Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Iš kriminalistų tyrimų centro dingo keli kilogramai amfetamino: ne vietoje paliktus narkotikus išmetė valytoja https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...mino-18678807/
    Kaip tik vakar filmą žiūrėjau apie narkomaną policininką, kaip vokdavo narkotikus iš savo nuovados.
    ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

    Comment


      Parašė rmss Rodyti pranešimą

      Nieko nesupratau
      Paprašyk kieno nors, kad išverstų. Galbūt vyresnių draugų ar šeimos narių. Ten rusiškai, jei ką.

      Comment


        Turbūt žiauriausias prikolas, kokį per pastaruosius 10 metų teko matyti BLM aktyvistai realiame gyvenime jam apkartintų kažkiek kasdienybę, ateitį, karjerą, viską

        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
          Turbūt žiauriausias prikolas, kokį per pastaruosius 10 metų teko matyti BLM aktyvistai realiame gyvenime jam apkartintų kažkiek kasdienybę, ateitį, karjerą, viską
          Galvojau ką nors naujo parodysi, čia labai senas.

          Comment


            Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
            Galvojau ką nors naujo parodysi, čia labai senas.
            Ne visi matė, aš irgi neseniai buvau tarp jų. Vos neverkiau
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

              Ne visi matė, aš irgi neseniai buvau tarp jų. Vos neverkiau
              Šiuo metu būtu dar drąsiau, kita vertus, dėl Muhamedo jie apsi..., ir jį pavertė meškiuku. Kaip Charlie Hebdo dabar daug atsargiau kalba apie musulmonus, tik kad jie turi už ką. Drąsa visada turi ribas, jei, žinoma, žmogus turi pakankamai sveiko proto.

              Comment


                Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                Šiuo metu būtu dar drąsiau, kita vertus, dėl Muhamedo jie apsi..., ir jį pavertė meškiuku. Kaip Charlie Hebdo dabar daug atsargiau kalba apie musulmonus, tik kad jie turi už ką. Drąsa visada turi ribas, jei, žinoma, žmogus turi pakankamai sveiko proto.
                Bet kiek Youtubėje žiūrėjau juodaodžių reakcijų į šitą vydijo, tai visi kvatojosi isteriškai. Manau kiekvienam sveiko proto žmogui aišku, kad čia juokiamasi ne iš juodaodžių, o paties personažo ribotumo ir well, nors ir maskuojamo, bet rasistiškumo... Kaip apsidžiaugė gavęs progą pasakyti tą žodį, su kokiu entuziazmu pasakė
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                  Bet kiek Youtubėje žiūrėjau juodaodžių reakcijų į šitą vydijo, tai visi kvatojosi isteriškai. Manau kiekvienam sveiko proto žmogui aišku, kad čia juokiamasi ne iš juodaodžių, o paties personažo ribotumo ir well, nors ir maskuojamo, bet rasistiškumo... Kaip apsidžiaugė gavęs progą pasakyti tą žodį, su kokiu entuziazmu pasakė
                  Dabar užtenka kelių radikalų/SJW fundamentalistų, kad sužlugdytu tavo karjerą, net gyvenimą.

                  Comment


                    Apie senus filmus ir PC idiotus:

                    Comment


                      0,7 taisyklė karantino metu 10/10

                      Comment


                        Kadangi vis labiau tarp leftistų plinta terminas "neo-feodalizmas", aš pristatau "kosminį kapitalizmą"/ "kosmo-kapitalizmą":
                        Paskutinis taisė RokasLT; 2021.03.22, 18:50.

                        Comment


                          Tai rusų diplomatai miltelius baltus iš Argentinos gabena, tai dabar dviračius vogtus pradėjo atvirai paradvinėti Strasbure:
                          С порошка перешли на колеса Водителя Генконсульства РФ в Страсбурге заподозрили в продаже краденых велосипедов на 100 тысяч евро. После вызова в полицию он уехал из страны https://novayagazeta.ru/articles/202...shli-na-kolesa
                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                          [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                          Comment


                            Kadangi cia yra kaciu myletoju

                            Paskutinis taisė RokasLT; 2021.03.26, 18:45.

                            Comment


                              O kur gi jų nėra, kačių mylėtojų? Awwww, koks fainumas!
                              Man šie video ypač patiko dėl to, kad pagrindinis herojus atrodo beveik kaip mano katinas Kažkada prieš 10 metų dėjau atrodo ir čia forume jo nuotraukas, kai buvo dar mažas. Dabar jis atrodo kaip šitas herojus iš filmų, jau subrendęs dėdė
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                Aš ir turėjau panašų katiną, tik su geltonomis akims. Teko atsisveikinti ir išvežti į kaimą, nes nenorėjome kastruoti, o velniūkštis 2 kartus išskrido iš 5 aukšto pro balkoną ant krūmų.

                                Comment


                                  Comment


                                    Comment


                                      Rokai tave kas nuhackino kad ispaniškus video pradėjai kelti?

                                      Comment


                                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                                        Rokai tave kas nuhackino kad ispaniškus video pradėjai kelti?
                                        YT algoritmas nuhakino.
                                        Paskutinis taisė RokasLT; 2021.03.30, 12:23.

                                        Comment


                                          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                          YT algoritmas nuhakino.
                                          Baisu. Pravalyk žiūrėjimo istorija arba isigyk kanalų blockerį ir užbanink clickbait.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X