Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laiko ženklai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Laiko ženklai

    Mano darbai deviantart'e

    #2
    Tiesiog issakykite nuomone apie sia nuotrauka.
    Mano darbai deviantart'e

    Comment


      #3
      Na man tai nepatinka, tiesiog nieko įpatingo...

      Comment


        #4
        Aciu uz tavo nuomone.
        Mano darbai deviantart'e

        Comment


          #5
          Man patinka .

          Comment


            #6
            Antkapis iš arti. Man gal truputi per arti.
            beg, borrow and steal

            Comment


              #7
              mano nuomone galejai dar daugiau paimti butent kapus, nes esminis akcentas. Lenta galejo buti zymiai mazesne, ir noretusi zymiai daugiau baltos spalvos - daugiau vilties...... o siaip mintis labai sauni. Aciu

              Comment


                #8
                Niu nelabai...

                Comment


                  #9
                  Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                  mano nuomone galejai dar daugiau paimti butent kapus, nes esminis akcentas. Lenta galejo buti zymiai mazesne, ir noretusi zymiai daugiau baltos spalvos - daugiau vilties...... o siaip mintis labai sauni. Aciu
                  Aciu uz tavo nuomone ir patarimus.
                  Mano darbai deviantart'e

                  Comment


                    #10
                    Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                    Niu nelabai...
                    Gal galetum pasakyti ko truksta siai nuotraukai,ar tau ji isvis nepatiko?Butu idomu suzinoti tavo,kaip profesionalo,nuomone.
                    Mano darbai deviantart'e

                    Comment


                      #11
                      Manau si nuotrauka grazesne butu nespalvota. Kaip ir Buduliui man kiek per arti. Bet kadras neblogas

                      Comment


                        #12
                        Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                        Manau si nuotrauka grazesne butu nespalvota. Kaip ir Buduliui man kiek per arti. Bet kadras neblogas
                        Pabandysiu ja redaguoti ir paversti nespalvota,paziuresiu kas is to gausis.Dekui uz tavo nuomone.
                        Paskutinis taisė osiz; 2006.11.06, 14:15.
                        Mano darbai deviantart'e

                        Comment


                          #13
                          nekas labai nekas kiek ides esi pastangu fotografuodamas ta nuotrauka a?

                          Comment


                            #14
                            Parašė osiz Rodyti pranešimą
                            Butu idomu suzinoti tavo,kaip profesionalo,nuomone.
                            Kad aš juo būčiau.
                            Nuotrauka tiesiog dokumentinė. Ir kaip parašyta, mažoka pastangų. Jei fotografuota skaimeninių fotoaparatu, tada aš, kaip profesionalas, padaryčiau daugiau kadrų. Eksperementuočiau. Sumažinčiau lentelės dalį kadre.

                            Comment


                              #15
                              Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                              Kad aš juo būčiau.
                              Nuotrauka tiesiog dokumentinė. Ir kaip parašyta, mažoka pastangų. Jei fotografuota skaimeninių fotoaparatu, tada aš, kaip profesionalas, padaryčiau daugiau kadrų. Eksperementuočiau. Sumažinčiau lentelės dalį kadre.
                              Is visu tavo nuotrauku,matytu siame forume,sprendziu,kad tu esi gana rimtas fotografas.Taip pat aciu uz profesionalius patarimus,ateityje bandysiu tai pritaikyti savo fotografijoms.Pastangu galbut ir neidejau labai daug,juk visgi esu "zalias" ant fotografijos.Tiesiog kadras man pasirode visai neblogas ir idejau ji cia,kad suzinociau kitu nuomone apie ji.Paprasciausiai kita karta teks pasisitengti kur kas daugiau.
                              Mano darbai deviantart'e

                              Comment


                                #16
                                Parašė osiz Rodyti pranešimą
                                Is visu tavo nuotrauku,matytu siame forume,sprendziu,kad tu esi gana rimtas fotografas.Taip pat aciu uz profesionalius patarimus,ateityje bandysiu tai pritaikyti savo fotografijoms.Pastangu galbut ir neidejau labai daug,juk visgi esu "zalias" ant fotografijos.Tiesiog kadras man pasirode visai neblogas ir idejau ji cia,kad suzinociau kitu nuomone apie ji.Paprasciausiai kita karta teks pasisitengti kur kas daugiau.
                                dabar ir turi deti daugiausia pastangu darydamas kadra o kai pusi rimtesnis tada jau reiks maziau kadru daryti akis jauu pagaus ji is keliu bandymu..........o dabar teks dar daug plusetiiiii.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė minde903 Rodyti pranešimą
                                  dabar ir turi deti daugiausia pastangu darydamas kadra o kai pusi rimtesnis tada jau reiks maziau kadru daryti akis jauu pagaus ji is keliu bandymu..........o dabar teks dar daug plusetiiiii.
                                  Is tiesu dar reiks daug paplusetiBet,kad ir kaip ten bebutu,aciu uz tavo nuomone.Visi pasisakymai sioje temoje man tikrai pravers ateityje.
                                  Mano darbai deviantart'e

                                  Comment


                                    #18
                                    Beje, tau salyginai sekasi. Pirmi mano bandymai šiame forume buvo pilnai iškritikuoti. Tačiau po kažkiek laiko(ne diena ir ne dvi) nuotraukos tapo pripažintomis. Ir dabar jau kažką esu pasiekęs.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                                      Beje, tau salyginai sekasi. Pirmi mano bandymai šiame forume buvo pilnai iškritikuoti. Tačiau po kažkiek laiko(ne diena ir ne dvi) nuotraukos tapo pripažintomis. Ir dabar jau kažką esu pasiekęs.
                                      Is tikruju esi,mano manymu,jau tikrai nemazai pasiekes.O stai man dar daug kelio liko iki geru kadru,taciau tikiuosi,kad si foto tikrai nebus paskutine.
                                      Mano darbai deviantart'e

                                      Comment


                                        #20
                                        Osiz, Man asmeniskai tavo nuotrauka visai patiko. Jei butu buves balsavimas, tai 10/10 duociau Nesu kazkoks menininkas, ar profesionalus fotografas, tad tokio ir nevaidinsiu dalindamas patarimus. Mano nuomone, tavo nuotraukos mintis, pavadinimas, igyvendinimas yra visai pavyke, Tik as gal buciau siek tiek maziau to paminklo "paemes", kad truputeli proporcingiau ziuretusi su uznugaryje esanciomis kapinemis!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X