Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikia pagalbos...

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man šovė mintis panaikinti seno 5aukščio laiptinės apačioje radiatorius kurie šildo tame tarpe ir lauko orą bei gyventojai už tai moka. Paprašiau Mano būstas suorganizuoti apklausą ir nupjauti kelių laiptinių radiatorius. Iš pat pradžių bandė atmesti atseit turiu surinkti beveik pusės butų sutikimus, kad jie sutinka vien tam, kad suorganizuoti apklausą remiantis mistiniu dokumentu kurio net neįvardino ar jų pačių ar VMSA, ar LRV ar dar kas. Paprašiau atsiusti, bet aišku neatsiuntė. Tada suigalvojo kitą atmazą, atseit neleidžiama nupjauti atseit statybos įstatymas neleidžia nors naujuose namuose niekur nėra radiatorių laiptinėse. Ar kas nors žino kaip yra iš tikrųjų? Ačiū.
    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

    Comment


      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
      Man šovė mintis panaikinti seno 5aukščio laiptinės apačioje radiatorius kurie šildo tame tarpe ir lauko orą bei gyventojai už tai moka. Paprašiau Mano būstas suorganizuoti apklausą ir nupjauti kelių laiptinių radiatorius. Iš pat pradžių bandė atmesti atseit turiu surinkti beveik pusės butų sutikimus, kad jie sutinka vien tam, kad suorganizuoti apklausą remiantis mistiniu dokumentu kurio net neįvardino ar jų pačių ar VMSA, ar LRV ar dar kas. Paprašiau atsiusti, bet aišku neatsiuntė. Tada suigalvojo kitą atmazą, atseit neleidžiama nupjauti atseit statybos įstatymas neleidžia nors naujuose namuose niekur nėra radiatorių laiptinėse. Ar kas nors žino kaip yra iš tikrųjų? Ačiū.
      gali tiesiog liept užsukt, bus paprasčiau gal

      Comment


        Naujuose namuose yra radiatoriai laiptinėse. Jie ten privalo būti tam, kad užtikrinti sanitarišką aplinką į kurią įeina ir atitinkama temperatūra.

        Su užsukinėjimais gali būti įdomiai. Vienais metais mes su Mano Būstas kariavome - namo atstovas užsuka, po savaitės atvažiuoja MB ir atsuka. Namo atstovas vėl užsuka, MB vėl atsuka. Ir taip visą žiemą.

        Comment


          Klausimas dėl vejos robotų, jeigu yra tvora aplink visą pjaunamos teritorijos plotą, ar reikia dar tempti tą vielą po žeme papildomai? Nes logiškai mąstant robotas juk mato, kad tvora ir nuvažiuos į kitą pusę.

          Taip pat jei kas turit, gal galite pasidalinti savo nuomone apie konkretų modelį. Žiūrimi variantai Stihl, Husqvarna, Worx ir kt. Svarbu, kad kuo mažiau rūpesčio būtų su juo
          AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

          Comment


            Parašė booraz Rodyti pranešimą
            Klausimas dėl vejos robotų, jeigu yra tvora aplink visą pjaunamos teritorijos plotą, ar reikia dar tempti tą vielą po žeme papildomai? Nes logiškai mąstant robotas juk mato, kad tvora ir nuvažiuos į kitą pusę.

            Taip pat jei kas turit, gal galite pasidalinti savo nuomone apie konkretų modelį. Žiūrimi variantai Stihl, Husqvarna, Worx ir kt. Svarbu, kad kuo mažiau rūpesčio būtų su juo
            Ne visi robotai turi jutiklius, dažnai važiuoja atsitrenkia ir jei nepajuda apsisuka. Kabelis riekalingas dėl grįžimo į stotelę.
            Pats turiu Worx, esu patenkintas, gal kiek akumas per silpnas, bet vejos tik 120 m2.
            Visi giria ir siūlo Husqvarna, o jei nori, kad važinėtų ne zigzagais tai Bosch rekomenduoja.

