Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai va, patapau nebeištikimas canon'ams. Va neištikimybės pasekmės




    O čia keletas pirmųjų kadrų







    Attached Files
    Paskutinis taisė FeO; 2007.06.07, 19:56.

    Comment


      Nerodo tavo neistikimybes

      Comment


        Ištaisyta

        Comment


          Sveikinu, tikiuosi pateisins lūkesčius, ir dar apraše pasikeisk fotiko pavadinimą...

          Comment


            Sveiki, gal kas yra pirkes fotoaparata is fotofabrikas.lt ? Susinervavau, kai uzsakius savaji fujifilm s6500 turesiu uz 12 dienu!Nejau ir kitiems taip letai is tos parduotuves veze?
            Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

            Comment


              Greičiausiai jį turėsi kiek anksčiau, berods tai maksimalus terminas. Aš pirkau atminties kortelę, tai užsakymo metu rašė jog prekė bus už dviejų dienų, tačiau paskambino jau po kelių valandų
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                Kai uzsisakinejau sistema pareiske, kad fotoaparata turesiu uz 6 dienu.Tada nuliudau, susisiekiau su fotofabriku, klausiau kodel taip letai.Kazka numyke, pasake, kad fotoaparatas bus tuo laiku kaip ir zadejo.Kai atejo diena, kai turejo man fotoaparata atnest pasake, kad kurjeriu tarnyba nepriima pinigu sia savaite, tai teks laukti dar 6 dienas.Tikino, kad siuntinys klaipedoj jau guli, tik nera salygu jo atvezti ir paimt pinigus.Vakar paskambino, pasake, kad dar nevisas prekes, kurias uzsisakiau jie turi...Reiskia cia tik man toks totalus pravalas...
                Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                Comment


                  pentaxa man fortakas atveze kita diena po uzsakymo
                  Neišmeskite spalvų

                  Comment


                    Jei nori daigtą turėti rankose kuo greičiau, patogiausia jį būtų pirki parduotuvėje. Na, o jei užsakinėji internetu, tai patarčiau prieš tai pasiskambinti ir pasiklausti per kiek laiko jį pristatytų, nes dažnai kai kurių prekių jie tuo metu sandėliuose neturi, tad pristatymo laikas pailgėja.
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      Įsivaikinau tokį:



                      Paskutinis taisė inz1K; 2007.06.19, 17:35.

                      Comment


                        Sveikinimai!
                        Pirkai naują? Kažkaip keista, kad su šiuo objektyvu, o ne 18-70

                        Comment


                          Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                          Sveikinimai!
                          Pirkai naują? Kažkaip keista, kad su šiuo objektyvu, o ne 18-70
                          Nenaują.
                          Dabar esu įpareigotas daryti geras nuotraukas ir išvis jas daryti

                          Comment


                            Papildau Fujifilm S6500 turetoju gretas.Vakar vakare jau turejau savaji.Dailutis, grazutis...
                            Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                            Comment


                              Mano Sony DSC-W35

                              Comment


                                /\

                                NoBoDyX, sveikinu su nauju pirkiniu.
                                „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                Comment


                                  /\ Ačiū Muilinė, bet man, kaip pradedančiajam, užteks

                                  Comment


                                    Sveiki,

                                    Rasau is Ispanijos, todel atsiprasau, kad nera lietuvisku raidziu. Istiko nelaime mistiskai luzo mano fotoaparato atminties kortele su 300 nuotrauku is Vokietijos (Berlyno) Prancuzijos (Disneilendo) ir pan. Ar jau nebebus imanoma atgauti tu nuotrauku jeigu korteles kontaktai sveiki ir pati ji sugedo paciame fotoaparate.

                                    Dekui. :/
                                    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                    Comment


                                      Parašė Apollo Rodyti pranešimą
                                      Sveiki,

                                      Rasau is Ispanijos, todel atsiprasau, kad nera lietuvisku raidziu. Istiko nelaime mistiskai luzo mano fotoaparato atminties kortele su 300 nuotrauku is Vokietijos (Berlyno) Prancuzijos (Disneilendo) ir pan. Ar jau nebebus imanoma atgauti tu nuotrauku jeigu korteles kontaktai sveiki ir pati ji sugedo paciame fotoaparate.

                                      Dekui. :/
                                      šiais laikais nieko neįmanomo nėra. tik va kur tu rasi firmelę, kuri užsiimtu duomenų atstatymu.

                                      Comment


                                        manishkiai

                                        ir muiline su kuria dariau sia nuotrauka
                                        Paskutinis taisė Bolidas; 2007.07.25, 05:37.
                                        Studija8...

                                        Comment


                                          Parašė naglisc Rodyti pranešimą
                                          šiais laikais nieko neįmanomo nėra. tik va kur tu rasi firmelę, kuri užsiimtu duomenų atstatymu.
                                          prarastoms nuotraukoms atstatyti naudojau programele PC inspector Smart recovery. man tada atstate visas nuotraukas. Ta programele galima parsisiusti is ineto nemokamai. Nzn, ar pades, bet man tada suveike
                                          Linkėjimai,
                                          Akvilė

                                          Comment

                                          Working...
                                          X