Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš irgi nepasigaunu ant to Games of Thrones. Kaip ir ant StarWars ir Lord of the Ring. Kultiniai fantastiniai filmai kažkaip ne man. Pvz. man labiau patinka Life is Strange negu Walking Dead žiūrėt (kaip kiti žaidžia). Life is Strange toks real life, o Walking Dead kažkoks labiau impossible ir šiaip man apokaliptiniai nepatinka, nes matyt kad gimiau postapokaliptiniame pasaulėlyje, kuriam nepritapau, rusiško repo ir hip hopo neklausau, ant turnikų nesisukioju.

    Comment


      Parašė PoDV Rodyti pranešimą
      Aš irgi nepasigaunu ant to Games of Thrones. Kaip ir ant StarWars ir Lord of the Ring. Kultiniai fantastiniai filmai kažkaip ne man. Pvz. man labiau patinka Life is Strange negu Walking Dead žiūrėt (kaip kiti žaidžia). Life is Strange toks real life, o Walking Dead kažkoks labiau impossible ir šiaip man apokaliptiniai nepatinka, nes matyt kad gimiau postapokaliptiniame pasaulėlyje, kuriam nepritapau, rusiško repo ir hip hopo neklausau, ant turnikų nesisukioju.
      Postapokal ... kur? Juk Kaune gimei?

      Comment


        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

        Postapokal ... kur? Juk Kaune gimei?
        Kaune, Kaune, bet augau Dainavoj. Truputį nemėgstu, kad dar ir dabar pinigų daug nekiša į mano mikrorajonėlio kiemus (nu OK, čiut čiut įkišo, bet dar daaug darbo), o ir šiaip anksčiau kažkaip šūds būdavo Buvo labai negražiai okupuota Lietuva, o paskui griuvo sovietmetis ir liko matyt tokia postapokaliptinė enviroment. Pradėjau velėsnese klasėse internetų daugiau skaityt, tai atsivėrė akys, kokius aš šūdus mąsčiau, kad kam man aplamai būti kažkuo šiam rajone Dar dabar malonu skaitinėt Slav memes ar kažkaip panašiai, kiba vargšai, kad dėve dėve, bet sau patiems primeta mldc, o visas pasaulis iš jų dėl to juokiasi.
        Paskutinis taisė PoDV; 2019.05.02, 20:46.

        Comment


          Na bet nera blogiau nei sitam video? Ar ten jau visiskai subiniukas?

          Comment


            Taip grūdinasi plienas

            Comment


              Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
              Na bet nera blogiau nei sitam video? Ar ten jau visiskai subiniukas?
              Nope. Girdėjau jau vaikystėje, kad ten šiek tiek blogiau Kiba žinojau, kad važiuojant į Vakarus po truputį viskas geryn, o Rytus - panašiai blogyn. Bet kadangi šiandieninę Lietuvą labiau lyginu su šiandienine Lenkija, kitą ES/NATO narę, kartais pakyla norai lygint ir su Švedija dėl platumos ir gyventojų tankumo, kad čia mums lemta pasivyti (nespręsiu ar lemta), bet su tokiu mąstymu kažkaip nusvildavau, kai reikia čia esančias problemas spręsti ir sako, kad čia dar neaišku kaip čia jos spręsis..., tai jautriau reaguoju į problemas Nuo kažkur gal 2010 m., kai pravažiavau Lenkiją, tai ir šiek tiek sunerimęs

              Aš tikėjau ir kažkiek dar tikiu pasaulio ateitimi, kad Dortmundas, Kaunas ir Čita kažkada tolimoje ateityje pagal gyvenimo kokybę nesiskirs, o viskas bus išsivystę ir labai gerai ir gražu.
              Paskutinis taisė PoDV; 2019.05.02, 21:06.

              Comment


                9 metus nerimsti del lenku bordiuru?

                Comment


                  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                  9 metus nerimsti del lenku bordiuru?
                  Turbūt pagrinde dėl šaligatvių, infrastruktūros būklės ir daugiau renovuotų namų turbūt. O pas žmones nepamačiau kažkokių ypatingų skirtumų, tai sakiau, ai... Panašios veido išraiškos ir bendravimo stilius Nu aišku lietuviams palinkėčiau susitvarkyt su savirealizavimu, bet čia irgi nesenai taip mąstau. Dėl bordiūrų gal tik 2-3 m. kokius max, kai John parašė, kad blogai nuleidžia Lietuvoj

                  Comment


                    Va John'ui vel +1. Jis cia jau tukstancius atzombino. Jo tokia misija sioj zemej. O jus dergiat ji pro visus galus.

