Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuviška muzika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
    Dar vienas geras lietuvių kūrėjų remix'as
    Youtube video
    /\ Visiškas "pravalas".

    Comment


      Man paaiškink lietuviškai ka reiškia žodis "Pravalas", nes aš nesimokes rusu lenku
      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

      Comment


        Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
        Man paaiškink lietuviškai ka reiškia žodis "Pravalas", nes aš nesimokes rusu lenku
        Nesėkmė.

        Comment


          LC
          Gal tu nesi tokios muzikos klausytojas, aš pradėjau domėtis Drum and Bass ir Indie rock nemažai randu lietuviškos muzikos ir remix'ų.
          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

          Comment


            Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
            LC
            Gal tu nesi tokios muzikos klausytojas, aš pradėjau domėtis Drum and Bass ir Indie rock nemažai randu lietuviškos muzikos ir remix'ų.
            Žinoma, kad nesu. Bet tai nereiškia, kad nesu girdėjęs "perdarytos" dainos. Pateiktasis variantas yra visiškai bevertis, nes monotoniškai kartojama frazė "make your own kind of music" bei uždėti "bummmčikkai". Visiškai prastas "remix'as".

            Galima tegti, jog ši daina nėra skirta muzikinei masturbacijai.

            Comment


              Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
              LC
              Gal tu nesi tokios muzikos klausytojas, aš pradėjau domėtis Drum and Bass ir Indie rock nemažai randu lietuviškos muzikos ir remix'ų.
              Tai gal ir randi, bet nereikia kiekvieno nevykusio bandymo dėt į forumą. Silpnas šitas labai, pravalas, kitaip tariant Yra geresnių. Ir ne remixų. Iš dNb šitas neblogs labai:
              [SOUNDCLOUD]http://soundcloud.com/emkah/emkah-true-rebels-allways-walk-alone[/SOUNDCLOUD]

              Comment


                Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                Nesėkmė.
                Labiau "susimovimas"

                Comment


                  Banda Dzeta


                  Comment




                    Iš nuostabaus filmo
                    Yours sincerely,
                    Vaida.

                    Comment


                      Aldona Stasilevičiūtė ir Stasys Povilaitis - Giminės

                      Nežinau net kaip apibudinti šita daina....
                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                      Comment



                        Comment


                          Abu pastarieji gabalai (Giminės ir XXL) nostalgiški, tik kiekvienas skirtingai

                          Kokybiško, nenuobodaus popso pavyzdys. Tik pusiau lietuviškas, bet vistiek tinka. Lai dzivuoj tautu draudziba. Dingęs dabar tas Amberlife kažkur... Jo dainos būdavo visai nieko.

                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Galėtų XXL neapsiribot tik vienkartiniu pasirodymu

                            Comment


                              Čia dar šiek tiek iš tų "90`s"



                              Comment


                                Selas dabar kuria žymiai geresnę muziką. Pradžia jo buvo nekokia - tiesiog paaugliškai kvailas ir nesubrendėliškas noras maištauti, išsiskirti, šokiruoti. Nuo dainų "Leisk" ir "Saulės miestas" laikų prasidėjo kai kas geresnio.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Lietuvos pasididžiavimas.

                                  Comment


                                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                    Selas dabar kuria žymiai geresnę muziką. Pradžia jo buvo nekokia - tiesiog paaugliškai kvailas ir nesubrendėliškas noras maištauti, išsiskirti, šokiruoti. Nuo dainų "Leisk" ir "Saulės miestas" laikų prasidėjo kai kas geresnio.
                                    SEL'as yra tipiškas to laikmečio - 1992 -93 m. produktas. Pradžioje Justas Mamontovas, dabar Mario Basanov. Egio charizma nenuginčijama, indėlis į muziką ir žodžius yra, bet vistik įvardyti jį savarankišku atlikėju būtų sunkoka. Mėgstu Sel'us, paskutinis albumas yra tipiškas komercinis, bet geros muzikos, rinkinys.

                                    Bet kuriuo atveju, tai reiškinys... Stipresnis už prodiuserius.
                                    ______________
                                    The Division Bell

                                    Comment


                                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                      Lietuvos pasididžiavimas.

                                      Youtube video
                                      Jei kalbant apie , tai dar labai patriotinis ir užvedantis Skylės kūrinys "Priesaika". Per koncertą net patriotinę ašarą išspaudžiau...

                                      Comment



                                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                        Comment


                                          fcuk em! upeliais ištirpo ir išbego smegenys tokiu muzikontų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X