Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\
    Berods šio mėnesio pabaigoje prekyboje pasirodys SE XPERIA X1 su Win Mobile
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      Taigi, oficialiai pristatytas guglphone aka google android aka T-Mobile G1:

      http://www.htc.com/www/product/g1/overview.html

      Kazkaip vis tikejausi kad kad inete jau kuri laika plaukiojusios nuotraukos yra feikas. Deja...

      Su tokiu dizainu pries iphawn'a jam bus labai sunku...

      Comment


        Aš saviškiu labai patenkintas, patogesnės klaviatūros ir įsivaizduoti negalima, o dizaino atžvilgiu jis man vienas gražiausių iš kadanors sukurtų, labai minimalistinis...

        Comment


          Parašė a_p Rodyti pranešimą
          Taigi, oficialiai pristatytas guglphone aka google android aka T-Mobile G1:

          http://www.htc.com/www/product/g1/overview.html

          Kazkaip vis tikejausi kad kad inete jau kuri laika plaukiojusios nuotraukos yra feikas. Deja...

          Su tokiu dizainu pries iphawn'a jam bus labai sunku...
          juodos spalvos T-Mobile prezentacijoje visai normaliai atrodo.
          Idomu kiek toks kainuos Lietuvoje..

          Comment


            bbc dot.life Android'o perziura

            Impressions of Android
            http://www.bbc.co.uk/blogs/technolog...f_android.html

            Comment


              Parašė andriz Rodyti pranešimą
              juodos spalvos T-Mobile prezentacijoje visai normaliai atrodo.
              Idomu kiek toks kainuos Lietuvoje..
              Yra toks posakis: "daktarai savo klaidas slepia po zeme, o virejai - po ketciupu" prie ko dar galima pridet kad "o dizainieriai po juoda spalva"

              Comment


                Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                Aš saviškiu labai patenkintas, patogesnės klaviatūros ir įsivaizduoti negalima, o dizaino atžvilgiu jis man vienas gražiausių iš kadanors sukurtų, labai minimalistinis...

                Atvaizdas
                Nezinau kodel, bet man jie primena kalkuliatorius

                Comment


                  Įdomu kiek dekadų dar reiks laukt, kol SE pradės gamint gražius modelius .

                  Comment


                    Siandien pro visus galus isbandziau ir ismaigiau E71



                    Vieninteliai trukumai, kurie man pasirode aktualus - kamera ir ausiniu kistukas (ne standartinis, kaip N95, o maziukas)... taciau visa kita tiesiog uzliuliuoja... Ko gero graziausias ir elegantiskiausias telefonas, koki esu ciupinejes
                    Nesu rinkos ekspertas, bet, kaip suprantu, tai buvo Nokia "atsakas" i Blackberry ir, mano supratimu, labai vykes, nes funkcionalumo prasme sis aparatas yra vargiai pralenkiamas, o klaviaturos nauda negincyjama... bent jau tiems, kam aktualu emailu rasymas ir narsymas Internete. Kad ir ka kai kurie besakytu, bet Nokia yra Nokia.

                    Beje, nelabai supratau, kodel (gal paties telefono techniniai parametrai, o gal OS versija), bet OS'as ir visa meniu sistema veikia siek tiek glotniau ir maloniau, nei N95 8GB.
                    Paskutinis taisė John; 2008.09.27, 22:07.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Siandien pro visus galus isbandziau ir ismaigiau E71

                      Vieninteliai trukumai, kurie man pasirode aktualus - kamera ir ausiniu kistukas (ne standartinis, kaip N95, o maziukas)... taciau visa kita tiesiog uzliuliuoja... Ko gero graziausias ir elegantiskiausias telefonas, koki esu ciupinejes
                      Nesu rinkos ekspertas, bet, kaip suprantu, tai buvo Nokia "atsakas" i Blackberry ir, mano supratimu, labai vykes, nes funkcionalumo prasme sis aparatas yra vargiai pralenkiamas, o klaviaturos nauda negincyjama... bent jau tiems, kam aktualu emailu rasymas ir narsymas Internete. Kad ir ka kai kurie besakytu, bet Nokia yra Nokia.

