Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žmonės-darbas-patalpose ir ....

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė sanomiz
    Ir kokie argumentai iš tavo pusės, jei lietuvaites prilygini morkoms, o rytietes - bananams?
    As nieko su niekuo nelyginu (na gal retkarciais, ir tikrai pelnytai)
    Tokius dalykus gali lemti dvejopi dalykai: 1. skonis (pvz. vienokia akiu forma kai kam gali atrodyti sexualiau nei kitokia ir pan.) ir 2. kai kurie objektyvus fiziologiniai faktoriai (pvz. Rytu azijietes "sensta" kur kas leciau nei europietes t.y. ju veido oda nelinkusi rauksletis, ko pasekoje daugelis rytu azijieciu atrodo apie 10 metu jaunesnes, nei yra is tikruju, lyginant su ju europietiskais atitikmenimis ir t.t.), man tai labai svarbu ir tai lemia mano pasirinkima.
    Turbut supranti, kad "egzotikos" faktorius cia nelabai aktualus, tai gali atrodyti egzotiska tik ten, kur tokios "egzotikos" nera, man tai jau seniai jokia egzotika.
    Paskutinis taisė John; 2006.06.18, 20:20.

    Comment


      Šiek tiek prasinešiau apie Vilniaus „paplūdimį“ šalia Baltojo tilto.















      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        moku skristi



        Paskutinis taisė minde903; 2006.06.28, 19:55.

        Comment


          Geras Kur čia tas vargšas žmogelis "skrenda"?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Minde, pirma super. Kompozicija elementari rule of thirds, bet labai puikiai veikia.

            Comment


              Minde- tikrai linksma nuotraukėlė

              Mantai, va šita man labai patiko Tikrai retai pasiseka tokią šviesą pagauti. Šia su nemenku zoomu traukei?
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                mynde liux
                Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                Comment


                  Photoshop ar "tarzankė"?

                  Comment


                    geriau nei tarzanke

                    Comment


                      Parašė vytauc
                      Mantai, va šita man labai patiko Tikrai retai pasiseka tokią šviesą pagauti. Šia su nemenku zoomu traukei?
                      Na taip, su 200mm Šviesa tokia išėjo tiltui uždengus krintančią saulę
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Keletas vakarykščių nuotraukų























                        Mergvakaris






                        Dar vienas mergvakaris


                        Bernvakaris


                        Ir dar vienas mergvakaris
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Wow, turbut geriausia nuotruaku kolekcija kokia as cia esu mates, tiesiog nuostabu ! Taip grazu matyti gatves ir aikstes pilnas zmoniu , ypac jaunimo ! Laukiu nesulaikiu kada as ten busiu!

                          Comment


                            Mantai, tau reiktu atvaziuoti i Londona su savo kamera, rimtai. Manau sukurtum kazka tikrai nerealaus

                            As tiesiog pridesiu savo kelias praejusios savaites nuotraukas is Vilniaus











                            Comment


                              Ačiū Norėjau apsilankyti Anglijoje liepos pabaigoje, bet šiek tiek neišdegė, tačiau dar neatmetu galimybės ten apsilankyti rugpjūčio pabaigoje—rugsėjo pradžioje
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Labai geros nuotraukos, Mantai, tikrai Kelios yra išties meninio lygio. Pvz žiūrint į pirmąją, atrodo, kad viskas "set up"

                                Iš kur darytas šis kadras?

                                O štai ir mano bendradarbis vėl į mūsų forumą pakliuvo

                                Jonai, taviškės irgi geros, kaip Vilnius po tokio ilgo nebuvimo?
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  Vytauc, cia ir problema, kad kasdien ziurint svieziausias Manto ir kitu forumieciu nuotraukas su Vilniumi ir statybu updeate'ais, atvaziavus i pati Vilniu viskas atrodo visiskai iprastai ir net neatrodo, kad kzkas pasikeite palyginus... su tomis nuotraukomis. Tiesiog atrodo, kad viska jau "maciau" (nes taip ir yra). Stai ka daro siuolaikine fototechnika ir internetas
                                  Vienas dalykas, kuris tikrai krenta i aki ir kurio negalima pilnai perteikti nuotraukomis - turistai. Niekada nesitikejau, kad Vilniuje vienu metu galetu buti tiek daug uzsienieciu (ne vien lenku ).

                                  Comment


                                    Parašė John
                                    Vienas dalykas, kuris tikrai krenta i aki - turistai. Niekada net nesitikejau, kad Vilniuje vienu metu galetu buti tiek daug uzsienieciu (ne vien lenku ).
                                    Jo- šito gero tai padaugėjo Apskritai Lietuvą pamažu "atranda" turistai labai nustebau, kai prieš kurį laiką apsilankęs Šiauliuose išvydau visą govėdą italų pensininkų šlifuojant Bulvarą. Jei jie jau iki Šiaulių nusikasė- tai ką bekalbėti apie Vilnių
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      Parašė vytauc
                                      Labai geros nuotraukos, Mantai, tikrai Kelios yra išties meninio lygio. Pvz žiūrint į pirmąją, atrodo, kad viskas "set up"

                                      Iš kur darytas šis kadras?

                                      O štai ir mano bendradarbis vėl į mūsų forumą pakliuvo

                                      Jonai, taviškės irgi geros, kaip Vilnius po tokio ilgo nebuvimo?
                                      Ačiū Dėl to kadro vietos, tai ryt turėtų pasirodyti išsamesnis reportažas
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Parašė vytauc
                                        Jo- šito gero tai padaugėjo Apskritai Lietuvą pamažu "atranda" turistai labai nustebau, kai prieš kurį laiką apsilankęs Šiauliuose išvydau visą govėdą italų pensininkų šlifuojant Bulvarą. Jei jie jau iki Šiaulių nusikasė- tai ką bekalbėti apie Vilnių
                                        Vilniaus resursai dar tikrai neissemti. Reikia nepamirsti, kad liberalizuojant Kinijos gyventoju judejima i uzsieni jau dabar atsidaro apie 200mln. potencialiu turistu rinka. Tai kaip 3 D.Britanijos ir dauguma ju, be abejo, keliaus (jau keliaja) i Europa. Kad bent maza dalele ju uzsuktu i Vilniu. Jau lyg ir butu galima pagalvoti apie savivaldybes organizuojama reklamine kampanije toje salyje atitinkamose vietose... nors as turbut linkes per daug svajoti

                                        Comment


                                          To Mantaz:
                                          Puikios nuotraukos. Lauksiu kito reportažo.
                                          TO John:
                                          Gražios merginos.

                                          IT. Sicilija
                                          PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                          LT. Kaunas 2009.01.04

                                          Comment

                                          Working...
                                          X