Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Juostinė fotografija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gražu, įdomu. Tik kai kur dangus išdegęs.

    Comment


      Parašė Nikas Rodyti pranešimą
      Gražu, įdomu. Tik kai kur dangus išdegęs.
      Dėkui. O šiaip kaip su išdegimu kovoti? Graduaciniais filtrais tikriausiai? F80 RAW režimo, deja, neturi

      Comment


        PL taip pat galėtų padėti.
        O šiuose kadruose galima -0,3EV Bendras vaizdas nepatamsėtų, o dangus atsirastų matomai.

        Comment


          Pagaliau pamačiau kas gi man gavosi. Pirmasis bandymas: Zenit-B, obj. Industar 50-2









          Comment




            Comment


              Juosta Fujifilm 400?

              Comment


                Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                Juosta Fujifilm 400?
                fuji superia 200, tik tokias ėmiau (po vieno nesėkmingo bandymo su kodaku). na, pabandžiau, bile kaip, dar 'naposledok' nespalvotą kodak 400, tik pasisiaubinau skanavimo kainų ir nieko su ja dar nenuveikiau.
                ir ką gi, Nikonas iškeliavo pas šeimininką, gaiiila...

                Comment


                  Aš bandžiau Fuji Superia X-tra 400 su Zenit-E (obj. Helios 44-2). Dieną kai kur per šviesiai nei norėtųsi, bet vakare gavosi visiškai neblogai net ir be jokio trikojo.



















                  Paskutinis taisė Vytautas_LT; 2009.05.24, 20:13.

                  Comment


                    Paskutinė nuotrauka Super
                    Kairiarankių klubas - Left.lt

                    Comment


                      Juostininkai nepražiopsokit: http://www.miestai.net/forumas/showt...063#post349063

                      Comment


                        Fuji Superios spalvos vež













                        Paskutinis taisė Vaidas; 2009.07.03, 20:21.

                        Comment


                          labai labai gerai. atgaiva akytems
                          www.tomflagman.com

                          Comment


                            Džiugu girdėti :]

                            Comment


                              Fuji superia man tai kažkaip nebuvo tokių spalvų ) Pasisekė čia tau Va fuji reala tai spalvos džiugina(Na gal nuo skenerio priklauso dar).
                              ta proga įdėsiu keletą portretų, fuji superia 800, spalvos blankios



                              kasalotas.com

                              Comment


                                Čia taip pat Fuji tik nebe pamenu kokia Labai jau senai fotografuota..

                                eFoto | YouTube

                                Comment


                                  Parašė kašalotas Rodyti pranešimą
                                  Fuji superia man tai kažkaip nebuvo tokių spalvų ) Pasisekė čia tau Va fuji reala tai spalvos džiugina(Na gal nuo skenerio priklauso dar).
                                  Manau, nuo skenerio labai daug priklauso. Prieš tai bandžiau šias juostas skenuoti pats ir, nors namie turiu tam tinkamą skenerį, rezultatais buvau visiškai nusivylęs. Grįžęs į Leeds'ą nunešiau jas į laboratoriją ir nuskenavau už £1.99 už juostą (Vilniuje Fuji laboratorijoje tai būtų kainavę 1 Lt už kadrą - 36 kadrų juostą skenuoti gautųsi beveik 5 kartus brangiau nei UK). Pamatęs rezultatus sunkiai patikėjau, kad tai ta pati juosta

                                  Comment


                                    Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                    Manau, nuo skenerio labai daug priklauso. Prieš tai bandžiau šias juostas skenuoti pats ir, nors namie turiu tam tinkamą skenerį, rezultatais buvau visiškai nusivylęs. Grįžęs į Leeds'ą nunešiau jas į laboratoriją ir nuskenavau už £1.99 už juostą (Vilniuje Fuji laboratorijoje tai būtų kainavę 1 Lt už kadrą - 36 kadrų juostą skenuoti gautųsi beveik 5 kartus brangiau nei UK). Pamatęs rezultatus sunkiai patikėjau, kad tai ta pati juosta
                                    Būtent, lietuviai brangininkai.. Na gal jie tas spalvas koregavo.. O gal ir jos tokios natūralios, kas būtų šaunu ) Žodž tiesa slypi kažkur anapus Geriausia BW juostos
                                    kasalotas.com

                                    Comment


                                      šiek tiek eksperimentų, pirmų ir paskutinių turbūt:]













                                      Comment


                                        Kodėl paskutinių? Papasakok koki eksperimentai ?
                                        kasalotas.com

                                        Comment


                                          Parašė kašalotas Rodyti pranešimą
                                          Kodėl paskutinių? Papasakok koki eksperimentai ?
                                          na kad ano juostinio nebeturiu (Nikon N90). o prie "Vilijos automat" grįžti striomna dabar o ieškoti pirkti "iš rankų" ką patarė, nedrįstu, išdurs dar, tokią žinovę:}

                                          ir šiaip makalas su j/b, vienur ryškinti, kitur skanuoti (nes ten, kur ryškina prašo brrr kiek - na nafig man, mėgėjai, foto po 70 megabaitų?..); ir dar kai nuskanuoja, pamatai, jog turi rausvą atspalvį tos nuotraukos.

                                          o eksperimentai, tai kad buvo pirma ir paskutinė juostelė nespalvota, ir ją reikėjo per kokią savaitę pribaigti. na tai pyškinau bile ką))

                                          Comment

                                          Working...
                                          X