            Comment


              Jei yra tvora, tai vielos nereikia.

              Kiek girdėjau, Husqvarna neva geriausi. Jei daug kliūčių,tai reikia pirkti galingesnį, pvz, žolės plotas 600 kv.m., bet daug kliūčių, tai robotas, kurio specifikacija iki 600 kv.m, nepatemps.

              Comment


                Ar įmanoma iš kur nors atsisiusti faile visus Lietuvo adresus,nebūtinai su pastatų numeriais, tiesiog miestas/rajonas, kaimas, gatvė ar panašiai? Ar paimti iš kokių atvirų duomenų?
                Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                Comment


                  Kiek pamenu neseniai buvo atverti šie duomenys, siūlyčiau paklausti temoje https://www.miestai.net/forumas/foru...-palydov%C5%B3 arba OpenStreetMap

                  Comment


                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                    Ar įmanoma iš kur nors atsisiusti faile visus Lietuvo adresus,nebūtinai su pastatų numeriais, tiesiog miestas/rajonas, kaimas, gatvė ar panašiai? Ar paimti iš kokių atvirų duomenų?
                    openstreetmap turi, tik aišku nebus varianto „parsisiųsti gatvių pavadinimus“

                    Comment


                      Adresai ir šiaip visas adresų kadastras (įskaitant gatves su geometrijomis) yra čia:
                      https://www.registrucentras.lt/p/1187
                      Rašykit, jei kas neaišku.

                      Comment


                        Parašė OpenStreetMap Rodyti pranešimą
                        Adresai ir šiaip visas adresų kadastras (įskaitant gatves su geometrijomis) yra čia:
                        https://www.registrucentras.lt/p/1187
                        Rašykit, jei kas neaišku.
                        Liuks, ačiū
                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                        Comment


                          Galbūt kas nors neseniai domėjosi ar esat gerai įsigilinęs į temą: reiktų pavyzdžių istorikų, kurie Vakaruose nagrinėja arba yra nagrinėję gyvenimą Sovietų Sąjungoje, ir kurie būtų žinomi ir pripažinti mokslininkų bendruomenėje, kuo toliau nuo radikalios kairės ar dešinės. Dėkui už pagalbą.
                          Lietuva visiems.

                          Comment


                            https://en.m.wikipedia.org/wiki/Anne_Applebaum
                            https://en.m.wikipedia.org/wiki/Timothy_D._Snyder

                            Comment


                              Kas elektronikoje nusimanote, reikalingas maitinimo šaltinis.
                              Pas mane yra tokios formos (su atskirai išsitraukiančiu "dvigubu" rozetės laido kištuku:
                              https://www.anodas.lt/impulsinis-mai...12v-5a-2-5x5-5 (tik pas mane 2A).
                              Ar man būtinai reikia ieškoti pakeitimui, kad būtų tokios pat fizinės formos, ar galiu pakeisti į va tokios formos adapterį:
                              https://www.anodas.lt/maitinimo-saltinis-12v-2a

                              Duomenys sutampa ant mano seno ir ant šito naujo:
                              24W
                              Input 100-240W
                              Output 12V = 2A

                              Gal ta skirtinga forma dar kažką duoda, nes visgi antro tipo adapteriai ženkliai pigesni, tai gal netinka kaip pakeitimas?

                              Papildomai:
                              Radau ir beveik tokį patį kaip pas mane, visi aukščiau paminėti duomenys identiški, tik prie input pas mane parašyta 0,6A, o tam kitam 0,5A. Ar tai dzin, ar jau nebetinka?
                              Dar kitą radau kur irgi viskas atitinka, tik vietoj 240V, rašo 230V.

                              Čia kas elektrą išmano tai juokingi klausimai turbūt, bet aš esu keitęs maitinimą modemui, tai sugebėjau sudegint modemą su nauju maitinimu
                              Paskutinis taisė Gator; 2023.04.20, 23:51.

