Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Visi nematomi Jėzūs

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Visi nematomi Jėzūs

    Vakar su pačia apsilankėm Kryžiu kalne. Kadangi nuotraukų iš ten daugiau nei pakanka, nusprendžiau pafotografuoti tai, kas dažnai nepakliūna į objektyvą.



    Skęstantis Jėzus
























    Ir pabaigai
    Kaip po dykumą blaškiausi

    #2
    Įspūdinga vieta .

    Įdomias kompozicijas pasirinkai .

    Comment


      #3
      O Jezau, kaip idomu
      Kryziu kalne esu buves gal kokius 5 kartus ir kaskart jis budavo vis didesnis ir didenis. Nors paskutinikart ten buvau turbut pries gerus 5 metus...

      Comment


        #4
        Parašė John Rodyti pranešimą
        O Jezau, kaip idomu
        Kryziu kalne esu buves gal kokius 5 kartus ir kaskart jis budavo vis didesnis ir didenis. Nors paskutinikart ten buvau turbut pries gerus 5 metus...
        Dabar jis labiau panašus į Kryžių lauką su nedideliu kalniuku
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          #5
          Nuostabi tema, Vytauc, ir dar nuostabesnes nuotraukos! Tikiuosi, kad dar bus papildyta?!

          Comment


            #6
            Kai kurie žmonės taip linkę tikėti į Jėzų (ar Dievą), kad kartais kiek persistengia Tokią išvadą aš padariau pamatęs tavo nuotraukas
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              #7
              Nauji kampai visa sveikintini!

              Spirit, kur čia matai "persistengimą"? Nedrįsčiau net ir actekų šventyklų ar Stambulo the Blue Mosque vadinti "persistengimu".

              Comment


                #8
                Gal aš ir perlenkiau lazdą su tuo pasakymu, bet man neįprastai atrodo, kad vienį Jėzus užgožia kitus
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  #9
                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                  Kai kurie žmonės taip linkę tikėti į Jėzų (ar Dievą), kad kartais kiek persistengia Tokią išvadą aš padariau pamatęs tavo nuotraukas
                  Aš dar sykį pasakysiu- ši vieta (KK) daugiau susijusi su pagonybe, nei Jėzumi
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    #10
                    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                    ši vieta (KK) daugiau susijusi su pagonybe, nei Jėzumi
                    Su Pagonybe? Man taip neatrodo Jeigu taip sakai tada įrodyk
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      #11
                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                      Su Pagonybe? Man taip neatrodo Jeigu taip sakai tada įrodyk
                      Nieko įrodinėti nesiruošiu. Kiekvienas bent kiek pastudijavęs religijas supras, kad KK yra stabmeldystės proveržis
                      Kaip po dykumą blaškiausi

                      Comment


                        #12
                        Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                        Kiekvienas bent kiek pastudijavęs religijas supras, kad KK yra stabmeldystės proveržis
                        Pirmąkart tai girdžiu, kad KK susijęs su stabmeldyste Na gal tu ir teisus dėl šito nes , kaip matau, apie KK išmanai daugiau negu aš
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          #13
                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                          Pirmąkart tai girdžiu, kad KK susijęs su stabmeldyste Na gal tu ir teisus dėl šito nes , kaip matau, apie KK išmanai daugiau negu aš
                          Jokių paslapčių čia nėra. Pagonis dar giliai sėdi kiekviename lietuvyje. Katalikų bažnyčia nesugebėjo pilnai panaikinti pagonybės, tad ją savyje išsitirpdė. Pažiūrėk į Mindaugo paminklo postamentą- pagonių ir katalikų šventės sutampa ne šiaipsau. Taip ir KK iš esmės yra grynai stabmeldžių šventvietė, tik bažnyčia ją taip pat pripažįsta kaip savą
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            #14
                            Vytauc, galėtum išleisti kokią knygą apie lietuvių pagonybę krikščionybėje, įveldamas Lietuvos valdovus ir kokią nors didelę ir svarbią paslaptį, kuri saugoma rašytiniu pavidalu po Brazausko pagalve. (kažką panašaus į Da Vinčio kodą)

                            Gražios, įdomaus objekto nuotraukos.

