Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

RU. Maskva / Москва

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nerealu įdomu kiek milijardų išleista statant šį grožį... dėkui, vytauc
    Westside is the best ! :jura:

    Comment


      O tai ziurau Kosmoso viesbucio jau visai nebeliko? Bei dar vieno pastato, salia...Jei jau Duma tep gerai nuo Ohotnyj Riad matosi?

      Comment


        Hihi, kontrastui reiketu dar apsilankyti "Studencheskaya" metro sustojime

        O siap jo, nuotraukose grazu, bet naturoj vaizdelis dar geresnis.....

        Comment


          Parašė ANDRIUS
          O tai ziurau Kosmoso viesbucio jau visai nebeliko? Bei dar vieno pastato, salia...Jei jau Duma tep gerai nuo Ohotnyj Riad matosi?
          Kosmoso viešbutis yra prie VDNCh ir bent prieš 3 metus stovėjo ir griūti nesiruošė Prie Ochotnyj rjad buvo viešbutis Maskva (berods). Ji nugriovė ir dabar perstatinėja. Dabar statybvietė atitverta tokia tvora:

          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            Super
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Tikrai SUPER!

              Comment


                Na man asmeniskai nauja stotis graziau ir jaukiau atrodo. Tos labai jau klaustrofobiskos..

                Comment


                  Parašė vytauc

                  1) Naujai pastatyta Jėzaus išganytojo cerkvė. Originalas išsprogdintas Stalinui įsakius ~1930

                  2) Baisingas paminklas Petrui I
                  1) Kodėl stalinas įsakė susprogdinti cerkvę, nelabai suprantu.

                  2) O man jis originalus ir visai gražiai bent iš nuotraukų atrodo.

                  Pats aš nesu buvęs Maskvoje, bet su paskutiniu metu vis didėjantis noras man ten apsilankyti . Šiaip ar taip tai arčiausias DIDMIESTIS prie marijos žemės. Ir istorija miesto neįtikėtinai turtinga. Architektūra ir vieną iš labiausiai pasauliui žinomu (jeigu kam ji nepatinka , tai skonio reikalas. Tik kartais pradedu maniti, kad tai labiau susieta su rusijos kaip tironės "niekinimu" . Bet tiek to kičas ar ne kičas, bet tikrai yra į ką pažiurėti). Iš viso šito norėčiau Vytaucui užduoti klausimą apie finacinę puse šios kelionės, tai yra: bilietų kainos iki maskvos, maskvoje, kokios kainos mieste, kokios nakvojimo galimybės ir panašiai. Ačiū iš anksto ...

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    aciu labai uz nuotraukas, o miestas is tiesu labai grazus

                    Comment


                      Didziausias minusas patys "traukiniai". Stotys pagal senoves standartus tai buvo is 10 padarytos 10+. Naujausia stotis pagal dabartinius standartus, tai paprasciausio prekybos centro stiliumi, tikriausiai nebereikia V.Putin paminklu is marmuro pastatyti, o jie ten tiktu. Aciu uz informatyvias nuotraukas, beje, kaip tokioje tamsoje ir be blico tai labai puiki nuotrauku kokybe.
                      :dumas:

                      Comment


                        Parašė Ežiukas
                        1) Kodėl stalinas įsakė susprogdinti cerkvę, nelabai suprantu.

                        2) O man jis originalus ir visai gražiai bent iš nuotraukų atrodo.

                        Pats aš nesu buvęs Maskvoje, bet su paskutiniu metu vis didėjantis noras man ten apsilankyti . Šiaip ar taip tai arčiausias DIDMIESTIS prie marijos žemės. Ir istorija miesto neįtikėtinai turtinga. Architektūra ir vieną iš labiausiai pasauliui žinomu (jeigu kam ji nepatinka , tai skonio reikalas. Tik kartais pradedu maniti, kad tai labiau susieta su rusijos kaip tironės "niekinimu" . Bet tiek to kičas ar ne kičas, bet tikrai yra į ką pažiurėti). Iš viso šito norėčiau Vytaucui užduoti klausimą apie finacinę puse šios kelionės, tai yra: bilietų kainos iki maskvos, maskvoje, kokios kainos mieste, kokios nakvojimo galimybės ir panašiai. Ačiū iš anksto ...

                        1) bolševikų įsigalėjimo laikais buvo išsprogdinta ar kitaip sunaikinta nesuskaičiuojama daugybė cerkvių ir vienuolynų- Stalinui ši cerkvė akis badė nes matėsi pro kabineto langus, be to ji buvo didžiausia Maskvoje

                        2) Paminklas iš tiesų atrodo tragiškai- kiek vėliau įmesiu nuotraukų iš arčiau, gelėsi įvertinti.

