Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Arunasx
  replied
  Nusikaltėlis, kuris užsidirbo iš prekybos narkotikais, Švedijoje iš valdžios atgavo 13 milijonų kronų (1,5 milijono dolerių) dėl padidėjusios bitkoinų vertės per laikotarpį, kurį praleido už grotų, praneša Coindesk. Prieš dvejus metus valdžios institucijos areštavo 36 bitkoinus, priklausančius narkotikų prekeiviui, ir tada jų vertę įvertino 1,3 mln. kronų. Teismas nusprendė konfiskuoti iš nusikaltimo gautus pinigus. Tačiau kol buvo priimtas sprendimas parduoti perrimtas kriptovaliutas, jų vertė smarkiai išaugo ir užteko tik trijų bitkoinų, kad būtų padengta teismo areštuota suma. Todėl buvo nuspręsta, kad likę 33 bitkoinai, kurių vertė šiuo metu yra 13 milijonų Švedijos kronų, turėtų būti grąžinti nusikaltėliui.
  Prokurorė Tove Kullberg aiškina, kad tai buvo vienas pirmųjų atvejų Švedijoje, kai buvo konfiskuota kriptovaliuta, ir nebuvo žinoma, kaip elgtis su tokio tipo nusikalstamu turtu. „Manau, kad turėtume investuoti į švietimą prokuratūroje, nes kriptovaliutos bus tai, su kuo teks susidurti vis dažniau“ - sakė ji.
  https://www.traders.lt/page.php?id=33074
  p.s. o jei bitcoin vertė būtų nukritusi, tai nusikaltėlis turėtų primokėti, kad padengtų priteistą sumą?

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Antradienį Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti nepakeistą Vilniaus apygardos teismo šių metų balandžio 8 d. sprendimą, kuriuo ieškovei „Vilniaus prekybai“ iš atsakovo Mindaugo Marcinkevičiaus priteista 81,25 mln. Eur dydžio žala. „Dėl M. Marcinkevičiaus veiksmų sandoris buvo užvilkintas ilgiau kaip metus, per tą laiką „Akropolių“ rinkos vertė padidėjo, todėl „Vilniaus prekybai“ už juos teko sumokėti 81,25 mln. Eur didesnę kainą, nei buvo suderėta anksčiau. „Vilniaus prekyba“ kreipėsi į teismą siekdama prisiteisti nuostolius, patirtus dėl neteisėto sandorio vilkinimo“, – praneša bendrovė.
  https://www.vz.lt/prekyba/2021/08/18...sta-81-mln-eur
  Įdomu, ar įvyks toks precedentas LT teismų praktikoje.

  Komentuoti:


 • Čikupakas
  replied

  Komentuoti:


 • PoDV
  replied
  Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
  https://www.delfi.lt/news/ringas/lit...95937#cxrecs_s

  Anglų proletarai nuo XX amžiaus antrosios pusės pasijuto pakraštyje – visuomenė po karo judėjo į priekį, ir vis daugiau vertės turėjo užsienio kalbos, finansų ir ekonomikos mokslai, tarptautinė prekyba, o primityvi gamyba buvo ne tokios svarbos kaip prieš šimtą metų. „Paprastas žmogus“, plempiantis alų ir vairuojantis sunkvežimį, pasijuto nesvarbus ir mažai reikalingas, todėl beliko garsiai rėkti ir mojuoti vėliava po futbolo varžybų, nors taip atkreipiant dėmesį.
  Realiai apibūdintas šių laikų populizmo Gordijaus mazgas

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Tokyo to install ‘anti-sex beds’ to prevent relationships between athletes https://www.explica.co/tokyo-to-inst...-athletes.html
  The cardboard beds, manufactured by the Airweave company with recycled products, which have also been made smaller than usual so that only one person can fit, they will be recycled at the end of the Olympic Games.The 2020 Tokyo Olympics will begin on July 23 and will last until August 8 with an Olympic Village with 18,000 cardboard beds aimed at athletes to prevent, or at least hinder, COVID-19 infections during competition through sexual relationships between athletes around the world.“The beds can support up to 200 kilos. The wood and cardboard will break if you jump on them, they can barely support the weight of two people, much less a fun celebration ”, they explain from the direction of the Olympic Games. They will not resist sudden or excessive movements.

  Komentuoti:


 • Briedis
  replied
  "Мы пытались спасти Европу,
  нас же снова и в рот, и в попу!"

