Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kas dėl šaltkrepšių ir pan., primygtinai rekomenduoju laikas nuo laiko pažiūrėti http://www.sergita.lt/ (arba www.proshop.lt), skyrelį IŠPARDAVIMAS. Nu kartais jie ten nerealiai dempinguoja kainas... va ir dabar matau yra super krepšys už 35 Lt. Kartą vos nenusipirkau iš ten laptop'o krepšio už 15 Lt, kuris buvo nukainotas nuo 250 Lt (!), deja, mano kompas pasirodė per didelis tam lagaminėliui...

    Comment


      As is topo centro nusipirkau acme tase ant peties uz 35lt atrodo, visai patogi, pora kiseniu, telpa k100d ir blykste, o jei reikia net objektyvas papildomas, o dabar dar crumpler nikon kuprine, nerealios isvaizdos bet naudoju abu daiktus...
      Paskutinis taisė Rimantas; 2007.05.14, 00:57.

      Comment


        Del sergitos tai tiesa, as savaja is ten pirkau uz 20lt. Skirta video kamerai, bet dslr su kitiniu puikiai telpa ir dar fed`a sukisu

        Comment


          Fedas tai cia kas? Skamba sustrai

          Comment


            Juostinis carskas fotikas FED 3

            Comment


              Sveiki,

              Kadangi mane vis dažniau pastaruoju metu apima toks jausmas kad artėju prie savo muilinės galimybių ribos, tai atsirado toks poreikis įsigyti geresnį fotoaparatą, t.y. DSLR.
              Skaitinėjau, domėjausi ir liko keli variantai: Canon 350D, Nikon D50. Pentax kažkodėl netraukia. Kodėl? Net pats nežinau
              Kaip suprantu canon 350d jau nebegaminamas, nes jau yra naujesnis(brangesnis), beveik niekuo nesiskiriantis 400D.
              Bet kaip yra su Nikon D50? Susidaro įspūdis, jog ir jis nebegaminamas, o jį pakeitė D40, kuris yra nesuderinamas su objektyvais, kurie neturi fokusavimo varikliuko. Tad noriu paklausti ar tai yra labai didelis minusas? Kokie objektyvai neveiks? Ar tas trūkumas bus man aktualus?

              Kadangi dabar fotografuojant su muiline canon A85 (5,2-16,2 jei tai ka nors sako ) mažoka 3x zoomo, tai labai norėčiau teleobjektyvo, tarkim čia populiaraus(?) ir geidžiamo(?) sigma 70-300mm APO DG. Tačiau kyla klausimas ar labai siauras tas 70mm galas? Neturėjus rankose labai sunku įsivaizduoti. Tad svarstau galbūt pakaktų įsigyti 200mm(mano supratimu šiek tiek universalesnį) objektyvą.

              Pirkti planuojų viską naujai, su garantiją. Labiau norisi D50. Kur būtų galima jį įsigyti? Kolkas radau tik fotofabrike ir dar lygtai 1 ar 2-se vietose.

              Gal galėtumėt kanors patarti, ar pakomentuoti mano samprotavimus?

              Comment


                Parašė FeO Rodyti pranešimą
                Sveiki,

                Kadangi mane vis dažniau pastaruoju metu apima toks jausmas kad artėju prie savo muilinės galimybių ribos, tai atsirado toks poreikis įsigyti geresnį fotoaparatą, t.y. DSLR.
                Skaitinėjau, domėjausi ir liko keli variantai: Canon 350D, Nikon D50. Pentax kažkodėl netraukia. Kodėl? Net pats nežinau
                Kaip suprantu canon 350d jau nebegaminamas, nes jau yra naujesnis(brangesnis), beveik niekuo nesiskiriantis 400D.
                Bet kaip yra su Nikon D50? Susidaro įspūdis, jog ir jis nebegaminamas, o jį pakeitė D40, kuris yra nesuderinamas su objektyvais, kurie neturi fokusavimo varikliuko. Tad noriu paklausti ar tai yra labai didelis minusas? Kokie objektyvai neveiks? Ar tas trūkumas bus man aktualus?

                Kadangi dabar fotografuojant su muiline canon A85 (5,2-16,2 jei tai ka nors sako ) mažoka 3x zoomo, tai labai norėčiau teleobjektyvo, tarkim čia populiaraus(?) ir geidžiamo(?) sigma 70-300mm APO DG. Tačiau kyla klausimas ar labai siauras tas 70mm galas? Neturėjus rankose labai sunku įsivaizduoti. Tad svarstau galbūt pakaktų įsigyti 200mm(mano supratimu šiek tiek universalesnį) objektyvą.

