Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

RU. Maskva / Москва

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ o be mokesčių? kažkaip nesitiki. Girdėjau, kad policija uždirba nuo 2500lt, o jie gauna daugiau nei įprasta, nes rėžimo principas - mokėti daugiau jėgos struktūroms.
    Paskutinis taisė andyour; 2014.09.29, 00:42.

    Comment


      Ostankino telebokšto "vinis" yra stiklinės grindys, esančios 337m. aukštyje. Stiklas grūdintas, todėl šokinėjimai ant jo rezultato neduos ir nebus laisvo kritimo. Jausmas nepakartojamas. Kas buvot ant tokių grindų tai, manau, žinot apie ką aš. Nors tokių stiklų ten keturi ar penki, bet reikia laukt eilėje, nes būna daug norinčių ant jų užlipt.








      Tai tiek iš telebokšto.
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Parašė andyour Rodyti pranešimą
        /\ o be mokesčių? kažkaip nesitiki. Girdėjau, kad policija uždirba nuo 2500lt, o jie gauna daugiau nei įprasta, nes rėžimo principas - mokėti daugiau jėgos struktūroms.
        Nežinau aš ar tai su mokėsčiais ar be nes man tai yra visiškai neįdomu
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          Man, kaip dar nedaug pasaulio mačiusiu, Maskva atrodo kaip wow miestas ir man tai patinka.
          Manau, kad ir kiek pasaulio būtum matęs, Maskva palieka įspūdį. Paantrinsiu, kad ir man teigiamą, vargu ar tu ten kas labai važiuoja žiūrėti architektūrinių paminklų, bet žiūrėti ką ten tikrai yra, ypač jei nemėgsti šablonų ir nesi tradicinis turistas, ta pati visuma iš savęs sukuria kažkokią miesto savitumą.

          Parašė andyour Rodyti pranešimą
          Gal dėl to, kad gerai mokėjai rusiškai Jiems patinka kai užsenietis kalba jų kalba.
          Variantas, kad dėl to, jog kalbejau jų kalba
          Paskutinis taisė Ciurlionis; 2014.09.29, 02:03.
          Aviate, navigate, communicate

          Comment


            Parašė andyour Rodyti pranešimą
            O ant kiek jau ten pigiau, kad toks jau masinis reiškinys?
            https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90...86.D0.B8.D0.B8

            Rusijoj surenkamos Toyota, Nissan, Volkswagen(Audi, Škoda), Renault, Peugeot, Hyundai-Kia, Volvo ir t.t., net BMW Kaliningrade. Ir aišku visoks kinietiškas chlamas niekam negirdėtais pavadinimais.
            Paskutinis taisė kaunaz; 2014.09.29, 01:46.

            Comment


              Parašė spirit Rodyti pranešimą
              John, nors ir esu Minske buvęs daug kartų darbo reikalais, bet taip irneturėjau progos pavaikščiot po miestą ir pažint jo. Todėl negaliu šališkai lygint šitų dviejų miestų. O patinka ar nepatika tai čia vėl gi viskas įsiremia į skonį. Man, kaip dar nedaug pasaulio mačiusiu, Maskva atrodo kaip wow miestas ir man tai patinka. Kainos ten, aišku didesnės nei Vilniuje. Pvz. alaus centre pigiau už 300 rublių nerasi. Pakraščiuose galima rast už +- Vilniaus kainas. Daug kas ten brangiau. O kalbant apie žmones tai visokiū ten yra. Bent jau aš pažystu tai labai gerus ir malonius žmones tenai. Sklando legendos kad tenai žmonės daug malonesni nei kokiam Sankt Peterburge
              Tu čia nieko nesumaišei? Nemažiau 300 rublių t.y. nuo 25 litų už bokalą alaus? Net su tuo vidutiniu 60 tūkstančių rublių atlyginimu tai jau biškį perdaug. Kvepia norvegiškom kainom, bet Norvegijoj minimumas didesnis už vidutinį maskviečio atlyginimą.

