Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Atvažiuoja į polikliniką moteriškė iš Šalčininkų rajono.
    Pirmo sutikto gydytojo klausia:
    - Man reikia pas zubnyką.
    - Gal pas stomatologą?
    - O očnykas ar šiandien priima?
    - Klausiat apie okulistą?
    - O jūs pats kuo dirbat?
    - Jūsų žodžiais tariant, dirbu p**duku. O šiaip tai aš - ginekologas.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Flickr

      Comment


        Pamokėlė kaip šnekėti panevėžietiškai
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment



          Prie to paties

          Panevėžietiškos tarmės gido reklamoje nusifilmavusi M. Šalčiūtė: jie ieškojo gražios merginos
          http://pramogos.delfi.lt/zmones/pane....d?id=62118489

          Aš žiauriai ją gerbiu. Vien dėl to, kad ji parodo, kaip turėtų atrodyti save prisižiūrinti ir tvarkinga mergina.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą

            Prie to paties

            Panevėžietiškos tarmės gido reklamoje nusifilmavusi M. Šalčiūtė: jie ieškojo gražios merginos
            http://pramogos.delfi.lt/zmones/pane....d?id=62118489

            Aš žiauriai ją gerbiu. Vien dėl to, kad ji parodo, kaip turėtų atrodyti save prisižiūrinti ir tvarkinga mergina.
            Tai kokį 80% merginų save prisižiūri ir yra tvarkingos, ypač šiame regione.
            Flickr

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Tai kokį 80% merginų save prisižiūri ir yra tvarkingos, ypač šiame regione.
              Ne visada. Daugelis galvoja, kad pakanka vieno ar poros dalykų (pavyzdžiui, makiažo arba vien gero aprangos stiliaus), bet palyginus mažai suvokia, kad reikia visko vienu metu ir kad "ai niekas nepastebės" tėra jų naivi vaizduotė.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Ne visada. Daugelis galvoja, kad pakanka vieno ar poros dalykų (pavyzdžiui, makiažo arba vien gero aprangos stiliaus), bet palyginus mažai suvokia, kad reikia visko vienu metu.
                Na tai aš ir kalbu apie visumą, maždaug toks procentas ir yra
                Flickr

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Na tai aš ir kalbu apie visumą, maždaug toks procentas ir yra
                  Tikrai ne. Toks procentas yra, geriausiu atveju, apie 5-10%. Aišku, daug kas priklauso ir nuo paties suvokimo ir sugebėjimo matyti detales. Kai kuriems terūpi "dideli papai ir šikna" (panašiai, kaip kalbėjo tas vyrukas per "Zero" filmą ). Tai tada gal ir iki 100% netoli.

                  Comment


                    As sakyciau, kad 5% potencialo tik. Nors Salciute dar viena koja malalietka, bet manau sugeba tikrai pasinaudot galimybem, uz ta ir as ja uzskaitau. Tik be pavido scenu!

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą

                      Prie to paties

                      Panevėžietiškos tarmės gido reklamoje nusifilmavusi M. Šalčiūtė: jie ieškojo gražios merginos
                      http://pramogos.delfi.lt/zmones/pane....d?id=62118489

                      Aš žiauriai ją gerbiu. Vien dėl to, kad ji parodo, kaip turėtų atrodyti save prisižiūrinti ir tvarkinga mergina.
                      John, ji yra tik simpatiškų bruožų su daug "špakliaus", o prisižiūrinčių merginų daug Norėčiau M. Šalčiūtę išvysti ryte...

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Tikrai ne. Toks procentas yra, geriausiu atveju, apie 5-10%. Aišku, daug kas priklauso ir nuo paties suvokimo ir sugebėjimo matyti detales. Kai kuriems terūpi "dideli papai ir šikna" (panašiai, kaip kalbėjo tas vyrukas per "Zero" filmą ). Tai tada gal ir iki 100% netoli.
                        Aš kalbu apie objektyvius dalykus, ką galima įvertinti, t.y aprangą, makiažą, švarą, ir pan. Aišku, kalbu apie jaunas merginas. Tad neaišku po kokius užkampius John vaikšto, kad taip nesiseka
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Aš kalbu apie objektyvius dalykus, ką galima įvertinti, t.y aprangą, makiažą, švarą, ir pan. Aišku, kalbu apie jaunas merginas. Tad neaišku po kokius užkampius John vaikšto, kad taip nesiseka
                          Fizinę būklę (ypač pilvo ir šlaunų srityje), antakius, makiažą, nagus, plaukus ant rankų (apie kojas net nekalbu), plaukus ant veido, elgesio manieras ir t.t. ir pan.

                          O tie užkampiai būtų Vilniaus centras ir jame esantys visokie gėrimo ir valgymo establišmentai (tiesa, nebūtinai pigiausi).

