Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų redagavimo programos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nuotraukų redagavimo programos

    Na, mano nuotraukos bevertes, tad noriu pakeisti savo pozicija ir pabandyti redaguoti nuotraukas. Zinau apie 2 programas - PhotoShop ir PaintShop. Tai kuri geresne ir is kur ja gauti nemokamai? Aciu

    #2
    Abi tavo paminėtos programos yra mokamos.
    Aišku tai subjektyvi nuomonė, tačiau geriau nei Adobe PS tikrai nerasi, bet kitas klausimas ar tau reikalingos tokios galingos programos?
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      #3
      Eeeee. Zinau, kad mokamos ir kainuoja ne viena simta, todel ir prasau kokios nuorodzikes, kur butu galima gauti. Tiesa mano klasiokai laisvai ivalde abi sias programas, tad ir man, urviniui, noretusi pramokti.

      Comment


        #4
        As pats naudoju the Gimp, labai gera, nemokama programa.
        Jedi power!

        Comment


          #5
          Girdejau. Naudojasi kazkas... Gal galetum pasakyti adresa is kur gauti? Isbandyciau...

          Comment


            #6
            Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
            Girdejau. Naudojasi kazkas... Gal galetum pasakyti adresa is kur gauti? Isbandyciau...
            google tau padės

            Aš pats naudoju Paint Shop. Bet nuotraukų dydžio keitimui dažniausiai naudoju Picasa- labai jau man jos mažinimo algoritmas patinka ir galima vienu ypu visas nuotraukas folderyje sumažint
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              #7
              Google? http://www.google.co.uk/search?clien...=Google+Search

              Comment


                #8
                į daugumą tavo klausimų greičiau atsakymus duos www.google.lt
                Gimp yra nemokama programa, kažkiek panaši į Adobe PS, aišku pilnai jai neprilygsta. Parsisiųsti gali čia.
                O kalbant apie Adobe PS ar Corel PSP, tai abi jas galima parsisiųsti nemokamai ir išbandyti (ribotą laiką).
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  #9
                  Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
                  As pats naudoju the Gimp, labai gera, nemokama programa.
                  Jo, aš irgi jau neblogai Gimp'ą įvaldžiau. Tiesa, kartais norėtūsi vienos kitos Photoshop'o funkcijos Gimp'e, bet esmėj tai viskas labai panašu ir pilnai pakanka.

                  Comment


                    #10
                    Jau atsisiunciau. Tik portable versija. Gal nieko blogo... Cia pirma pasitaike po pele tai ir paemiau

                    Comment


                      #11
                      Kiek tos programos yra "mokamos" priklauso tik nuo kiekvieno musu morales. As, be abejo, esu labai moralus zmogus (be kita ko ir katalikas)

                      O PaintShop man nekelia jokiu problemu, labai paprasta naudoti ir turi kruva funkciju, su kuriomis galima ir nelabai kokia nuotrauka paversti i visiskai padoru kadra.

                      Comment


                        #12
                        Aciu, kad padejot. Gimpas jau veikia, bet dar laukia ilgas ivaldymo laikotarpis...

                        Comment


                          #13
                          Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                          Jau atsisiunciau. Tik portable versija. Gal nieko blogo... Cia pirma pasitaike po pele tai ir paemiau
                          Portable versija yra lygiai tokia pati, kaip ir ne "portable", tik skirtumas tas, kad jos instaliuoti nereikia. Idealus pasirinkimas tiems, kam apribotos PC administravimo teisės (mokymo įstaigoj, ar darbo vietoje)

                          Comment


                            #14
                            Beje, pradedantiems Gimp'o vartotojams turėtų labai padėti šis lietuviškas Gimp'o puslapis: http://gimp.akl.lt/

                            Comment


                              #15
                              O aciu

                              Comment


                                #16
                                Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                Na, mano nuotraukos bevertes, tad noriu pakeisti savo pozicija ir pabandyti redaguoti nuotraukas. Zinau apie 2 programas - PhotoShop ir PaintShop. Tai kuri geresne ir is kur ja gauti nemokamai? Aciu
                                Fotografija siulau pradeti mokintis ne nuo PS efektu ar sintetikos. Realiai tai jau antra, gal trecia ar ketvirta stadija. Kaip jau norisi kazko ivairesnio ar kitokio nei iprasta.
                                Nuotrauka reikia sugebeti padaryti foto aparatu tokia, kad jai reiketu kuo maziau apdorojimu. O jei apie tai kalbant, beveik prie visu foto aparatu buna CD su kazkokia gamintojo siuloma programele, su kuria gan daznai uztenka minimaliems pakeitimams ivykdyti.

                                Kas lieka PhotoShop, nebutina rautis ant sios programos, yra daug kitu, kurios daug paprastesnes savo valdymu ir isisavinimu. Bet cia daugumoje mados reikalas, draugas turi ir as noriu.
                                Bet jei kalbant apie PhotoShop, dar turime auksto lygio programa Corel Paint Shop Pro Photo. Beje ji man labiau patinka, nei PS. O vos vos siek tiek paprastesne rekomenduociau PhotoImpact XL, bei ACDSee Pro pilna versija.
                                Bet mano paminetos programos yra mokamos, tad cia ir google nera didesnis pagalbininkas. Oficialiai siulomos demo versijos, kurios nepilnos ir menesiui laiko. Tad jei norisi siu programu , o litas pinigineje staugia kaip vienisas vilkas, tad geriau pasinaudoti eMule. Kurio deka galutinis rezultatas pilnai veikianti norima programa.
                                Paskutinis taisė samot; 2006.10.26, 15:48.

                                Nauja mano svetaines versija: -
                                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                Comment


                                  #17
                                  Dabar skaitau knyga apie fotografija - jei ne ismokti, tai bent jau suprasti fotografijos terminus

                                  Comment


                                    #18

                                    Skaityk, skaityk Teorija zinoma butinas dalykas. Tad gal ir nuo to pradeti reikejo, o ne nuo to, kad mano draugai turi PS ir as noriu tureti, nenoriu buti kiauras....

                                    Nauja mano svetaines versija: -
                                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė samot Rodyti pranešimą
                                      Bet jei kalbant apie PhotoShop, dar turime auksto lygio programa Corel Paint Shop Pro Photo. Beje ji man labiau patinka, nei PS.
                                      Kadangi aš namie turiu Adobe PS, ir pripratęs viska daryti būtent su juo, o universiteto kompuose instaliuotas Corel PSP, šiandien universiteto kompų clusteryje beveik garsiai keikiausi Reikėjo skubom paredaguoti keletą nuotraukų, tik niekada nesitikėjau, kad PSP valdymas yra toks skirtingas, nei PS - spalvų koregavimas, crop'inimas, dydžio keitimas daugmaž intuityvūs, tačiau kai reikėjo "uždėti" tekstą, pasidaviau (hm.. ko gero, nelabai gerai per daug priprasti prie programos, kurios legali versija kainuoja 3k Lt )

                                      Comment


                                        #20
                                        pažįstamas jausmas. Tik man tenka keiktis su Corel Draw, tad dažniausiai viskas baigiasi exportavimu į Adobe Illustrator
                                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                        Comment

                                        Working...
                                        X