                    Comment


                      Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                      Va John'ui vel +1. Jis cia jau tukstancius atzombino. Jo tokia misija sioj zemej. O jus dergiat ji pro visus galus.
                      Turiu pagirti Kauno miesto savivaldybę, kad vienoj mano mikrorajonų gatvių įrengiant šaligatvius, šaligatvis daugumoje vietų buvo nuleistas iki įvažiavimo taip, kad John būtų patenkintas

                      Comment


                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                        Turiu pagirti Kauno miesto savivaldybę, kad vienoj mano mikrorajonų gatvių įrengiant šaligatvius, šaligatvis daugumoje vietų buvo nuleistas iki įvažiavimo taip, kad John būtų patenkintas
                        Blogai.
                        a) turi but visur
                        b) tai turi buti savaime suprantamas dalykas civilizuotoje salyje.

                        Comment


                          Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                          Blogai.
                          a) turi but visur
                          b) tai turi buti savaime suprantamas dalykas civilizuotoje salyje.
                          Kitą gatvę kai tvarkė, tai labai blogai įrengė daug kur bordiūrus ties įvažiavimais, o čia jau praktiškai gerai, tik šen bei ten pasimato, kad truputį iškyla, bet tikrai ne virš 20 mm, max gal 0,5-1 cm vienoj vietoj. Aš turėjau omeny, kad daug kur (o gal net absoliučiai visur apart vieno kito įvažiavimo) apie 0 mm

                          Tiesa, kiek stebiu, dar atsiranda nemažai vietų kitur, kur nesugebama nuleisti iki 0 Iš karto nuotaika subjursta. Tikrai norėtųsi kokios Tvarkau Kauną programėlės infrastruktūrai tvarkyti Tokiems ale smulkiems darbais, trinkelę pakeisti ar bordiūrą dar kartą perdėti, kad jau būtų lygu.
                          Paskutinis taisė PoDV; 2019.05.02, 21:31.

                          Comment


                            Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                            Na bet nera blogiau nei sitam video? Ar ten jau visiskai subiniukas?
                            Čia kas? Šnipiškės?
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                              Čia kas? Šnipiškės?
                              Neįžeidinėk kultūros paveldo objekto: https://kvr.kpd.lt/#/static-heritage...c-4abc2da273b3
                              ypač 50 ar 73, 80 nuotraukose.

                              O viso šio "paveldo" apžiūrai galėtų įrengti panašų pėsčiųjų tiltą nuo Europos verslo centro iki numatomo statyti apžvalgos bokšto:
                              Paskutinis taisė Arunasx; 2019.05.03, 08:54.
                              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                              [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                              Comment


                                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                King's Landing
                                Jau pažiūrėjai S01E01?

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                  Čia kas? Šnipiškės?
                                  Rusijos užkampis:
                                  https://goo.gl/maps/igzVdgJdx7bS6Diu8

                                  Comment


                                    O atrodo kaip Vilniaus beveik centras...
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą

                                      Jau pažiūrėjai S01E01?
                                      Ne, pradėjau nuo paskutinės serijos. Žiūrėsiu atbuline tvarka, nuo paskutinės iki pirmos. Bus postmodernu.
                                      If a lion could speak, we could not understand him.

                                      Comment


                                        Tikrai patenka gaisras tame pačiame Vilniaus rajone į šią temą: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...#foto=10181075
                                        buvo: https://www.google.com/maps/@54.7023...7i13312!8i6656
                                        Kitokių priemonių nebuvo kovoti su paveldo talibano atstovais.
                                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                        Comment


                                          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                          Tikrai patenka gaisras tame pačiame Vilniaus rajone į šią temą: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...#foto=10181075
                                          buvo: https://www.google.com/maps/@54.7023...7i13312!8i6656
                                          Kitokių priemonių nebuvo kovoti su paveldo talibano atstovais.
                                          Nuostabus medinės Vilniaus architektūros šedevras.
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X