                Pirkti planuojų viską naujai, su garantiją. Labiau norisi D50. Kur būtų galima jį įsigyti? Kolkas radau tik fotofabrike ir dar lygtai 1 ar 2-se vietose.

                Gal galėtumėt kanors patarti, ar pakomentuoti mano samprotavimus?
                70 nera labai siaura.. bet vistiek reiktu tureti 18~50,55 stikla, nes platesnis kampas visada reikalingas pirkti universalaus kokio 18-200 nepatariu, nes nebus jis geras ir astrus...
                pentax bijoti nereikia tai nera koks noname, o gana rimtas fotoaparatu gamintojas su ilga istorija. Del d50 gal savininkai patars tai tiek
                Neišmeskite spalvų

                Comment


                  apie 18-200 negalvojau
                  Gal koki 55-200, nors ir atrodo kad skirtumas tarp 55 ir 70 yra mizernas. O plačiakampis savaime suprantama yra labai gerai, bet va finansai manau sunkiai leistu
                  Nors girdėjau kad kit'inis nikon objektyvas nėra blogas.

                  Šiaip norėčiau, kad fotoaparato + objektyvo(ų) + neblogos kuprinės + zipo kainos lubos gautūsi 2,6 - 3kLT

                  Beje, http://www.profoto.lt/?go=prekes_pirkti&id=268
                  Mano akim atrodo gan nebloga kaina. Ar gerai atrodo?
                  Paskutinis taisė FeO; 2007.05.20, 21:15.

                  Comment


                    Parašė FeO Rodyti pranešimą
                    apie 18-200 negalvojau
                    Gal koki 55-200, nors ir atrodo kad skirtumas tarp 55 ir 70 yra mizernas. O plačiakampis savaime suprantama yra labai gerai, bet va finansai manau sunkiai leistu
                    Nors girdėjau kad kit'inis nikon objektyvas nėra blogas.

                    Šiaip norėčiau, kad fotoaparato + objektyvo(ų) + neblogos kuprinės + zipo kainos lubos gautūsi 2,6 - 3kLT
                    geriau imk pradziai 18-55, nes su 55 galu prazusi, as tau garantuoju, beje kiek teko girdeti nikono 55-200 biski muilina...
                    Neišmeskite spalvų

                    Comment


                      Na teko girdėti kad ir 70-300 prie >250 muilina, bet manau daugiau nei puse metų man tas muilas akių negrauš

                      Šiaip savaime suprantama labai norėtūsi plačiakampio ir tele kartu, bet va kažin kaip su finansais gausis

                      Comment


                        Didelio skirtumo tarp D50 350D k100d nera, tiesiog issinagrinek smulkmenas, ir imk kuris tau labiausiai patinka, beabejo su kitiniu, tiksliu kainu nzn bet pentaxas dar, rodos, neatpigo, apie 2300lt. D50 ar canon manau pigiau, tada ir 70-300 iseitu ir ant kuprines liktu, ir tilptum i 3k. Pentaxas turi labai daug pliusu, vienintelis man zinomas minusas, kad sunkiau fokusuojasi tamsoj, uz savo konkurentus...

                        Comment


                          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                          Didelio skirtumo tarp D50 350D k100d nera, tiesiog issinagrinek smulkmenas, ir imk kuris tau labiausiai patinka, beabejo su kitiniu, tiksliu kainu nzn bet pentaxas dar, rodos, neatpigo, apie 2300lt. D50 ar canon manau pigiau, tada ir 70-300 iseitu ir ant kuprines liktu, ir tilptum i 3k. Pentaxas turi labai daug pliusu, vienintelis man zinomas minusas, kad sunkiau fokusuojasi tamsoj, uz savo konkurentus...
                          bet jei rankos nekreivos ir miklios greit galima rankytemis visa darba atlikti
                          Neišmeskite spalvų

                          Comment


                            Beabejo

                            Comment


                              Tikrai suprantu kad skirtumo beveik nėra, o jei jis ir būtų nemanau kad aš jį pastebėčiau. Tiesiog pirksiu tą, kuris išeina pigiau, ar prie rankos labiau limpa(laikiau D70, tai labai lipo. O apie canona prisiklausiau kad nelabai limpa).

