Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

LV. Ventspilis / Ventspils

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė index Rodyti pranešimą
    Šiaip paplūdimius žiūrint tas Ventspilio/Liepojos tuštumas yra geras dalykas. Elementariai centriniame paplūdimyje gali būti beveik vienas, su artimiausiu žmogumi už keliasdešimties metrų.

    Šią vasarą nuvažiavus į Ventspilį (aišku, dar gal ir Covido įtakos buvo) jis toks tuščias buvo, kad pavyko sutikti tik keletą kitų klaidžiojančių lietuvių, kurie svarstė, kad čia gal jau visi nuo viruso išmirė.
    Neringoje paplūdimiai dar švaresni, o žmonių taip pat nėra daug, jau nekalbant apie vietas ne prie centrinių paplūdimių, kur irgi gali būti vienas net vasarą.
    Flickr

    Comment


      #82
      Kaip klaipediečiui išties keista, kad taip reitai važiuoju į Liepąją. Vis dėlto juk tai artimiausias rimtesnis miestas. Tačiau be jūros nėra didelės prasmės važiuot į Liepąją ar apskritai Latvija, kai tuščių ir plačių papludymių yra Smiltynėje ir Šventojoje, o pati Liepoja ir Venspilis tiesiog per mažai idomus.
      Šiaip Klaipėdoje vienu metu buvo daug pavydo Venspiliui. Daug kas pavydėjo, kad šalis esantis nedidelis uostamestis gali susitvarkyti ir atrodyti panašiai, kaip Vakarų Europa, o daug didesnė Klaipėda atrodė labai nušiurusi. Pavydą ir dabar kelią pasakymas jog uostas skiria Venspiliui 10% savo pelno.

      Comment


        #83
        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
        Lietuvoje yra kategorija žmonių, kurie iš principo neperka Maximoje. Nes nu Maxima tai blogis ir tak daleje. Dažnai tai nelabai laimingi, save nuskriaustais laikantys žmonės.
        Taip pat yra kategorija žmonių, kurie iš principo nevažiuoja į Palangą ar Nidą, nes Turkijoje už palėpės Palangoje kainą gali gauti allinclusive (į Turkiją jie aišku irgi nevažiuoja, nes ten aplink vieni babajai). Tos žmonių kategorijos didele dalimi sutampa. Tai va, tokiems žmonėms - Vencpilis pats tas. Vien iš principo nusitrenkti į pasaulio kraštą ir savaitę uostyti anglių dulkes tam, kad jų supratimu konformistiškai visuomenei parodytum faką.
        Čia panašiai kaip tie, kur perka kebabus neaiškiose kebabinėse ir po to apsonuodyja, vietoj to, kad valgytų McD ar kitose legit vietose. Arba kurie vietoj Palangos važiuoja į Šventąją, nes taip "labiau apsimoka" ir be to "pigiau".
        Palanga šiaip yra world class kurortas, kokio nėra nei Latvijoje (na gal iš dalies Jūrmala, kuri iki Palangos visvien netraukia), nei Estijoje. Ir tie, kas randa "pigiau" tiesog ir gauna žymiai mažiau.

        Comment


          #84
          Parašė John Rodyti pranešimą

          Čia panašiai kaip tie, kur perka kebabus neaiškiose kebabinėse ir po to apsonuodyja, vietoj to, kad valgytų McD ar kitose legit vietose. Arba kurie vietoj Palangos važiuoja į Šventąją, nes taip "labiau apsimoka" ir be to "pigiau".
          Palanga šiaip yra world class kurortas, kokio nėra nei Latvijoje (na gal iš dalies Jūrmala, kuri iki Palangos visvien netraukia), nei Estijoje. Ir tie, kas randa "pigiau" tiesog ir gauna žymiai mažiau.
          Man asmeniškai vis tiek Nida/Neringa geriau už Palangą, nors ir nėra čia prabangių viešbučių, prisipramogauju ir prisiėdu Vilniuje, o paplaukioti jachta, pasivažinėti ramiai dviračiu pušyne ar nesitrinant su kitais asmenimis pasėdėti švariame paplūdimyje Palangoje nelabai išeitų. Plius nėra budulių ir kaimiečių, kuriais užgrūsta Palanga būna visa vasarą, čia geriau važiuoti ne sezono metu.
          Paskutinis taisė Lettered; 2021.04.26, 13:44.
          Flickr