                              Comment


                                240V ar 230V yra dzin. Input 0.6A ar 0.5A taip pat dzin Šiaip rašoma Maitinimo įtampa: nuo 110 V iki 220 V
                                Svarbu pirmiausia OUTPUT kad sutaptų įtampa 12V ir kad nebūtų naujas silpnesnis kiek reikia apkrovai.
                                Tas kur antras tai nelabai patogus kai kišasi visas bumbulas į rozetę. Kas jo viduje tai sunku atspėti, ant kiek švariai, kokybiškai dirba
                                Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                Comment


                                  Taip pat reikia, kad išėjime plius ir minus būtų taip pat išdėstyti, kaip sename maitblokyje, bet šiaip tiks ir antras.

                                  Comment


                                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                    240V ar 230V yra dzin. Input 0.6A ar 0.5A taip pat dzin Šiaip rašoma Maitinimo įtampa: nuo 110 V iki 220 V
                                    Ant mano esamo rašo 100- 240.
                                    Irgi dzin, kad ant šito 110-230?


                                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                    Svarbu pirmiausia OUTPUT kad sutaptų įtampa 12V ir kad nebūtų naujas silpnesnis kiek reikia apkrovai.
                                    Silpnesnis tai, kad butu ne mažiau nei 24w?
                                    Tai yra, kad prie oitput būtų ne mažiau 2A?

                                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                    Tas kur antras tai nelabai patogus kai kišasi visas bumbulas į rozetę. Kas jo viduje tai sunku atspėti, ant kiek švariai, kokybiškai dirba
                                    Jei nekokybiškas kas gali nutikti blogiausio? Prastai maitins ar gali sugadinti ir įrenginį?

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Ant mano esamo rašo 100- 240.
                                      Irgi dzin, kad ant šito 110-230?
                                      Silpnesnis tai, kad butu ne mažiau nei 24w?
                                      Tai yra, kad prie oitput būtų ne mažiau 2A?
                                      Jei nekokybiškas kas gali nutikti blogiausio? Prastai maitins ar gali sugadinti ir įrenginį?
                                      Kai rašo 110-230 ar iki 240V, panašiai, reiškia viduje impulsinis maitblokis kuris gali dirbti plačiame INPUT kintamos elektros diapazone.
                                      Mokyklos kursas: Output pastoviai įtampai V x A = W. Tavo atveju 12V x 2A = 24W tai galima bet kaip žiūrėti, ne mažiau galingumo 24W arba ne mažiau srovės 2A.
                                      Švariai turėjau mintyse ant kiek stabili išėjimo įtampa ir be visokių didelio dažnio kHz šiukšlių iš maitblokio. Kitas klausimas ką maitinsi, ant kiek tam daiktui tai iš viso svarbu. Čia tokie teoriniai pamąstymai. Didelio dažnio šiukšlės gal tam daiktui kažką trikdys jei koks nežinau pvz matavimo įrenginys.
                                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                      [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                        Čia kas elektrą išmano tai juokingi klausimai turbūt, bet aš esu keitęs maitinimą modemui, tai sugebėjau sudegint modemą su nauju maitinimu
                                        Forma nesvarbu, 230V ar 240V nesvarbu, 0,5 ar 0.6A nesvarbu
                                        svarbu kad atitiktų Output įtampa 12V ir maksimali srovė 2A ir kad "+" butų skylutėje, o "-" išoriniam kontakte.
                                        Paskutinis taisė gerietis; 2023.04.21, 09:57.
                                        -

                                        Comment


                                          Parašė gerietis Rodyti pranešimą

                                          Forma nesvarbu, 230V ar 240V nesvarbu, 0,5 ar 0.6A nesvarbu
                                          svarbu kad atitiktų Output įtampa 12V ir maksimali srovė 2A ir kad "+" butų skylutėje, o "-" išoriniam kontakte.
                                          Dar būtų gerai, kad kištuko matmenys atitiktų, nes jų yra visokių.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X