                              Beje, vis dar laukiu komentaro apie D40

                              Comment


                                Parašė FeO Rodyti pranešimą
                                Tikrai suprantu kad skirtumo beveik nėra, o jei jis ir būtų nemanau kad aš jį pastebėčiau. Tiesiog pirksiu tą, kuris išeina pigiau, ar prie rankos labiau limpa(laikiau D70, tai labai lipo. O apie canona prisiklausiau kad nelabai limpa).

                                Beje, vis dar laukiu komentaro apie D40
                                nera ten ka komentuoti ant pentaxo gali mauti betkuria pentax pagaminta stikla, o ant d40 tik kaip minejai su AF varikliu... kas reiskia jog neuzdesi kaikuriu senesniu bet tikrai geru nikkor stiklu
                                Neišmeskite spalvų

                                Comment


                                  Ziurek i tokias smulkmenas: kokiee akumuliatoriai ar AA patogiau ar paprasti, kokia kortele dedasi, kokios pigesnes, priedu kainas, stiklu kainas ir aisku kuris lipma

                                  Comment


                                    Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                    Ziurek i tokias smulkmenas: kokiee akumuliatoriai ar AA patogiau ar paprasti, kokia kortele dedasi, kokios pigesnes, priedu kainas, stiklu kainas ir aisku kuris lipma
                                    taip tik pentaxistas galėjo pasiūlyti
                                    nusipirk nikona ir po pakrovimo kur nors užsirašyk kur pasidėjai pakrovėją, nes gali tiesiog pamiršti ir teks ilgai ieškoti.

                                    toliau mintys skirtos geležies oksidui:
                                    kiek teko skaityti apie d40, tai deja nekokie atsiliepimai (ne kokybės, o funkcionalumo požiūriu), o vienam rusų forume, net stebėjosi,. kodėl nikonas išleido tokį modelį, kuris jį paprasčiausiai sukompromituos. tiesiog jame visko trūksta ir stiklai tik vienas iš pavyzdžių. d40 yra biudžetinis fotikas, kurio įdėja pigus veidrodukas, vardan pigumo ten daug pataupyta.

                                    tačiau apie pasirinkimą pasakysiu kiek kitaip: renkiesi ne DSLR, o sistemą. kūnelis po keletą metelių pasens ir pirksi naują, tačiau per tą laiką būsi sukaupęs tam tikrą priedų ir stiklų kolekciją, todėl kitas fotikas - to pačio gamintojo, kaip ir pirmasis veidrodukas. na nebent galėsi sau leisti pasišvaistyti babkėmis.

                                    žodžiu rinkis tą sistemą, kurios ateitimi tiki. prie šio trejetuko dar gali ir oli pripliusuoti

                                    Comment


                                      Feo,kodėl Olympus'ai nepatraukė akies?Tai taip pat puikus gamintojas,turintis tikrai gerų aparatų modelių,tokių kaip E330,E400,E500.Patarčiau pasidomėti,gal patiks
                                      Mano darbai deviantart'e

                                      Comment


                                        18-200; 55-200 neverta imt. Sakyciau pasiimk D50 su kitiniu uz ~1900 + 70-300 APO Sigma ir dar kuprine iseis. Sutilpsi i 3k, turesi padoresni televyka, ir kitini platesniam kampui, kuris kad ir muilinas siektiek, bet po muilines tau tikrai uzteks.
                                        Pats D50 'vartoju' ir labai tuo patenkintas.

                                        Comment


                                          Oziui ir kitiems: Tikrai suprantu kad visi fotoaparatai yra geri, o jų skirtumai labai minimalūs ir man(kaip pradedančiajam DSLR'ininkui) nebus reikšmingi.

                                          O naglisc mano supratimu teisingai pasakė, kad renkiesi ne fotiką o visą sistemą, tad manau šiandienai D50 galima pigiau įsigyti nei 110k ar 350d(jei rasiu ).
                                          Po kiek laiko body gales būti keičiamas, bet va objektyvai visgi liks.

                                          Na jau kaip ir apsisprendžiau imt D50 + kit 9 70-300, tačiau yra tokia problema kad neberandu kur būtų galima nusipirkti D50 + kit, mat jis jau nebegaminamas, išpardavinėjami tiktais likučiai, kurių reikią ieškoti. Tad jei kas buvot užmatę pardavinėjamą D50 + kit dėkingas būčiau jei pasakytumėt kur

                                          Comment

                                          Working...
                                          X