Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Yra visai neblogų tų CaptchArt, aišku dauguma be ryšio, bet vienas kitas geras yra. Senai pastebėjau, kad tie captcha kartais atsitiktinai išmeta visai rišlių ir kartais net juokingų frazių.
















    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Aš žmogus be humoro jausmo Nei vieno šito "daikto" visoj temoj dar nesupratau
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
        Aš žmogus be humoro jausmo Nei vieno šito "daikto" visoj temoj dar nesupratau
        Parašė rat
        Tie su pizza ir gps geri. O kiti matyt tik anglams suprantami. Asimiliuojiesi Johnai... asimiliuojiesi... Ir tu blitz asimiliuojiesi
        Parašė John Rodyti pranešimą
        O jei kažkas be to negali, tesusikuria temą "Nacionalpatriotinio humoro skyrelis" ar kažką panašaus.
        Atrodo, Lietuvoje gyvenačių lietuvių ir emigrantų humoro jausmas pradeda skirtis.
        Aplinka daro savo.
        Turbūt tikrai reikės atskirų temų skirtingam humorui.

        Comment


          Kažkaip kitaip įsivaizdavau tas nanotechnologijas

          http://medveputa.net/gallery/demotiv...gii-p3580.html

          Comment


            Romai, nežinau, ar tikrai taip. Sakyčiau tai labiau nusprendžia žmogaus domėjimasis platesniu pasauliu, kas, šiuo atveju, reiškia Anglakalbį (t.y. tiek Amerikietišką, tiek Britišką, tiek "tarptautinį" anglišką) humorą. Ar rasi Lietuvoje ar Rusijoje daug šiuolaikinės satyros, kuri bent iš tolo prilygtu The Onion? Ar pavienių humoristų, kaip Jon Lajoie? Ar klasikinio humoro kaip Monty Python? Ar animacijų, kaip South Park ar Family Guy? Būkim biedni bet teisingi: nei pas mus, nei, ko gero, kitur neanglakalbėje Europoje tokio stipraus humoro nerasime nei su žiburiu ir, juo labiau,ne Lietuvoje, kur vyrauja/vyravo visokie "Nosis", "Dviračio Žynios" ar, geriausiu atveju, Kazlas (beje, tokias "humoro" laidas pats žiūrėdavau tik iki kol pats tapau šiek tiek ūgtelėjęs paauglys t.y., kol neišmokau pats ieškoti ir rinktis. "Emigruoti" tam nereikėjo. Pakako kabelinės TV kanalų, o vėliau ir interneto). Apie rusiškus čiastuškinius "humoro šou" su padainavimais net nekalbu. Na buvo Lietuvoje Radijo Šou ir pusiau neblogi Ramanausko pokštai, bet ir jam toloka iki to, ką rasime anglakalbiame humoro archyve. Žodžiu, nereiktų pernelyg pykti, kad kažkas tiesiog pasidomi šiek tiek toliau, nei mūsų (ar latvių) daržas. Akiračio plėtimas humoro srityje, mano supratimu, yra iš principo teigiamas dalykas.

            Comment


              Parašė Romas Rodyti pranešimą
              Atrodo, Lietuvoje gyvenačių lietuvių ir emigrantų humoro jausmas pradeda skirtis.
              Aplinka daro savo.
              Turbūt tikrai reikės atskirų temų skirtingam humorui.
              Na, aš ne emigrantas, bet man toks humoras patinka. Pabandžiau su ta captcha, ir net juoktis pradėjau, koks geras iškrito - kaip tik į prieš kelias dienas plėtotą temą apie rusišką ir vakarietišką humorą. Viskas viename, mano kūrinys:
              Snowflakes will attack U <3

              Comment




                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  Gerai, kad priminei Monty Python. Pora gerų video


                  Ištrauka iš "Life of Brian" flimo. Pats filmas irgi nuostabus.


                  Filosofų futbolas (Graikų-vokiečių rungtynės panašiai ir atrodytų )



                  Kadangi čia vietomis kalba sudėtinga tai pagrindines vietas išversiu:

                  "Nietze gauna geltoną kortelę, nes su teisėju (Konfucijus) ginčijosi, kad Konfucijus neturi laisvos valios. Konfucijus liepė "atsiknisti"".

                  "Po graikų įvarčio vokiečiai ginčijasi su teisėju. "Hegel teigia, kad realybė a priori yra tik priedas prie nenatūralistinės etikos, Kantas teigia per savo kategorinį imperatyvą teigia, kad ontologiškai ji egzistuoja tik vaizduotėje, o Marksas prašo nuošalės".

