Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusija apie seksualines orientacijas Lietuvoje ir pasaulyje

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė Evier Rodyti pranešimą

Na aš to nedaryčiau.
    Kiekvienas turi pasirinkimo laisvę, ką daryti su savo gyvenimu. Su visomis pasekmėmis, kokios geros ar blogos jos bebūtų.
    Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
    Mielosios Grigiškės

Comment

Kad ir kaip gaila pripažinti, bet Tomizmas čia yra teisus. Vakarų Europoje yra tam tikros temos (gėjai, musliai, dabar ir klimatas), kuriomis reikia žinoti kada gali šnekėti atvirai, o kada reikia apsimesti politiškai korektišku. Mano pažįstami skandinavai pradėjo atviriau reikšti nelabai draugiškas nuomones sheepfuckerių atžvilgiu tik praėjus gana ilgam laiko tarpui. Gal galvojo, kad esu koks tolerancijos stribas.

Dėl gėjų, tai kaip ir buvo anksčiau minėta, pats žodis privačioje aplinkoje dažnai naudojamas norint pašiepti, bet, iš esmės, daugumai ta tema nelabai ir rūpi. Jei priklausytų nuo manęs, tai aš jiems leisčiau jau nuo rytojaus tuoktis bažnyčiose, bet tuo pačiu norėčiau, kad visi kam tai nepatinka, turėtų teisę pareikšti savo nuomonę ir dėl to nebūti išmesti iš darbo.

Lietuvoje ta leftistinių fašistų cenzūra dar nėra labai stipri, bet pirmieji daigeliai jau matosi.

Comment

Working...
      X