          Comment


            #85
            Man Nidos pagrindiniai pliusai tokie:
            1. Salos atmosfera ir klimatas. Tas jausmas, kai persikeli keltu iš murzinos ir smirdančios Klaipėdos kiton pusėn ir smegenys persijungia. O apie orą gerai pakomentavo kažkoks Estijos ruskelis rusiškame estiškame delfyje - atrodo, kad galėtum kaip sviestą tepti, toks minkštas.
            2. Kaip ir minėjo Lettered - sumažintas budulių kiekis (tikėtina, kad atfiltruoja įvažiavimo kaina).
            3. Itališkas vaizdelis Mann'o terasoje.
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              #86
              Praeitą vasarą teko būti ne kartą tiek Nidoje, tiek Palangoje. Man pasirodė, kad Nida palangėja, o Palanga, ypač ta dalis nuo Basanavičiaus ir į pietus - nidėja.

              Comment


                #87
                Dar pastebėjimas, kad anksčiau buvo vertinama Nida, bet paskutiniais metais, Juodkrantė, Pervalka ir Preila smarkiai renovavosi ir atrodo patraukliau nei sovietmečio vis dar pilna Nida. Ir pati Neringa ne sezono metu jau nebėra vieta su 0 žmoniu, bent jau savaitgaliais tai tikrai.

                Comment


                  #88
                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  Man asmeniškai vis tiek Nida/Neringa geriau už Palangą, nors ir nėra čia prabangių viešbučių, prisipramogauju ir prisiėdu Vilniuje, o paplaukioti jachta, pasivažinėti ramiai dviračiu pušyne ar nesitrinant su kitais asmenimis pasėdėti švariame paplūdimyje Palangoje nelabai išeitų. Plius nėra budulių ir kaimiečių, kuriais užgrūsta Palanga būna visa vasarą, čia geriau važiuoti ne sezono metu.
                  Kaip tik vieną tokį šiltą savaitgalį pernai buvau ir Palangoj ir Nidoj tą patį savaitgalį ir žmonių skaičiumi nepasakyčiau, kad labai kas skyrėsi. Bent jau pagal vaizdą gatvėse ir pažintiniuose takuose. Tiesiog kadangi Palanga yra gana didelė, ten nėra baisiai sunku susirasti kokią ramesnę vietą.
                  Kitas dalykas infrastruktūra. Neringa, panašu, taip smarkiai užmigo ant savo "geresnio" kurorto įvaizdžio, kad visiškai pamiršo, jog iš už 100 metrų šūdais dvokiantys nevalyti viešieji tualetai 2020 metais jau besisiskaito ok. Ten pat 5 Eurus už įėjimą imantis pažintinis takas, prie kurio tie tualetai ir pastatyti. Kaip ir išbombarduoti dviračių takai nebelabai atitinka solidaus kurorto įvaizdį. Pats miestelis niekuo nepasikeitęs nuo 90s, su stačiais bordiūrais ir be galimybės neįgaliesiems, pavyzdžiui, kirsti gatvę vežimėlyje. Gali būti, kad 90s stiliaus elitui tokie dalykai nelabai groja, bet mane toks bazinės civilizuotos infrastruktūros nebuvimas truputį atgraso.
                  Palanga, kita vertus, neblogai susitvarkė ir žmonėms pritaikė infrastruktūrą, galima realiai nemažus atstumus nuvažiuoti dviračiu, matosi, kad paskutiniais metais vyko neblogas progresas į gerą pusę. Tai kažkaip po paskutinių kelių apsilankymų Palangoje man nebekyla klausimų, kur yra geriau.

