Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

artėja rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    artėja rinkimai

    Na, eina pabaigon dabartinės valdžios "galiojimo laikas". Ne už kalnų ir nauji rinkimai į Seimą. Tai kam kas žada atiduoti savo balsą,a? Tiesą sakant, aš anksčiau buvau už liberalcentristus, tačiau pastaruoju metu jie man jokio įspūdžio nepalieka. Kuo toliau, tuo labiau pradedu palaikyti LSDP ir tikriausiai balsuosius už juos. Man patinka, kai žmonės vadovaujasi tokios taktikos, mol mažiau kalbų, daugiau darbų. Liberalcentristai, tai jau taip mėgsta pašnekėt ir vis apie ta patį. Aišku, dar nesu 100% apsisprendęs, bet tikriausiai, kad atiduosiu savo balsą LSDP. Apie kitas partijas, tai tik blogą arba blogą galiu pasakyt. Manau, kad šiuo metu LSDP yra rimčiausia iš visų esamų Lietuvoj. Laukiu jūsų nuomonių

    #2
    Aišku, kad balsuosiu už Zuoką Net ir nešautų galvon balsuot už buvusius komunistus, tačiau man labai patiko Vyriausybės paskutinis žingsnis - sumažint pajamų mokestį, čia jau einam į vakarus ir į liberalesnę ekonomiką
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Nors LSDP tikrai rimta partija, bet apie mano balsa jiems pasvajot...



      Kol kas 50/50 uz liberalcentristus arba koncervatorius.

      Comment


        #4
        seip nedurniuokit zmones su tokiomis nesamonemis kaip komunistai - ne komunistai x Ziurekit kas vyksta ir isvadas darykit. Nors pats liberaliausiu paziuru bet teks balsuot uz Braziu bo ateis tas b$$$$ kur lietuviskai vos prakalba!

        Comment


          #5
          Parašė RGG
          seip nedurniuokit zmones su tokiomis nesamonemis kaip komunistai - ne komunistai x Ziurekit kas vyksta ir isvadas darykit. Nors pats liberaliausiu paziuru bet teks balsuot uz Braziu bo ateis tas b$$$$ kur lietuviskai vos prakalba!
          Čia gal tavo tiesa, jei norim nuleist uspaskichą, reik už stipriausia konkurentą balsuot

          Pamastysim
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Mantai

            Nors ir seip mane LSDP vezha - su tokiais kairiaisiais mes tuoj ir Jav pralenksime

            Comment


              #7
              Parašė RGG
              seip nedurniuokit zmones su tokiomis nesamonemis kaip komunistai - ne komunistai x Ziurekit kas vyksta ir isvadas darykit. Nors pats liberaliausiu paziuru bet teks balsuot uz Braziu bo ateis tas b$$$$ kur lietuviskai vos prakalba!
              :okay: RGG, stosim i LSDP partija

              Comment


                #8
                Nu jus visai, uz komunistus balsuot sugalvojot

                Comment


                  #9
                  Parašė John
                  Nu jus visai, uz komunistus balsuot sugalvojot
                  Na Brazius dabar griebėsi mokesčių mažinimo politikos, kas yra labai girtina, nors aišku tai galėjio būt tik priešrinkiminis triukas, tačiau kuo duogiau tokių triukų, tuo mums geriau

                  Dar vienas dalykas, kad negalima prileist Uspaskicho prie valdžios vairo, nes neaišku, kokie ten pas jį žmonės susirinkę. Aš aišku jį gerbiu, kaip gerą vadovą, tačiau jis vienas visko nepadarys, reik protingų žmonių tam. O neprileist prie valdžios galima tik vienu keliu - balsuot už didžiausią jo konkurentą, kad jis gautų kuo daugiau balsų. Deja, šis konkurentas yra Algirdas Mykolas
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Parašė John
                    Nu jus visai, uz komunistus balsuot sugalvojot
                    Na, siaip tai as vertinu pagal darbus, o ne pagal tauskalus. Nzn sutapimas cia ar nea, bet pvz. liberalu ir socliberalu sajunga labai trumpai isslilaike ir jie visai nieko nenuveike, tik snekejo ir snekejo. Liberalus praspyrus atejo LSDP. Jie tylejo, bet ir Dieva mylejo. LT ekonomika tikrai, kad pajudejo ir dabar mes galime didziuotis pries visus. Asmeniskai man, tai tikriausiai pagerejo gyvenimas. Siaip mano mama dirba stambioj prekyboj ir tikrai sako, kad zmoniu perkamoji galia isaugo. As, matydamas tokius razultatus, nenoriu didesniu permainu. As noriu, kad ir toliau butu einama tokiu keliu. As nesakau, kad LLS ar LTS yra "blogi" ir pan. As dar karta kartoju, kad as esu patenkintas dabartine LT judejimo kryptimi ir nieko keist nenoriu. Kuo mazesne vadovybes kaita, tuo geriau mum ir neduok Dieve kokiam Uspaskichui ateiti i valdzia x

                    Comment


                      #11
                      Šiaip vat dar vienas argumentas, kad Brazauskas pirmas sukūrė tokią stabilią vyriausybę. O stabili vyriausybė - tai gerai valstybei ir ypač ekonomikai
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        As sutinku, kad svarbiausia uzkirsti kelia Uspaskichui, Libdemams ir pan. "partijoms", o po to rinktis viena is rimtuju partiju (Socdemai, Libcentristai, Konservatoriai ir galbut Soclibai) bet visgi uz Socdemus manes ir su pagaliu nepriverstu niekas balsuot , kazkaip vis labiau krypstu i Konservatorius. O socdemu "darbai" daugiau $, kurie skiriami ivairioms reikmems, taip yra, nes ekonomika kyla ir surenkama daugiau mokesciu, vykdomas biudzetas, bet eonomikos kilimas tai ne socdemu nuopelnas, tai Konservatoriai su Kubilium priesaky 1999m padejo pamatus tolesnei valstybes raidai ir sekmingam ekonomikos kilimui, dabartines Socdemu ekonomines politikos rezultatas bus matyt po 2-3 metu.