                        Kas liečia kelionės kainą:

                        Billietai ten atgal traukiniu (kupe) 360 Lt, arba (plackartas) 220 Lt.
                        Vienkartinė turistinė viza į Rusiją ~200 Lt
                        Tranzitinė Baltarusijos viza ~20 Lt
                        Privalomas draudimas į Rusiją 10 d. 23 Lt
                        Registracija atvykus į Maskvą- 50 Lt
                        Iš viso: 513 Lt (važiuojant plackartu)

                        Transportui per dieną reikia ~10 Lt- nors man užteko mažiau, nes po centrą slankiojau pėsčiom.
                        Bilietai į muziejus ir parodas nuo 5 iki 20 Lt. Reikia kaip įmanoma apsimesti vietiniu- tada prasisuksi pigiau, nes užsienio turistams bilietai brangesni
                        Maistas priklauso nuo poreikių- jei susitaikai su "fastfood'u" su 20-25 lt per dieną prasimaitinsi, jei pasiseks, gal ir pigiau, nors šiaip kavinės yra labai brangios- mūsų mąstais.

                        Dėl gyvenimo nepatarsiu, nes buvau apsistojęs pas gimines. kiek žinau- didžiausia problema yra būtent tai- ekonominės klasės viešbučių ir hostelių Maskvoje beveik nėra

                        Užtat degtinė- 10 lt/0,5 l

                        Jei bus dar klausimų- rašyk
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          Berods šiuo vaizdeliu prasidėdavo "Eurovizijos" transliacijos :



                          Vytauc, ačiū už ekskursiją po vieną didžiausių pasaulio miestų.
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            Parašė 99
                            Vytauc, ačiū už ekskursiją po vieną didžiausių pasaulio miestų.
                            Visad prašom Tai dar ne viskas- dar bent 3 reportažiukai laukia savo eilės
                            Kaip po dykumą blaškiausi

                            Comment


                              Parašė vytauc
                              Kosmoso viešbutis yra prie VDNCh ir bent prieš 3 metus stovėjo ir griūti nesiruošė Prie Ochotnyj rjad buvo viešbutis Maskva (berods). Ji nugriovė ir dabar perstatinėja. ]

                              Na, gal ne Kosmosas.... bet buvo kone 18 aukstu viesbutis Tverskaja-Jamskaja gatves gale, kuri i kremliu atsitrenkia... Na, netoli merijos pastato. Tiesiog neatkreipiau i ta vieta demesio paskutinio apsilankymo metu....

                              Comment


                                Parašė ANDRIUS
                                Na, gal ne Kosmosas.... bet buvo kone 18 aukstu viesbutis Tverskaja-Jamskaja gatves gale, kuri i kremliu atsitrenkia... Na, netoli merijos pastato. Tiesiog neatkreipiau i ta vieta demesio paskutinio apsilankymo metu....
                                Jo- ten irgi buvo, tik pavadinimo neatsimenu. Jį taip pat dabar atstatinėja.
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  Vizos kaina tokia pat kaip pačios kelionės "neskaniai skamba"

                                  "Registracija atvykus į Maskvą- 50 Lt" - apie toki dalyką pirmą kartą girdžiu. Gal galima būtu išsamiau ?

                                  Beto nesikuklink dėti ir nelabai vykuses nuotraukas

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    Parašė 99
                                    Berods šiuo vaizdeliu prasidėdavo "Eurovizijos" transliacijos :



                                    Vytauc, ačiū už ekskursiją po vieną didžiausių pasaulio miestų.

                                    Ne Eurovizijos , o Intervizijos (soc. lagerio bloko tele translaicijos). Matyt buvai dar labai mažas, kad neatsimeni
                                    Parašas :)

                                    Comment


                                      Parašė Ežiukas
                                      Vizos kaina tokia pat kaip pačios kelionės "neskaniai skamba"

                                      "Registracija atvykus į Maskvą- 50 Lt" - apie toki dalyką pirmą kartą girdžiu. Gal galima būtu išsamiau ?

                                      Beto nesikuklink dėti ir nelabai vykuses nuotraukas
                                      Atvykęs į maskvą, per 3 darbo dienas privalai prisiregistruoti- tiesa jei gyvensi višbutyje, tave ten turės priregistruoti nemokamai. Čia toks rusų "pričiūdas"- niekas man taip ir nepaaiškino kam realiai to reikia Bet jei tave sustabdys mentūra ir neturėsi registracijos- gausi baudą
                                      Nuotraukų dar bus- dar ir nusibosti spės
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        Dėkui, man irgi neteko dar pabūvoti Maskvoje, todėl labai įdomu paspoksoti į šias nuotraukas Neslėpsiu, kad labiausiai laukiu 'retų' nuotrauku, nes šios popsinės daug maž jau yra matytos.

                                        P.S. Dar karta ačiū

                                        Comment


                                          Parašė Hunte-r
                                          Gražu, prabangu, bet visiškai senamadiška...
                                          Norėčiau sutikti . Neslėpsiu, kad įspūdinga, tačiau nežinau ar man patiko. Pasivaikščiot, apsižvalgyt norėčiau, bet nežinau ar čia metro, čia greičiau muziejus ir dėl to tik kažkoks įspūdis susidaro, kad čia nevisai taip kaip turėtu būti, bet gal čia tik mano įsivaizduojamo metro standarto neatitikimo padarinys

                                          Comment

                                          Working...
                                          X