Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

RU. Maskva / Москва

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21

    neviskas ten taip prastai toje Rusijoje (tuo labiau maskvoje) palaikau Andriaus nuomone 100 %

    o pastatai rusijoje manyciau ne kiciniai o unikalus ...

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #22

      Kuo neitiko Triumph Palace? Nesinori izeisti, bet reiketu giliau susipazinti su Maskvos architektura, jos istorija ir tradicijomis. Gal tenais nuvykti? Jei jos nesupranti, tai gal nevadink pasislykstejimu.......
      Gal nesistengti uzmerkti akis i tai, kas gera, ir ieskoti kazko blogo?

      Comment


        #23
        nu "kicizmas" maskvos tikrai skonio reikalas, nes man pavyzdziui jie gerai atrodo pastatai ne taip kaip kaikurie Kinijos miestu "sedevrai" .. vnz .. kiekvienam savo , nors aisku Rusijoje vykstancios betvarkes nepaneigsi , bet vistiek miestas vertas demesio, aplankyt paturistauti manau tikrai verta , nors aisku gyventi ten nedaugelis noretu del ir taip aiskiu priezasciu {trumpai jozo nuomone}

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #24
          Kazkaip abejoju ar labai gerai butu jei vietoj dabartiniu biuru pastatu butu lietuviai state senovinio tipo pilaites. Kiek pastebejau dauguma saiposi is tu turtinguju kurie Lietuvoje pasistato kazkokius pilaites primenancius namus - mano manymu tai parodo bloga skoni. Lygiai tas pats su kiciniais Maskvos pastatais. Bet cia aisku skonio reikalas ir del to neverta gincytis. Jozikas ir ANDRIUS turi vienoki skoni, o John - kitoki (siuo atveju sutampa su mano). Kiek girdejau atsiliepimu apie Maskvos naujuosius pastatus, tai dauguma juos vadina kicu, o SSC forume ne vienas panaudoja toki veiduka: Bet atsiranda ir tokiu kuriems patinka Maskvos naujieji ("senieji") pastatai.

          Comment


            #25
            Siaip ar taip Maskva jau nebebutu Maskva be tu pastatu, tarkime jei tai tinka , ne taip kaip kitiems miestams


            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #26
              Galiu šiek tiek pasidalinti savo įspūdžiais iš Maskvos

              Architektūra man asmeniškai nepatinka (šiaip iš Rusijos miestų man patinka tik Peterburgas), tačiau čia buvo kalbama ir apie socialinę/ekonominę Maskvos pusę, todėl šiak tiek papasakosiu ką mačiau ir ką žinau

              Centrinė Maskvos dalis (kažkur 2 mln gyventojų) yra tarsi kitas pasaulis, ten gyvena galima sakyti "grietinėlė" Rusijos, taigi atvažiavus į Maskvą kaip paprastam turistui viskas atrodo netgi ir labai gražiai, o pragyvenimo lygys centrinėje dalyje yra iš tiesų aukštas (galima drąsiai su EU senbuvėm lyginti). Tačiau važiuojant toliau vaizdelis darosi šiek tiek baisesnis, aišku kaip ir Vilniuje eina ir komiblokų kvartalai, bet vaizdelis tuose rajonuose praktiškai nepasikeitęs nuo senų senų laikų.. toliau važiuojant darosi dar baisiau, iš esmės Maskvos priemieščiai yra ištisi lūšnų kvartalai (paimkime Šnipiškes, padidinkime daug daug kartų ir dar šiek tiek vaizdelį pabloginti reikėtų).

              Tiesa yra ir paradoksas, pravažiavus lūšnas prasideda kvartaliukai, kur Rusijos turtuoliai pasistato dažniausiai savo pilaites (galima sakyti vasarnamius, jie ten nelabai gyvena, tiesiog poilsiauja), ten gali pamatyti daug mersų ir visokių neaiškių dėdžių

              Anyway padėtis ten tikrai prasta. Ar žinojote, kad tos moteriškės, kurios dieną prekiauja Maskvos turguose per naktį laikomos sunkvežimių priekabose (tiesa tai daugiausia gruzinės ir kitos iš NVS šalių įvežtos moterys), kad nepabėgtų.. (vaizdelį mačiau savo akimis) Aiškų apie naujus ir modernius prekybos centrus priemiesčiuose reikėtų tik pasvajoti.. mažos parduotuvėlės aplink, kurias buriuojasi girtuokliai ir šiaip labai neaiškaus tipo asmenys. Apibūdinant galima pasakyti, kad modernumo ženklų ten nulis, o ką dar kalbėti apie vaikus, kurie purvini gaujomis ten valkiojasi

              Čia šiaip apie Maskvą galima daug prirašyti, bet tikiuosi pradžiai perteikiau Maskvos "vaizdelį".

              PS: buvau prieš 3 metus, galbūt padėtis pagerėjo, tačiau nelabai tikiu..

              Comment


                #27
                sutinku kas liecia gyvenima tai maskva nepritaikyta tam .. bet turistu vistiek maskvoje neblogai but ..

                beto as pabandziau paieskot tu prastesniu rajonu nuotrauku ar siaip kokiu nors kita maksvos puse parodanciu nuotrauku, bet taip ir neradau, gal kas zinote kur tokiu galima butu pamatyti arba jei turite idekite butu idomu paziuret ...

