Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

LV. Ventspilis / Ventspils

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Gal būt dėl pandemijos įtakos artimasis turizmas bus populiaresnis ir Ventspilis su Liepoja turės daugiau šansų?

    Comment


      #62
      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Gal būt dėl pandemijos įtakos artimasis turizmas bus populiaresnis ir Ventspilis su Liepoja turės daugiau šansų?
      Truputi problema, kad nors Ventspilis ir bando save pozicionuoti kaip kurortą, ten nelabai infrastruktūros yra. Net kur pavalgyti/alaus atsigerti reikia gerai paieškoti.

      Liepoja išvis savęs kaip kurorto nepozicionuoja. Panašiausia į apmirusius postpramoninius angliakasių miestus Belgijoje.
      Post in English - fight censorship!

      Comment


        #63
        Aš pats Ventspilyje turistavau prieš 3 ar 4 metus. Nors ir jautėsi betoninių trinkelių nuovargis (nėra jos labai ilgaamžės), bet 2-3 dienas ten galima drąsiai pabūti. Yra ir kažkoks mikrosenamiestis, pilies liekanos su muziejumi, akvaparkas, jūros paplūdimys (nebuvau), net ir pasivaikščiojimas nuo anglių pajuodusia Ventos krantine savotiška atrakcija. Tik ilgalaikė viso to perspektyva nelabai aiški.

        Teko skaityti, kad jau nemažai metų egzistuoja kažkokia iniciatyva paleisti keleivinį garlaivį tarp Ventspilio ir Kingisepo, tfu, Kiuresaarės. Labiausiai tuo aišku suinteresuoti latviai, kurie tikisi tuo laivu atsivežti turistaujančių suomių, kurie iki Kiuresarės ar Piarnu dar nusigauna, bet važiuoti automobiliu iki Ventspilio jiems jau žiauriai toli. Tuo tarpu estai būtų ne prieš, jei pas juos atkeliautų daugiau turistų "iš pietų", bet dar labiau bijo, kad išvažiuos suomiai. Tai nieko su tuo laivu ir nesigauna.
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          #64
          Parašė index Rodyti pranešimą
          Truputi problema, kad nors Ventspilis ir bando save pozicionuoti kaip kurortą, ten nelabai infrastruktūros yra. Net kur pavalgyti/alaus atsigerti reikia gerai paieškoti.
          Na taip, ten 2-3 dienos max. Daugiau ir nesinori uostyti uosto smarvės - geriau mauti Palangon ar Nidon
          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

          Comment


            #65
            Parašė Tomas Rodyti pranešimą

            Na taip, ten 2-3 dienos max. Daugiau ir nesinori uostyti uosto smarvės - geriau mauti Palangon ar Nidon
            Totalus kaimo lygio mastymas tavo. Ventspilį 1 savaitės per mažai nuvažiavus ir veiklos ten tiek daug ir ką pamatyti, kad net neužtenka 1 savaitės. Kavinių ir pakankamai yra daug. Tau matos, kas svarbiausia nuvažiuot į Palangą, prisigert po barus einant, pastrint šiknom vienas į kitą Basankėj ir numyžtam, užgrūstam paplūdimį gulėt.

            Comment


              #66
              Palangoj pilna apgyvendinimo įstaigų su baseinais, paplūdimy tik varguoliai guli
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                #67
                Parašė kesukazzz Rodyti pranešimą

                Totalus kaimo lygio mastymas tavo. Ventspilį 1 savaitės per mažai nuvažiavus ir veiklos ten tiek daug ir ką pamatyti, kad net neužtenka 1 savaitės. Kavinių ir pakankamai yra daug. Tau matos, kas svarbiausia nuvažiuot į Palangą, prisigert po barus einant, pastrint šiknom vienas į kitą Basankėj ir numyžtam, užgrūstam paplūdimį gulėt.
                O ką ten matyti savaitę? Aš pernai buvau Ventspilyhe porą valandų ir nelabai įsivaizduoju, ką ten ilgiau galima daryti. Nebent kokių įdomių pažintinių takų yra? Bet tai kur jų nėra.