                  Comment


                    #89
                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                    Kur jau kur, bet į Liepojos karostą važiuoti nereikia. Nes to ką pamatysi, atmatyti deja nebegali


                    Kokį milijoną kartų geriau yra nuvažiuoti į Šančių kareivinių miestelį Kaune. Ir arčiau.
                    Atmatyti ką, tuos įspūdingus griuvėsius jūros pakrantėje? Tai kad man jie paliko nerealiai cool įspūdį. Buvau kelis kartus ir negalėjau atsidžiaugti visur ten landžiodamas. O pats rajonas tai jo, baisokas, bet Latvijos kontekste bent jau tą gyvenamoji daugiabučių dalis (neskaitant ištuštėjusių kazarmų), gana įprastas vaizdas. Bolderaja Rygoje atrodo labai panašiai, ir kelias į ją toks pobaisis.

                    Ventspilyje, kiek teko būti, gana nuobodoka. Pora dienų maksimum, viską apžiūri, o po to? Savaitė ten prailgtų, jeigu būti vien ten, nevažinėti po apylinkes (Kolka, Kuldyga, Liepoja ir t. t.)

                    Į Ventspilį porą kartų buvom pavažiavę iš Palangos ten būdami, tai dienos pilnai užtekdavo.

                    Parašė index Rodyti pranešimą
                    Šią vasarą nuvažiavus į Ventspilį (aišku, dar gal ir Covido įtakos buvo) jis toks tuščias buvo, kad pavyko sutikti tik keletą kitų klaidžiojančių lietuvių, kurie svarstė, kad čia gal jau visi nuo viruso išmirė.
                    Estijoje Pärnu vasarą pernai įspūdis buvo priešingas - žmonių košė ir pliaže, ir mieste. Čia ne dėl covido. Tuštuma yra įprastas dalykas Latvijoje, vietomis net gana baugi tuštuma.

                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Palanga, kita vertus, neblogai susitvarkė ir žmonėms pritaikė infrastruktūrą, galima realiai nemažus atstumus nuvažiuoti dviračiu
                    Ir į Klaipėdą, ir į Šventąją galima iš Palangos palėkti dviračiu fainais vaizdingais takais netoli jūros. Ne kartą važiavau ir džiaugiausi sutvarkymu.

                    Aišku, čia gal skonio dalykas, bet Palangoje tikrai galima rasti į valias veiklos, o Latvijos daugumoje vietų - tik ramus poilsis (pliusas - Latvijoje daugumoje vietų be jokių draudžiamų ženklų drąsiai privažiuosi ir nemokamai prisiparkuosi netoli jūros, pvz. toje pačioje Karostoje, nekalbant jau apie kaimus). Jūrmala judresnė, bet kad ji atrodo kaip Švenčionėliai 2000 metais.
                    Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.04.27, 00:02.
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      #90
                      Parašė John Rodyti pranešimą

                      Kaip tik vieną tokį šiltą savaitgalį pernai buvau ir Palangoj ir Nidoj tą patį savaitgalį ir žmonių skaičiumi nepasakyčiau, kad labai kas skyrėsi. Bent jau pagal vaizdą gatvėse ir pažintiniuose takuose. Tiesiog kadangi Palanga yra gana didelė, ten nėra baisiai sunku susirasti kokią ramesnę vietą.
                      Kitas dalykas infrastruktūra. Neringa, panašu, taip smarkiai užmigo ant savo "geresnio" kurorto įvaizdžio, kad visiškai pamiršo, jog iš už 100 metrų šūdais dvokiantys nevalyti viešieji tualetai 2020 metais jau besisiskaito ok. Ten pat 5 Eurus už įėjimą imantis pažintinis takas, prie kurio tie tualetai ir pastatyti. Kaip ir išbombarduoti dviračių takai nebelabai atitinka solidaus kurorto įvaizdį. Pats miestelis niekuo nepasikeitęs nuo 90s, su stačiais bordiūrais ir be galimybės neįgaliesiems, pavyzdžiui, kirsti gatvę vežimėlyje. Gali būti, kad 90s stiliaus elitui tokie dalykai nelabai groja, bet mane toks bazinės civilizuotos infrastruktūros nebuvimas truputį atgraso.
                      Palanga, kita vertus, neblogai susitvarkė ir žmonėms pritaikė infrastruktūrą, galima realiai nemažus atstumus nuvažiuoti dviračiu, matosi, kad paskutiniais metais vyko neblogas progresas į gerą pusę. Tai kažkaip po paskutinių kelių apsilankymų Palangoje man nebekyla klausimų, kur yra geriau.
                      Kas važiuoja į Neringą ir moka brangiai tiek už nuomą, tiek visus įvažiavimus tikrai ne dėl to, kad ieško antros ar geresnės Basanavičiaus gatvės. Tiesa, Nida šiek tiek atsiliko su infrastruktūra, bet pernai sutvarkyta pagrindinė šiaurinės dalies gatvė, šiemet tvarkomas pats centras ir pagrindinė gatvė su aplinkiniais takais, tai šioje vietoje irgi bus kokybinis šuolis.
                      Flickr