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #28
                  Gal nevisai ta "kita maskvos puse" bet vistiek (beja visos nuotraukos darytos centrineje maskvos dalyje):





















                  --------
                  maskva - kontrastu miestas

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #29
                    ^^ Gaila tada dar neturėjau fotiko. Šiaip ar taip abejoju ar rasi, nebent atsirado koks užsienio turistas, kuris pasivažinėjo ir patirinėjo Maskvą.. o patys rusai abejoju ar reprezentuoja tokias miesto dalis

                    Comment


                      #30
                      patiko tos tuoletu budeles su bobutem salimais


                      Prie ruso man buvo geriau

                      Comment


                        #31
                        Parašė John
                        Paskaityk mazdaug metu senumo straipsni "Statybu pilote", gan graziai viskas isdestyta (tik nepamenu, kieno straipsnis). Tokia architektura as suprantu, kaip suprantu moderna, postmoderna ar kitus pagrindinius stilius ir man jis kelia pasislykstejima (beje, gal nuraminsiu pasakydamas, kad man nepatinka ir Art Deco dangoraiziai NYC ar Chicagoje). Gal tai skonio dalykas. Kai kam nepatinka modernas, dar kazkam gotika. Man nepatinka kicinis rusiskas neo-bullshitizmas (ar kaip jis vadinasi?).
                        Pirma, formuodamas savo nuomone, vadovaujuos tik savo ispudziais ir ziniomis. Tikrai esu patenkintas, kad ja spejau suformuoti anksciau, negu kazkas galetu jas paveikti.
                        Antra, kodel niekas neiesko priezasties del ko Maskvoje statomi butent tokie pastatai? Nematau nieko blogo, kad Maskvos architektai projektuoja juos tam tikro stiliaus. Ir kuo argumentuojamas zodis "kicas"? Kodel jie turi projektuoti kubus, jei dominuojanti (reprezentacine) architektura yra kitu formu?
                        Trecia. Negalvojote, kad Maskvoje truputeli kitokis klimatas, kur vasaros karstesnes nei Vilniuj, o ziemos saltesnes? Ir stikla naudoti nelabai ekonomiska, nors bebejo imanoma.
                        Ketvirta. Tokie pastatai, kaip Triumph Palace, statyti ne tokiam trumpam periodui, kaip dauguma musu matomu ir sparciai dygstanciu stikliniu dangoraiziu. Nemanau, kad jie bus eksploatuojami ilgiau, nei 80 metu.

                        Penkta. Manyciau, kad vertinant architektura, nevartotini tokie zodziai, kaip "bullshitizmas" ar panasiai. Bet kuriuo atveju, architektura gali nepatikti, bet ja reikia gerbti. Pavadinta taip architektura tokia netampa.....

                        Comment


                          #32
                          Parašė jozikas
                          Gal nevisai ta "kita maskvos puse" bet vistiek (beja visos nuotraukos darytos centrineje maskvos dalyje):
                          maskva - kontrastu miestas
                          Dar reikėjo parašyti, kad jas (bent daugumą) darė Micchau iš SSC. Tačiau šitos nuotrauKos ten nekrito į akis.
                          Esu apakęs. Kai sumažini nuotraukas, jos atrodo gana baisiai.

                          Comment


                            #33
                            Manyciau, sia diskusija reiketu baigti. Ji veda prie nieko. Vieni sako kicas... kiti sako atvirksciai.
                            Tokiu pat budu kitciniais galima pavadinti visus stalinistines architekturos pastatus....... Juk visko pradzia galima vadinti Kremliaus sienos apsauginiu bokstu imitavima, pagrindinai Spasskaja boksto........

                            Anyway, tegu visi lieka prie savo nuomoniu, ir as jas gerbiu, jei jos yra argumentuotos. Tikiuosi to paties is kitu

                            Comment


                              #34
                              Maskvos parkingo pavyzdis :


                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #35
                                Man regis tokias nuotraukas prie "šiaip linksma" dėk
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #36
                                  Labai kompaktiskas parkingas. Kazkoks naujoviskas - antzeminio ir pozeminio (gal tiksliau butu povandeninio) hibridas.

                                  Comment


                                    #37
                                    Maskvos metro istikro kalbama kad graziausias metro pasaulyje cia keletas nuotrauku darytu Georgiy is SSC bei siaip kelios be autoriu nuotraukos :





































                                    nu kaip jums ?

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #38
                                      Centrines metro stotys atrodo tikrai gerai, ir nuotraukose atvaizduotos ne visos geriuasios. Aisku..... kontrastui reiketu pavaizduoti ir kokia "Studeceskaya"....... hihi, kas buvo, supras
                                      Siap norejau ir pats pafotografuoti, bet ta... antiteroristine situacija truputeli baugino, todel teko norus patausoti ateiciai

                                      Comment


                                        #39
                                        Keletas idomesniu nuotrauku is maskvos :

                                        Maskvos raudonoji aikste,praeiti ir dabar:


                                        Raudonos aikste panoramos:




                                        Maskvos universiteto dangoraizis, lazeriu sviesoje:







                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          #40
                                          Ispudingi efektai! Gal zinai kokia proga??

                                          Comment

                                          Working...
                                          X