                ​​
                ​​​​

                Comment


                  #68
                  Tiesą sakant kaip miestas įdomesnė yra Liepoja (nors ir labiau nušiurusi). Daug daugiau ir įdomesnės 19 amžiaus architektūros, galų gale turi apleistą carinį karinį miestelį (tiesa, bomžynas baisus ), pajūrio įtvirtinimus.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    #69
                    Kur jau kur, bet į Liepojos karostą važiuoti nereikia. Nes to ką pamatysi, atmatyti deja nebegali


                    Kokį milijoną kartų geriau yra nuvažiuoti į Šančių kareivinių miestelį Kaune. Ir arčiau.
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      #70
                      Parašė John Rodyti pranešimą

                      O ką ten matyti savaitę? Aš pernai buvau Ventspilyhe porą valandų ir nelabai įsivaizduoju, ką ten ilgiau galima daryti. Nebent kokių įdomių pažintinių takų yra? Bet tai kur jų nėra.

                      ​​
                      ​​​​
                      Žinai, kad išvis tada patylėtum. Nuvažiuoja 2 val, prasuko ratą su mašina ir valio nėra ką veikt. Nueit reikėjo į turizmo ir informacijos centrą, pasiimt lanstinukų ir būtum pamatęs, kiek ten visko yra ką veikt ir pamatyt. Aš tau pavardinsiu keletą iš 100 lankytinų vietų: Livonijos ordino pilis, Pajūrio buities muziejus, įspūdindas inkarų parkas - muziejus, sauruku pavažinėt, laivu paplaukiot galima, Venspilio nuotykių parkas, vandens nuotykių parkas, plantariumas ir observatorija,gražus ir jaukus senamiestis, paplūdimys didžiausias, ko Lietuvoj nėra, kavinių užtektinai, parkavimas nemokamas ištisą parą. Nu žodžiu, keistuoliai toki žmonės kaip tu, kurie nuvažiuoja 2 val. ir skiedžia dar viešai, kad nėra ką ten veikt.

                      Comment


                        #71
                        Parašė kesukazzz Rodyti pranešimą
                        Žinai, kad išvis tada patylėtum. Nuvažiuoja 2 val, prasuko ratą su mašina ir valio nėra ką veikt. Nueit reikėjo į turizmo ir informacijos centrą, pasiimt lanstinukų ir būtum pamatęs, kiek ten visko yra ką veikt ir pamatyt. Aš tau pavardinsiu keletą iš 100 lankytinų vietų: Livonijos ordino pilis, Pajūrio buities muziejus, įspūdindas inkarų parkas - muziejus, sauruku pavažinėt, laivu paplaukiot galima, Venspilio nuotykių parkas, vandens nuotykių parkas, plantariumas ir observatorija,gražus ir jaukus senamiestis, paplūdimys didžiausias, ko Lietuvoj nėra, kavinių užtektinai, parkavimas nemokamas ištisą parą. Nu žodžiu, keistuoliai toki žmonės kaip tu, kurie nuvažiuoja 2 val. ir skiedžia dar viešai, kad nėra ką ten veikt.
                        Sprendžiant iš žmonių kiekio gatvėse (kaip po branduolinės apokalipsės), tai ne aš vienas neradau ką ten veikti

                        Comment


                          #72
                          Parašė kesukazzz Rodyti pranešimą
                          paplūdimys didžiausias, ko Lietuvoj nėra,
                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                          Comment


                            #73
                            Lankiausi pernai ir uzpernai. Zmoniu kaip zmoniu(siap daug lietuviu), bet su pavalgymu problema. Arba a le restoranai su baltom staltiesiem tokie 2005lygio arba kebabines. Na, kadangi nemokamas parkavimas, sukirtom kebaba masinoje ant krantines

                            Comment


                              #74
                              Šiaip paplūdimius žiūrint tas Ventspilio/Liepojos tuštumas yra geras dalykas. Elementariai centriniame paplūdimyje gali būti beveik vienas, su artimiausiu žmogumi už keliasdešimties metrų.