                      Comment


                        #91
                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                        Kas važiuoja į Neringą ir moka brangiai tiek už nuomą, tiek visus įvažiavimus tikrai ne dėl to, kad ieško antros ar geresnės Basanavičiaus gatvės. Tiesa, Nida šiek tiek atsiliko su infrastruktūra, bet pernai sutvarkyta pagrindinė šiaurinės dalies gatvė, šiemet tvarkomas pats centras ir pagrindinė gatvė su aplinkiniais takais, tai šioje vietoje irgi bus kokybinis šuolis.
                        I Palangą šiaip irgi ne dėl Basanavičiaus gatvės dauguma matyt važiuoja. Vien pasižiūrėjus į naujus projektus ir jų kainas aišku, kad žmonės, kurie visa tai perka, tikrai ne dėl to ten važiuoja. Tiesog Palanga yra didelis ir visapusiškas kurortas. Aš pats nekenčiu žmonių snagrūdų it minių, bet Palanga man yra tiesiog super. Žinoma gal sunkiau tiems vargdieniams, kurie neturi savo gyvenamojo NT ir parkingo ten ir šiltesniais vasaros savaitgaliais turi keblumų visa tai susirasti.

                        Comment


                          #92
                          Parašė John Rodyti pranešimą

                          I Palangą šiaip irgi ne dėl Basanavičiaus gatvės dauguma matyt važiuoja. Vien pasižiūrėjus į naujus projektus ir jų kainas aišku, kad žmonės, kurie visa tai perka, tikrai ne dėl to ten važiuoja. Tiesog Palanga yra didelis ir visapusiškas kurortas. Aš pats nekenčiu žmonių snagrūdų it minių, bet Palanga man yra tiesiog super. Žinoma gal sunkiau tiems vargdieniams, kurie neturi savo gyvenamojo NT ir parkingo ten ir šiltesniais vasaros savaitgaliais turi keblumų visa tai susirasti.
                          Į Palangą aš važiuoju ne sezono metu, tada labai geras ramus korortas, bet vasarą visi tie marozai ir kaimiečiai labai bado akis, Neringoje visai kita liaudis renkasi ir kitoks vaibas. Ir piusai dėl gamtos nusveria aptrupėjusią infrastruktūrą. Taip pat ir naujų NT projektų nemažai, dėl ko galima išsinuomoti padorų butą.
                          Paskutinis taisė Lettered; 2021.04.27, 07:25.
                          Flickr

                          Comment


                            #93
                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                            Į Palangą aš važiuoju ne sezono metu, tada labai geras ramus korortas, bet vasarą visi tie marozai ir kaimiečiai labai bado akis, Neringoje visai kita liaudis renkasi ir kitoks vaibas. Ir piusai dėl gamtos nusveria aptrupėjusią infrastruktūrą. Taip pat ir naujų NT projektų nemažai, dėl ko galima išsinuomoti padorų butą.
                            Tai kad nėra ten tų marozų. Nebent buvai Palangoje paskutinį kartą kokiais 2007?