                  Kai kurios sąvokos tiems, kurie nesimokė filosofijos.

                  http://lt.wikipedia.org/wiki/Apriorizmas
                  http://lt.wikipedia.org/wiki/Kategorinis_imperatyvas
                  http://lt.wikipedia.org/wiki/Deontologija
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Romai, nežinau, ar tikrai taip. Sakyčiau tai labiau nusprendžia žmogaus domėjimasis platesniu pasauliu, kas, šiuo atveju, reiškia Anglakalbį (t.y. tiek Amerikietišką, tiek Britišką, tiek "tarptautinį" anglišką) humorą. Ar rasi Lietuvoje ar Rusijoje daug šiuolaikinės satyros, kuri bent iš tolo prilygtu The Onion? Ar pavienių humoristų, kaip Jon Lajoie? Ar klasikinio humoro kaip Monty Python? Ar animacijų, kaip South Park ar Family Guy? Būkim biedni bet teisingi: nei pas mus, nei, ko gero, kitur neanglakalbėje Europoje tokio stipraus humoro nerasime nei su žiburiu ir, juo labiau,ne Lietuvoje, kur vyrauja/vyravo visokie "Nosis", "Dviračio Žynios" ar, geriausiu atveju, Kazlas (beje, tokias "humoro" laidas pats žiūrėdavau tik iki kol pats tapau šiek tiek ūgtelėjęs paauglys t.y., kol neišmokau pats ieškoti ir rinktis. "Emigruoti" tam nereikėjo. Pakako kabelinės TV kanalų, o vėliau ir interneto). Apie rusiškus čiastuškinius "humoro šou" su padainavimais net nekalbu. Na buvo Lietuvoje Radijo Šou ir pusiau neblogi Ramanausko pokštai, bet ir jam toloka iki to, ką rasime anglakalbiame humoro archyve. Žodžiu, nereiktų pernelyg pykti, kad kažkas tiesiog pasidomi šiek tiek toliau, nei mūsų (ar latvių) daržas. Akiračio plėtimas humoro srityje, mano supratimu, yra iš principo teigiamas dalykas.
                    Labai daug priklauso nuo to, kiek tu moki užsienio kalbų. Natūralu, kad mokėdamas tik anglų kalbą, tu nesidomėsi kas vyksta prancūzų scenoje. Pats asmeniškai mėgstu britišką humorą. Kadangi moku prancūzų kalbą, tai galiu sakyti, kad beveik tokiame pačiame aukštame lygyje ir prancūzų humoras (ir nekalbu apie visokius Lui DeFuinesus). Be to nė kiek nenuvertinčiau rusiško humoro. Rusiškos laidos, kurias rodo per lietuviškus kanalus yra apgailėtinos. Nė kiek nepalyginsi, ką rodo rimti rusų kanalai. Tokios puikios naujos humoro laidos kaip "Прожектор перис хилтон" arba naujai išleista rusiška komedija "О чём говорят мужчины". Neužmirštant ir klasikų kaip Dvylika kėdžių ir t.t. Norint prasto humoro gali surasti bet kur.

                    Be to galiausiai viskas sueina į "skonio reikalą".
                    Paskutinis taisė bebop; 2011.02.08, 02:12.
                    Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                    Comment


                      Klasikinis rusiškas humoras (12 kėdžių, galų gale tas pats Šurikas) yra tikrai neblogas (Bet tikrai yra gerų tų laikų vakarietiškų filmų, kurių Lietuvoje nelabai kas žino). Tačiau dabar jis labai dažnai būna "klojimo teatro" močiučių lygio, koks gana paplitęs ir Lietuvoje. O taip pat bent aš dažnai jo nesuprantu, nes tikriausiai nebesuvokiu dabartinės Rusijos konteksto dėl ko kartais nebežinau iš ko čia juoktis reikia.
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                        Aš žmogus be humoro jausmo Nei vieno šito "daikto" visoj temoj dar nesupratau
                        Turbūt tik Johno ir Tomizmo skonį atitinka toks humoras
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Turbūt tik Johno ir Tomizmo skonį atitinka toks humoras
                          Aš iš viso nepavadinčiau tų keverzonių humoru. Čia panašiai kaip demotyvacijos, nepasižyminčių lakia vaizduote žmonių "meno kūriniai".

