Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pirk pentax veidroduką,tai bent korpusą padoru turėsi,dregmės ir dulkių nebijosi pasidomek k10 ar k200,o gal net k20.

    Comment


      Parašė Edgazas Rodyti pranešimą
      Pirk pentax veidroduką,tai bent korpusą padoru turėsi,dregmės ir dulkių nebijosi pasidomek k10 ar k200,o gal net k20.
      Buvo kaip kandidatai... bet nepraejo konkurso...

      Comment


        O kodėl nepraėjo?Mano konkursą,tai neseniai k200 laimėjo

        Comment


          Parašė Edgazas Rodyti pranešimą
          O kodėl nepraėjo?Mano konkursą,tai neseniai k200 laimėjo
          Aparatas geras, bet pas mane jis nelaimejo konkurso del AA batareiku... ir svorio... buvo ir kitu smulkiu minusu, bet ne esme...

          Comment


            Parašė x21 Rodyti pranešimą
            Parekomenduokyt pardutuves, internetines ir realias, kur parduoda fototechnika. As suprantu kad fotika galima ir senukuose nusipirkti... ar maximoj kokioj, bet butu geriau kazka tipo vilbra (kitu nezinau)..
            Vilbra > http://www.vilbrafoto.lt/
            Fotohobis > http://www.fotohobis.lt/
            Fototechnika >http://www.fototechnika.lt/
            Sergita > http://www.sergita.lt/
            Fotolita > http://www.fotolita.lt/
            Fotofabrikas > http://www.fotofabrikas.lt/

            Yra dar daug visokiu e-shopu kurie ne tik prekiauna fotoaparatais. Cia butu pagalbininkas google.
            R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

            Comment


              Su pora kilolitu sakyciau kad bus anksta. Kit'inis objektyvas blogas tik tuom, kad is pigiai atrodancio plastiko. Todel tipo "nerimta". 50/1.8 beje irgi

              Ta prasme nerimta, nemanau, kad del to reiktu ta stikla ismest ar panasiai. Bandziau 50mm 1.4 optinem savybem nuo 1.8 nelabai ir skiriasi nebent dof geresnis. Aisku manual fokusavimo ziedas yra geris. Konstrukcija geresne 1.4 bet moki uz ji daugiau, o kokybe nelabai ir lenkianti. Aisku yra kitas segmentas tai 1.2 50mm bet cia jau visai kas kita.
              R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

              Comment


                Parašė x21 Rodyti pranešimą
                Nevisai suprantu tuos ekvivalentus... ir dar pilnas/nepilnas formatas kazkoks...
                Tada verta pasiskaityt.

                Grubiai tariant, "matymo kampas" yra tai kiek telpa i kadra. Jis keiciasi priklausomai nuo "zoomo" kuris galima sakyt "matuojamas" minetais skaiciukais. Cia jei nesileist i detales ir nevartot protingu keiksmazodziu.

                Tavo pimpakso matymo kampas atitinka 450d 22-65 objektyvu (jei toks egzistuotu). "Placiame" gale 22, siaurame - 65. Kodel skaiciai butent tokie ir ne kitokie - nesvarbu. Bet "3x zommas" yra butent 65/22 mazdaug =3.
                Vienaip ar kitaip, mineti skaiciai padeda mazdaug susigaudyti, kad matysi nusipirkes toki objektyva.

                Taigi, jei nusipirksi pvz 17-50, tai placiame kampe i kadra tilps truputi daugiau nei dabar pas pimpaksa, o siaurame jis pritrauks truputi maziau nei tavo pimpaksas.

                Va cia flashinis zaislas pasibandyt paciam: http://www.tamron.de/Brennweitenvergleich.238.0.html

                Netenkina triuksmai ir muilas, kai sviesos mazai, del to manau pirksiu objektyva su IS.
                IS seip jau nera stebuklingas vaistas nuo muilo. Priklausomai nuo situacijos, sviesesnis obejktyvas gali buti geriau. Geriau zinoma ir IS ir sviesesnis, bet tam neuzteks tavo biudzeto.

                Panoramu neklijoju kolkas... nemoku... bandziau pora sykiu su savo Optio S panorama... isejo
                O del turistiniu nuotrauku, tai daugiau miestu vaizdai... kaip atskiri objektai, taip ir ju grupes... peizažai kol kas antroje vietoje...
                Mieste daznai buna taip, kad tiesiog ankstos gatves, objektas netelpa i kadra, o pasitraukt ner kur. Tada reikia arba kokio nors 10-22 arba tenka klijuot panorama.

                Kit'inis neturi IS.
                450d turi. Neturejo tas senesnis kur buvo komplektuojamas su 400d.

                O cia kas per padaras? ...ir kaip svetimas su Canon sugyvena?
                Sugyvena, be problemu. Tik tiek, kad pasitaiko surinkimo problemu, kiek reciau nei pas sigma, bet buna.
                Kita vertus, jis kainuoja gal apie 1200lt, kai analogiskas pagal vaizdo kokybe canon 17-55/2.8 IS kainuoja jei neklystu apie 2800lt.

                Comment


                  Parašė _Bead_ Rodyti pranešimą
                  Su pora kilolitu sakyciau kad bus anksta. Kit'inis objektyvas blogas tik tuom, kad is pigiai atrodancio plastiko. Todel tipo "nerimta". 50/1.8 beje irgi

                  Ta prasme nerimta, nemanau, kad del to reiktu ta stikla ismest ar panasiai. Bandziau 50mm 1.4 optinem savybem nuo 1.8 nelabai ir skiriasi nebent dof geresnis. Aisku manual fokusavimo ziedas yra geris. Konstrukcija geresne 1.4 bet moki uz ji daugiau, o kokybe nelabai ir lenkianti. Aisku yra kitas segmentas tai 1.2 50mm bet cia jau visai kas kita.
                  Ironiska prasme "nerimta". Fotomegejai be kita ko neretai yra linke i tam tikra fetisizma. Tokiems fotoaparato ar objektyvo korpuso medziagos daznai svarbiau nei vaizdelio kokybe.