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Dar taip neseniai rašiau apie tai, kad pabėgėlių krizė yra mums Dievo rykštė už mūsų pačių nuodėmes. Bausmė už tai, kad Anglijoje mūsų tautiečiai buvo tais pačiais pašalpas siurbiančiais, meluojančiais apie persekiojimus, sistemą melžiančiais ekonominiais migrantais, kokiais dabar skundžiamės mes. Ten mūsų tautiečiai – ne visi, bet minios jų – elgėsi, kaip tikri laukiniai. Vairavo be teisių, vairavo girti, mušėsi, žagino, vogė, tempė tabako kontrabandą tokiais kiekiais, kad Jos Didenybės Muitų ir Akcizų tarnyba stebėjosi. Muitinės mokymo centre Felixstowe, Suffolko grafystėje, savo akimis mačiau iš lietuvių konfiskuotą sunkvežimį su dvigubu dugnu, kuriame buvo vežiojamos kontrabandinės cigaretės. Jį naudojo muitininkų instruktažui: rodė, kaip aštriadančiai lietuviai sugalvojo. Ant antrojo dugno buvo kraunami stiklo gaminiai iš Panevėžio. Kodėl jie? Nes stiklas labai sunkus, ir uoste retai būna specialių keltuvų, kurie gali tas paletes iškrauti, kad muitininkai galėtų patiktinti. Todėl mažesnis šansas, kad sugaus. Bet vieną kartą sugavo.
  Anglų futbolo chuliganas labai didžiuojasi tuo, kad yra anglas, ir yra pasiruošęs duoti bet kam į snukį, kad parodytų meilę savo šaliai ir pagarbą karalienei. Lietuvių patriotai ir tradicinių šeimų atstovai – taip pat kasdien žada primušti visus tuos užkalnius, valatkas, maldeikienes ir kitus kosmopolitus, žydus, masonus ir konservatnikų pakalikus. Tiek anglų buduliai-chuliganai, tiek ir mūsų paprastuomenė (kuri už tradicinę šeimą) netiki skiepais, Covid-19 yra mafijos planas, jie nekenčia karantino priemonių, o taip pat storai tepa rasinę neapykantą: tik lietuviai kalba apie „babajus“, Anglijoje – apie „pakius“ (čia taip vadina pakistaniečius, bengalus, taip pat indus), ir vieni, ir kiti turi savų įžeidimų juodaodžiams ir abejose šalyse mėgsta stiprius lyderius, tokius, kaip Putinas ar Lukašenka (anglų futbolo sirgaliai labiau žino Putiną ir gerbia jį už tai, kad neužsileidžia visų tų gėjų ant savo galvos). Futbolo chuligano ir lietuviškojo neskiepytojo šeimų marginalo šaknys yra tokios pačios: baimė ir pasimetimas. Anglų proletarai nuo XX amžiaus antrosios pusės pasijuto pakraštyje – visuomenė po karo judėjo į priekį, ir vis daugiau vertės turėjo užsienio kalbos, finansų ir ekonomikos mokslai, tarptautinė prekyba, o primityvi gamyba buvo ne tokios svarbos kaip prieš šimtą metų. „Paprastas žmogus“, plempiantis alų ir vairuojantis sunkvežimį, pasijuto nesvarbus ir mažai reikalingas, todėl beliko garsiai rėkti ir mojuoti vėliava po futbolo varžybų, nors taip atkreipiant dėmesį.
  https://www.delfi.lt/news/ringas/lit...95937#cxrecs_s

  Komentuoti:


 • Čikupakas
  replied

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Nuteisė 6 metams turbo vatniką, kuris teigia kad veikia 1977 metų SSSR konstitucija, o Rusija yra komercinė firma.
  https://novayagazeta.ru/articles/202...mistskoi-state

  Komentuoti:


 • RokasLT
  replied
  Švedijos parlamentas nuverstą premjerą S. Lofveną vėl patvirtino vyriausybės vadovu


  Plačiau: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/202...#ixzz6zwpF5YwC

  Komentuoti:


 • RokasLT
  replied
  Parašė manometras Rodyti pranešimą

  Čia yra iš serijos “Mes, putlerstanas, darysim, ką užsigeisim, o jūs, užsieniečiai vakariečiai, darysit, ką mes liepsim, nes norite mūsų pinigų ir mūsų ramybės”.
  Žmogelis truputi ne taip suprato