              Comment


                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                Tu čia nieko nesumaišei? Nemažiau 300 rublių t.y. nuo 25 litų už bokalą alaus? Net su tuo vidutiniu 60 tūkstančių rublių atlyginimu tai jau biškį perdaug. Kvepia norvegiškom kainom, bet Norvegijoj minimumas didesnis už vidutinį maskviečio atlyginimą.
                Taigi rašo kad centre. O Maskvos centre kainos viskam yra superaukštos.
                Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                Comment


                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                  Tu čia nieko nesumaišei? Nemažiau 300 rublių t.y. nuo 25 litų už bokalą alaus? Net su tuo vidutiniu 60 tūkstančių rublių atlyginimu tai jau biškį perdaug. Kvepia norvegiškom kainom, bet Norvegijoj minimumas didesnis už vidutinį maskviečio atlyginimą.
                  Tai aš gi aiškiai paaiškinau kad centre tokios kainos, o miesto pakraščiuose pigiau Gal yra ir pigiau centre už 300 rublių, bet tokios aludės dar neradau. Jei žinai tokią tai gali pasidalint adresu
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Todėl Maskva ir yra vienas brangiausių pasaulio miestų turistams.

                    Comment


                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                      Tai aš gi aiškiai paaiškinau kad centre tokios kainos, o miesto pakraščiuose pigiau Gal yra ir pigiau centre už 300 rublių, bet tokios aludės dar neradau. Jei žinai tokią tai gali pasidalint adresu
                      Kružka pavyzdžiui? Jei tikėsim internetais nuo 95 kainos prasideda. Dar yra tekę visai padorioje aneva čekiško stiliaus aludėje alų gurkšnot prie Majakovskaja stoties (paėjus Tverskaja tolyn nuo centro kokį šimtą metrų kairėj pusėj), tai irgi alus lyg 300 nekainavo. Apie 180 lyg, kiek pamenu.

                      O dėl pakraščių tai ką aš žinau, man susidarė įspūdis, kad dėl konkurencijos trūkumo jie visokiuose užkampiuose bent kiek padoresnėse vietose kainas ne blogesnes nei centre užlenkia.

                      PS. Va, radau Street View šitą prie Majakovskio.

                      https://www.google.lt/maps/place/May...8c05eae3?hl=en

                      PPS Dar prisiminiau. Čeburečnaja No. 1 prie Tretjakovkos - irgi lyg apie 150 alus kainavo. Ir čeburekai skanūs ten. Tik aptarnavimas iš sovietmečio užsilikęs.
                      Paskutinis taisė Petrozilijus Cvakelmanas; 2014.09.29, 09:02.
                      Got sun in my face, sleeping rough on the road

                      Comment


                        Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                        Kružka pavyzdžiui? Jei tikėsim internetais nuo 95 kainos prasideda. Dar yra tekę visai padorioje aneva čekiško stiliaus aludėje alų gurkšnot prie Majakovskaja stoties (paėjus Tverskaja tolyn nuo centro kokį šimtą metrų kairėj pusėj), tai irgi alus lyg 300 nekainavo. Apie 180 lyg, kiek pamenu.

                        O dėl pakraščių tai ką aš žinau, man susidarė įspūdis, kad dėl konkurencijos trūkumo jie visokiuose užkampiuose bent kiek padoresnėse vietose kainas ne blogesnes nei centre užlenkia.

                        PS. Va, radau Street View šitą prie Majakovskio.

                        https://www.google.lt/maps/place/May...8c05eae3?hl=en

                        PPS Dar prisiminiau. Čeburečnaja No. 1 prie Tretjakovkos - irgi lyg apie 150 alus kainavo. Ir čeburekai skanūs ten. Tik aptarnavimas iš sovietmečio užsilikęs.
                        Galiu patvirtinti, kad padoresnio alaus 0.5 bokalas Maskvos centre ~250 rublių yra normalu. Ir už kavą berods 170 mokėjau. Be to, turiu žinių, kad kainos dabar pradėjo dar kilti. Iš esmės moki už vietą ir tikrai beprotišką maskvietiško NT kainą.
                        Giminaitė dirba už 18500 rublių - vos suduria galą su galu, centre nieko neperka, žinoma. Tokius darbus daugiausia dirba atvykėliai. Tai yra maskvietiškas minimumas.
                        Neklausiau kaip su valstybės tarnautojais, jų alga gi neturėtų labai skirtis nuo regiono?

                        Comment


                          Lietuvoj su 1300Lt labai sudurtum galą su galu?
                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                          Comment


                            Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                            Lietuvoj su 1300Lt labai sudurtum galą su galu?
                            Tik konstatavau faktą. Aš tikrai nesudurčiau.