                        Comment


                          #13
                          Parašė John
                          As sutinku, kad svarbiausia uzkirsti kelia Uspaskichui, Libdemams ir pan. "partijoms", o po to rinktis viena is rimtuju partiju (Socdemai, Libcentristai, Konservatoriai ir galbut Soclibai) bet visgi uz Socdemus manes ir su pagaliu nepriverstu niekas balsuot , kazkaip vis labiau krypstu i Konservatorius. O socdemu "darbai" daugiau $, kurie skiriami ivairioms reikmems, taip yra, nes ekonomika kyla ir surenkama daugiau mokesciu, vykdomas biudzetas, bet eonomikos kilimas tai ne socdemu nuopelnas, tai Konservatoriai su Kubilium priesaky 1999m padejo pamatus tolesnei valstybes raidai ir sekmingam ekonomikos kilimui, dabartines Socdemu ekonomines politikos rezultatas bus matyt po 2-3 metu.
                          Jo, Kubilius tai super darba atliko, kai pakeite paxiu. Gaila dar per jaunas buvau ir nelabai tesigilinau i tai Beje, Kubilius ir jo vyriausybe isgelbejo valstybe nuo absoliutaus kracho. Sutinku su tavim, kad LTS padejo pagrindus tolesniai sekmingai veiklai, bet...dabar konservatoriams patekti i valdzia, tai...nebent sudarius su LLS arba su LSDP koalicija. Taigi, mano balsas keliaus LSDP Siaip as buciau labaiu patenkintas, jei LSDP ir LTS sudarytu sajunga ir butu valdzioj

                          Comment


                            #14
                            Parašė Rokas
                            (...)
                            Siaip as buciau labaiu patenkintas, jei LSDP ir LTS sudarytu sajunga ir butu valdzioj
                            Neįmanoma, čia kaip suleist šunį su kate Matai, jie visiškai skirtingų krypčių: LSDP - kairieji, TS - dešinieji. Jau buvo toks eksperimentras, vadintas naujaja politika - socialliberalų ir liberalų koalicija ir visi žinome, kas iš to išėjo
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Na cia butu beprecedentis dalykas - Konservatoriai su Socdemais koalicijoj , nors man visai patiktu

                              Comment


                                #16
                                Parašė John
                                Na cia butu beprecedentis dalykas - Konservatoriai su Socdemais koalicijoj , nors man visai patiktu
                                Būtų tikrų tikriausias Š
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Mantaz
                                  Parašė Rokas
                                  (...)
                                  Siaip as buciau labaiu patenkintas, jei LSDP ir LTS sudarytu sajunga ir butu valdzioj
                                  Neįmanoma, čia kaip suleist šunį su kate Matai, jie visiškai skirtingų krypčių: LSDP - kairieji, TS - dešinieji. Jau buvo toks eksperimentras, vadintas naujaja politika - socialliberalų ir liberalų koalicija ir visi žinome, kas iš to išėjo
                                  Na, as turejau omeny, kad valdzioj butu 2 geriausios partijos. Cia negalvojau apie ju kryptis, kairieji ar desinieji

                                  Comment


                                    #18
                                    Gali buti tokia situacija, kad Socdemams, Konservams ir Libcentristams teks sudaryt koalicija, t.y. jeigu Darbo partija ir Libdemai gaudu daug balsu ir butu pajegus sudaryt koalicijas su kitais. Cia kiltu klausimas, ka rinktusi Socdemai (kurie bet kokiu atveju gaus nemazai) - Uspaskio partija ir libdemus, ar konservatorius su Libcentrais? Sita prognozuoti sunku.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė John
                                      Gali buti tokia situacija, kad Socdemams, Konservams ir Libcentristams teks sudaryt koalicija, t.y. jeigu Darbo partija ir Libdemai gaudu daug balsu ir butu pajegus sudaryt koalicijas su kitais. Cia kiltu klausimas, ka rinktusi Socdemai (kurie bet kokiu atveju gaus nemazai) - Uspaskio partija ir libdemus, ar konservatorius su Libcentrais? Sita prognozuoti sunku.
                                      Šiaip tai spėju, kad jei kartais Uspaskichas gautų daugumą*, likusios partijos sudarytų koaliciją, kadangi visos (išskyrus libdemus) tarpusavy daug maž sutaria ir palaiko ryšius

                                      *

                                      500-asis siuntimas
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė John
                                        Gali buti tokia situacija, kad Socdemams, Konservams ir Libcentristams teks sudaryt koalicija, t.y. jeigu Darbo partija ir Libdemai gaudu daug balsu ir butu pajegus sudaryt koalicijas su kitais. Cia kiltu klausimas, ka rinktusi Socdemai (kurie bet kokiu atveju gaus nemazai) - Uspaskio partija ir libdemus, ar konservatorius su Libcentrais? Sita prognozuoti sunku.
                                        Kad valdzioj koalicija bus,tai sto balov, tik vat kas...? Oi, oi, oi...jeigu LDP ir LLD, tai as emigruoju

                                        Comment

                                        Working...
                                        X