Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

RU. Maskva / Москва

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Maskva kurios jau nebera : nemaza namu buvo nugriauta tam kad vietoj ju pastatyti greitkeli.
    Nuotraukose matose : praeities vaizdas ir dabartis.

    Ziurint i Arbato aikste:



    Krechetnikovskiy gatve:























    Pastatu griovimas 1962 ir 1963:




    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #42
      Jozikai,
      Labai aciu uz nuotraukas, labai idomus vaizdai.
      Bet as is pradziu perskaites, pamaniau, kad cia bus kazkas svarbesnio, o cia dauguma mazi, nereiksminigi pastatai, kuriu griuvimas buvo neisvengiamas.
      Dauguma grazios architektusros svarbiu ir zinomu pastatu nugriauta per kara.

      Comment


        #43
        [RU] Vytauc byloja iš Maskvos

        Sveiki, mieli kolegos miestieciai

        Kaip zinia nuo sestadienio esu Maskvoj. Siuo metu sedziu bedieviskai brangioj interneto kavinej (10lt/val ) Naujajame Arbate.

        Nemalonus siurprizas yra kainos, kad mieste normaliai uzkasti kokioj kavinukej reikia minimum 30 lt ir tai dar negali buti tikras, kad iseisi sotus

        Paskutini karta Maskvoj lankiausi daugiau nei pries 3 metus- pokyciai stulbinantys. Gyvenimas verda, visur kur tik yra koks laisvesnis lopinelis zemes- kas nors statoma. Daug pastatu graziai renovuoti. Statybu mastai stulbinantys- kaip ir NT kainos.

        Su orais man labai nepasiseke- visas dienas saule beveik neislenda. Nepaisant to pleskinu su fotoaparatu kiek galedamas. Dabar turiu ~400 nuotrauku ir tai dar nepabaiga.

        Padarysiu reportaziuka is miesto centro, pabandysiu nusigauti iki Moscow City. Taip pat kiek leido apsvietimas papleskinau metro- manau daug kam bus siurprizas. Nusigausiu iki Zamoskvoreces- seno pirkliu rajono su daug idomios architekturos, reciau aplankomo turistu. Manau daug kam bus idomus ir reportaziukas is Rusijos provincijos- kaip gyvenimas atrodo 200 km nuo Maskvos, ten taip pat buvau nusigaves

        Tai tiek- griztu sekmadieni, o tada laikykites

        Vytauc
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          #44
          Su nekantrumu laukiam

          Comment


            #45
            Ahoy! Smagu, kad gerai leidi laiką ir nepamiršti mūsų Laukiame išsamaus reportažo
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #46
              Vytauc liuks. Net neisivaizduoji su kokiu intuziazmu laukiu kada tu pargrįši ir padarysi reportaža su visomis ~400 nuotraukų

              Saugok sveikatą

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #47
                Dekui, vyruciai, pasistengsiu parodyti visokiu idomybiu

                Parašė Ežiukas
                Saugok sveikatą
                Tai tikrai nera taip lengva
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  #48
                  Laukiam laukiam. Nuotraukų ir išsamaus pasakojimo...

                  Comment


                    #49
                    laukiam nuotrauku is samanu susirinkimo
                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                    - George W. Bush President of the USA

                    Comment


                      #50
                      Ngiyabonga, šamane

                      Saugok save, girdėjau ten laukiniuose rytuose gana pavojinga, ypač su skaitmeniniu fotoaparatu ir pan. turisto išskirtiniais ženklais

                      Laukiam nuotraukų nekantriai.
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        #51
                        Nepamiršk nufotografuoti visų Maskvos cerkvių ir kapinių.

                        Comment


                          #52
                          Edd
                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                          Comment


                            #53
                            Laukiu išskėstomis rankomis

                            Comment


                              #54
                              gerų likusių dienų gero oro ir gerų įspūdžių laukiam foto
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                #55
                                Siandien apturejau viena is idomesniu dienu.