                              Šią vasarą nuvažiavus į Ventspilį (aišku, dar gal ir Covido įtakos buvo) jis toks tuščias buvo, kad pavyko sutikti tik keletą kitų klaidžiojančių lietuvių, kurie svarstė, kad čia gal jau visi nuo viruso išmirė.
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                #75
                                Aš nelabai suprantu apie kokias savaites kažkokiam paprastam miestelyje kalbam. Man savaitės Rodo saloje pilnai užtenka. Kretoje savaitės beveik užteko, Romoje buvau 4 dienas ir beveik visus svarbesnius objektus aplankiau. Ten gal 1.5 savaitės būtų gerai. O čia kažkokia Klaipėda padalinti iš 3? Ventspilyje nebuvau bet spėjant, kad tai yra Liepoja tik kiek prasčiau, tai manau kad 2 dienos per akis. 1 diena neblogai. Vaikščioti to kiekvieną muziejų tikrai yra nuobodu. Niekas nevažiuoja į Paryžių kad nueitu į kiekvieną muziejų iš tūkstančių. Žinoma gal keli muziejai verti aplankyti bet tik keli.
                                Paskutinis taisė bimbam; 2021.04.26, 09:47.

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                                  Aš nelabai suprantu apie kokias savaites kažkokiam paprastam miestelyje kalbam. Man savaitės Rodo saloje pilnai užtenka. Kretoje savaitės beveik užteko, Romoje buvau 4 dienas ir beveik visus svarbesnius objektus aplankiau. Ten gal 1.5 savaitės būtų gerai. O čia kažkokia Klaipėda padalinti iš 3? Ventspilyje nebuvau bet spėjant, kad tai yra Liepoja tik kiek prasčiau, tai manau kad 2 dienos per akis. 1 diena neblogai. Vaikščioti to kiekvieną muziejų tikrai yra nuobodu. Niekas nevažiuoja į Paryžių kad nueitu į kiekvieną muziejų iš tūkstančių. Žinoma gal keli muziejai verti aplankyti bet tik keli.
                                  Ventspilis yra Liepoja, tik smarkiai mažesnis, bet be Liepojos apšnerkštumo, nes apie 2005 metus gana buvo stipriai aptvarkytas.

                                  ir aišku nėra Karostos bomžyno.
                                  Paskutinis taisė index; 2021.04.26, 09:58.
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    #77
                                    Šiap autentikos gerbėjam(kaip man) Liepoja labai geras variantas savaitgalio išvykom iš LT, bet dėl didesnio investuototoju dėmesio tai abejočiau, niekas nenorės investuot krūvos pinigu į tuos fainus namukus.

                                    Comment


                                      #78
                                      Ventspilyje tik 33 000 gyventojų. Tai kokios ten gyvybės galima tikėtis? Tokio pat dydžio Mažeikiuose gyvenimas irgi sustojęs.

                                      Comment


                                        #79
                                        Lietuvoje yra kategorija žmonių, kurie iš principo neperka Maximoje. Nes nu Maxima tai blogis ir tak daleje. Dažnai tai nelabai laimingi, save nuskriaustais laikantys žmonės.
                                        Taip pat yra kategorija žmonių, kurie iš principo nevažiuoja į Palangą ar Nidą, nes Turkijoje už palėpės Palangoje kainą gali gauti allinclusive (į Turkiją jie aišku irgi nevažiuoja, nes ten aplink vieni babajai). Tos žmonių kategorijos didele dalimi sutampa. Tai va, tokiems žmonėms - Vencpilis pats tas. Vien iš principo nusitrenkti į pasaulio kraštą ir savaitę uostyti anglių dulkes tam, kad jų supratimu konformistiškai visuomenei parodytum faką.
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                          Lietuvoje yra kategorija žmonių, kurie iš principo neperka Maximoje. Nes nu Maxima tai blogis ir tak daleje. Dažnai tai nelabai laimingi, save nuskriaustais laikantys žmonės.
                                          Taip pat yra kategorija žmonių, kurie iš principo nevažiuoja į Palangą ar Nidą, nes Turkijoje už palėpės Palangoje kainą gali gauti allinclusive (į Turkiją jie aišku irgi nevažiuoja, nes ten aplink vieni babajai). Tos žmonių kategorijos didele dalimi sutampa. Tai va, tokiems žmonėms - Vencpilis pats tas. Vien iš principo nusitrenkti į pasaulio kraštą ir savaitę uostyti anglių dulkes tam, kad jų supratimu konformistiškai visuomenei parodytum faką.
                                          Na, man šiaip geriausias kurortas yra Klaipėda/Smiltynė. Gyvenimui/pasivaikščiojimui/restoranams gyvas senamiestis, persikėlus keltu - puikūs paplūdimiai.
                                          Post in English - fight censorship!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X