  Pa(si)dovanok skrydį paties valdomu lėktuvu – TIK 59 €!???? Pats išbandžiau ir galiu pasakyti, jog jausmas NE-RE-A-LUS!???? Speciali kaina tik iki ketvirtadienio vidurnakčio: www.makaliauslietuva.lt/…/skrydis-paties-pilotuojamu-lektu…/ ????
  Komentuoti:


 • Savitarnos kasa
  replied
  Parašė ultra laverdi Rodyti pranešimą
  Neįtikėtinas įvykis Prienų rajone: iš aerodromo pavogtas lėktuvas  https://www.15min.lt/naujiena/aktual...vas-59-1531688
  Žmogus tenorėjo išvalyti aerodromą nuo šiukšlių, o dabar už tai teistumą gaus

  Komentuoti:


 • liutass
  replied
  Attached Files

  Komentuoti:


 • manometras
  replied
  Parašė Romas Rodyti pranešimą
  Neaišku, į kokią temą.
  Rusija panaikino sąvoką "šampanas". Net Šampanės regiono šampanas turi vadintis "putojančiu vynu" (igristoje). Tik Rusijoje gaminamas putojantis vynas dabar gali vadinti "šampanu" (rossijskoje šampanskoje).

  Moët Hennessy turi iš naujo sertifikuoti savo produkciją ir kol kas stabdo eksportą į Rusiją.
  Čia yra iš serijos “Mes, putlerstanas, darysim, ką užsigeisim, o jūs, užsieniečiai vakariečiai, darysit, ką mes liepsim, nes norite mūsų pinigų ir mūsų ramybės”.

  Komentuoti:


 • ultra laverdi
  replied

  Neįtikėtinas įvykis Prienų rajone: iš aerodromo pavogtas lėktuvas

  „Prašome Jūsų pagalbos! Jeigu šiandien apie 5-6 ryto matėte kažkur skraidantį ar tupiantį An-2 (vadinamąjį „kukurūzniką“) aplink Prienus, Birštoną, Alytų, Kauna prašome kuo skubiau mums pranešti žinute ar telefonu. Būsime dėkingi už bet kokią informaciją“, – tokio turinio pranešimas skelbiamas „Facebook“ paskyroje.

  Nepatvirtintais duomenimis, orlaivis dingo iš Pociūnų aerodromo Prienų rajone.

  <...>

  Karščiausiomis, bet dar nepatvirtintomis policijos žiniomis, lėktuvas atsirado Prienų rajone.

  Neoficialiais duomenimis, lėktuvo pagrobimas gali būti susijęs su tam tikra aviacijos mėgėjų konfliktine situacija, kurios peripetijas taip pat tenka aiškintis teisėsaugos atstovams.
  https://www.15min.lt/naujiena/aktual...vas-59-1531688

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  Neaišku, į kokią temą.
  Rusija panaikino sąvoką "šampanas". Net Šampanės regiono šampanas turi vadintis "putojančiu vynu" (igristoje). Tik Rusijoje gaminamas putojantis vynas dabar gali vadinti "šampanu" (rossijskoje šampanskoje).

  Moët Hennessy turi iš naujo sertifikuoti savo produkciją ir kol kas stabdo eksportą į Rusiją.

  Проект поправок уточняет определения и вносит дополнительные требования для винодельческой продукции. В частности, он исключает понятие «шампанское», разрешая использовать его лишь в отношении «российского шампанского», произведенного на территории России.

  «И обязывает производителей шампанских вин из французского региона Шампань переименовать их продукцию в «игристое вино», — говорится в письме Moet Hennessy.

  Подробнее на РБК:
  https://www.rbc.ru/business/02/07/20...om=from_main_4

  Komentuoti:


 • Gator
  replied
  Kai signalizuoji vertybes ir prasileidi:
  Paskutinis taisė Gator; 2021.06.18, 22:06.

  Komentuoti:


 • Briedis
  replied

  Kad pažiūrėti reikia paso nuotraukos arba kreditinės numerio. Va čia tai prikolas

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  "Путін – х*йло": на матчі Україна – Північна Македонія заспівали відомий хіт (18+)
  https://www.youtube.com/watch?v=vhVM...BD%D0%B0%D0%BB

  Komentuoti:


 • RokasLT
  replied
  Režisūra, kinematogafija aukščiausio lygio, su visais statistais.

  Komentuoti:

Working...
X