                            Comment


                              #94
                              Marozu daug kur jau nebera, bet liaudis Neringoje akivaizdziai kita

                              Comment


                                #95
                                Parašė John Rodyti pranešimą

                                I Palangą šiaip irgi ne dėl Basanavičiaus gatvės dauguma matyt važiuoja. Vien pasižiūrėjus į naujus projektus ir jų kainas aišku, kad žmonės, kurie visa tai perka, tikrai ne dėl to ten važiuoja. Tiesog Palanga yra didelis ir visapusiškas kurortas. Aš pats nekenčiu žmonių snagrūdų it minių, bet Palanga man yra tiesiog super. Žinoma gal sunkiau tiems vargdieniams, kurie neturi savo gyvenamojo NT ir parkingo ten ir šiltesniais vasaros savaitgaliais turi keblumų visa tai susirasti.
                                Galimybė įpirkt brangų NT automatiškai nepadaro žmogaus solidesniu.

                                Comment


                                  #96
                                  Ventspilis yra puikus variantams šeimoms, yra 2 didžiuliai nemokami parkai su begaliniu kiekiu karstynių ir supynių ir vienas mokamas pramogų parkas. Neskaičiuojant krūvos unikalių mažesnių karstynių ir sūpynių ir pliaže ir šalia pliažo ir visam mieste. Lietuvoje nieko panašaus nerasi. Daug fontanų, dviračių takai, siaurukas, vandens parkas. Vien dėl šito laisvai su vaikais yra ką veikti savaitę.

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                    Galimybė įpirkt brangų NT automatiškai nepadaro žmogaus solidesniu.
                                    Na tai padaro tokį žmogų elitu ir išskirtiniu. Aš gi ne šiaip sau skiepą gavau anksčiau už eilinius forumo mirtinguosius. NT Palangoje, skiepai be eilės, naujos mašinos iš salono ir fsia dzila. Man čia net atrašinėti į visokių paprastų žmonių žinutes, tiesą pasakius, biškį nelygis

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė John Rodyti pranešimą

                                      Na tai padaro tokį žmogų elitu ir išskirtiniu. Aš gi ne šiaip sau skiepą gavau anksčiau už eilinius forumo mirtinguosius. NT Palangoje, skiepai be eilės, naujos mašinos iš salono ir fsia dzila. Man čia net atrašinėti į visokių paprastų žmonių žinutes, tiesą pasakius, biškį nelygis
                                      Nidos ir Palangos liaudies skirtumas truputi kitoks. Nidoj net ir bomžai dvasingesni

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė John Rodyti pranešimą

                                        Tai kad nėra ten tų marozų. Nebent buvai Palangoje paskutinį kartą kokiais 2007?
                                        Tai vat būtent, tik Palangoje jų dar gali pamatyti, kai vasarą susirenka iš visų LT pakampių, nes Vilniuje jau retai besutiksi, kaip ir varguolių, kurie išvertę pilvus laksto po parkus elektriniais mopedais. Palanga toks kontrastų kurortas, pilna tiek varguolių, tiek turtingų gariūninio stiliaus verslininkų, o Neringoje daugiau tikrojo elito, kuris nori ramaus poilsio.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                          Tai vat būtent, tik Palangoje jų dar gali pamatyti, kai vasarą susirenka iš visų LT pakampių, nes Vilniuje jau retai besutiksi, kaip ir varguolių, kurie išvertę pilvus laksto po parkus elektriniais mopedais. Palanga toks kontrastų kurortas, pilna tiek varguolių, tiek turtingų gariūninio stiliaus verslininkų, o Neringoje daugiau tikrojo elito, kuris nori ramaus poilsio.
                                          Nu laba diena "tik Palangoje". O tai Kaune arba Šiauliuose nebuvai paskutiniu metu? Ne šiaip marozų pilna, bet praktiškai laiko mašina į 90s.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X