešinėje yra. Kanto alėja kur atsiremia i Karaliauciaus g. - lauku puseje yra. Cia Zalgirio ir Kalvariju sankryzoje, kur autikai sustoja yra. Iesmiminku g. atsiremia i Naugardudko g. p kaire yra. As kazkaip galvodavau, kad vis del to silumines trasos. Bunkeriai skamba geriau, bet mazai tiketina

                                Comment


                                  Labai reikalinga skubi pagalba

                                  Gal, kas žinote, kaip galima iš pdf konvertuoti į wordą? Ir gal kas žinote kokią programą konvertavimui iš pdf į doc
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    http://convertpdftoword.net/ - be jokių siuntimųsi.

                                    Comment


                                      Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                      http://convertpdftoword.net/ - be jokių siuntimųsi.
                                      Gal yra programa, kur galima konvertavus taisyti?

                                      Ačiū.
                                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                      Comment


                                        Sveiki,

                                        Labai reikia senesnių šio dvaro nuotraukų ir nuotraukų iš vidaus. Gal kas gali pagelbėti?

                                        Comment


                                          Ieškau informacijos apie naktinį klubą ,,eXtra''

                                          Sveiki, man reikia informacijos apie klubą ,,eXtra'', laisvės prospekte 55 (žr. paveiksliuką). Tas klubas daugiau nebeegzistuoja ir pačią nuotrauką radau atsitiktinai, be to ji labai sena, gal net 2000-tų metų. Tai gal kas nors ten kadaise lanketės?



                                          Tiksliau norėčiau žinoti:
                                          Įkūrimo data
                                          Užsidarymo data
                                          Užsidarymo priežastis
                                          Klubo tema (tematika, vakarėlių stilius)
                                          Klubo savininkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X