                            Comment


                              Parašė Sula Rodyti pranešimą
                              Galiu patvirtinti, kad padoresnio alaus 0.5 bokalas Maskvos centre ~250 rublių yra normalu. Ir už kavą berods 170 mokėjau. Be to, turiu žinių, kad kainos dabar pradėjo dar kilti. Iš esmės moki už vietą ir tikrai beprotišką maskvietiško NT kainą.
                              Giminaitė dirba už 18500 rublių - vos suduria galą su galu, centre nieko neperka, žinoma. Tokius darbus daugiausia dirba atvykėliai. Tai yra maskvietiškas minimumas.
                              Neklausiau kaip su valstybės tarnautojais, jų alga gi neturėtų labai skirtis nuo regiono?
                              Viską reikia lyginti su pajamomis, į Londoną nuvažiavus irgi NT kainos atrodo didelės ir restorane pavalgyti brangu.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Ir kaip su žmonėmis? Ar šiaip mandagūs?
                                Bent jau važinėjimas šaligatviais lenkiant kamščius, automobilio statymas antra eile kelyje daugumai atrodo visai normalus ir priimtinas dalykas.

                                Taip pat norėčiau paklausti ar daug kur Maskvoje (ypač šalia daugiabučių) šaligatviai yra asfaltuoti? Tikėtina, kad tai ir yra viena didžiausių priežasčių, kodėl vairuotojai važiuoja šaligatviais ir dar jaučiasi teisūs.

                                Comment


                                  Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                  Taip pat norėčiau paklausti ar daug kur Maskvoje (ypač šalia daugiabučių) šaligatviai yra asfaltuoti?
                                  Miegamuosiuose rajonuose asfaltuojama beveik visada.
                                  Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                  Comment


                                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                    Miegamuosiuose rajonuose asfaltuojama beveik visada.
                                    Paantrinu. Jei centre dar galima rast plytelių, tai miegamuosiuose jų yra ypatingai mažai, bet yra. Kitavertus, manau, kad jie važiuotų ir plytelėmis. Todėl važinėjimas šaligatviais nuo to nelabai priklauso.
                                    Paskutinis taisė spirit; 2014.09.29, 21:10.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Parašė grustnyj Rodyti pranešimą

                                      Bent jau važinėjimas šaligatviais lenkiant kamščius, automobilio statymas antra eile kelyje daugumai atrodo visai normalus ir priimtinas dalykas.

                                      Taip pat norėčiau paklausti ar daug kur Maskvoje (ypač šalia daugiabučių) šaligatviai yra asfaltuoti? Tikėtina, kad tai ir yra viena didžiausių priežasčių, kodėl vairuotojai važiuoja šaligatviais ir dar jaučiasi teisūs.
                                      Labai abejočiau, kad asfaltuoti šaligatviai gali būti chamiško ir necivilizuoto elgesio priežastis.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Labai abejočiau, kad asfaltuoti šaligatviai gali būti chamiško ir necivilizuoto elgesio priežastis.
                                        Visiškai pritariu, skrendant į Portugaliją per Beauvais oro uostą, teko valandai išeiti pasivaikščioti po miestelį prie jo, visi šaligatviai taip pat buvo asfaltuoti, tačiau jokių per juos važiuojančių automobilių nemačiau, o šiaip čia tipiškas rytietiškas pižoniškumas, deja, sutinkamas ir Lietuvoje, bet ypatingai dažnai tokiose šalyse, kaip Rusija ar Kinija,-lėksiu per galvas, rizikuosiu kitų ir savo sveikata, kad namo parsirašiau 15 minučių anksčiau negu visi kiti kelyje...

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Labai abejočiau, kad asfaltuoti šaligatviai gali būti chamiško ir necivilizuoto elgesio priežastis.
                                          Na, galėčiau paprieštarauti. Turbūt žinote, kad Rusijoje tampa populiarus projektas "Stopchamas". Dažniausias pažeidėjų argumentas - jie manė, jog tai yra kelio dalis, o ne šaligatvis.
                                          Ypač tokie nesusipratimai įvyksta miegamuosiuose rajonuose, kur vietos gyventojai, gyvenantys ten dešimtmečius, natūraliai nesupranta už ką juos baudžia, nes niekaip negali suprasti (jiems pradėjo aiškinti tik "Stopchamo" organizatoriai) pro kurią pusę galima įvažiuoti į savo kiemą, nes įvažiavimų daug, o pasirodo, kad leistinas tik vienas.
                                          Be abejo, tarp pažeidėjų yra ir ciniški žmonės, kurie puikiai supranta, kad daro nusižengimą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X