                  Comment


                    Parašė a_p Rodyti pranešimą
                    ...450d turi. Neturejo tas senesnis kur buvo komplektuojamas su 400d...
                    Na tuomet pirksiu su kit'iniu.... dabar akcija vyksta ir ji parduoda uz puse kainos...

                    Comment


                      Parašė x21 Rodyti pranešimą
                      Na tuomet pirksiu su kit'iniu.... dabar akcija vyksta ir ji parduoda uz puse kainos...
                      450d? Netyciom nieko nepainioji?

                      Comment


                        Parašė a_p Rodyti pranešimą
                        450d? Netyciom nieko nepainioji?
                        Ne, ne 450D uz puse kainos... o kitini stikliuka... ir plius 4GB korta dovanu...

                        Comment


                          Nezinau bent man kiek teko laikyti rankose aisku naudoti ilgai neteko, bet 400d ergonomika bent man pasirode geresne turiu omeni migtuku isdestymas. Plus 450D kosminis ekranas kuris mano manymu gerai alina baterija. Nors aisku cia neesminej dalykai abu fotoaparatai geri vien del to, kad veidrodiniai. Cia kaip pvz:

                          R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                          Comment


                            Parašė _Bead_ Rodyti pranešimą
                            ...Cia kaip pvz:...
                            Nu va, matai... senas 400D trigubai didesnis...

                            Comment


                              Nusipirkau Canon EOS 450D kit + PQI SDHC 4GB = 2439 Lt

                              http://www.fotofabrikas.lt/items/Can...-55-mm-IS.html

                              Comment


                                Sveikinimai x21 laukiu nuotraukų ir atsiliepimų ;]

                                Pats irgi renkuosi veidroninį fotoaparatą, žiūriu į Olympus E-520, Pentax K200d, Sony DSLR A200. Šituose didžiausią pliusą matau dėl integruotos stabilizavimo sistemos.
                                Nieko būtų ir Nikon D60, tačiau tas atkrenta dėl autofokuso mechanizmo nebuvimo.
                                Ir aišku Canon 400D/450D serija labai neblogai atrodo.
                                www.donatas-mazeika.lt

                                Comment


                                  man atrodo zmones neperka nikono del af nebuvimo kunelyje, bent net nepagalvoja, kad vargu ar pirks toki stikla, (jei isvis pirks) kuris netures af. taip, kad man cia atrodo isvis nerimta priezastis.
                                  www.tomflagman.com

                                  Comment


                                    Parašė Doncikas Rodyti pranešimą
                                    Sveikinimai x21 laukiu nuotraukų ir atsiliepimų
                                    Dekui. Pats is saves laukiu nuotrauku... sedevru, manau, nebus... ne tam pirkau, bet turistiniu turetu buti...

                                    Pats irgi renkuosi veidroninį fotoaparatą, žiūriu į Olympus E-520, Pentax K200d, Sony DSLR A200. Šituose didžiausią pliusą matau dėl integruotos stabilizavimo sistemos.
                                    Nieko būtų ir Nikon D60, tačiau tas atkrenta dėl autofokuso mechanizmo nebuvimo.
                                    Ir aišku Canon 400D/450D serija labai neblogai atrodo.
                                    Pas mane sitie (apart SONY) irgi buvo kandidatais, bet po kategorisko konkurso laimejo 450D. Perskaityta tona atsiliepimu, isanalizuota aibe technines informacijos... suderinta su mano pinigine...
                                    ... dabar problema, negaliu surasti tinkamo jam ir man krepsio...

                                    Comment


                                      Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                      Dekui. Pats is saves laukiu nuotrauku... sedevru, manau, nebus... ne tam pirkau, bet turistiniu turetu buti...



                                      Pas mane sitie (apart SONY) irgi buvo kandidatais, bet po kategorisko konkurso laimejo 450D. Perskaityta tona atsiliepimu, isanalizuota aibe technines informacijos... suderinta su mano pinigine...
                                      ... dabar problema, negaliu surasti tinkamo jam ir man krepsio...

                                      nu is esmes profais cia nevienas tapti neketinam tai baisiai didelio skirtumo tarp sony, oly, pentax ar nikon is esmes nera kokybiniu skirtumu praktiskai nebus gal vieno ar kito meniu bus patogesnis
                                      Neišmeskite spalvų

                                      Comment


                                        Skirtumas pas kiekviena galvoje, o kad pajausti ji tarp vienodo lygio skirtingu brandu dezuciu, tai reikia tikrai isskirtinu salygu. Iki tam tikro priekabumo laipsnio jie visi vienodai gerai fotografuoja, emi ta kuris geriau limpa rankoje ir tiek. Dts o del tapimo profais dar nezinia

                                        Comment


                                          Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
                                          Skirtumas pas kiekviena galvoje, o kad pajausti ji tarp vienodo lygio skirtingu brandu dezuciu, tai reikia tikrai isskirtinu salygu. Iki tam tikro priekabumo laipsnio jie visi vienodai gerai fotografuoja, emi ta kuris geriau limpa rankoje ir tiek. Dts o del tapimo profais dar nezinia
                                          smaiksciai cia tu
                                          Neišmeskite spalvų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X