                      Beje, nelabai supratau, kodel (gal paties telefono techniniai parametrai, o gal OS versija), bet OS'as ir visa meniu sistema veikia siek tiek glotniau ir maloniau, nei N95 8GB.
                      Tai palukek iki spalio antros, nokia zada pristatyt 5800, t.y. savo atsaka iphawn.

                      Comment


                        Parašė a_p Rodyti pranešimą
                        Tai palukek iki spalio antros, nokia zada pristatyt 5800, t.y. savo atsaka iphawn.
                        Jo, apie sita irgi girdejau. Nokia atsakas i mazameciu rinkos segmenta

                        Comment


                          mano pirmasis telefonas. http://katalogmobilu.cz/img/sony-cmd-J6-2.jpg
                          labai patogus valdymas. meniu valdosi ne tik mygtukais ,bet ir "ratuku" desinej telefono pusej. Ziauriai buvau patenkintas pirmu savo telefonu.
                          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                          Comment


                            Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                            mano pirmasis telefonas. http://katalogmobilu.cz/img/sony-cmd-J6-2.jpg
                            labai patogus valdymas. meniu valdosi ne tik mygtukais ,bet ir "ratuku" desinej telefono pusej. Ziauriai buvau patenkintas pirmu savo telefonu.
                            Dabar jau sunkiai beatsimenu, bet regis šis modelis turėjo nerealų ringtoną: Griego "Kalnų karaliaus oloje" - vien dėl jo to Sony draugeliui pavydėjau

                            O mano pirmasai buvo šis monstras:



                            Su didžiaja baterija veikė ~8 val ir svėrė netoli 1 kg
                            Kaip po dykumą blaškiausi

                            Comment



                              Kokias dvi savaites, nes vėliau gavau :


                              Tėvs vis naudoja .

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Siandien pro visus galus isbandziau ir ismaigiau E71
                                Atvaizdas
                                Gerai atrodo ant Apple klavos...

                                Comment


                                  Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                  Dabar jau sunkiai beatsimenu, bet regis šis modelis turėjo nerealų ringtoną: Griego "Kalnų karaliaus oloje" - vien dėl jo to Sony draugeliui pavydėjau

                                  O mano pirmasai buvo šis monstras:

                                  Atvaizdas


                                  Su didžiaja baterija veikė ~8 val ir svėrė netoli 1 kg

                                  Berods kaime mačiau tokį patį aparatą,tik be keletos knopkių,nuvažiavus reikės pasitikslint.

                                  Comment


                                    Gavau iš darbo Aifuoną 3G su 16GB. Esu maigęs ir prieš tai, tai nėra, kad būčiau baisiai priblokštas, bet usability vistik yra geresnis už betką, su kuo esu žaidęs prieš tai.
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      /\ va del to ji ir nusipirkau, kad nieko geriau nera... o senas jau ant tiek senas, kad nemanau kad kas dar turi tokiu...

                                      Comment


                                        Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                        /\ va del to ji ir nusipirkau, kad nieko geriau nera... o senas jau ant tiek senas, kad nemanau kad kas dar turi tokiu...
                                        Kaip pasireiskia emailo rasymas iPhone'u? Ir kuo jis patogesnis uz, pavyzdziui, E71 ar HTC Diamond Touch Pro?
                                        Paskutinis taisė John; 2008.09.29, 22:44.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Kaip pasireiskia emailo rasymas iPhone'u?
                                          Su Mac'u patogiau rasyti laiskus...
                                          Prie visko galima priprasti, bet iPhone gan neblogai padaryta virtuali klava, galvojau bus visai nepatogu (turiu iPAQ), bet tikrai daug patogiau nei su stylo iPAQe.

                                          Ir kuo jis patogesnis uz, pavyzdziui, E71 ar HTC Diamond Touch Pro?
                                          E71 mazas ekranelis, puse korpuso uzima klaviatura, sakyciau neracionaliai isnaudojimas naudingas irenginio plotas/pavirsius. iPhone klaviatura atsiranda tik tada, kada ji reikalinga!
                                          HTC nepatinka del judanciu detaliu (siaip ir ekranas mazas), teko susidurti su Samsungu kuris mire del savo judancios konstrukcijos... aciu nebereikia man tu slaideriu ir fliperiu...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X