Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mokytoja per biologijos pamoką pasakoja apie stručius:
    - Strutis deda didžiausius pasaulyje kiaušinius, o jei kas nors jį išgąsdina, jis paslepia galvą smėlyje. O bėgioja taip greitai, kad gali pavyti traukinį...
    Staiga mokytoja pastebi, kad Petriukas snaudžia, prieina prie jo, pakrato už peties ir sako:
    - Na, pakartok, ką aš pasakojau!
    Petriukas pramerkia akis ir pradeda dėstyti:
    - Strutis turi didžiausius pasaulyje kiaušinius... Jei kas jį išgąsdina, tai jis užsikasa į žemę su visa galva... Tik kiaušiniai viršuje lieka... Bet jei užlipsi ant kiaušinių, tai jis, kai supyks, tai taip vysis, kad ir su traukiniu nepabėgsi...
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Siaubinga supuvusių Vakarų kultūros invazija į Rusijos armiją

      Comment


        Šiaip prajuokino

        Visai atsitiktinai vartydamas Lietuvos Geležinkelių FB skiltį "Jūsų nuotraukos" užmačiau štai ką


        Gal dar tebėra: https://www.facebook.com/LTGelezinke...68188869963563 (edit: jau nebėra)
        Paskutinis taisė John; 2013.10.15, 18:15.

        Comment


          Gepardas.
          (Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus)

          Comment


            Mokytojavimas JAV vs. mokytojavimas Korėjoje

            Comment


              Tikriausiai netrukus prancūziškuose sūriuose bus aptiktas pelėsis ir sūrių importas į rusiją bus uždraustas

              Comment


                3D filma esu ziurejes tik karta, dar nespejau suprast kas yra per daiktas 4D filmai, o jau siandien ziuriu reklamuoja kazkoki filma 5D Idomu kada 6D eile

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  3D filma esu ziurejes tik karta, dar nespejau suprast kas yra per daiktas 4D filmai, o jau siandien ziuriu reklamuoja kazkoki filma 5D Idomu kada 6D eile
                  3D yra visi pradedant Charlie Chaplin'u: 2D+laikas

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    3D filma esu ziurejes tik karta, dar nespejau suprast kas yra per daiktas 4D filmai, o jau siandien ziuriu reklamuoja kazkoki filma 5D Idomu kada 6D eile
                    5D nieko naujo, jau prieš keletą metų buvęs. Esmė tame, kad gauni 3D ekrano vaizdą + kintanti aplinka (ten kur buvau platforma su kėdėm sukos), vandenį purškia, dar ką nors daro. Bei gauni pats "dalyvauti" filme, mano atveju - ką nors nušauti.
                    Words in English always mean something...

                    Comment


                      Parašė Sula Rodyti pranešimą
                      3D yra visi pradedant Charlie Chaplin'u: 2D+laikas
                      Pranesk visiems kino teatrams, kino studijoms tokia naujiena
                      Jie tik pastaraji desimtmeti pradejo kartais leisti 3D filmus, pasirodo jau nuo Caplino laiku 3D buvo
                      Paskutinis taisė Gator; 2013.10.23, 22:31.

                      Comment


                        http://tv.lrytas.lt/?id=13825405121380912304
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          3D filma esu ziurejes tik karta, dar nespejau suprast kas yra per daiktas 4D filmai, o jau siandien ziuriu reklamuoja kazkoki filma 5D Idomu kada 6D eile
                          4D filmai turi daugiau efektų. Uždedami tie patys 3D akiniai, tik kad kėdės supasi pagal filmo efektus (pvz važiuoja automobilis posūkiuose), kvapų terapija dar būna. Man rodos kiekviena dimensija skirsis efektais tam tikrais
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            100%-nis patriarchas
                            Paskutinis taisė Perfect; 2013.10.25, 22:31.

                            Comment


                              Comment


                                Nebloga pirma antraštė skiltyje Sveikata. Jie abu kuo nors serga?

                                Comment


                                  Na, Bradauskas ryškiai apsikrėtęs parazitais.
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Čia ne juokas, daliai politikų jau turbūt paskutinė stadija:
                                    Pakliuvusi į žmogaus organizmą, kirmėlė užkrečia žarnyną, vėliau prasigraužia kraujotakos kanalais iki plaučių, o vėliau ir smegenų, kur ima daugintis.

                                    Comment


                                      Gal surusiuojam sio forumo dalyvius?

                                      16 Lietuvos interneto komentatoriu tipu

                                      Comment


                                        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                        Nebloga pirma antraštė skiltyje Sveikata. Jie abu kuo nors serga?

                                        Atvaizdas
                                        Na prietaisas mazumele pagedes ir prastai funkcionuoja, o bradauskas pasizymi uminiu AMB deficitu ir atopiniu sovietizmu

                                        Comment


                                          Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                          Gal surusiuojam sio forumo dalyvius?

                                          16 Lietuvos interneto komentatoriu tipu
                                          O vargeli kiek čia daug yra tipažų mūsų forume Bet greičiausiai taisyklės draudžia juos skirstyti (aka įžeidimas).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X