Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Fotoaparatai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Fotoaparatai

    Parašė John
    http://img66.exs.cx/img66/5788/IMG_7259.jpg
    Parašė Mantaz
    http://img.miestai.net/IMGP0029.JPG
    Jooo... skiriasi jūsų fotikų spalvų atvaizdavimas...

    #2
    Aš irgi pastebėjau. Na pas mane labai apsiniaukus fotkinta, tai paryškinau
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      pas Manta fotiko spalvos nera tokio naturalios kaip Jono canono - va cia canonai ir rulina. Nepamenu koksai ten pas manta fotikas( is miniatiuriniu klases), bet berots ne canonas.

      Comment


        #4
        Parašė Marius
        pas Manta fotiko spalvos nera tokio naturalios kaip Jono canono - va cia canonai ir rulina. Nepamenu koksai ten pas manta fotikas( is miniatiuriniu klases), bet berots ne canonas.
        Nustokit iš mano fotiko šaipytis, čia aš gal su Fotošopu persistengiau

        Originalas, galit lygint db


        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Parašė Marius
          pas Manta fotiko spalvos nera tokio naturalios kaip Jono canono - va cia canonai ir rulina. Nepamenu koksai ten pas manta fotikas( is miniatiuriniu klases), bet berots ne canonas.
          Paprastai fotografuoju su "vivid" settingsu t.y. spalvos atrodo ryskesnes.
          Nors Canonai apskritai rulina ir tai yra faktas. Jeigu pirksiu nauja labiau profesionalia camera, tai bus TIK Canon

          Comment


            #6
            Mantai nesisaipom O tu ten gerai fotosopu paspalvinai Bet netgi originala palyginus skiriasi lyginant su Jono variantu. As turiu omenyje gelsva atpalvi, bet beabejo kiekvienas fotikas kitaip atkuria. Tik canonai mano akim ziurint naturalesnes spalvas siek tiek

            Comment


              #7
              Parašė Marius
              Mantai nesisaipom O tu ten gerai fotosopu paspalvinai Bet netgi originala palyginus skiriasi lyginant su Jono variantu. As turiu omenyje gelsva atpalvi, bet beabejo kiekvienas fotikas kitaip atkuria. Tik canonai mano akim ziurint naturalesnes spalvas siek tiek
              pas Joną saulė švietė kai fotkinta, o pas mane - apsiniaukę ir fotiko būsena būtent apsiniaukusiai dienai nustatyta.

              Vasarą nemažai su sesers Canon PowerShot fotkinau, nes maniškio kištukas europietiškas netiko JAV standartui, tai maniškio fotkes ryškesnės kažkaip būdavo
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Parašė John
                Parašė Marius
                pas Manta fotiko spalvos nera tokio naturalios kaip Jono canono - va cia canonai ir rulina. Nepamenu koksai ten pas manta fotikas( is miniatiuriniu klases), bet berots ne canonas.
                Paprastai fotografuoju su "vivid" settingsu t.y. spalvos atrodo ryskesnes.
                Nors Canonai apskritai rulina ir tai yra faktas. Jeigu pirksiu nauja labiau profesionalia camera, tai bus TIK Canon
                As tau pilnai pritariu Beje cia ne i tema, bet tuojaus nebereikes atskiro fotiko pirkti, nebent tikrai noresi profesionalaus, nes neseniai SAGEM pristate 5 megapikseliu camera su telefona Tik kada toksai egzempliorius Lietuva pasieks - dar neaisku

                Comment


                  #9
                  Parašė Mantaz
                  Parašė Marius
                  Mantai nesisaipom O tu ten gerai fotosopu paspalvinai Bet netgi originala palyginus skiriasi lyginant su Jono variantu. As turiu omenyje gelsva atpalvi, bet beabejo kiekvienas fotikas kitaip atkuria. Tik canonai mano akim ziurint naturalesnes spalvas siek tiek
                  pas Joną saulė švietė kai fotkinta, o pas mane - apsiniaukę ir fotiko būsena būtent apsiniaukusiai dienai nustatyta.

                  Vasarą nemažai su sesers Canon PowerShot fotkinau, nes maniškio kištukas europietiškas netiko JAV standartui, tai maniškio fotkes ryškesnės kažkaip būdavo
                  jo matosi tai, kad skirtingam apsvietimui esant fotkinot, bet istikro ne as vienas teigiu, jog canonai naturalesnes spalvas atkuria. Nezinau, cia gal pas juos baltos spalvos balansas kitoks, bet paemus be kuria, Mantai, su tavo fotiku daryta ir, pvz su Jono canonu - (del ryskumo negaliu pasakyti) tai visur canono nuotrakose spalva naturaliau baltesne. ryskumo poziuriu gali buti, kad nevisada canonas laimi.

