Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tranquility

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Mantaz
    Kaip supratau Queen Woz Ere yra keleto nuotraukų lipdinys, taigi nemanau, jog tai galėjai atlikti be fotošopo ir pan. programos.
    Esi girdejes apie multiple exposure funkcija?

    Comment


      #42
      Šį kartą labai aiški nuotraukos tema,todėl angliškas pavadinimas ne tiek svarbu,bet kitose temose nuotraukos pavadinimas labai daug reiškia.AŠ už lietuviškus pavadinimus.[tarp kitko aš angliškai kaip ledą,bet kaip angliškai ledas ir nežinau]DDDDDDDDDDDDD
      Ne viskas auksas kas auksu blizga

      Comment


        #43
        Parašė Mantaz
        Siūlau į tai nesikišti, o jei manęs nepažįsti, nesu aš kerštingas.
        Kistis reikia vardan taikos ant Lietuvos
        Lietuva jau . Bet dar .

        Comment


          #44
          Parašė El_Greco
          Esi girdejes apie multiple exposure funkcija?
          Ne, nors matyt reikės pasidomėti Bet kokiu atveju, pagauti vaizdai sujungiami fotoaprate.
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #45
            Parašė Mantaz
            Ne, nors matyt reikės pasidomėti Bet kokiu atveju, pagauti vaizdai sujungiami fotoaprate.
            Keista, tokios ar pan. funkcijos D50 apraše neaptikau. Gal gali nurodyti, prie ko maždaug ieškoti?
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #46
              Parašė Mantaz
              Ne,
              Kul Tai tiek ir tezinai...

              Parašė Mantaz
              Bet kokiu atveju, pagauti vaizdai sujungiami fotoaprate.
              Kas tau taip pasake?Esi kada nors apie Dark Room'a girdejes?
              Beje panoramos tada irgi photoshopinimas ane?O jei Polarizeri ar ND filtrus naudoju tai tas gerai?Bet jei juos uzdeciau photoshope tada blogai?
              -
              D50 ir nerasi tos funkcijos.Nera skirtumo per kur foto sujungiu rezultatas vistiek tas pac.

              Comment


                #47
                Parašė El_Greco
                Kul Tai tiek ir tezinai...

                Kas tau taip pasake?Esi kada nors apie Dark Room'a girdejes?
                Beje panoramos tada irgi photoshopinimas ane?O jei Polarizeri ar ND filtrus naudoju tai tas gerai?Bet jei juos uzdeciau photoshope tada blogai?
                Nesu ir apie Dark Room'ą girdėjęs, tačiau ne fotošopinime esmė. Esu natūralių vaizdų šalininkas ir kol vaizdas atrodo natūraliai, aš dėl jokių fotošopinimų neprikibsiu.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #48
                  Parašė El_Greco
                  D50 ir nerasi tos funkcijos.Nera skirtumo per kur foto sujungiu rezultatas vistiek tas pac.
                  Taigi sakei, kad fotošopinimo 0.
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #49
                    Parašė Mantaz
                    Taigi sakei, kad fotošopinimo 0.
                    Patis skaitmeniniai fotoaparatai fotošopiną, jei jau taip priekabiai žiurėti. Nebent visada daryti RAW formato nuotraukas

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #50
                      Parašė Ežiukas
                      Patis skaitmeniniai fotoaparatai fotošopiną, jei jau taip priekabiai žiurėti. Nebent visada daryti RAW formato nuotraukas
                      "... tačiau ne fotošopinime esmė. Esu natūralių vaizdų šalininkas ir kol vaizdas atrodo natūraliai, aš dėl jokių fotošopinimų neprikibsiu."
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #51
                        Parašė Mantaz
                        "... tačiau ne fotošopinime esmė. Esu natūralių vaizdų šalininkas ir kol vaizdas atrodo natūraliai, aš dėl jokių fotošopinimų neprikibsiu."
                        Ta ir norėjau pasakyti, kad tu propaguoji siaurą fotografijos kaip meno šakos skiltį. Tavo teisė rinktis žinoma

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          #52
                          Parašė Mantaz
                          Taigi sakei, kad fotošopinimo 0.
                          Dats rait.
                          O kas yra naturalus vaizdas?Toks kuri tu matai ar toks kuri mato camera?
                          Pvz atsistok kambary apsizvalgyk - pamatysi kad visus dalykus kurie kambary yra matai puikiai.Uz lango sviecia saule.Tu matysi viska kas yra uz lango matysi viska kas yra kambary.Dabar padaryk tokia foto.Nufotkink kambari su tuo langu.Ir paziurek kas gavos - ogi kambarys underxposedn (tamsus nieko nematyt) o vaizdas uz lango overexposed (per rysku velgi nieko nesimato).Tai cia naturalus vaizdas?Tu juk tokio nematei.Dabar padaryk HDR to kambario ir rezultatas bus butent toks koki matei tu.Tai kas tai yra naturali foto eh?

