Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Tai yra kažkas daugiau nei neįtikėtina. Žodynuose nėra tokio žodžio, apibūdinti tai.
    ♚ Google search in quotation marks: "Vilnius City Cycling Map" ♚

Comment

Iš kriminalistų tyrimų centro dingo keli kilogramai amfetamino: ne vietoje paliktus narkotikus išmetė valytoja https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...mino-18678807/
      amfetamino ... neoficialiais duomenimis, iš laboratorijos galėjo dingti apie septyni kilogramai neištirtos medžiagos

Comment

Parašė John Rodyti pranešimą
        Surajevas neblogą video sukalė
        Nieko nesupratau

Comment

Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
          Iš kriminalistų tyrimų centro dingo keli kilogramai amfetamino: ne vietoje paliktus narkotikus išmetė valytoja https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...mino-18678807/
          Kaip tik vakar filmą žiūrėjau apie narkomaną policininką, kaip vokdavo narkotikus iš savo nuovados.
          ♚ Google search in quotation marks: "Vilnius City Cycling Map" ♚

Comment

Parašė rmss Rodyti pranešimą

Nieko nesupratau
            Paprašyk kieno nors, kad išverstų. Galbūt vyresnių draugų ar šeimos narių. Ten rusiškai, jei ką.

Comment

Turbūt žiauriausias prikolas, kokį per pastaruosius 10 metų teko matyti BLM aktyvistai realiame gyvenime jam apkartintų kažkiek kasdienybę, ateitį, karjerą, viską

Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
              Mielosios Grigiškės

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                Turbūt žiauriausias prikolas, kokį per pastaruosius 10 metų teko matyti BLM aktyvistai realiame gyvenime jam apkartintų kažkiek kasdienybę, ateitį, karjerą, viską
                Galvojau ką nors naujo parodysi, čia labai senas.

Comment

Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                  Galvojau ką nors naujo parodysi, čia labai senas.
                  Ne visi matė, aš irgi neseniai buvau tarp jų. Vos neverkiau
                  Mielosios Grigiškės

Comment

Ne visi matė, aš irgi neseniai buvau tarp jų. Vos neverkiau
                    Šiuo metu būtu dar drąsiau, kita vertus, dėl Muhamedo jie apsi..., ir jį pavertė meškiuku. Kaip Charlie Hebdo dabar daug atsargiau kalba apie musulmonus, tik kad jie turi už ką. Drąsa visada turi ribas, jei, žinoma, žmogus turi pakankamai sveiko proto.

Comment

Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

Šiuo metu būtu dar drąsiau, kita vertus, dėl Muhamedo jie apsi..., ir jį pavertė meškiuku. Kaip Charlie Hebdo dabar daug atsargiau kalba apie musulmonus, tik kad jie turi už ką. Drąsa visada turi ribas, jei, žinoma, žmogus turi pakankamai sveiko proto.
                      Bet kiek Youtubėje žiūrėjau juodaodžių reakcijų į šitą vydijo, tai visi kvatojosi isteriškai. Manau kiekvienam sveiko proto žmogui aišku, kad čia juokiamasi ne iš juodaodžių, o paties personažo ribotumo ir well, nors ir maskuojamo, bet rasistiškumo... Kaip apsidžiaugė gavęs progą pasakyti tą žodį, su kokiu entuziazmu pasakė
                      Mielosios Grigiškės

Comment

Bet kiek Youtubėje žiūrėjau juodaodžių reakcijų į šitą vydijo, tai visi kvatojosi isteriškai. Manau kiekvienam sveiko proto žmogui aišku, kad čia juokiamasi ne iš juodaodžių, o paties personažo ribotumo ir well, nors ir maskuojamo, bet rasistiškumo... Kaip apsidžiaugė gavęs progą pasakyti tą žodį, su kokiu entuziazmu pasakė
                        Dabar užtenka kelių radikalų/SJW fundamentalistų, kad sužlugdytu tavo karjerą, net gyvenimą.

Comment

Apie senus filmus ir PC idiotus:

Comment

0,7 taisyklė karantino metu 10/10

Comment

Kadangi vis labiau tarp leftistų plinta terminas "neo-feodalizmas", aš pristatau "kosminį kapitalizmą"/ "kosmo-kapitalizmą":
                              Paskutinis taisė RokasLT; 2021.03.22, 17:50.

Comment

Tai rusų diplomatai miltelius baltus iš Argentinos gabena, tai dabar dviračius vogtus pradėjo atvirai paradvinėti Strasbure:
                                С порошка перешли на колеса Водителя Генконсульства РФ в Страсбурге заподозрили в продаже краденых велосипедов на 100 тысяч евро. После вызова в полицию он уехал из страны https://novayagazeta.ru/articles/202...shli-na-kolesa

Comment

Kadangi cia yra kaciu myletoju

Paskutinis taisė RokasLT; 2021.03.26, 17:45.

Comment

O kur gi jų nėra, kačių mylėtojų? Awwww, koks fainumas!
                                    Man šie video ypač patiko dėl to, kad pagrindinis herojus atrodo beveik kaip mano katinas Kažkada prieš 10 metų dėjau atrodo ir čia forume jo nuotraukas, kai buvo dar mažas. Dabar jis atrodo kaip šitas herojus iš filmų, jau subrendęs dėdė
                                    Mielosios Grigiškės

Comment

Aš ir turėjau panašų katiną, tik su geltonomis akims. Teko atsisveikinti ir išvežti į kaimą, nes nenorėjome kastruoti, o velniūkštis 2 kartus išskrido iš 5 aukšto pro balkoną ant krūmų.

Comment

Comment

Comment

Working...
                                          X