Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

© Vaidas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Su LCD monitoriais matosi vienaip, su CRT kitaip. Antroje naktinėje nuotraukoje tie perėjimai matosi ryškiausiai (matosi "kvadračiukiški" perėjimai danguje ir šioks toks triukšmas aplink kai kuriuos objektus). Paskutinėje irgi nemažai "nešvarumų".

    Comment


      #22
      LCD brightness uzkeltas labai ir kontrastas perdidelis. Siaip zmoniskai reik susikalibruot ir viskas ok buna

      Comment


        #23
        Parašė Edd Rodyti pranešimą
        Su LCD monitoriais matosi vienaip, su CRT kitaip. Antroje naktinėje nuotraukoje tie perėjimai matosi ryškiausiai (matosi "kvadračiukiški" perėjimai danguje ir šioks toks triukšmas aplink kai kuriuos objektus). Paskutinėje irgi nemažai "nešvarumų".
        Gaila bet man taip pat, nors vaizdai gražūs.

        Comment


          #24
          Parašė Edd Rodyti pranešimą
          Gal kas nors gali man paaiškinti kaip fokusavimas ir diafragma veikia kartu? Nes jau ne pirmą kartą girdžiu, kad pvz. norint padaryti, kad kažkoks objektas būtų ryškus ir gerai sufokusuotas, o visi tolimesni objektai neryškūs, reikia ir diafragmą kažkaip nustatyti. Ankščiau galvojau, kad nuo diafragmos priklauso tik šviesos kiekis.
          Šitas gal ir įdomus bus
          http://www.efoto.lt/teorija/issiaiskinkim_ryskumo_gylis
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Įdomus, šiek tiek prisiminiau fiziką (optiką). Tai dabar išeina taip, kad fotografas gali tai valdyti diafragmos, pritraukimo (jei kintamas židinio nuotolis) ir kojų pagalba.

            Comment


              #26
              Dėl antros keista - ten koregavimo beveik nėra... Tikriausiai tai jpeg artefaktai - kitą kartą pabandysiu dėt mažesnę kompresiją. Paskutinės nuotraukos dangus gana dirbtinis, tad tai nestebina

              Comment


                #27
                Dar keletas miesto vaizdų:













                Comment


                  #28
                  Nuostabus placiakampiai vaizdeliai
                  Vaidai, galetum atsibelsti iki Londono kada nors

                  Comment


                    #29
                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                    Įdomus, šiek tiek prisiminiau fiziką (optiką). Tai dabar išeina taip, kad fotografas gali tai valdyti diafragmos, pritraukimo (jei kintamas židinio nuotolis) ir kojų pagalba.
                    Tik su tuo valdymu reikia būti atsargiam: aš jau vieną sykį koją pastačiau, ne ten kur reikia, kitą kartą kakta su plienu susitiko ( teko su plomba viena atsisveikinti ), dar kartą atgal eidamas ant subinkaulio nusileidau, išdidžiai kamerą rankose laikydamas
                    beg, borrow and steal

                    Comment


                      #30
                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Nuostabus placiakampiai vaizdeliai
                      Vaidai, galetum atsibelsti iki Londono kada nors
                      Dėkui

                      O iki Londono aš vis mąstau, kaip nusigaut Deja, savaitgaliais traukinių bilietai būną dvigubai brangesni, o darbo dienom man visą laiką paskaitos. Galbūt reikės tai atidėt iki atsotogų...

                      Comment


                        #31
                        Grazus vaizdai, dangus gresmingas ir smagus akiai.

                        Comment


                          #32
                          Keletas vakar darytų nuotraukų iš Brewery Wharf. Deja, su savimi neturėjau normalaus trikojo, tad teko bandyt kaip nors išsisukt su GorillaPod'u
                          Ar pavyko, spręskite jūs











                          Comment


                            #33
                            Sakyk, tas 'Gorilla Pod' normaliai išlaiko D50?

                            Comment


                              #34
                              Horizontaliai išlaiko, bet atsilaisvina gan greitai. Beje, fotoaparatą visą laiką buvau pasikabinęs ant kaklo, nes jausmas gan nepatikimas

                              Comment


                                #35
                                Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                Horizontaliai išlaiko, bet atsilaisvina gan greitai. Beje, fotoaparatą visą laiką buvau pasikabinęs ant kaklo, nes jausmas gan nepatikimas
                                Aišku... Už jo kainą maždaug to ir reikėtų tikėtis . Jeigu rasiu pirkt, išbandysiu.

                                Comment


                                  #36
                                  1, 3, 5 neblogos.

                                  Comment


                                    #37
                                    http://img.photobucket.com/albums/v5...0_DSC_7078.jpg

                                    man sita graziausia
                                    Neišmeskite spalvų

                                    Comment


                                      #38
                                      Keletas "eksperimentinių" ir paprastesnių kadrų iš archyvo (paskutiniu metu kažkaip nei laiko neatrandu, nei oras tinkamas fotografavimui )











                                      Comment


                                        #39
                                        Paskutinės dvi geros.
                                        beg, borrow and steal

                                        Comment


                                          #40
                                          Pirma už kitas prastesnė, bet visos kitos visai gražios

                                          Comment

                                          Working...
                                          X