Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė LC. Rodyti pranešimą
    Jaunystė - durnystė.
    Ne būtinai jaunystė.. Praitais metais važiavau žiema prie ežero čia Šiaulių rajone ir važiuojant per miška siauru takeliu iš už posūkio parskriejo vyras kokių 40 metų tempdamas roges su dviejom mergaitėm kokių 11-14 metų dar koks metras ir būtų blogai baigiasi.. Tai gerai, kad mano greitis nebuvo didelis ir dar pats mečiausi i šoną, nes būtume tiesiai viens į kitą.. Jau nekalbu apie mergaites tas ant rogių..

    Comment


      Parašė zaraza-Šiauliai Rodyti pranešimą
      Ne būtinai jaunystė.. Praitais metais važiavau žiema prie ežero čia Šiaulių rajone ir važiuojant per miška siauru takeliu iš už posūkio parskriejo vyras kokių 40 metų tempdamas roges su dviejom mergaitėm kokių 11-14 metų dar koks metras ir būtų blogai baigiasi.. Tai gerai, kad mano greitis nebuvo didelis ir dar pats mečiausi i šoną, nes būtume tiesiai viens į kitą.. Jau nekalbu apie mergaites tas ant rogių..
      Reikėjo pranešt į policiją. Baisu, ką daugiau pasakyt... Jeigu jau tėvai tyčia rizikuoja savo vaikų saugumu ir gerove, tai...

      Comment


        Comment


          A photo taken in Naco, Arizona (1979) of a volleyball game between Mexican and U.S. citizens, using the border fence between Mexico and Arizona as the net.
          Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

          Comment


            Whoo ouoh, baby...

            Bieberis: aš – nenormalus

            Populiarusis popdievaitis Justinas Bieberis ir vėl visus „nuginklavo“ savo sparnuotomis frazėmis. Šį kartą jaunasis dainininkas pareiškė esantis beprotis.

            Šešiolikmetis atlikėjas prasitarė kenčiantis nuo nemigos bei negalintis nustoti galvoti apie mylimus žmones ir... dievą. Žvaigždė tikino manantis, kad visos problemos, su kuriomis jam tenka susidurti – tik jo talentą įrodantis ženklas: „Aš – išprotėjęs. Net mano smegenys veikia kitaip nei visų kitų žmonių, kitaip mąstau, o mano mintys visada varžosi tarpusavyje viena su kita. Aš – pamišęs, bet manau, kad tokie yra visi muzikantai.“

            Nepaisant to, Justinas prasitarė žinantis, kokią kainą jam tenka mokėti už jį aplankiusį populiarumą: „Man tikrai sunku išlaikyti vidinę harmoniją. Paprastas, niekuo neišsiskiriantis vaikinas susirgęs tiesiog grįžta namo, o aš to daryti negaliu. Net pykdamas ar būdamas blogos nuotaikos dažnai esu priverstas dirbtinai šypsotis ir dėtis laimingu, tačiau tai daryti stengiuosi kuo rečiau. Esu, kas esu, bet neretai turiu savo gerbėjams atiduoti didelę dalį savęs ir savo asmeninio gyvenimo.“

            Tokia ta populiarumo kaina, o ją mokėti ar ne, sprendžia kiekvienas pats už save.
            O aš turėjau vilčių...

            Comment


              Gerbėjai lygiai tokie patys... Pasižiūri US kaip verkia, raitos ant žemės ir pan. - kažkas baisaus ir tikrai nei kiek normalaus...
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                /\

                Comment


                  Kokių dovanų gavot jūs, o gal padovanojot.........?





                  Šaltinis.
                  Paskutinis taisė Edvard; 2011.01.06, 00:23.
                  "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                  Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                  Adam Mickiewicz

                  Comment


                    Negi negana iškart įdėti tą šaltinį ir prie jo čia kaip pvz. pridėjus 1 ar 2 foto? Kam tokios bevertės paklodės apsunkinančios kitiems naršymą?
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                      Gerbėjai lygiai tokie patys... Pasižiūri US kaip verkia, raitos ant žemės ir pan. - kažkas baisaus ir tikrai nei kiek normalaus...
                      Visais laikais taip buvo, tokie jau tie gerbėjai

                      http://www.youtube.com/watch?v=_mUXwnEWEnE
                      Flickr

                      Comment


                        Comment


                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          /\ Tay kay tu žiaurus...

                          Comment


                            Žiūrėjau į nuotrauką kokia 20s kol pamačiau "bajerį".

                            Comment


                              Vietinis lietuvis?
                              Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                              Comment


                                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                Jo as irgi ilgai ziurejau kol pamaciau kad pas ji raktas kabo ant kaklo kaip pas koki mokinuka

                                Comment


                                  Parašė bebop Rodyti pranešimą
                                  Vietinis lietuvis?
                                  Ne, kažkur Rusijoje...

                                  Comment


                                    Parašė tadux Rodyti pranešimą
                                    Jo as irgi ilgai ziurejau kol pamaciau kad pas ji raktas kabo ant kaklo kaip pas koki mokinuka
                                    Šito dar nemačiau, čia kuo ilgiau žiūri tuo daugiau pamatai.

                                    Comment


                                      Pauksciams nurodyta neskraidyti kol nebus isaiskintos masines pauksciu zuties Arkansaze priezastys

                                      Comment


                                        Na jeigu jau Rusija



                                        Matosi? Kartais pas mane YouTube vaizų nerodo
                                        Paskutinis taisė bebop; 2011.01.06, 15:18.
                                        Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                        Comment


                                          Parašė bebop Rodyti pranešimą
                                          Matosi? Kartais pas mane YouTube vaizų nerodo
                                          Nesimato. Be to, man tas pats. Niekaip nesugebu įkelt Youtube vaizdelių. Rodo tik baltą foną.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X