                  Comment


                    #10
                    Mūsų abiejų fotkės stipriai koreguojamos, originalų mes nesiunčiam, tad reiktų lygint tikras, o ne perdirbtas
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Jokie sumauti sagem ar kitokie sh telefonai nepadarys tokiu nuotrauku, kaip geras digital cam'as.

                      Noreciau sito galiuno su 16.7Mpix (kaina svyruoja ties $7000-$8000, del ko tai ir liks tik svajone)

                      Comment


                        #12
                        Parašė John
                        Jokie sumauti sagem ar kitokie sh telefonai nepadarys tokiu nuotrauku, kaip geras digital cam'as.

                        Noreciau sito galiuno su 16.7Mpix (kaina svyruoja ties $7000-$8000, del ko tai ir liks tik svajone)
                        O ką tu su 16,7 Mpix darytum? Plakatus kelio reklamom?
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          speju galetum daug geru nuotrauku i foruma ideti

                          as irgi neisivaizduoju, kur toki zveri butu galima pilnai panaudoti. Plakatu juk ir kalendoriu neleisi (beje gal sagem ir sh.., bet tokio fotiko i kisene neisimesi

                          Comment


                            #14
                            O maniškis laisvai telpa, net nesijaučia, kai eini
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Parašė Mantaz
                              Mūsų abiejų fotkės stipriai koreguojamos, originalų mes nesiunčiam, tad reiktų lygint tikras, o ne perdirbtas
                              bet kodel tada ganasi, kad tu visada koreguoji i geltona puse o Jonas i baltesne ? Photoshopa juk ta pati naudojat ar ne?

                              Comment


                                #16
                                Hehe, tai Fotošopas jau tiek daug funkcijų turi, kad gali ir į baltą ir į geltoną. Tarkim man raiškesnės spalvos labiau patinka
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Mantaz
                                  Parašė John
                                  Jokie sumauti sagem ar kitokie sh telefonai nepadarys tokiu nuotrauku, kaip geras digital cam'as.

                                  Noreciau sito galiuno su 16.7Mpix (kaina svyruoja ties $7000-$8000, del ko tai ir liks tik svajone)
                                  O ką tu su 16,7 Mpix darytum? Plakatus kelio reklamom?
                                  16,7 Mpix toli grazu ne joks plakatas, dabar tingiu skaiciuoti tiksliai, bet butu mazdaug 4800x3600 rezuliucijos nuotraukos (siek tiek mazesnes), taigi cia nieko ypatingo.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Mantaz
                                    O maniškis laisvai telpa, net nesijaučia, kai eini
                                    tik va skambinti neiseina As pvz noreciau, kad viskas viename butu - kazka panasasu siulo vadinamieji smartfonai (pvz nokia 6600 arba siemesn sx1). Tik fotikai ju koleikas dar tiek neistobuleje o Siaip netgi filmus kuo puikiausiai gali ziureti tokiam, ka as ir darau
                                    Beje, del telefonu ir ju cameru - koleikas jie ten nesukiso netgi levo fotoaparato optikos, todel apie kokybe kalbeti sunku Megapikseliu didinimas matyt tik marketingo triukas, nes kokybe vistiek tragiska. Anyway bukim optimistais O juo nori nenori pasidarai, kai pamastai i, kokie telefonai pries 8 metus buvo Spalvotas ekranas, fotiko uzuomazga, polifonija - tai butu palaikyta kliedesiu

                                    Comment


                                      #19
                                      16,7 Mpix toli grazu ne joks plakatas, dabar tingiu skaiciuoti tiksliai, bet butu mazdaug 4800x3600 rezuliucijos nuotraukos (siek tiek mazesnes), taigi cia nieko ypatingo.
                                      na bet as pvz vistiek nematau prasmes tokios rezoliucijos nuotraukas daryti, nebent dirbama su labai aukstos kokybes photo vazdais - t.y kazkur spaudoje.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Marius
                                        16,7 Mpix toli grazu ne joks plakatas, dabar tingiu skaiciuoti tiksliai, bet butu mazdaug 4800x3600 rezuliucijos nuotraukos (siek tiek mazesnes), taigi cia nieko ypatingo.
                                        na bet as pvz vistiek nematau prasmes tokios rezoliucijos nuotraukas daryti, nebent dirbama su labai aukstos kokybes photo vazdais - t.y kazkur spaudoje.
                                        Tai aktualu, kai nori is toli isgauti detalu vaizda be didelio zoomo (arba ir su zoomu). Pvz is TV boksto noriu nufotografuoti Europa Toweri su visomis jo detalemis. Kadangi nuotrauka butu labai didele, iskirpus vien tik reikiama dali su ET gauciau visvien pakankamai dideli vaizda, kur pastatas matytusi labai detaliai. Butent del sito reikalingi megapixeliai. Net ir 100Mpix nebutu per daug, nes is esmes tai lyg papildomas optinis zoom'as

                                        Comment

                                        Working...
                                        X