                                Bendroje sumoje nupedinau virs 25 km- koju beveik nejauciu

                                Pirma diena kai islindo saule, tad nutariau, kad pats metas aplankyti Moskva City (NCC). Darbai ten juda pakankamai sparciai- paciu statybu mastas labai ispudingas. Issitraukus fotika- prie manes pribego kazkokie apsauginiai ir pasake, kad fotografuoti negalima. I klausima kodel atsake "takoj priadok". Bet as vistiek pora kadru padariau ir tada jie burnodami seke man is paskos kol nepasitraukiau. Istiesu nesupratau ko jie putojasi- dabar galvoju, kad del to, kad dirba tose statybose vien nelegalai tadzikai ir vietiniai "prarabai" nenori, kad visokie zurnalistai aplinkui slankiotu

                                Dar didesnis siurprizas manes lauke Kutuzovo prospekte- stalinines architekturos sventoveje, ten buvau sulaikytas FSB (pervadintas KGB jei kas nezinojot). Vos issitraukiau fotika- prie manes prisistate mandagus vyrutis ir paklause ka as cia veikiu. As jo paklausiau to paties ir jis man atstate savo FSB pazymejima, o mainais pareikalavo mano dokumentu- taip ir susipazinom As jam paaiskinau, ko as cia fotkinu, o jis man paporino, jog Kutuzovo pr. yra "federalnaja trasa" ir kad jie cia atlieka "ochranoe meroprijatije" (saugo kazka) ir kad turiu gauti leidima jei noriu fotografuoti ar filmuoti

                                Maloniai pasisnekejom kokias 10 minuciu, po to jis grazino popierius ir leido man eiti su salyga, kad dabar nefotografuosiu ten. Jo isitikinimu geriausias laikas fotografijai Kutuzovo prospekte yra po 14 valandos (veiksmas vyko pries 12). Man noro gincytis kazin kodel nebuvo, tad pritariau jo minciai ir nuejau Po 10 min supratau, kas cia darosi- visa gatve buvo uzdaryta (plocio kaip 2 Konstitucijos prospektai, ilgio nezinau), kad dar po 20 min. kokiais 200 km/h pralektu Putinas su chebra

                                Jei galvojate, kad tuo mano nuotykiai su uzsienio spec. tarnybomis baigesi- klystate. Nusigavau iki Zamoskvoreces- Bolsaja Ordynka gatves pafotografuoti simpatisku miesto dvareliu kuriu ten yra tikrai daug. Daugelis tu dvareliu dabar yra uzimti uzsienio valstybiu ambasadu ir niekas nepriestaravo,kad as ten truputi papleskinciau. Bet staiga is uz kampo issoko kazkoks neaiskus tipas ir pradejo rekt. Pasirodo, kad si karta uzsiroviau ant MOSADO saugancio Izraelio ambasada. Tas Mozes palikuonis pradejo plesti man is ranku fotoaparata kam as aktyviai pasipriesinau. Apsimeciau, kad rusiskai nesuprantu ir pradejau jam angliskai burnoti atgal (kas atras zodis buvo f*ck). Tai ji kazkiek nuramino- angliskai jis kalbejo mazdaug kaip as hebraiskai, tad gestu kalba paaiskino, kad "foto niu niu" ir nuejo.

                                Tai buvo paskutinis lasas- mano pakrike nervai nebeislaike, tad nuejau gydytis maistu ir gerimais- sukirtau blyna su raudonaisiais ikrais ir lasisa, isgeriau alaus (eisiu dar pasiimsiu bokaliuka ) ir isitaisiau interneto kavinej, kad pasidalinti savo isgyvenimais su jumis

                                Ryt 18 val. Lietuvos laiku isvaziuoju namo- laukiu nesulaukiu
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Edd
                                  Nepamiršk nufotografuoti visų Maskvos cerkvių ir kapinių.
                                  Gal kita karta
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    #57
                                    matau kad liūdėti Maskvoje netenka, dėkui už linksmus pasakojimus, lauksim "ant" Lietuvos su vaizdelių krūva
                                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                    Comment


                                      #58
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė vytauc
                                        Gal kita karta
                                        O aš taip tikėjausi.

                                        Įdomūs nuotykiai, tikiuosi, tai nėra tik melagingi prasimanymai, su tikslu pasiteisinti, kodėl nepadarei nuotraukų? Tokių dalykų tauta neatleidžia.

                                        Comment


                                          #60
                                          Nu tu 'pavarai' vytauc, laukiam taves sugriztant !

                                          Comment

                                          Working...
                                          X