                          Comment


                            #53
                            Parašė Ežiukas
                            Ta ir norėjau pasakyti, kad tu propaguoji siaurą fotografijos kaip meno šakos skiltį. Tavo teisė rinktis žinoma
                            Siaurą...
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #54
                              Parašė Mantaz
                              Siaurą...
                              ?

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #55
                                Parašė El_Greco
                                Dats rait.
                                O kas yra naturalus vaizdas?Toks kuri tu matai ar toks kuri mato camera?
                                Pvz atsistok kambary apsizvalgyk - pamatysi kad visus dalykus kurie kambary yra matai puikiai.Uz lango sviecia saule.Tu matysi viska kas yra uz lango matysi viska kas yra kambary.Dabar padaryk tokia foto.Nufotkink kambari su tuo langu.Ir paziurek kas gavos - ogi kambarys underxposedn (tamsus nieko nematyt) o vaizdas uz lango overexposed (per rysku velgi nieko nesimato).Tai cia naturalus vaizdas?Dabar padaryk HDR to kambario ir rezultatas bus butent toks koki matei tu.Tai kas tai yra naturali foto eh?
                                Gali nepradėt čia išvedžioti Nenatūralią nuotrauką matau kai dangus kaip po atominės sprogimo arba kai atspindžiai ir spalvos kaip iš nutapyto paveikslo (Queen Woz Ere atveju).
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Ežiukas
                                  ?
                                  Ko nesupranti? Fotografija jau kaip tokia yra labai plati sritis ir nemanau, kad tokių puikalų vaikymasis yra labai svarus šios srities praplėtimas.
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Mantaz
                                    Gali nepradėt čia išvedžioti Nenatūralią nuotrauką matau kai dangus kaip po atominės sprogimo arba kai atspindžiai ir spalvos kaip iš nutapyto paveikslo (Queen Woz Ere atveju).
                                    Isvedziot. Dar gal dadek kad nusisnekejau.
                                    Tikrai kad pas tave siauras supratimas.Kartais pasistenk palygint ka matai ir to ka matai foto.Tada gal kalbesi kitaip.

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė El_Greco
                                      Isvedziot. Dar gal dadek kad nusisnekejau.
                                      Tikrai kad pas tave siauras supratimas.Kartais pasistenk palygint ka matai ir to ka matai foto.Tada gal kalbesi kitaip.
                                      Klausyk, aš fotografuoju jau ne pirmus metus ir puikiai tai suprantu, tačiau aš taip pat labai gerai suprantu, kad violetinio dangaus ir Queen Woz Ere tipo vaizdų plika akimi išvysti nepajėgčiau (gal nebent gerai užrūkius kokio smagumo).
                                      Paskutinis taisė Mantas; 2006.07.23, 22:19.
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė Mantaz
                                        Klausyk, aš fotografuoju jau ne pirmus metus ir puikiai tai suprantu, tačiau aš taip pat labai gerai suprantu, kad violetinio dangaus ir Queen Woz Ere tipo nuotraukų plika akimi išvysti nepajėgčiau (gal nebent gerai užrūkius kokio smagumo).
                                        Violetinio?Pilkai melyno labiau - toks koks ir buvo - nori tikek nori ne."Tipo" hmz o tu sakai kad puikiai tai supranti.Bet nesimato kad tu suprastum.Tie seseliai 'naturalioj' nuotraukoi butu juodi juodi ir tuose vietuose nieko nesimatytu (tikrovej matosi)."Queen woz ere" yra vaizdas toks koki maciau as.
                                        Fotografuoji jau ne pirmus metus bet nieko nezinai.

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė El_Greco
                                          Violetinio?Pilkai melyno labiau - toks koks ir buvo - nori tikek nori ne."Tipo" hmz o tu sakai kad puikiai tai supranti.Bet nesimato kad tu suprastum.Tie seseliai 'naturalioj' nuotraukoi butu juodi juodi ir tuose vietuose nieko nesimatytu (tikrovej matosi)."Queen woz ere" yra vaizdas toks koki maciau as.
                                          Fotografuoji jau ne pirmus metus bet nieko nezinai.
                                          Šiaip suvokti, ką iš tikro matai ir ar nuotraukoje ta tikrovė gerai atspindėta yra labai sunku, tad tavo teiginys, kad tai buvo tiksliai taip, ką tu matei, yra gerokai per drąsus Dėl violetinio dangaus kalbėjau apie Ežiuko nuotrauką temoje "Vaizdas pro tavo langą", tad tau tai netaikoma
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X