Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Eastern Europe style

    Comment




      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Ar tiesa, kad visi grynakraujai kauniečiai bagažinėse vežiojasi beizbolo lazdas?
        Aš bagažinėje vežiojuosi Vilnietį su beisbolo lazda
        Kairiarankių klubas - Left.lt

        Comment


          John - o kas ta beisbolo lazda? Ir kam ji reikalinga, jei užtenka pasakyti, kad esi iš Kauno, ir visi klykdami išsibėgioja, mosuodami šalikais į šalis...
          Birth, school, METALLICA, death

          Comment





            Comment


              Parašė Simex Rodyti pranešimą
              John - o kas ta beisbolo lazda? Ir kam ji reikalinga, jei užtenka pasakyti, kad esi iš Kauno, ir visi klykdami išsibėgioja, mosuodami šalikais į šalis...
              Kaip tai kam? Dubasinti apsinarkošinusius portugalus.

              Comment


                Viešpatie Jonai, tai kad mano galva, Portugalija su portugalais už kelių tūkstančių kilometrų nuo Kauno. Kaip tu juos su lazda pasieksi... Be to, kitas mano klausimas buvo, kas yra ta beisbolo lazda. Neatsakei, viešpatie.
                Birth, school, METALLICA, death

                Comment


                  Parašė Simex Rodyti pranešimą
                  Viešpatie Jonai, tai kad mano galva, Portugalija su portugalais už kelių tūkstančių kilometrų nuo Kauno. Kaip tu juos su lazda pasieksi... Be to, kitas mano klausimas buvo, kas yra ta beisbolo lazda. Neatsakei, viešpatie.
                  Beizbolo lazda yra tokia lazda, kurią kiekvienas grynas kaunietis vežiojasi savo BNV bagažinėje ir naudoja tik pagal paskirtį. Ko čia nesuprasti?

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Beizbolo lazda yra tokia lazda, kurią kiekvienas grynas kaunietis vežiojasi savo BNV bagažinėje ir naudoja tik pagal paskirtį. Ko čia nesuprasti?
                    grynas kaunietis (trečia karta, giminė į Kauną atsikraustė tik tik pasibaigus carinei okupacijai), savo Opel bagažinėje vežiojuosi sūnaus vežimėlį ir kamuolį bei šluotelę sniegui valyti. Viskas. Automobilio markės BNV nežinau, niekas nesupažindino. Beisbolo nežaidžiu, net taisyklių nežinau, todėl ir klausiu viešpatie, kokia yra beisbolo lazdos paskirtis.
                    Birth, school, METALLICA, death

                    Comment


                      Parašė Simex Rodyti pranešimą
                      grynas kaunietis (trečia karta, giminė į Kauną atsikraustė tik tik pasibaigus carinei okupacijai), savo Opel bagažinėje vežiojuosi sūnaus vežimėlį ir kamuolį bei šluotelę sniegui valyti. Viskas. Automobilio markės BNV nežinau, niekas nesupažindino. Beisbolo nežaidžiu, net taisyklių nežinau, todėl ir klausiu viešpatie, kokia yra beisbolo lazdos paskirtis.
                      Tai reiškia, kad nesi grynas kaunietis.

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Tai reiškia, kad nesi grynas kaunietis.
                        Gryni kauniečiai atrodo taip:



                        arba taip:



                        o į senatvę pasidaro tokie:

                        Comment


                          Atleisk man viešpatie iš Didžiojo Londono, kursai geriau už mane, seną kaunietį, žinai, kas yra grynas kaunietis. Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.
                          Beje, tokios faunos, kaip pateiktos nuotraukose, Kaune seniai nematęs. O jie ką - net ir kalbėti moka?
                          Birth, school, METALLICA, death

                          Comment


                            Tikrą kaunietį pažinsi iš to, kad labai greitai įsižeidžia ir pasijaučia nuskriaustu.
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Tikrą Kauno hater'į atpažinsi iš to, kad nejaučia emocinio fono, kurį kaunietis įdeda į pranešimą. Spešal bendravardžiui pasakysiu, kad tai buvo draugiška ironija John atžvilgiu ir geras šmotas autoironojos.
                              P.S. mane nuskriausti viešpaties Jono pranešimais neįmanoma
                              Birth, school, METALLICA, death

                              Comment


                                Savo komentaro netaikiau asmeniškai Tamstai
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Beizbolo lazda yra tokia lazda, kurią kiekvienas grynas kaunietis vežiojasi savo BNV bagažinėje ir naudoja tik pagal paskirtį. Ko čia nesuprasti?
                                  Kodėl visoms taip rūpi beisbolo lazdos, bet niekas neklausia apie beisbolo pirštines arba beisbolo kamuoliukus? Aš, kaip kavianskas, vežiojuosi montiruotę bardačioke ir kirvį po sėdyne, o dėl beisbolo lazdos bagažinėj -- tai gal dar šachmatų lentą ar stalo futbolą ten vežiotis?

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Beizbolo lazda yra tokia lazda, kurią kiekvienas grynas kaunietis vežiojasi savo BNV bagažinėje ir naudoja tik pagal paskirtį. Ko čia nesuprasti?
                                    as dar bnv nenusipirkau, todel kieme pavogiau nuo kaimyno masinos zenkliukus ir ant dviracio uzsidejau. ir cia salia namu, moksliniam centre, mes su draugais isradom susilankstancia beisbolke, kuri telpa i kisene. nera tam kaune taip blogai kai pagalvoji

                                    Comment


                                      Kiek nedaug reikia, kad prasidėtų provokacijos Kaunas vs. Vilnius nors ir pranešimai pilni sarkazmo. TIk klausimas ar nebus tikroji nuomonė dangstoma tuo sarkazmu

                                      Comment


                                        Parašė artexs Rodyti pranešimą
                                        Gryni kauniečiai atrodo taip:

                                        Atvaizdas
                                        Čia ne kauniečiai, nes "tapkės" yra "NIKE", o ne "ADIDAS".
                                        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                        Comment


                                          Comment

                                          Working...
                                          X