Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Teip teip teip
  Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

  Comment


   Comment    Who the fuck..

    Comment


     Tiuningo pamokėlės

     Esi kietas bičas? Turi treningus su trim baltom juostelėm, tokią pat beretę, aptemtą juodą maikutę iš Gariūnų, odinę striukelę ir "a la" auksinę cypūrą (grandinėlę) iš spaudos kiosko, bet dar neturi kietų vežėčių? Be jų neišsiversi... Čia rasi patarimų, kaip patobulinti (užtiuninti) savo kietą mašiniuką.

     Gerbtiniausi ir patys krūčiausi automobiliai kietam bičui yra tik vokiški, todėl neapsiriksi pasirinkęs:

     1. 3-osios klasės BMW (senesnio modelio) - liaudyje vadinama "chuliganke".

     2. "Audi 80" - liaudyje vadinama "elgeta", šiek tiek naujesnio modelio - "pirichoku", o nuo 1988 metų - tiesiog "bulka".

     3. "Opel Calibra" - kažkodėl pritapo mažiausio paukščio pasaulyje kolibrio pravardė ar pastaruoju metu vis dažniau vadinama "Ubagų Ferrari".

     4. "VW Golf" (tinka ir 2, ir 3 kartos) - tiesiog "guoliu".

     Pradėsim darbus. Pastebėtina, kad reikia pradėti tiuninguoti nuo išorės, kadangi jūs turite ribotą biudžetą, nesvarbu, kad amortizatoriai seniai numirė, granatos traška, padangos plikos, ratų balanso išvis nėra, bet mergikės (13-18 metų) to nemato ir nesupranta.

     1. Neoninės lemputės dažniausiai dedamos ant valytuvų purkštukų, bet originalūs kieti bičai deda juos ir ant antenų, priekinių grotelių, į priekinius žibintus (kad būtų sudarytas prabangių "Xenon" žibintų įvaizdis), o įžūliai kieti bičiukai sugeba užsidėti ir ant stogo, ir ant ratų.

     2. Išmetimo vamzdis - išgauti garsui nereikalingas sportinis bakelis, jis daug kainuoja, geriau galiniame duslės bakelyje praurbinti kirviu kelias sprindžio ilgio kiaurymes ir nesvarbu, kad salone ir aplinkui 1 km spinduliu niekas nesusikalbės. Svarbu sudaryti įspūdį, kad po kapotu - 3 litrų turbokompresorinis motoras, išvystantis 350 arklių galią, kaip pasakė klasikas: kiečiausias kuras - garsas. Būtinas atributas - išmetimo vamzdžio antgalis, "Maximoje" kainuoja nuo 15 litų.

     3. Spoileris - ant bagažinės dangčio toks į kabyklą ar į rankeną panašus daiktas (per "Formulės 1" varžybas galima tokį pamatyti). Jį reikia dėti kuo didesnį, geriausia, kad iškiltų virš automobilio stogo, taip sudarysit mergikėms įspūdį, kad važiuojant 320 km/h greičiu tavo mašina yra veikiama šio aerodinaminio elemento ir yra labai stabili. Nesvarbu, kad transporto priemonė išvysto maksimalų 120 km/h greitį nuo kalniuko, pučiant palankiam vėjui, ir spoileris padarytas iš putplasčio ar gipso kartono - mergikės šito nesupranta. Dar vienas svarbus elementas, labai pagerinantis automobilio aerodinamines savybes tai dvi išilginės baltos juostos per kapotą ir stogą.

     4. Ratai - liaudyje žinomi kaip "lietnykai". Gerbtina, jei sukrapštysi pinigų 14-15 colių lietiems diskams žvaigždės ar voratinklio formos, padangos nesvarbu, mergikės vis tiek apie jas nieko nenusimano, o be to, jų nudilimas važiuojant praktiškai nematomas, matomi tik jūsų ratlankiai. Jei neturi pinigų, pakaks ir ratų gaubtų (kalpokų) - "Maximoje" kiekvienas kietas bičiuks patenkins savo poreikius už 20 litų.

     5. "Greičio skylės" - ant variklio dangčio reikia išpjauti tokią didelę skylę ir ją išgaubti, kad nesimatytų pusės vaizdo pro priekinį stiklą (pvz., "Subaru Impreza WRX" tokį turi, tik, aišku, jis duoda naudos ir jį uždėjo protingi žmonės po ilgų bandymų ir t.t.), šiaip tai yra variklio aušinimo elementas, tačiau bet kuris kietas bičas jums gali paaiškinti, kad tai yra "greičio skylės", kurios jūsų transporto priemonei kaipmat prideda 30 arklio galių.

     6. Priekinis buferis - jį reikia daryti kuo žemesnį, nes tik taip įgysi daug privalumų: palengvinsi specialiojo transporto darbą apsnigtais keliais žiemą, nesvarbu, kad negalėsi užvažiuoti ant borto ar į jį atsirėmus buferis subyrės, nes yra taip pat padarytas iš gipso kartono. Taip rodo per automobilių lenktynes, per "Eurosport" kanalą, vadinasi, ir jums tokio žūtbūt reikia.

