Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Fotografijos konkursai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Akvile Rodyti pranešimą
    na kiekvienas savo nuomone siuo klausimu turi, ir nediskutuosiu siuo klausimu beje A3 formato ji atrodo kur kas geriau
    Neabejoju

    IT. Sicilija
    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
    LT. Kaunas 2009.01.04

    Comment


      #42
      Parašė Andas Rodyti pranešimą
      Kad sveikinti, tai sveikinu, bet foto neverta I vietos
      Pavydas bambą griaužia ?

      Beje sveikinu, Akvile !
      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

      Comment


        #43
        Parašė Akvile Rodyti pranešimą
        beje A3 formato ji atrodo kur kas geriau
        Tikrai pritariu Buvau ir savo akimis nuotrauką mačiau, man ji patiko
        *******
        Miestai.net Fb

        Comment


          #44
          Parašė Irmux Rodyti pranešimą
          Tikrai pritariu Buvau ir savo akimis nuotrauką mačiau, man ji patiko
          Aciu
          Linkėjimai,
          Akvilė

          Comment


            #45
            Nesinorėjo kurti atskiros temos... Bet info gali būt naudinga miestų fotografams.
            Konkursas "Mano miestas". Liko TIK savaitė iki pabaigos. Dalyvių dar nėra daug. Pagrindinis prizas - tikrai gera 'muilinė' FujiFilm Finepix F40fd.
            Detali info: http://www.efoto.lt/foto_konkursas/mano_miestas
            Į konkursą priimamos tik nuotraukų serijos (fotoistorijos).

            Comment


              #46
              Bent kiek profesionalią įrangą turinčiam fotografui toks prizas turėtų gan keistai pasirodyt
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #47
                Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                Bent kiek profesionalią įrangą turinčiam fotografui toks prizas turėtų gan keistai pasirodyt
                1. Konkursas TIK mėgėjams.
                2. Net ir profesionalią įrangą turintys profai dažnai vertina ir naudoja gerus kompaktiškus fotoaparatus - labai geras daiktas paparacinimui, dienoraščiams, užrašams. Aš turiu 2 veidrodinius ir gal 7 'muilines' - naudoju. Tas Fuji F40fd tikrai geras.
                3. Gal tau 1000lt ir ne pinigai bet ..toks prizas geriau nei joks prizas
                Paskutinis taisė Ignas; 2007.07.23, 20:50.

                Comment


                  #48
                  1000 Lt man yra pinigai, bet man asmeniškai toks prizas būtų beveik bevertis. Aišku, visi turi skirtingų poreikių. Tik manau, kad būtų logiškiau tiesiog skirti 1000 Lt bet kokios fototechnikos įsigyjimui paremti, o kas virš 1000 Lt, tiesiog galėtų būti sumokėta paties laimėtojo.
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #49
                    Ignas Urbonas? na nesvarbu
                    Per savaitele sukurpti nauja serija nera taip lengva, is archyvu imant ir lipinant skirtingas nuotraukas i viena istorija neretai gaunasi ne visai lauktas rezultatas, ne bet konkursas visai idomus. Permetes kelis darbus akim jau pastebejau potencialiu laimetoju, na bet gal ir pabandysime

                    Comment


                      #50
                      http://7seasons.lt/konkursas
                      Paskutinis taisė Ramunas; 2007.08.21, 12:40. Priežastis: Pagal naujas taisykles drauziama zmones raginti balsuoti, taigi pasalinau savo raginima.
                      Jedi power!

                      Comment


                        #51
                        Ramūnai, prabalsavau. Sekmės.
                        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                        Comment


                          #52
                          Tai dar TH1 foto ten yra Tiesa, kodėl kai kur parašyta, kad aš jau vertinau, nors tikrai pirmą kartą matau

                          P.S. už abu prabalsavau
                          *******
                          Miestai.net Fb

                          Comment


                            #53
                            Nežinau ar užkliuvo pas mus kartkartėmis pasirodantis reklaminis skydelis, jei ne, tai manau, kad tokia informacija kažkam bus naudinga:

                            Creative Cities

                            Creative Cities is an international programme designed by the British Council to raise awareness about the contribution that creativity, entrepreneurship and innovation can make to improving the quality of life in cities.

                            The programme will be launched in spring 2008 and run in the UK, Central Europe, the Nordic and Baltic countries, Russia and Ukraine.

                            The British Council is announcing a Creative Competition in two categories:
                            Photo
                            Video

                            The Competition is part of the British Council’s Creative Cities programme that will be launched in spring 2008.
                            Photos and videos will be posted on the competition website and public will be asked to vote for the entries.
                            The winning photo and video will be determined by the biggest number of votes.

                            The British Council will also award one entry in both categories that best reflects the messages of the Creative Cities programme.

                            The task is to produce a photo or a short video that showcases creativity in cities.
                            This can be done by showcasing the author’s favourite creative places or solutions in the city, creative activities and/or creative people in the cities etc.

                            Only national citizens of Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, Hungary, Latvia, Lithuania, Norway, Poland, Russia, Slovakia, Slovenia, Sweden, Ukraine or United Kingdom can take part in the competition
                            Daugiau informacijos čia: http://creativecompetition.britishcouncil.org
                            Kviečiame prisijungti.
                            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                            Comment


                              #54

                              Idomus projektas. Nusiunciau ir savo nuotrauka.

                              Comment

                              Working...
                              X