Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė aesde Rodyti pranešimą
    o aš šiuo atveju pasiūlysiu fuji, nes d40 - kastruotas. o pačiupinėjes veidroduką tuojau pat užsimanysi optikos, dar vienos optikos, stovo, blico, geresnio (nekastruoto) aparato

    žodžiu jei skaičiuoji kaip pigiau prasisukti - veidrodinius pamiršk.
    Ką reiškia "kastruotas"?
    Na taip, šiuo atveju pinigai svarbus, t.y. nesu labai rimtas fotografas, todėl nesinorėtų lesti pinigus ten, kur jie nelabai ir panaudoti būtų...

    Comment


      Parašė veikejas Rodyti pranešimą
      Ką reiškia "kastruotas"?
      Tai reiskia kad savyje neturi fokuso variklio. Tai zymiai sumazina objektyvu pasirinkima, nebent megsti rankom fokusuot...
      As irgi patarciau i pentax puse pazvelgti.
      Jedi power!

      Comment


        Kas dėl Pentax, tikrai esu šališkas šiuo klausimu, bet tai pigiausia sistema už tą pačią kainą gausi daug geresnį variantą nei bet kurios kitos sistemos, deja, Pentax dar neturi ką pasiūlyti iš aukščiausios klasės, bet tai tik laiko klausimas... Beje, dabar geras laikas pirkti Pentax, dėl vykstančios akcijos: http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=604 Tik nesu tikras ar dar gauni ir kitinį objektyvą ar tik su Sigma...

        Comment


          Kaip jums canon 450D?

          Comment


            Parašė Edgazas Rodyti pranešimą
            Kaip jums canon 450D?
            Aš tokio norėčiau
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Parašė Edgazas Rodyti pranešimą
              Kaip jums canon 450D?
              Geras. Kirsk.

              Comment


                o as kazko nemegejas pigios plastmases
                Neišmeskite spalvų

                Comment


                  Aš va vasara galvoju jamti canon 450D arba pentax K200.Tiesa buvau jau pentax k100d super nusižūrėjas,bet sakiau palauksiu naujų modelių ir sulaukiau.Na,kad pentax'o korpusas rimtesnis tai faktas,bet canon'as turi live view kuris manau gali pravesti Dar kiek pastebėjau canon greitesnis,bet pentax viduje vaizdo stabilizavimą turi.Kaina daug maš panaši,nors pentax dabar gera akcija vyksta,sigma už 1lt duoda. Na tiesiog neina išsirinkti

                  Comment


                    As uz pentax, IS daugiau nei Live view naudos duoda.
                    Jedi power!

                    Comment


                      live view kazkaip isviso nenaudingas reikalas gal Edgazas nesi turejes veidrodinio ir dirbes su viewfinderiu? o ne per lcd. Jei taip, tai panaudosi akute ir praeis noras nuo visu liveview
                      Neišmeskite spalvų

                      Comment


                        Sony turi ir tą ir tą... Ir live view skirtingai nei Canono ar Olympuso yra pilnavertis. (nepabandęs, nežinau ar jis reikalingas). Anaiptol neperšu, tik visada galima žiūrėt plačiau.
                        Antravertus, manau, kad jokio skirtumo kokį nusipirksi: visi jie gerai fotografuoja. Dar tiksliau tiek gerai fotografuoja, kiek leidžia objektyvas.

                        Comment


                          o kai pasidairai i sony stiklu kainas, net saldu pasidaro pvz man ispudingiausias egzempliorius is sonio yra

                          http://www.fotofabrikas.lt/items/Tel...mm-F2.8-G.html

                          aplenkia ir canon ir nikkor
                          Neišmeskite spalvų

                          Comment


                            Na veidrodini tik parduotuvėje laikęs rankose,bet kad tas viewfinderis smagiai rodo,tai pastebėjau.Bet manau kartais fotografuojant tam tikromis sąlygomis nelabai turėtų būti patogu pro ji žiūrėti.

                            Comment


                              O kaip jums Sony Alpha DSLR-A300 su kit'u?

                              Comment


                                apie sony zodi jau tariau
                                Neišmeskite spalvų

                                Comment


                                  Ne ne ne, Sony tik reklamos aukoms... liveview tikrai dažnai nereikia... Stabilizatorius žymiai naudingesnis, kanonas 450 žaislinis, nors jis nėra blogas, bet tikrai nemalonus dirbti... Objektyvai kanonui daug brangesni nei Pentax, taigi... O Nikon neturi ką pasiūlyti šitoje kategorijoje, mat tas 40d per daug iškastruotas tikrai...

                                  Comment


                                    Parašė Edgazas Rodyti pranešimą
                                    O kaip jums Sony Alpha DSLR-A300 su kit'u?
                                    Kažkas panašaus būtų jei Pižo forume paklaustum, "ką manot apie Citroenus".

                                    www.dyxum.com - mano mėgiamas forumas.

                                    Comment


                                      nu, dabar galutinai žmogui smegenėles sumaklinot...

                                      Comment


                                        Na gerai canon ir pentax minusus kaip ir žinau.Dabar jūs man pasakykit rimtus sony minusus,o ne pvz: "sudas".Vienas minusas,tai sony objektyvų kainos,o toliau?

                                        Comment


                                          vilbroj sony objektyvu kainos tiesiog viliote vilioja
                                          ten pastoviai uz puse kainos pardavineja optrika tinkancia soniams.
                                          o seip as tai uz pentax ar nikon...
                                          www.tomflagman.com

                                          Comment

                                          Working...
                                          X