Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
    Laikraštis "Kauno diena" 1993 m.

    Atvaizdas
    Teisybės dėlei reiktų pastebėti, kad return'as nuo investicijų tais laikais galėjo siekti beprotiškus procentus netgi darant legitymų biznį (na tik riba tarp legitymaus ir neligitymaus tais laikais buvo nelabai aiški). Tiesiog buvo labai didelės rizikos rinka (ir visos aplinkinės rinkos) su didelėmis grąžomis, bet ir labai didele rizika. Nesakau (ir nežinau), ar EBWS tai irgi galiojo ar jie nuo pat pradžių planavo viską tiesiog pavogti, bet tokie skaičiais tų dienų kontekste neatrodė tokie jau beprotiški. Situacija buvo labai nestabili. Buvo galima pasaidaryti labai daug pinigų labai greitai, ką kai kurie ir padarė, pradedant visokiais prekiavimais su Rusija, baigiant visokio plauko versliukais Kaune ir kitur Lietuvoje. Bet buvo galima daug (ar viską) greit prarasti be galimybės kam nors pasiskųsti, let alone, ką nors atgauti.
    Paskutinis taisė John; 2015.10.11, 16:34.

    Comment


      Rusijos televizijos kanalas supainiojo Putiną su Hitleriu

      Rusijos Penktojo kanalo žinių laida „Šiandien“ sugebėjo supainioti reportažus ir naujieną apie Vokietijoje rodomą filmą apie Adolfą Hitlerį iliustravo Rusijos prezidento Vladimiro Putino susitikimo vaizdais.
      Kremliui palankaus kanalo žinių laidoje pristatydama Vokietijoje demonstruojamą filmą apie nacių vadą A.Hitlerį pranešėja nesitikėjo, kad jį iliustruos Rusijos lyderio susitikimo su mokytojais vaizdai.

      Filmas „Pasivaikčiojimai su Hitleriu“ pristatomas kaip Vokietijoje plintančios simpatijos nacių lyderiui pavyzdys. Simboliška, bet supainiotuose reportažuose matomas pats V.Putinas.

      http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...eriu-57-533495
      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
      [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

      Comment


        Kas yra "kas" Biržuose

        Nu kas neatsidara?
        Biržai yra gražus miestas. Turi jis šaunią pilį ir daug aludarių. Dėl jų ir nusprendžiau vienam prekybos taške užsipirkti atitinkamų biržiečių liaudies gaminių.
        Prisirinkęs krepšą gėrybių patraukiau prie pardavėjos. Ji sėdėjo ir klastingai manęs laukė. Pasisveikinom, nusišypsojom. Išsikroviau. Ji suskaičiavo, pamaigė savo kompiuterį ir ramiu balsu tarė:
        - Kas neatsidara.
        Neturėjau atsakymo į tokį netikėtą klausimą ir apsižvalgiau ar jis tikrai skirtas man. Bet eilėje stovėjau aš vienas.
        - Neatsidara kas, – visiškai perfrazavo savo teiginį pardavėja.
        Į galvą šovė išganinga mintis, kad ji, norėdama pritaikyti nuolaidą alui, bando iš manęs išgauti kažkokį slaptažodį. Tad per daug negalvojęs atsakiau:
        - Alaus butelis.
        Pardavėja pakėlė akis, ir iš niekinančio žvilgsnio supratau, kad nemokamo atidarytuvo negausiu.
        - Nu kas užstriga, – uždavė naują mįslę.
        - Ką? – ištariau jau visai nustebęs.
        Nebeatsakiusi į mano klausimą ji paspaudė didelį raudoną mygtuką ir įjungė garsų skambutį. Pradėjau gailėtis, kad perku alų ir kad išvis jį geriu. Gerai, kad mano apmąstymams nebuvo duota daug laiko. Už kelių sekundžių atlėkė kita pardavėja ir piktai paklausė kolegės:
        - Nu kų?
        - Nu kas neatsidara, – atrėžė ta.
        Tada abi puolė plikom rankom taisyti ir draskyti kasos aparatą, ir aš, po keliolikos sekundžių visiško nesusigaudymo, supratau kas yra kas Biržuose.
        Copyright Donatas Remeika

        Comment


          Sudėtingas humoras, ne iš karto supratau .

          Comment


            O neturėtų būti -- "kas neatsidar... užstrig choler"?

            Comment


              Made my day.
              AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

              Comment


                Comment


                  Už Lietuvą vyrai !!

                  Video
                  Aviate, navigate, communicate

                  Comment


                    /\ reikia grąžinti prieš tai buvusią vėliavą - vytį.

                    Comment


                      Parašė andyour Rodyti pranešimą
                      /\ reikia grąžinti prieš tai buvusią vėliavą - vytį.
                      su vėliava viskas gerai, herbas turi sugrįžti į jojantį laisvą vytį, o ne pasibaidžiusį ir sukaustytą vytuką

                      Comment


                        Kol cia vis jaudinames del veliavos ir vycio tuoj neturesim vycio nes ji vis labiau Baltarusija pasisavins o mes taip ir liksim zmudzinai ale zemaiciai kurie nieko bendra su LDK netureje ir Lietuvos varda is baltarusiu su Vilnium ateme.

                        Comment


                          /\ Svarbu, ką sako istorija, kurią vadovaujasi pasaulis, o ne viena diktatoriaus valstybėlė.

                          Comment


                            Man garbė, aš būsiu (esu?) dviejų valstybių herbuose, jojantis ant žirgo...
                            kk3

                            Comment


                              Tai kad butent ne diktatorius naudoja atributika, bet opozicija, tai gal geriau mums bulba diktatorius nei ju opozicija? Nes gali kalt jiems i galva istorinius faktus bet ju nenoras klausyt man panasus kaip kad Rusija grieba Ukrainos istorija ir daro ja savo. Ju didziausias argumentas ale viskas buvo vykdoma baltarusiu kalba kitokiu paaiskinimu neklauso.

                              Comment


                                /\ Gal čia strategija atsiriboti nuo Rusijos.

                                Comment




                                  Flickr

                                  Comment


                                    Never go full retard, bibi, never... DDDD

                                    Comment


                                      Rusiškas Apple II klonas, kurį bandė pardavinėt JAV rinkoje:
                                      kk3

                                      Comment


                                        Cia rimtas? Koks os?

                                        Comment


                                          Rimtai, naudojo Apple DOS.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X