Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaimas ar miestas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaimas ar miestas

    Kur geriau gyventi mieste ar kaime?
    46
    Kaimas
    10,87%
    5
    Didmiestyje
    54,35%
    25
    Miestelyje
    34,78%
    16

    The poll is expired.

    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

    #2
    tarp miesto ir kaimo...

    Comment


      #3
      Parašė qwe Rodyti pranešimą
      tarp miesto ir kaimo...
      Elektrėnuose?
      Flickr

      Comment


        #4
        Didmiestyje
        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

        Comment


          #5
          Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
          Kur geriau gyventi mieste ar kaime?
          Kazlų Rūdoje.
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            #6
            As tai miesto nemegstu,jau gyvenu antrus metus isvargina miestas,kai grystu pas namo i kaima tai nors pailsiu net dirbdamas
            Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

            Comment


              #7
              Zinoma, kad bus daug nuomoniu. Man asmeniskai tiktai miestas, kadangi mieste daug geresne gyvenimo kokybe viskas tiesiog po ranka....

              Comment


                #8
                Kadangi gyvenu beveik kaime, rinkčiausi miestą, nors savų pliusų ir minusų turi abu...
                Daugiau mano nuotraukų >>>

                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                Comment


                  #9
                  Parašė suduvietis Rodyti pranešimą
                  Man asmeniskai tiktai miestas, kadangi mieste daug geresne gyvenimo kokybe viskas tiesiog po ranka....
                  Gal galėtum pakomentuoti šį teiginį? Suprantu, jog kaime yra mažiau (arba visai nėra parduotuvių), barų ir t.t., tačiau mieste juk tenka patirti daugiau streso, o tai tikrai turi poveikį žmogaus savijautai ir psichikai. Na, žinoma, yra miestų, kur viskas daugmaž suderinta, bet, pavyzdžiui, Lietuvos miestuose gyvenimas nėra labai kokybiškas.

                  Comment


                    #10
                    Daug geresnė gyvenimo kokybė turėjau omeny tai, kad dar daugelyje Lietuvos kaimų nėra karšto vandens žmones vandenį šildosi tiesiog ant ugnies, ką jau kalbėt apie lauko tualetus...

                    Comment


                      #11
                      Mano nuomome, geriausia, kai visko po truputį ir miesto, ir kaimo.
                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                      Comment


                        #12
                        Gera ten, nesvarbu: didmiestis - miestas - miestelis - gyvenvietė - kaimas - kaimelis - vienkiemis... Svarbu kur jautiesi saugus, turi mylimą darbą, šeimą, namus, į kuriuos gera sugrįžti... Banalu, bet paprasta.
                        ______________
                        The Division Bell

                        Comment


                          #13
                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                          Mano nuomome, geriausia, kai visko po truputį ir miesto, ir kaimo.
                          Išvada — geriausiai gyventi miestelyje prie pat didmiesčio? Pvz Nemėžis, Kulautuva, Jakai, Ginkūnai, Dembava, etc.
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            #14
                            Naujamiestis, netoli Panevėžio. Kuo blogas?
                            ______________
                            The Division Bell

                            Comment


                              #15
                              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                              Išvada — geriausiai gyventi miestelyje prie pat didmiesčio? Pvz Nemėžis, Kulautuva, Jakai, Ginkūnai, Dembava, etc.
                              Nesutikčiau su tuo, nes kiekvieną dieną tenka anksti keltis važiuoti į darbą. Savaitgalį lyg norėtum nuo to važiavimo pailsėti, bet pamatai, jog tame miestelyje visiškai nėra ką veikti... Aš manau, jog geriau gyventi nedideliame mieste, pavyzdžiui, Prienai, Šakiai, Lazdijai.
                              Daugiau mano nuotraukų >>>

                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                              Comment


                                #16
                                Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                Nesutikčiau su tuo, nes kiekvieną dieną tenka anksti keltis važiuoti į darbą. Savaitgalį lyg norėtum nuo to važiavimo pailsėti, bet pamatai, jog tame miestelyje visiškai nėra ką veikti... Aš manau, jog geriau gyventi nedideliame mieste, pavyzdžiui, Prienai, Šakiai, Lazdijai.
                                Jeigu gyveni Visoriuose, o dirbi pvz oro uoste, tai per visą Vilnių važiuoji dvigubai toliau ir trigubai ilgiau, negu iš kokių Jakų į Klaipėdos centrą ar Piniavos į Panevėžio centrą. Beje, posakis „nėra kas veikti“ labai būdingas tinginiams. Ar ta veikla savaitgaliais būtinai turi būti susijusi su masinėmis pramogomis? Kompiuteris, knyga, laikraščiai, žurnalai, giminaičių lankymas, darbas sode, namų tvarkymasis, sportas — jau nebe veikla?
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  #17
                                  Man atrodo gyventi yra geriausia kur tu uzaugi, jeigu uzaugi mieste, tai ko gero ir bus geriausia gyvent mieste, rasau sita is asmenines patirties, kaip gyvenau Vilniuje visa savo gyvenima iki tol kol su motina isvaziavau i Airija, dabar gyvenu miestelyje (mazdaug 25,000 gyventoju) ir puikiai cia nesijauciu, nes esu priprates prie didmiescio ir man cionai toks jausmas tarsi buciau svetimoje teritorijoje, pavyzdziui kaip atskridau atgal i Vilniu vasaroti, tai labai buvau laimingas, kai reikejo isvaziuoti tai labai liudejau ypac tuo momentu kaip per paskutine diena teko atsisveikinti su geriausiais draugais, giminem o kai vaziavom su motina i oro uosta tai isvis vos ne depresija buvo, bent jau mano manymas yra toks, kad jeigu uzaugi mieste, tai tau ten is pradziu gal ir nelabai patiktu, zinoma jeigu nuvaziuotum i kaima, manau daugeliui butu labai idomu praleisti pirmas pora savaiciu, bet po to ateina ir toks laikas kai pradedi ilgetis miesto, taip pat eina su kaimieciais, gal jiem ir idomu nuvaziuot, mieste pabut ant kazkiek laiko, tik ne ant visam laikui
                                  Paskutinis taisė Raptor; 2010.10.03, 01:05.

                                  Comment


                                    #18
                                    Viena is jusu komentara noreciau labai grieztai pakritikuoti bet vel gausiu ispejima uz kategoriska nuomone.(kaip buvo kitoj temoj)
                                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                    Comment


                                      #19
                                      Mažame mieste, miestelyje (pop. 20.000 - 100.000). Pats tuom įsitikinau.
                                      Geriausiai ne Lietuvoje

                                      Comment


                                        #20
                                        Miestelis su 20 tūkstančių???

                                        Comment

                                        Working...
                                        X