Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tranquility

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tranquility

    30
    10
    46,67%
    14
    9
    30,00%
    9
    8
    13,33%
    4
    7
    10,00%
    3
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0
    Paskutinis taisė El_Greco; 2006.07.23, 20:51.

    #2
    The pic is impressive, (or should I better say the city is ) but not so tranquil at my opinion, expecially then you look at the upside part of it. It would satisfy the topic more if it would be just park photo. Anyway this is great shot i think 10

    This even could be at the urban contest and will fit there fine too
    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.07.22, 17:15.

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Indeed... It will fit there even better, but here..
      Handle your burn tool more accurate cuz the shapes of leaves are glowing far too much.
      Sorry for mai bed english, me be bad learner.

      Comment


        #4
        Parašė specz
        Handle your burn tool more accurate cuz
        nusisnekejai

        Comment


          #5
          Labai grazu, tik su spalvomis siek tiek persistengta

          Comment


            #6
            Nuotrauka išties graži, tiesa gerokai apdorota su softu, bet šiuo atveju tai davė gerą rezultatą Negalvojai pasiūlyti savo nuotraukų atvirukų kompanijoms?

            10
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              #7
              Labai gražu,bet jūs baikit kaip reikės išrinkti geriausią.DDDDDDDDDDDDDD
              Ne viskas auksas kas auksu blizga

              Comment


                #8
                Spalvos -1, kompozicija -1, pavadinimas -1, tad 7
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Whacko!!! 10/10
                  Lietuva jau . Bet dar .

                  Comment


                    #10
                    Parašė Mantaz
                    , pavadinimas -1,
                    tai pavadinima vertinam?ar seip anglu kalba uzkliuvo?gal kita kart ir rema ivertink a?

                    nereik tokiu vertintoju man.

                    Comment


                      #11
                      Kažkam šiandien prasta diena

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #12
                        wtf?
                        Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                        Comment


                          #13
                          Šiaip ar taip, bet nuotraukos pavadinimas yra nuotraukos dalis (kas mane siutina irgi ištikro). Beje ne vieną kartą buvo niurnama dėl to, kad pavadinimai pas tave El_Greco angliški. Manau nesunku yra išversti anglišką pavadinimą į lietuvių kalbą (jo pačioje nuotraukoje nėra tai nėra labai sudėtinga padaryti). Tiesiog kitus "siutina" manau kaip lietuvis savo darbus ne gimtaja kalba pavadiną. Na nebent tu savęs tokiu nelaikai, tada tai ramiai reiktu visiems kitiems paaiškinti .

                          Nemanau, kad reikėjo ištrinti nuotrauką iš konkurso vien dėl vieno žmogaus vertinimų. Nes nuotrauka nebuvo iš bloguju

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            #14
                            Parašė El_Greco
                            tai pavadinima vertinam?ar seip anglu kalba uzkliuvo?gal kita kart ir rema ivertink a?

                            nereik tokiu vertintoju man.
                            Dėl to, kad man asmeniškai pavadinimas nieko nesako ir aš nematau ryšio su nuotrauka (o pavadinimas yra pakankamai svarbu nuotraukos minčiai). Anglų kalba irgi kliūna, kadangi konkurso publika yra lietuviai.
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Parašė Ežiukas
                              Šiaip ar taip, bet nuotraukos pavadinimas yra nuotraukos dalis (kas mane siutina irgi ištikro). Beje ne vieną kartą buvo niurnama dėl to, kad pavadinimai pas tave El_Greco angliški. Manau nesunku yra išversti anglišką pavadinimą į lietuvių kalbą (jo pačioje nuotraukoje nėra tai nėra labai sudėtinga padaryti). Tiesiog kitus "siutina" manau kaip lietuvis savo darbus ne gimtaja kalba pavadiną. Na nebent tu savęs tokiu nelaikai, tada tai ramiai reiktu visiems kitiems paaiškinti .

                              Nemanau, kad reikėjo ištrinti nuotrauką iš konkurso vien dėl vieno žmogaus vertinimų. Nes nuotrauka nebuvo iš bloguju
                              Visiškai sutinku

                              Būna situacijų, kai angliškas pavadinimas tinka labiau nei lietuviškas, tačiau tikrai ne šiuo atveju

                              Comment


                                #16
                                P.S: Pavyzdžiui nemanau, kad niekas nepradėtu bambėti jeigu aš SSC konkurse visų savo nuotraukų pavadinimus lietuviškai rašyčiau

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Mantaz
                                  Dėl to, kad man asmeniškai pavadinimas nieko nesako ir aš nematau ryšio su nuotrauka (o pavadinimas yra pakankamai svarbu nuotraukos minčiai). Anglų kalba irgi kliūna, kadangi konkurso publika yra lietuviai.
                                  Nepirma karta tau pavadinimas nieko nesako - tokiu atveju siulau anglu zodyna pasiimt pasklaidyt gal tada prades sakyt.
                                  Ach tik jum anglu kalba tegali kliut.UK UPC zmones foto deda ir su prancuziskais vokiskais etc pavadinimais bet niekam tai nemaiso.
                                  Mantaz nuejes i paveikslu galerija turbut irgi pagal pavadinima sprendzia apie kuriniu kokybe.Turbut abstrakcionistu darbu nemegsti.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė El_Greco
                                    ...
                                    Mantaz nuejes i paveikslu galerija turbut irgi pagal pavadinima sprendzia apie kuriniu kokybe.Turbut abstrakcionistu darbu nemegsti.
                                    Aš tik išsakysiu savo nuomone, kad Manto nuotraukų vertinimas ir suvokimas labai siauras ( nieko asmeniško, tiesiog manau, kad taip yra) . Ir kad nevertėtu labai aršiai reaguoti į vieno žmogaus vertinimą. Nors kartais spontaniškam pykčiui užėjus tai sunkoka padaryt
                                    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.07.23, 20:14.

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė El_Greco
                                      Nepirma karta tau pavadinimas nieko nesako - tokiu atveju siulau anglu zodyna pasiimt pasklaidyt gal tada prades sakyt.
                                      Ach tik jum anglu kalba tegali kliut.UK UPC zmones foto deda ir su prancuziskais vokiskais etc pavadinimais bet niekam tai nemaiso.
                                      Mantaz nuejes i paveikslu galerija turbut irgi pagal pavadinima sprendzia apie kuriniu kokybe.Turbut abstrakcionistu darbu nemegsti.
                                      Taip, negyvenu jokioje Anglijoje ir mano anglų kalbos žodynas pakankamai siauras. Taip pat neprivalau kiekvieną sykį versti žodyną, juo labiau, kad čia yra lietuviškas forumas, kuriame informacija gaunama lietuvių kalba. Ežiuko pastaba dėl SSC UPC taip pat labai taikli.

                                      Pavadinimas yra nuotraukos dalis ir taškas.
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Ežiukas
                                        Aš tik išsakysiu savo nuomone, kad Manto nuotraukų vertinimas ir suvokimas labai siauras. Ir kad nevertėtu labai aršiai reaguoti į vieno žmogaus vertinimą. Nors kartais spontaniškam pykčiui užėjus tai sunkoka padaryt
                                        Kaip tu nustatei, kad mano nuotraukų vertinimas ir suvokimas yra labai siauras???
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X