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Turbūt tik Johno ir Tomizmo skonį atitinka toks humoras
                            Ir dar blitz
                            Geras 15 minučių bendravome su juo telefonu ir aptarinėjome, kaip nesveikai juokingas yra ivericat piešinuko humoras ir be perstojo lūžome juokais ... šiaip, rimtai, seniai dar taip nesijuokiau. Ko gero, paskutinis toks geras meme buvo šis. Nors ir pastarasis vargu ar prilygsta.

                            Bet reikia bent iš dalies sutikti su bebop, kad vaidmenį atlieka ir subjektyvūs skonio kriterijai. Pavyzdžiui, nei kai buvau vaikas, nei kai suaugau, žiūrėdamas "12 kėdžių" nei karto net nenusišypsojau. Nors mano amžinatilsiui tėvukui tai buvo tikras humoro ir kino šedevras. Ko gero, ir nuo kartų kaitos šis tas priklauso. Žodžiu, veikia kur kas daugiau, nei vienas veiksnys, nusprendžiantis, kas mums juokinga, o kas ne.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Ir dar blitz
                              Geras 15 minučių bendravome su juo telefonu ir aptarinėjome, kaip nesveikai juokingas yra ivericat piešinuko humoras ir be perstojo lūžome juokais ... šiaip, rimtai, seniai dar taip nesijuokiau. Ko gero, paskutinis toks geras meme buvo šis. Nors ir pastarasis vargu ar prilygsta.

                              Bet reikia bent iš dalies sutikti su bebop, kad vaidmenį atlieka ir subjektyvūs skonio kriterijai. Pavyzdžiui, nei kai buvau vaikas, nei kai suaugau, žiūrėdamas "12 kėdžių" nei karto net nenusišypsojau. Nors mano amžinatilsiui tėvukui tai buvo tikras humoro ir kino šedevras. Ko gero, ir nuo kartų kaitos šis tas priklauso. Žodžiu, veikia kur kas daugiau, nei vienas veiksnys, nusprendžiantis, kas mums juokinga, o kas ne.
                              Beabejo, kad subjektyvus, ne visiems intelektualus humoras įkandamas ir suprantamas. Kai kam užtenka įvairių ,,šlykštynių'' parodyti ir jie jau alpsta juokais. Iš dalies pavydžiu tokiems žmonėms, nes jiems gyvenimas tiesiog paprastesnis
                              Flickr

                              Comment


                                Tos šlykštynės yra gerokai sofistiškesnės nei tos rusiškos nesąmonės. Tai yra juokimasis iš absurdo ir negalėjimas patikėti, kad autorius galėjo taip sugalvoti. Toks yra daugumos meme stilius, o jie yra populiarūs visame pasaulyje (išskyrūs post-sovietinę erdvę, kur nesigilinama į nieką ir viskas, kas nėra įprasta yra "nesąmonė", kurios net neverta bandyti suprasti).

                                Atsimenu, kai Lietuvoje žiūrėdavau South Park, kai kurie mano draugai juokdavosi iš manęs, nes su tėvais žiūrėdavo klojimo teatro lygio rusišką mėšlą. Ne viskas auksas, kas auksu žiba. Nematau tolesnės šios diskusijos prasmės dėl mano paraše \/ išdėstytų priežasčių. Nors visai norėčiau sužinoti ką žmonės randa juokingo toje nuotraukoje su Medvedevu.
                                Paskutinis taisė blitz; 2011.02.08, 03:02.
                                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                Comment


                                  Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                  Tos šlykštynės yra gerokai sofistiškesnės nei tos rusiškos nesąmonės. Atsimenu, kai Lietuvoje žiūrėdavau South Park, kai kurie mano draugai juokdavosi iš manęs, nes su tėvais žiūrėdavo klojimo teatro lygio rusišką mėšlą. Ne viskas auksas, kas auksu žiba. Nematau tolesnės šios diskusijos prasmės dėl mano paraše \/ išdėstytų priežasčių.
                                  Kokių išvardintų priežasčių? Ir prie ko čia rusiškos nesąmonės? Apie jas čia niekas net nekalba ir nelygina. Aš taip pat nematau tolesnės diskusijos prasmės su tokiais argumentais (dizn, kad žiūriu mėšlą, nes yra dar didesnis mėšlas kažkur Rusijoje). Nepažįstu nei vieno protingo išsilavinusio žmogaus, kuris tokiu ,,humoru'' domėtųsi. Tai nebent aktualu visokiems Tomizmams turintiems laisvo laiko internete taip semtis dvasinio peno
                                  Paskutinis taisė Lettered; 2011.02.08, 03:11.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Lettered, kaip blitz minėjo, mes, ko gero, painiojame humoro objektus. Tu, matydamas piešinukus su "ivericat rapey" ar "curious cat" matai šlykštynę, kuri tau nejuokinga ir toliau į tai nesigilini, iš ko ir kodėl čia reiktų juoktis. Nors kai buvai kokių 8-10 metų, galbūt būtum juokęsis iš tokio turinio, nes vaikams dažnai juokingos šlykštynės ir nesąmonės. Kitaip tariant, čia apsiriboji tik turiniu. Ir, kas svarbiausia, aš čia su tavimi visai sutinku. Toks turinys man tikrai nejuokingas.