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Fizinę būklę (ypač pilvo ir šlaunų srityje), antakius, makiažą, nagus, plaukus ant rankų (apie kojas net nekalbu), plaukus ant veido, elgesio manieras ir t.t. ir pan.

                            O tie užkampiai būtų Vilniaus centras ir jame esantys visokie gėrimo ir valgymo establišmentai (tiesa, nebūtinai pigiausi).
                            O tai kas taip negerai? Ok, ne 80%, bet tokiose vietose bent 50 tai kaip minumum. Tokių kaip Šalčiūčių yra kalnai ir dėmesio net nelabai kas kreipia į tokias
                            Dar įdomu, kokioje šalyje, neskaitant Rytų Europos, tas procentas yra gerokai didesnis?
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              O tai kas taip negerai? Ok, ne 80%, bet tokiose vietose bent 50 tai kaip minumum. Tokių kaip Šalčiūčių yra kalnai ir dėmesio net nelabai kas kreipia į tokias
                              Dar įdomu, kokioje šalyje, neskaitant Rytų Europos, tas procentas yra gerokai didesnis?
                              Nezinau, i ka tamsta kreipia demesi, bet tokiu kaip Salciute nera prudai, panasiu gal ir taip, bet sokejos figura ir ne tik, geros manieros ir pan tikrai nedaznas atvejas.

                              P.S. reiketu sena tema apie tai prikelt

                              Comment


                                Parašė rat
                                John matyt savo meilužes gerai prafinansuoja, tai ir reikalavimai aukšti Kadangi lituvisai yr daugumoj ne prie pinigo, tai gali tik kebabą, alaus ir minimalej špakliaus prafinansuoti.
                                Šiaip tai nekalbėjau apie Lietuvą specifiškai. Tai galioja bemaž visoms šalims. Vinur gal šiek tiek labiau (kokiam Singapūre ar HK, kur gržio suvokimas ir su tuo susijusios industrijos yra top of the top), kitur mažiau, bet specifiškai apie šalis kalbėti nereiktų.

                                Finansine prasme tai irgi nelabai ką reiškia. Aišku, darytis visokias procedūras salonuose yra brangu, bet dauguma moterų (kad ir mažiau turtingų) ir pačios moka visa tai susitvarkyti. Tik ne visos supranta, kad tai daryti reikia. Ta panelė M.Šalčiūtė yra viena tų, kuri viską labai gerai supranta ir daro, kaip priklauso. Bet tokių nėra daug. Tikrai ne Lettered minimi 80%.
                                Paskutinis taisė John; 2013.08.20, 22:40.

                                Comment


                                  Negana to, kad naujienų portalai strapsnius apie ją rašo ir kelia į pati viršų, tai dar ir čia kalbat. Gerai, kad bent tema "Šiaip linksma".

                                  O apie ta straipsni, tai juokingiausia, kad visokie delfiai daugiausiai rašo būtent apie žmogų, kuris į video paimtas tik dėl papų, apie Tadą Vidmantą vos vos užsiminta, o apie Ketlerį išvis nieko.

                                  Comment


                                    Svarbiausia, kad visi vyrai tikrai visi prisižiūri Kitaip gi nebūtų tokių aukštų reikalavimų moterims (čia maždaug "tu turi atitikti visus mano reikalavimus, o aš toliau auginsiu savo riebaluotą pilvą").

                                    Nesupraskit klaidingai. Tik noriu atkreipti dėmesį, kad aukštus reikalavimus kitam reikėtų kelti tik tuomet, kai pats juos atitinki. Ir jokiu būdu nesikreipiu į nieką asmeniškai.

                                    Comment


                                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                      Svarbiausia, kad visi vyrai tikrai visi prisižiūri Kitaip gi nebūtų tokių aukštų reikalavimų moterims (čia maždaug "tu turi atitikti visus mano reikalavimus, o aš toliau auginsiu savo riebaluotą pilvą").

                                      Nesupraskit klaidingai. Tik noriu atkreipti dėmesį, kad aukštus reikalavimus kitam reikėtų kelti tik tuomet, kai pats juos atitinki. Ir jokiu būdu nesikreipiu į nieką asmeniškai.
                                      Apsauks paskui gejais ir visokiais kitokiais

                                      Comment


                                        Cia John visai geru minciu apie Salciute mete, kad net susimasciau. Cia, kas seka ypac Katleri, tai daugiau negu aisku buvo, kad jie ta Salciute ime, kad is jos pasilasdavoti ir pazvengti, nu bet dabar ziurint, susidaro vaizdelis, kad anie du liko pagaidinti ir nieko nepese, o mergiote labai gerai suzaide... Ir siaip ta Salciute kosmosas kazkoks, net Latvijoj delfis apie ja raso http://www.delfi.lv/izklaide/dzivess....d?id=43573719
                                        Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                        Comment


                                          Kas nori pabandyti?
                                          L.Paksienė pradėjo vesti meditacijos seansus Merkinės piramidėje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X