Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • mantasm
    replied
    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

    Jei rusų kariai kastruotu priešais kamera Gator, dėl to kad JAV su Trumpu negynę mūsų, paskutiniai Gator žodžiai, būtų " buvo verta" , nes bent uždraudė "trans Ganderius" NCCA plaukimo varžybose.
    O jei kastruos prie Bideno, tada sakys „prie Trumpo būtų kitaip“ :/

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Gal kas turi nuorodą, kur Trumpas pareiškia, jei jis nušaus kažką tiesiog gatvėje, tai jo remėjų palaikymas tik išaugs?
    Jeigu tai ne feikas.

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
    Būtų buvę juokinga jeigu būtų pasišaipę ir iš trumpo, bet gavosi toks eilinis jo subinės laižymas.
    Jei rusų kariai kastruotu priešais kamera Gator, dėl to kad JAV su Trumpu negynę mūsų, paskutiniai Gator žodžiai, būtų " buvo verta" , nes bent uždraudė "trans Ganderius" NCCA plaukimo varžybose.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Filmukų išmintis

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Būtų buvę juokinga jeigu būtų pasišaipę ir iš trumpo, bet gavosi toks eilinis jo subinės laižymas.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Miegalius ir Donaldas sudalyvavo "kas laimės milijoną"



    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Rusai oamatė tvarkingą duobę ir neapsikentė. Pripratę gyventi šūde, tai padarė sau įprastą aplinką.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Seni geri laikai

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Galima pasvaigti ir praeis.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Nors Xi tikrai yra už ką pašlovinti, aš visgi labiau norėčiau, kad Lietuva prisiungtų prie Lenkijos ir būtų Rzeczpospolita v2.
    Manau, kad kažkokia unijos forma vystysis mūsų regione, tokia jau mūsų geografija ir geopolitika. Buvo visokios unijos Austro-Vengrijos, Rzespospolita originalioji, galima ir rusų imperiją įskaičiuot, tai žodžiu kažkas tą uniją vystys ir ateityje, ko gero civilizuočiausias sprendimas ir bus Lenkija/Rzespospolita 2.0 arba ta pati ES (jei nepaslys ant tų tarpregioninių žymių kultūrinių ir geografinių skirtumų), visokie kiti variantai neatmetami (baltų unija, skandinavai, dar kažkas), bet jau nebesiplėsiu

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Su Duolingo pamažiuką mokausi. Visai dobrze.
    Maniau. kad pan didelis Rzespospolitos 2.0 šalininkas, jau esat pramokęs kalbėti po polsku, nuėjęs į parduotuvę neišsiduodat tautybės sakydamas wszystko, dziękuję i do wydzenia. Ką jau beje man kartą pavyko padaryt ​ nors kalbos šiaip nemoku.

    Įsivaizduoju, kad turbūt nėra pasaulio šalies, kur mažiau atrodyčiau užsienietis nei Lenkija, gal net Latvijoje (nors gal labai nedaug), bet labiau užsienietis jaučiuos.

    Aš beje esu parašęs lenkiškai SSC per Google Translate, tai sako viskas ok, tai vėliau net be nieko įstatydavau tekstą iš vertėjo, jokių papildomų komentarų, kad čia ne visai mano tekstas, t.y. iš vertėjo.
    Plius paanalizuodavau ką vertėjas išverčia į lenkų kalbą, t. y. lenkų kalbos gramatiką, tai negaliu atsistebėt kai randu nelabai pažįstamas formas. Visokie się ir t.t. Padariau išvadą, kad reikės nemažai valandų, kad ale kalbėčiau po polsku kaip mieszkaniec
    Paskutinis taisė PoDV; 2024.01.20, 01:16.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    O lenkų kalbą išmoktumėte ta proga?
    Su Duolingo pamažiuką mokausi. Visai dobrze.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Nors Xi tikrai yra už ką pašlovinti, aš visgi labiau norėčiau, kad Lietuva prisiungtų prie Lenkijos ir būtų Rzeczpospolita v2.
    O lenkų kalbą išmoktumėte ta proga?

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Nors Xi tikrai yra už ką pašlovinti, aš visgi labiau norėčiau, kad Lietuva prisiungtų prie Lenkijos ir būtų Rzeczpospolita v2.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė gerietis Rodyti pranešimą
    apie tai kad internetinė parduotuvė siūlo lietuviams rinktis ne lietuvių, o kinų supaprastintą kalbą. (realybėje perjungia į lietuvių/anglų miksą).
    Skirta John už nuopelnus šlovinant didyjį Xi

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    apie tai kad internetinė parduotuvė siūlo lietuviams rinktis ne lietuvių, o kinų supaprastintą kalbą. (realybėje perjungia į lietuvių/anglų miksą).

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Apie ką čia?

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Kaip supratau Lietuvą jau prijungė prie Kinijos ir čia įvesta kinų kalba (kalbų pasirinkimas parduotuvėje).

    Click image for larger version  Name:	lithuanian-kinų-Screenshot 2024-01-17 222512.jpg Views:	0 Size:	5,9 kB ID:	2104786

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied

    Komentuoti:

Working...
X