                            Comment


                              #15
                              Parašė Edd Rodyti pranešimą
                              Vytauc, galėtum išleisti kokią knygą apie lietuvių pagonybę krikščionybėje, įveldamas Lietuvos valdovus ir kokią nors didelę ir svarbią paslaptį, kuri saugoma rašytiniu pavidalu po Brazausko pagalve. (kažką panašaus į Da Vinčio kodą)
                              Rimtai svarstau tokią galimybę, tik bijau, kad teks po to man kaip kokiam Salmanui Rushdie slapstytis
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                #16
                                Jei kada savasias sutvarkysiu nuotraukas is KK imesiu cia pat. Viena buvau idejes kaip atskira tema, galejot paveizet

                                Comment


                                  #17
                                  pavarges tas kataliku dievas, Jezumi vadinamas. kazkodel zmones vaizduoja ji nukryziuota, bet neprisikelusi. cia vienas is katalikybes paradoksu. anyway, grazios nuotraukos, veikia charizmatiskai.
                                  Jesus loves you and me

                                  Comment


                                    #18
                                    Sutinku su Vytauc - KK tipiškas stabmeldystės įrodymas, nesvarbu, kad garbinant naudojmas oficialus bažnyčios atributas. Iš esmės toks "garbinimo" būdas - tikra stabmeldystė. Tiesiog akis bado - Jėzaus skulptūros, apkabinėtos kryžiais, t.y. iš tikrųjų stabais.
                                    Birth, school, METALLICA, death

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė arun' Rodyti pranešimą
                                      pavarges tas kataliku dievas, Jezumi vadinamas. kazkodel zmones vaizduoja ji nukryziuota, bet neprisikelusi. cia vienas is katalikybes paradoksu. anyway, grazios nuotraukos, veikia charizmatiskai.
                                      Jesus loves you and me
                                      Nukryžiuotasis, matyt, stipresnį įspūdį sukelia.

                                      Comment


                                        #20
                                        Noriu ir as isiterpti i jusu karsta diskusija....

                                        sovietmeciu Lietuvoje Kryziu kalnas buvo ne pagoniskasis reliktas, bet tikejimo simbolis. Lietuvai sis simbolis buvo nepaprastai svarbus. Kryziu kalnas - buvo protestas pries tuometini sovietu draudima laisvai tiketi Dievu ir ka jau kalbeti eiti baznycia kada nori... Juk ne paslaptis, kad jose buvo daug ,,kontrolieriu" arba ,,surasinetoju". Sis kryziaus kalno konkretus pavyzdys, yra Lietuvos pasididziavimas, unikalumas, kaip Lietuvai rupejo ne pagonybe, bet pats tikras ir nuosirdus tikejimas. Kiekvienas tikejimas turi savo atvaisdus, siuo atveju ne isimtis ir Romos tikejimas. Taciau kartais mes labai painiojame tikejimo atvaizdus su grynu bei gyvu tikejimu. Krikscionys vaizduodami nukryziuota Kristu (daiktisku kryziumi), siekia, kad matomas vaizdas, ar koks kitas simbolis kreiptu zmogaus mintys bei jausmus ne i kokretu daikta, bet butent i pati Dieva, kuris yra nematerialus. Zmogus yra empirine butybe ir jai labai svarbu matyti, usziuopti arba uzuosti (tai tik keli pavyzdziai)... Pritariu jums, kad kiekviename tikejime yra ,,iskreiptai tikinciu", arba ,,patogiai tikinciu", fanatiku ir pan., taciau gyvojo tikejimo nereiktu sieti su tam tikrais nukrypimais. Taigi, broliai ir seserys (jei cia yra ) tikekime ne atvaisdais, bet Jezumi Kristumi, kuris yra Kelias, Tiesa ir Gyvenimas.
                                        Paskutinis taisė zydrunasss; 2007.02.12, 12:17.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X