Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

AF. Afganistanas - Ghor provincija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė x21 Rodyti pranešimą
    Tikrai, pvz. Abchazijoje kalnuose yra vienas estu kaimas, jie ten nuo labai senu laiku, bet vis dar kalba estiskai...
    Įdomu... Carinės Rusijos tremtinių palikuonys?

    P.S.: Aha, pasirodo, carinės Rusijos kolonistai, atgabenti vietoje išžudytų ir išvarytų senųjų gyventojų - musulmonų abchazų ir čerkesų... bet vis tiek įdomu
    Paskutinis taisė Kecal; 2008.05.11, 19:29.

    Comment


      #22
      Parašė John
      Afganistane vyksta didziausioa NATO operacija...
      Nelabai suprantu tos operacijos tikslo, bet tiek to... tegul operuoja...
      Tik man atrodo jei ten vyksta provinciju atstatymas, tai ten turi dirbti musu statybininkai, energetikai, medikai, pedagogai ir kiti tam kad prikelti ju ekonomika... bet ten sedi kariskiai... ka jie ten gali atstatyti...?

      Comment


        #23
        Parašė Kecal Rodyti pranešimą
        Įdomu... Carinės Rusijos tremtinių palikuonys?
        As dabar tiksliai nepamenu, buvau Abchazijoje gidas sake, o po to maciau reportaza per telika... atrodo kad nuo caro laiku jie ten...

        Comment


          #24
          Ačiū už nuotraukas.

          Gal bus daugiau?

          Comment


            #25
            Parašė x21 Rodyti pranešimą
            Tik man atrodo jei ten vyksta provinciju atstatymas, tai ten turi dirbti musu statybininkai, energetikai, medikai, pedagogai ir kiti tam kad prikelti ju ekonomika... bet ten sedi kariskiai... ka jie ten gali atstatyti...?
            Na ten situacija truputi kita... Ekonomika ten "bandoma" kelti suteikiant darba vietiniams gyventojams - o kariskiai ten sedi tik tam, kad prilaikytu talibana atokiau nuo Kabulo ir kitu miestu...

            Is esmes, jei NATO iseitu, ten vel sugryztu talibanas - su savo sariatu ir t.t.

            Kiek teko sneketi su jaunais afganais - jie to visai nenori....
            Mano blogas

            Comment


              #26
              Be komentarų. Nuostabios nuotraukos. Laukiam daugiau.
              „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

              Comment

              Working...
              X