     7. Garso aparatūra, liaudyje vadinama "šarmanke" arba "mage" - reikia, kad bumbsėtų nesveikai ir pritrauktų pusę miesto vagių, merginoms tai daro įspūdį. Privažiavus prie merginų reikia paleisti muziką visu garsu, paskui ją užtildyti (kad neatrodytum kvailai ir galėtum susikalbėti), atsidaryti langą, iškišti ranką (būtinai turi matytis jūsų grandinėlė) ir nustačius susižavėjimo miną tarti kažką panašaus: "Eee, mergikės, šokit į modeliuką, važiuosim prie ežeriuko kasečių pasiklausyti".

     8. Aksesuarai - būtinai reikia kokio kieto užrašo, kokios labai gerą reputaciją turinčios kietos firmos pavadinimas labiausiai tinka, pvz.: "Recaro", "Sparco", "Rieger Tuning" ir pan. Nesvarbu, kad vien tikra "Recaro" sėdynė kainuoja dvigubai daugiau nei jūsų transporto priemonė, svarbu mergikėms sudaryti prabangaus sportinio automobilio įspūdį. Nepamirškite pasidėti priekyje plastmasinę karūną, galima ir migalkę (švyturėlį). Taip pat nusipirkite pačią didžiausią vaistinėlę su užrašu "Hemp", o ant gesintuvo ir užpakalinio lango būtinas užrašas: "Visos miergos mano... mentai irgi...".

     9. NOS - "Nitro Oxygen Sistem", nitrosuboksido įpurškimo sistema, kadangi ji kainuoja 5 kartus daugiau už jūsų automobilį ir net ją kažkokiu stebuklingu būdu įdiegus ir panaudojus tavo mašinos variklio stūmokliai išlakstytų per variklio dangtį, jos diegti neapsimoka, bet kadangi taip rodė filme "Greiti ir įsiutę" ir tau žūtbūt tokio reikia, imi gesintuvą ir ant jo užrašai NOS, įdedi į bagažinę - merginos vis tiek nieko nesupras.

     10. Langų tamsinimas, kitaip "niaukimas" - reikia niaukti taip, kad ne tik naktį nieko nesimatytų per užpakalinius stiklus, bet ir dieną, nesvarbu, kad tai nesuteikia jokio patogumo, o tik trukdo statant automobilį, taip sudarysi ypač kieto bičo įvaizdį, kuris, ko gero, yra žinomas verslo pasaulyje ir nenori būti fotografuojamas įkyrių žurnalistų. Galines lempas patariu niaukti su laku, taip bus pigiau.

     Čia buvo trumpi patarimai kietam bičui, kaip patobulinti savo automobilį, tačiau kai kurie kieti bičai sugeba taip užsitiuninti savo aparatus, kad įspūdis lieka neišdildomas. Atsimink, kad automobilį reikia apkarstyti įvairiais dalykais, ir nesvarbu, kad iš jų jokios naudos, atvirkščiai, tik žala ir jūsų negausi techninės apžiūros, negalėsi privažiuoti prie ežero duobėtais keliukais. Svarbu išreikšti save ir padaryti įspūdį mergikėms, - tai yra svarbiausia, tad sėkmės darbuose ir medžioklėje.
     I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
     Parama Siaurojo geležinkelio klubui

     Comment


      Comment


       Audi 80 dar ir ubagė vadinama
       Alternative

       Comment


        Jonas eina į trasą...
        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

        Comment


         Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

         Comment


          Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
          Nelabai juokinga
          Flickr

          Comment


           Parašė Neformalas Rodyti pranešimą
           Audi 80 dar ir ubagė vadinama
           Bolidu irgi
           I love INNUENDO!

           Comment


            DD They took our job.
            考纳斯, 立陶宛

            Comment


             Paauglius atbaido spuogus išryškinančia šviesa

             „Lempos bus įtaisytos tokiose vietose, kur jaunimas mėgsta būriuotis ir elgiasi netinkamai. Aš žinau, kad būdamas tokio amžiaus tikrai nebūčiau ėjęs ten, kur išryškėja mano veido spuogai“, – sako miesto tarybos narys Neilas McEvoy.
             Tačiau tokių lempų naudojimą kritikuoja Nacionalinė jaunimo agentūra. Jos atstovė Peta Halls sako, kad bet kokie veiksmai, kurie gėdina žmones, yra nepriimtini.
             Na, arba ten pasirodyti bus drąsos požymis ir maištingasis jaunimas įves naują madą - spuoguotą veido odą.. Linksma skaityti
             *******
             Miestai.net Fb

             Comment


              Ar rimtai britai degradai ar tai tik sutapimas, kai dauguma naujienų primena nevispročių idėjų apžvalgą?

              Comment


               Parašė Nikas Rodyti pranešimą
               Ar rimtai britai degradai ar tai tik sutapimas, kai dauguma naujienų primena nevispročių idėjų apžvalgą?
               Britai kaip ir visi. Čia žiniasklaidos principai veikia. Kai Zuokas riedį iškeitė į tanketę - irgi plačiai per pasaulį nuskambėjo.

               Comment


                Zuokas su faina idėja ir humoru.

                Comment                 Comment


                  Comment


                   Paskutinis taisė Kosovo; 2012.03.13, 20:59.
                   "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                   Comment


                    Pramušė .
                    Try it on your tractor.

                    Comment
                     Vertimas:

                     -Vitia, mūsų šalys panašios kaip du mineralinio buteliai
                     -Na teip
                     -Tik vienas negazuotas
                     -...
                     Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                     Comment

                     Working...
                     X