Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Afera čia padarė Šimašius, neteisėtai išsivežęs svetimą turtą be to turto savininko žinios. Jeigu viskas būtų buvę daroma "pagal procedūras", policija nieko nebūtų lietus, nes nebuvo tam jokio teisinio pagrindo. Bet aišku, kai kuriems teisė į nuosavybę ir teisės viršenybė nieko nereiškia...
    Tai kad turto savininkas (i.e. Varkalis) net ir negalėjo duoti leidimo Šimašiui išvežti turto, nes jis buvo Zuoko pavogtas ir paslėptas.
    Tik kai Zuokienė pridavė vyrą dėl vagystės, paaiškėjo kur tas turtas yra.
    If a lion could speak, we could not understand him.

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      Kol dar turtas nepadalintas tai jis priklauso ir Zuokienei. O ji savo noru atidave. Juk gali bet ka is bendru daiktu atiduoti bet kam
      Iš kur ištraukei, kad ji tą turtą atidavė, kaip jai priklausantį? Ji teigė, kad ji rado, ir kad čia ne jos.

      Visi meno kūriniai perduoti kaip bešeimininkiai.

      Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=81869551
      Savivaldybės kompetencija užsiiminėti bešeimininkių daiktų saugojimu ir savininkų ieškojimu?

      Comment


        Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą

        Savivaldybės kompetencija užsiiminėti bešeimininkių daiktų saugojimu ir savininkų ieškojimu?
        Savivaldybės interesas saugoti ir ginti savo turtą.

        Jei pas mane gatvėje savivaldybė keistų gatvių apšvietimo stulpus, ir pabaigę darbus pamirštų išsivežti keletą stulpų, aš paskambinčiau jiems, ir jie atvažiuotų ir susirinktų savo turtą. Taip, teoriškai yra tikimybė kad ten ne jų stulpai o kaimynas nusipirko identiškų gatvės apšvietimo stulpų ir pasistatė į tą pačią vietą ant gatvės, bet vargu ar kas kviestų policiją. Taip, post factum jau su policijos pagalba būtų galima atsekti nuosavybės teises, bet man tai visiškai natūrali savivaldybės prezumpcija kad ten yra jų turtas.

        Dabar, kai paaiškėjo kad ten ne jų turtas, bus galima jį gražinti tikriesiems savininkams. Bet kokiu atveju situacija yra pozityvi - savininkai atgaus savo turtą, kurio ilgai ieškojo.
        If a lion could speak, we could not understand him.

        Comment


          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

          Tai kad turto savininkas (i.e. Varkalis) net ir negalėjo duoti leidimo Šimašiui išvežti turto, nes jis buvo Zuoko pavogtas ir paslėptas.
          Tik kai Zuokienė pridavė vyrą dėl vagystės, paaiškėjo kur tas turtas yra.
          Zuokas pavogė kažką iš Jono Meko fondo? Kadangi pas Zuoką tai buvo su fondo vadovo žinia, reik suprasti, Jono Meko fondo vadovui bus pateikti kriminaliniai kaltinimai kaip nusikaltimo bendrininkui?

          Comment


            Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą

            Zuokas pavogė kažką iš Jono Meko fondo? Kadangi pas Zuoką tai buvo su fondo vadovo žinia, reik suprasti, Jono Meko fondo vadovui bus pateikti kriminaliniai kaltinimai kaip nusikaltimo bendrininkui?
            Nežinau ar bus pateikti kaltinimai, bet liudininkai apklausti mažų mažiausiai turėtų būti.
            If a lion could speak, we could not understand him.

            Comment


              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

              Savivaldybės interesas saugoti ir ginti savo turtą.

              Jei pas mane gatvėje savivaldybė keistų gatvių apšvietimo stulpus, ir pabaigę darbus pamirštų išsivežti keletą stulpų, aš paskambinčiau jiems, ir jie atvažiuotų ir susirinktų savo turtą. Taip, teoriškai yra tikimybė kad ten ne jų stulpai o kaimynas nusipirko identiškų gatvės apšvietimo stulpų ir pasistatė į tą pačią vietą ant gatvės, bet vargu ar kas kviestų policiją. Taip, post factum jau su policijos pagalba būtų galima atsekti nuosavybės teises, bet man tai visiškai natūrali savivaldybės prezumpcija kad ten yra jų turtas.

              Dabar, kai paaiškėjo kad ten ne jų turtas, bus galima jį gražinti tikriesiems savininkams. Bet kokiu atveju situacija yra pozityvi - savininkai atgaus savo turtą, kurio ilgai ieškojo.
              Tai kad buvo viskas inventorizuota (berods du kartus mažiausiai), tikrinant ar savivaldybės įstaigos Jono Meko centro turtas yra visas, ir ar Zuokas nieko nenugvelbė, ir viskas buvo ir tebėra savo vietose.

              G.Sodeika 15min teigė apie atleidimą nieko nežinantis, tvirtino, kad savivaldybės išplatintas pranešimas, anot jo, remiantis gandais, „mažų mažiausia – neišmintingas“. „Aš apie tai dar nieko negirdėjau. Gandus tiktai esu kažkokius girdėjęs. Mano darbdavys – savivaldybė – man turėtų pranešti apie tai, kad esu atleidžiamas, tuomet aš turėsiu pagrindą tuo tikėti“, – kalbėjo jis. J.Meko vizualiųjų menų centro vadovas tikino, kad visa menininko sukaupta Jurgio Mačiūno „Fluxus“ kolekcija apskaityta laikoma saugykloje. Viskas yra savo vietose, viskas saugiai padėta. „Zuokų namuose Jono Meko centro turimų „Fluxus“ kolekcijos kūrinių niekada nebuvo ir jų ten nėra, ir būti negali. Jie visi yra saugomi saugykloje, visi iki vieno yra apskaityti, nes tai yra didžiulė vertybė ir ji negali būti kur nors kitur negu mūsų turimoje saugykloje, – nurodė G.Sodeika.

              Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...1181862?copied

              Comment


                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                Tai kad turto savininkas (i.e. Varkalis) net ir negalėjo duoti leidimo Šimašiui išvežti turto, nes jis buvo Zuoko pavogtas ir paslėptas.
                Tik kai Zuokienė pridavė vyrą dėl vagystės, paaiškėjo kur tas turtas yra.
                Aukščiau jau dėjau nuorodą kur chaliavščikai pasakoja kaip be Meko žinios pridėjo savo daiktų į tas dėžes ir po to nežinojo kur anas jas išsiuntė. Ar Zuokas turėjo ieškoti turto, kurios neturėjo būti tose dėžėse ir apie kurio buvimą tose dėžėse niekas nežinojo, savininkų?

                Comment


                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                  Aukščiau jau dėjau nuorodą kur chaliavščikai pasakoja kaip be Meko žinios pridėjo savo daiktų į tas dėžes ir po to nežinojo kur anas jas išsiuntė. Ar Zuokas turėjo ieškoti turto, kurios neturėjo būti tose dėžėse ir apie kurio buvimą tose dėžėse niekas nežinojo, savininkų?
                  Anksčiau pasakojai, bet pasirodė kad nuskliedėjai. Tai gal daugiau nebepasakok.
                  If a lion could speak, we could not understand him.

                  Comment


                    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                    Anksčiau pasakojai, bet pasirodė kad nuskliedėjai. Tai gal daugiau nebepasakok.
                    Kur nusikliedėjau šitam įraše? #9638

                    Comment


                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                      Kur nusikliedėjau šitam įraše? #9638
                      9617

                      Ir mano atsakymas 9619
                      If a lion could speak, we could not understand him.

                      Comment


                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                        9617

                        Ir mano atsakymas 9619
                        Pagal tavo citatą tai sako, kad dėžėse "buvo" paveikslai. Tuo tarpu mano citatose sako, kad Mekas sakė nekraut savo daiktų. Bet gruščikai chaliavai pridėjo savo šlamšto. Dar velionis ir susimokėjo už jų prikrautą priedą. Bet adreso kur keliaus siuntos nepasakė, nes nesitikėjo, kad ten bus svetimų daiktų. Istorijos viena kitai neprieštarauja ir net visai gerai dera.

                        Comment


                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                          Pagal tavo citatą tai sako, kad dėžėse "buvo" paveikslai. Tuo tarpu mano citatose sako, kad Mekas sakė nekraut savo daiktų. Bet gruščikai chaliavai pridėjo savo šlamšto. Dar velionis ir susimokėjo už jų prikrautą priedą. Bet adreso kur keliaus siuntos nepasakė, nes nesitikėjo, kad ten bus svetimų daiktų. Istorijos viena kitai neprieštarauja ir net visai gerai dera.
                          Mekas sakė nekraut daiktų, nes pats norėjo sukrauti?

                          Jonas prikrovė visokių žurnalų ir knygų, ir mano ten buvo visokių piešinių, – teigė E. Varkulevičius-Varkalis
                          If a lion could speak, we could not understand him.

                          Comment


                            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                            Mekas sakė nekraut daiktų, nes pats norėjo sukrauti?
                            Mekas prikrovė žurnalų ir knygų, o Varkalio pešiniai ten irgi kažkaip atsirado. Turbūt ne be Varkalio pagalbos. Kitas gruščikas mano duotame Delfi straipsnyje pasakojo kaip jie pagelbėjo Mekui sukrauti žurnalus ir knygas. Ir tarp jų savo daiktų pridėjo.

                            Comment


                              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                              Tai kad turto savininkas (i.e. Varkalis) net ir negalėjo duoti leidimo Šimašiui išvežti turto, nes jis buvo Zuoko pavogtas ir paslėptas.
                              Jeigu tau iš Kinijos ateina siuntos, kurių viduje įsimaišę keli ne tau skirti daiktai, irgi skaitaisi vagis?
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                Jeigu tau iš Kinijos ateina siuntos, kurių viduje įsimaišę keli ne tau skirti daiktai, irgi skaitaisi vagis?
                                Jei daiktus perku iš vogtos kreditinės kortelės - taip.
                                If a lion could speak, we could not understand him.

                                Comment


                                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                  Jei daiktus perku iš vogtos kreditinės kortelės - taip.
                                  O iš ko Zuokas pavogė savo kortelę?
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                    O iš ko Zuokas pavogė kortelę?
                                    Iš Jono Meko.
                                    If a lion could speak, we could not understand him.

                                    Comment


                                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                      Iš Jono Meko.
                                      Tik kažkodėl pats Mekas nesiskundė, kad jį apvogė ir pasisavino jo turtą.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                        Tik kažkodėl pats Mekas nesiskundė, kad jį apvogė ir pasisavino jo turtą.
                                        Nes numirė, nu.
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          Tie pigūs ir mažai vertingi daiktai laukė, kol Zuokas taps meru. Tada jie staiga būtų tapę vertingi ir būtų suorganizuota brangi jų paroda už savivaldybės pinigus . Šimašius apie meną nieko neišmano, nemoka iš pigaus meno padaryti brangų meną, tai performansų nebus. Tiksliau sakant, Šimašius mėgsta kitokius performansus .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X