                                    Tačiau John atveju juokimasis vyksta ne iš turinio, bet iš proceso, kuris turėjo įvykti kažkam kuriant šitą piešinuką. Juokas apima tuomet, kai bandai įsivaizduoti, kas, kodėl ir per kiek laiko sugalvojo būtent tokią istorjos seką ir kas tuo metu dėjosi to žmogaus galvoje: ar jis buvo blaivus, koks jo IQ, amžius, išsilavinimas, kur jis tuo metu buvo (gal darbe?) ir t.t.

                                    Tai sugebėjimas žvelgti giliau, nei turinys. Dauguma užaugusių Sovietinėje erdvėje nesugeba to daryti, nes tokia buvo švietimo ir meno samprata: darai tai, kas parodyta, o pats gilintis net negalvok. Dėl to visi buvo "išmokyti" juoktis iš tokių primityvių komedijų, kaip Šurikas (nors ir tos buvo bene geriausi tos sistemos kūriniai). Dvylika kėdžių gal ir buvo šiokia tokia išimtis, bet visvien nieko ypatingo. Kitaip tariant, išmokome juoktis tik iš prieš akis esančio turinio, bet nesimokėme žiūrėti toliau. Dėl to dabar ir tesugebame juoktis iš Klojimo teatro lygio humoristinių televizijų šou bei primityvių rusiškų "stand up" tipo sceninių komedijų, kur primityviai ir tiesmukai šaipomasi, tarkim, iš žmonių, nemokančių naudotis kompiuteriais. Taip kad tikrai nebūčiau toks užtikrintas dėl to sugebėjimo "įkąsti" intelektualų humorą. Humoro esu matęs labai daug, įvairaus ir tikslingai tuo domiuosi, todėl, esu tikras, kad "įkąsti" sugebu pakankamai daug.

                                    Comment


                                      Kas gi pakels šuniui uodega, jei ne jis pats Pasiimi vertinti primityvų rusišką humorą, o tuo pačiu metu lygini su geriausiu užsienietišku humoru. Ar yra teisybė? tai pasirink gerą rusišką humorą.

                                      Pamatęs apmyžtą katę iš karto puoli gilintis, o pamatęs 12 kėdžių, net neketini. Nors 12 kėdžių žymiai daugiau minties (jame buvo labai gudriai kritikuojama valdžia ir t.t.) ir buvo įdėta nepalyginamai daugiau darbo, nei kažkokio nevispročio sukurtame paveiksle, kuriame vaizduojamas gyvunėlių išnaudojimas, o kitame zoofilija. Wow beveik nendartaliečių humoras. Ir šiaip tokios nuotykių komedijos, kaip Šurikas, kur mažai šnekama, tačiau daug veikiama, buvo populiarios visur - pvz. prisimename Benny Hill.

                                      Tikrai nežinau, kokiu tu ten humoru domiesi, nes jiegu žiūri tik Klojimo teatro humoristines TV laidas, tai kažkodėl nestebina, kodėl tave taip prajuokina tokie paveiksliukai.
                                      Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                      Comment


                                        Parašė bebop Rodyti pranešimą

                                        Pamatęs apmyžtą katę iš karto puoli gilintis...

                                        ...buvo įdėta nepalyginamai daugiau darbo, nei kažkokio nevispročio sukurtame paveiksle, kuriame vaizduojamas gyvunėlių išnaudojimas, o kitame zoofilija.
                                        Vos nemiriau perskaitęs

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Vos nemiriau perskaitęs
                                          Juk tema vis dėlto "Šiaip linksma"
                                          Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X